Svjetsko prvenstvo u nogometu! Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu!

BTW, Rusi su otprilike 70 na FIFA listi, na ovom prvenstvu završavaju kao 5.
Hektorović
Hektorović

2018-04-10

Post by kic Sun 8 Jul - 0:36

Hektorović wrote:I Danska i Rusija su trebale biti riješene u roku od 90 minuta.

jbg jesu.. ali šta zamjerit nakon svega..

kic wrote:

jbg jesu..  ali šta zamjerit nakon svega..
Oba puta smo prošli na sreću i individualni kvalitet... Više se ne smije kockati.

Rusija doslovno ima samo 1. igrača na razini našeg prosječnog, Čeriševa... i to je to... Golovin ima potencijal ako ode vanka.

Osam minuta nakon toga Medvedov daje ruku njoj

Kolinda ima moj glas iako nevolim žene koje imaju dva prezimena ali ovo je bila diplomacija

Vrhunski
Kolinda a i Medvedev osam minuta kasnije su peedpred kamerama cijelom svijetu rekli ovo

kic wrote:

Večeras je moglo biti strašno da smo zadnjih 6 minuta regularnog dijela igrali bez golmana.

No da smo teško stvarali šanse i koristili kvalitetu, jesu. Jebiga, Anton Samovojska je ovu našu reprezentaciju potpuno ubio i uništio s onim komentarom o europskom Brazilu kojeg nigdje nema, gdje nema učinkovite trke, nema duplih pasova uopće, a nema ni trokutića po terenu da se tu protivnika izigrava dodavanjima.

Jako sporo napredujemo i učimo za ostatkom svijeta, nešto kao i kompletna država, tj. sustav i društvo.

Post by Hektorović Sun 8 Jul - 0:43

Fénix wrote:Ništa, samo ne želimo više slušati priče u zadnje 2 utakmice o umoru i to je to. Ili jesi ili nisi, nema trećeg.

2 puta smo visili na rubu katastrofe, ovaj puta još gore, i spasilo nas je što je suparnik ipak bio na znatno nižoj razini...

Ruje da nisu domaćini, nebi se niti plasirali...  Ovako su 5. na svijetu. Valjda će skužiti da moraju slati igrače vanka.

Post by Hektorović Sun 8 Jul - 0:49

Da i izgubimo protiv engleza, imamo zagarantiranu još jednu tekmu :)

Hektorović wrote:

Trebaju slati igrače van, ali treba i bolji razvoj mladih igrača unutar Rusije. Zenit mi je recimo sve samo ne izvor mladih talenata, a klub je postao dominantan i u ruskom nogometnom savezu - riječ vodi šef Zenita koliko sam mogao čuti jednom prilikom. Island je s brojem stanovništva jednog moskovskog kvarta i nogometnom tradicijom dosta napravio zadnjih 5-6 godina.

Golman Igor Akinfeev nije htio ići u Man United prije 7-8 godina pa se izblamirao u Brazilu, a Pletikosa kaže prije 2 tjedna da je kod njega došlo do zasićenja u karijeri pa je upao u turbulencije.

Oni su sve u svemu izašli dignute glave jer su bili katastrofa zadnjih godina prije početka prvenstva. U 8 godina nisu uspjeli dobiti novu generaciju super igrača da se bore za prestižne pozicije, ali evo izgurali su sa srcem i borbenošću do četvrtfinala uz jedan poraz, prolazak na penale i ispadanje na iste.
avatar
Guest
Guest

Post by darth_vader Sun 8 Jul - 0:53

Jel' sad konacno igramo s tim Brazilom u finalu?

Post by Hektorović Sun 8 Jul - 1:01

I Rusima je lakše, jer bi tekma kontra Engleske, i vjerojatno nepovoljniji rezultat imali snažne političke konotacije.
Hektorović
Hektorović

2018-04-10

Post by Hektorović Sun 8 Jul - 1:06

Fénix wrote:Dobar rezultat je ujedno i veliki poticaj za nove generacije da stasaju. To i je prednost domaćinstva. Zato se vidi gdje su danas Japan i J. Koreja, gdje je Njemačka nakon SP-a 2006. na nogometnoj karti bila, etc.

Repka im je doslovno sastavljena s konca i konopca... tamo se nešto gadno bilo zalomilo u kreiranju novih talenata za zemlju te veličine. A i vladala je apatija o nogometu, prije SP se smatralo da će se domaćin izblamirat...

Tko bi povjerovao da će na konačnom poredku biti ispred Njemačke, Brazila, Argentine, Španjolske, Portugala, Urugvaja... znanstvena fantastika... ludilo u biti...

Za nešto više kvalitet ipak nisu imali, bili bi zbilja satrani od engleza u sred moskve. Brazil 2014 scenarij.