ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kutak za rusofile

Page 19 of 35 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 35  Next

Go down

Kutak za rusofile - Page 19 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Guest Mon 17 Jun - 22:34

ma ono,ti si mi lik kojem cu ja nesh podastirati...nebitan si..da je to Ringec reko,stavio bi,da je bilo tko normalan rekao,stavio bih...ti??..hehehehehe lol! lol! lol!

Guest
Guest


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 19 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by michaellcmacha Mon 17 Jun - 22:34

pismejker wrote:
michaellcmacha wrote:
pismejker wrote:
michaellcmacha wrote:
Leviathan2 wrote:
ne moze bit niza nego u aldiju,  jedino sto imaju vecinu proizvoda nenjemackog prizlazenja,  nisam bio u tom ducanu jer ga nema nigdje blizu mene, al sam gledao uporedbu na germanskoj televiziji u odnosu na lidl i jos jedan  slican lidlu, isti proizvod, ista kvaliteta, 20% jeftinije, jedino sto nijesu sve njemacki proizvodi nego ima dosta iz ceske poljske madjarske,
a vaj gore osvrt strucnjaka, da ce propasti jer nemaju masu diskonta, pffff, polake decec, polake, ako dobro ide lako se prosiri
ali tupson Svetozar priča priče o vrhunskoj kvaliteti, što ovdje konkretno nije slučaj... i dobro si primijetio... u toj trgovini u stvari vrlo malo ima ruske robe, uglavnom se radi o robi iz poljske, češke i slovačke...

Pa kazem nemas pojma..a i ćorav si..p provjeri...

https://www.mixmarkt.eu/de/germany/ 

inace,kako slijepcu objasniti sto je svjetlo a sto je mrak...??? lol! lol! lol!
nabavljaš ti kurac i u ts-u i u mix-u... ti si loš i sa guglom a kamoli uživo... kad god mi se da cimnem te i izvučem na suho... sjeti se samo trešanja u "100 gramskoj" ambalaži koja niti ne postoji... ;)
e jesi glup....tezina i cijena su navedeni po 100 grama i cijeni za 100 grama..mozak trokira??? lol! lol! lol!
rekoh ti i dokazah ne jednom da si običan lažljivac i polupismena budaletina... kakve su cijene za trešnje navedene za 100 grama, to možeš svojim jaranima iz bosne prodavat kad zaglavinjaš prek save... meni baš i ne...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 19 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by michaellcmacha Mon 17 Jun - 22:36

pismejker wrote:ma ono,ti si mi lik kojem cu ja nesh podastirati...nebitan si..da je to Ringec reko,stavio bi,da je bilo tko normalan rekao,stavio bih...ti??..hehehehehe lol! lol! lol!
stavio bi ti a u kurcu... da te bilo tko traži, kako moš staviti nešto čega nemaš... ;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 19 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Guest Mon 17 Jun - 22:36

michaellcmacha wrote:
pismejker wrote:
michaellcmacha wrote:
pismejker wrote:
michaellcmacha wrote:
ali tupson Svetozar priča priče o vrhunskoj kvaliteti, što ovdje konkretno nije slučaj... i dobro si primijetio... u toj trgovini u stvari vrlo malo ima ruske robe, uglavnom se radi o robi iz poljske, češke i slovačke...

Pa kazem nemas pojma..a i ćorav si..p provjeri...

https://www.mixmarkt.eu/de/germany/ 

inace,kako slijepcu objasniti sto je svjetlo a sto je mrak...??? lol! lol! lol!
nabavljaš ti kurac i u ts-u i u mix-u... ti si loš i sa guglom a kamoli uživo... kad god mi se da cimnem te i izvučem na suho... sjeti se samo trešanja u "100 gramskoj" ambalaži koja niti ne postoji... ;)
e jesi glup....tezina i cijena su navedeni po 100 grama i cijeni za 100 grama..mozak trokira??? lol! lol! lol!
rekoh ti i dokazah ne jednom da si običan lažljivac i polupismena budaletina... kakve su cijene za trešnje navedene za 100 grama, to možeš svojim jaranima iz bosne prodavat kad zaglavinjaš prek save... meni baš i ne...
tEbi??..pa ti si ono kretencina ,ali posebni nivo..dvapu mrdnuo do svabije i misli da je visdio svijeta.. lol! lol! lol!

uisput budalo,nauci se pristojno u liniju autoputa ubacivati,a ne kao kauboj pokusavajuci svoje potomstvo impresionirati u staroj tralji lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 19 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by michaellcmacha Mon 17 Jun - 22:48

pismejker wrote:
michaellcmacha wrote:
pismejker wrote:
michaellcmacha wrote:
pismejker wrote:

Pa kazem nemas pojma..a i ćorav si..p provjeri...

https://www.mixmarkt.eu/de/germany/ 

inace,kako slijepcu objasniti sto je svjetlo a sto je mrak...??? lol! lol! lol!
nabavljaš ti kurac i u ts-u i u mix-u... ti si loš i sa guglom a kamoli uživo... kad god mi se da cimnem te i izvučem na suho... sjeti se samo trešanja u "100 gramskoj" ambalaži koja niti ne postoji... ;)
e jesi glup....tezina i cijena su navedeni po 100 grama i cijeni za 100 grama..mozak trokira??? lol! lol! lol!
rekoh ti i dokazah ne jednom da si običan lažljivac i polupismena budaletina... kakve su cijene za trešnje navedene za 100 grama, to možeš svojim jaranima iz bosne prodavat kad zaglavinjaš prek save... meni baš i ne...
tEbi??..pa ti si ono kretencina ,ali posebni nivo..dvapu mrdnuo do svabije i misli da je visdio svijeta.. lol! lol! lol!

uisput budalo,nauci se pristojno u liniju autoputa ubacivati,a ne kao kauboj pokusavajuci svoje potomstvo impresionirati u staroj tralji lol! lol! lol!
koji si ti glupson, pa ja sam bio u švabiji dok si ti đubar iz štale u naviljcima bacao.... prošao sam cijelu europu i istočnu i zapadnu , izuzev portugala i španjolske i beneluksa... i to još davne 1987-1989.... sjevernu italiju venecija, verona milano torino sam prošao uzduž i poprijeko, napeljo sam talijanskih krševa sa njihovih furdi na stotine... uglavnom nebitno... ideš mi na živce jer tu stavljaš neke stvari koje nisi uopće imao prilike osobno vidjeti ili imao doticaja sa istima.... a to stvarno iritira jer te se vrlo lako uhvati da lažeš i izmišljaš, pa je fascinantno da možeš biti toliki konj....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 19 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Guest Mon 17 Jun - 22:59

hahahaha,koja seljoberska budala...sto si radio sverao nesh??inace,lik koji se hvalki kako je imao hrpetine telefona,moze jedino biti svercer necega...nesh si ti previse stao u obranu Mariške..inace,cemo ona garda krvolosnih pesova??da cuvaju Mihu od navale crvenkastog..hahahahaha a u picku materinu koje kretencine nedojebane.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 19 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Leviathan2 Mon 17 Jun - 23:25

Ringo10 wrote:Čitam podatke o prosječnim plaćama u Rusiji

Prema tim podacima prosječna plaća za Travanj-April je bila 47 020 Rubalja.

https://tradingeconomics.com/russia/wages

Po ovome dijagramu bi se moglo zaključiti da je sada u 6. mjesecu prosječna plaća oko 50 000 Rubalja, sudeći prema trendu rasta.

E pa sad, nemam pojma šta to znači, možda bi nam mogli reći oni koji se malo bolje razumiju, recimo Leviathan.

Troškovi života, cijene i tako to. Nezaposlenost je relativno niska što znači da uglavnom rade oba supružnika.

Ovaj skok u 12. mjesecu prošle godine ne treba uzimati kao mjerodavan jer je svakako riječ o kraju godine, tu su uključene razne Božičnice, 13. plaće, dodaci i tako dalje.
coek s kojim sam putovao kaze da su mu sve rezije za kucu, struja voda grjanje telefon internet plin, 5 000 rubalja,
benzin je 40 i nesto rublji ili 55 eurocenti, cigarete 50 rublji, malo skuplje 70 rublji, hrana ohoho jeftinija u ducanu, javni prijevoz jeftinjara,  ni po restoranima nije preskupo, dalje od moskve je poprilicno jeftinjara, 
odjeca je dosta skupa osim na pijacama, knjige za skolu su besplatne, doktor je besplatan, bolnica besplatna  itd

_________________
Kutak za rusofile - Page 19 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 19 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Counter-Strike Tue 18 Jun - 10:27

opet neki susreti na nebu


Last edited by Unimatrix_Zero on Tue 18 Jun - 10:28; edited 2 times in total
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 19 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Counter-Strike Tue 18 Jun - 10:27


_________________
Kutak za rusofile - Page 19 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 19 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Yehudim Thu 18 Jul - 12:17

Kutak za rusofile - Page 19 1052683525


Russian Warships Destroy Target With Supersonic Moskit Missiles



The Russian Ministry of Defence has issued a video of naval drills in the Sea of Japan, showing two vessels of the Pacific Fleet – a missile boat and a destroyer - obliterating target using P-270 Moskit missiles (NATO reporting name SS-N-22 Sunburn).
These supersonic ramjet-powered anti-ship missiles can easily hit a target that located about 60 kilometres (37 miles) from the warships, which is not the weapon's limit. The video shows the firing in full – with the projectile launching from the vessel to its destination.



 - Supersonik - pogadja u oko brzinom munje.

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 19 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Guest Thu 18 Jul - 12:42

pitali jednog naseg čiču
davno, nakon 1.sv.rata, sad
se samo parafrazira.

ko pobedjuje u ratu
" onaj ko ima leba "
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 19 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Counter-Strike Fri 19 Jul - 2:23


_________________
Kutak za rusofile - Page 19 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 19 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Hektorović Sun 21 Jul - 7:22

Generacija 2010tih

Kutak za rusofile - Page 19 36061565146_aa54dfbd3a_b

Generacija 2020tih

Kutak za rusofile - Page 19 19173
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 19 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Guest Sun 21 Jul - 10:53

Hektorović wrote:Generacija 2010tih

Kutak za rusofile - Page 19 36061565146_aa54dfbd3a_b

Generacija 2020tih

Kutak za rusofile - Page 19 19173

Pa to nije pomodna roba,da se mjenja svake sezone...vidjesmo kako zavrsise jemericki hajteh brodovi...bez remorkera,nema niti makac... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 19 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Counter-Strike Sun 21 Jul - 13:47

pizzon wrote:pitali jednog naseg čiču
davno, nakon 1.sv.rata, sad
se samo parafrazira.

ko pobedjuje u ratu
" onaj ko ima leba "
dosao tito u Srbiju i vidi nekog čiču kako ore njivu sa volovima i pita ga pa dobro čovječe zasto si ne kupis traktor ovo je moderna zemlja,a seljak ce njemu,namam para ja sam siromasan covjek,i dodje tito izvadi pare i da mu...sad seljak sav u cudu kaze mu,pa sta cu reci ovima kad me pitaju ko m ije dao pare,svi znaju da sma siromasan,kaze mu tito,reci da ti je pare dao onaj za koga si se borio,a seljak ce njemu..u jebote drazo al si se ti promjenio  pirat
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 19 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Ringo10 Sun 21 Jul - 15:03

Devizne rezerve Ruske Federacije na kraju 6. mjeseca 

https://tradingeconomics.com/russia/foreign-exchange-reserves

Masala.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21599
2015-09-24


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 19 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by crvenkasti Sun 21 Jul - 15:06

Ringo10 wrote:Devizne rezerve Ruske Federacije na kraju 6. mjeseca 

https://tradingeconomics.com/russia/foreign-exchange-reserves

Masala.

To su dolari. Bezvrijeni papiri. Amerika samo što nije propala.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28832
2014-04-17


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 19 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Hektorović Sun 21 Jul - 20:54

pismejker wrote:
Hektorović wrote:Generacija 2010tih

Kutak za rusofile - Page 19 36061565146_aa54dfbd3a_b

Generacija 2020tih

Kutak za rusofile - Page 19 19173

Pa to nije pomodna roba,da se mjenja svake sezone...vidjesmo kako zavrsise jemericki hajteh brodovi...bez remorkera,nema niti makac... lol! lol! lol!

Problem su senzori u starijima, tek ovi novi brodovi konačno imaju vrhunski paket senzora.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 19 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Ringo10 Thu 15 Aug - 17:04

Ovvo je izvrsna i kvalitetno napravljena analiza

https://www.youtube.com/watch?v=FLzQ4sPt0Uk
Ringo10
Ringo10

Posts : 21599
2015-09-24


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 19 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Ringo10 Mon 19 Aug - 9:20

FEDOR ide u svemir. Za tri dana. Nek je sa srećom

https://www.youtube.com/watch?v=k4dgMULxysQ
Ringo10
Ringo10

Posts : 21599
2015-09-24


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 19 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Yehudim Mon 19 Aug - 9:27

:tu

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 19 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 19 of 35 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 35  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum