ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 18/9/2018, 17:05

Moxy wrote:Elysium jel....mici je tu na uzlaznoj putanji,on ce spavat kad umre.... :D

Ey ..obozavam spavati ..i sad sam uru vrimena ubio ..a nekad danima ne spavam jer radim non stop :D

Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 18/9/2018, 17:12

Moxy wrote:
Imagine Breaker wrote:
Moxy wrote:Nisi grozan,dapace,stedis sebe a od toga se polazi....


Naucio sam na tezi nacin ...bilo je razdoblje kada sam drugima dozvoljavao da svoju nesrecu,nesredenost ili ludost na meni lijece,da njihova sranja stavljam ispred svojih briga i želja ..želio sam pomoći ,ali naivno jer bi te takvi samo iskoristili 

Sada me malo za sto briga ,imam svoju obitelj,to mi je prioritet ,sve ostalo je sekundarno


Znam,ali bar si naucio,i to dosta brzo....mene empatija zna sjebati ali ako me netko izigra budem bas bezobrazna.....

E tu isto pazi ...mnogi kad uoce tu promjenu u tebi ce ti se ponovno zeljeti pribliziti 

Pokusati ce se ispricati ili uciniti neku gestu pomirenja,pokusati ti prodati pricu kako im je zao,kako su se promijenili 

Igrati ce na kartu samodopadnosti i satisfakcije tvog ega kako su oni gori od tebe , ne bi li opet bili u poziciji "parazitirati" na tvojim osjecajima
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/9/2018, 17:16

Pogotovo kad uspijes pretpostavljam? 


Na postojanosti jos radim.....i kod djece npr.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 18/9/2018, 17:41

Moxy wrote:Pogotovo kad uspijes pretpostavljam? 


Na postojanosti jos radim.....i kod djece npr.

Vise sam mislio sam emocionalne parazite,njima tvoj status nije presudan ,jer imaju druge potrebe 

S druge strane su ovi sto ti spominjes,oportunisti,oni kojima je status bitan ili koji se njime zele okoristiti

Na srecu oportunizam uglavnom nije toliko tesko za uociti ,takoder takve ljudi je lakše ukloniti nego one iz prve navedene skupine koji se silom (ne)prilika zele vratiti u tvoj krug 

Uspjeti ,odnosno uspjeh je relativan pojam ...na obiteljskom zivotu sam zadovoljan,poslovno jos imam ambiciju biti na visoj razini iako se mnogima cini da sam vec "uspio"
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/9/2018, 18:04

Zapravo je samo obitelj bitna a ovo drugo kako god.....kad radis sto volis,stvari se same posloze....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 18/9/2018, 18:16

Imagine Breaker wrote:
kic wrote:
pa rekao je gdje ces naci istetovirane konobarice~

Trazim profesionalne kurve .plati ,pojebi i zbogom 

A ne ove fufice sa sanka koje se svima uvaljuju u nadi da ce nesto upecati

nisam u toku dje se sada nalazi red light distrikt...ali rjesenje problema je vrlo jednostavno ...pitas taxi vozaca ...to su dobri ljudi prave biblioteke znanja i sigurno su na nojstemstand sa informacijama :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 18/9/2018, 18:22

Moxy wrote:Pa nije...njezna dusa....takvi se pokazu najbolji u krevetu....dok macho tipovi,samo jednosmjerna putanja....
tiha voda brege dere ...stara narodna :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 18/9/2018, 20:36

elysium wrote:toj trećoj frendici je isto trebalo društvo, ali mi smo išle djirati okolo bicom, fotkati, pit čaj satima i pričati, u šetnje gradom.. nešto mirnije što mi je više odgovaralo pa me samim time njeni prijedlozi i naša druženja nisu opterećivala

je li ta slobodna? sta misli o planineranju? igranju igrica? olimpijadi 36'?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/9/2018, 20:48

kic wrote:
elysium wrote:toj trećoj frendici je isto trebalo društvo, ali mi smo išle djirati okolo bicom, fotkati, pit čaj satima i pričati, u šetnje gradom.. nešto mirnije što mi je više odgovaralo pa me samim time njeni prijedlozi i naša druženja nisu opterećivala

je li ta slobodna? sta misli o planineranju? igranju igrica? olimpijadi 36'?

nije :)

često djira s dragim, općenito jako puno vremena provodi vani, što je super!! ali malo su nam se putevi razišli, a iskreno pojma nemam zakaj, da smo se bar pokačile, znala bih zašto se sada više ne družimo, ne tako kao prije, nego uopće confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 18/9/2018, 20:51


dodje tako-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 18/9/2018, 22:14

autobanirao sam se da ne upoznam nekog iz novog mesta kaj se kliče rvatom
trenutno živim sa ženom koja je 18g mlađa od mene.
za par tjedana ide u ameriku. ja nakon što nisam drkajući mogao pimpek navuć na 11 idem u deutchland.

i sbivšom spikam 4 vure, 

otišao svijet u kurac.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/9/2018, 22:17

Samo si ti ostao potpuno normalan

-------

https://www.ex-iskon-pleme.com/viewtopic.forum?t=28908
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum