ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Let's talk about Sex....

Page 23 of 23 Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Go down

Let's talk about Sex.... - Page 23 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest 7/12/2021, 23:38

mentalitet

Onaj koji se ne sjeca uvijek  iznova najebe.Ruzna sjecanja i ruzne dogadjaje treba zatomiti i gurnuti u podsvijest ali nikada ne zaboraviti nego se braniti lijepim sjecanjima koja ti nece dozvoliti da cijeli zenski rod smatrash kurvetinama.Dakle nauciti razlikovatii chovjeka do chovjeke i znati kome cesh svoje poverenje dati kako ne bi opet najebo . Kuzish sada svrhu lijepih sjecanja

Ovo boldano je oksimoron. Kako možeš zatomiti i gurnuti u podsvjesno i nikada ne zaboraviti. Meni to djeluje kao potiskivanje koje posljedično kreira frustraciju i nepovjerenje prema suprotnom spolu. Ako ti je to lifestyle, bome ti nije lako s time živjeti. Voziš auto pod ručnom. Daj se opusti i uživaj u životu, ako možeš. Nije da ćeš živit 200 godina.

Tko se od života skrio, magarac je bio. I to mnogi shvate tek na samrtnoj postelji.

Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 23 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by AlfaOmega 8/12/2021, 16:55

:D :D

Izbacila si ga iz takta

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10220
2015-09-11


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 23 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest 8/12/2021, 18:56

AlfaOmega wrote::D :D

Izbacila si ga iz takta

A pahuljica nježna, glumi grdobinu, a zapravo je vrlo romantični pIjesnik koji se skriva iza opake jezičine, ne bi li ga se boj'o itko.   

I quotat je faliJo kako mu je zadrhtala ruka od radosti na sam spomen sexa i bujnih žena, dušica mala. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 23 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by mentalitet 12/12/2021, 17:29

Venus wrote:
mentalitet

Onaj koji se ne sjeca uvijek  iznova najebe.Ruzna sjecanja i ruzne dogadjaje treba zatomiti i gurnuti u podsvijest ali nikada ne zaboraviti nego se braniti lijepim sjecanjima koja ti nece dozvoliti da cijeli zenski rod smatrash kurvetinama.Dakle nauciti razlikovatii chovjeka do chovjeke i znati kome cesh svoje poverenje dati kako ne bi opet najebo . Kuzish sada svrhu lijepih sjecanja

Ovo boldano je oksimoron. Kako možeš zatomiti i gurnuti u podsvjesno i nikada ne zaboraviti. Meni to djeluje kao potiskivanje koje posljedično kreira frustraciju i nepovjerenje prema suprotnom spolu. Ako ti je to lifestyle, bome ti nije lako s time živjeti. Voziš auto pod ručnom. Daj se opusti i uživaj u životu, ako možeš. Nije da ćeš živit 200 godina.

Tko se od života skrio, magarac je bio. I to mnogi shvate tek na samrtnoj postelji.
Dva smo svijeta razlichita!Po nicenu nemamo dodirniih tochaka. Razlichite zivotne shkole su nas oformile,Ti se shutash nauchenim  frazama a iz mene progovara chovjek koji je puno toga vidio i dozivio lijepoga i loshega zato sam davno shvatio da sa takvim osobama ne vrijedi izmjenjivati mishljenja.  Sve se pretvoti u dosadnu trakavicu kojoj nema kraja.  Tako da skuzajte me, shto bi rekla moja jaranica ,Ja sam izasha vanka.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 23 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by mentalitet 12/12/2021, 17:33

AlfaOmega wrote::D :D

Izbacila si ga iz takta
Necesh dobiti pichke ona ne volii mushke ljigavce koji joj podilaze.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 23 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest 12/12/2021, 20:06

mentalitet wrote:
Venus wrote:
mentalitet

Onaj koji se ne sjeca uvijek  iznova najebe.Ruzna sjecanja i ruzne dogadjaje treba zatomiti i gurnuti u podsvijest ali nikada ne zaboraviti nego se braniti lijepim sjecanjima koja ti nece dozvoliti da cijeli zenski rod smatrash kurvetinama.Dakle nauciti razlikovatii chovjeka do chovjeke i znati kome cesh svoje poverenje dati kako ne bi opet najebo . Kuzish sada svrhu lijepih sjecanja

Ovo boldano je oksimoron. Kako možeš zatomiti i gurnuti u podsvjesno i nikada ne zaboraviti. Meni to djeluje kao potiskivanje koje posljedično kreira frustraciju i nepovjerenje prema suprotnom spolu. Ako ti je to lifestyle, bome ti nije lako s time živjeti. Voziš auto pod ručnom. Daj se opusti i uživaj u životu, ako možeš. Nije da ćeš živit 200 godina.

Tko se od života skrio, magarac je bio. I to mnogi shvate tek na samrtnoj postelji.
Dva smo svijeta razlichita!Po nicenu nemamo dodirniih tochaka. Razlichite zivotne shkole su nas oformile,Ti se shutash nauchenim  frazama a iz mene progovara chovjek koji je puno toga vidio i dozivio lijepoga i loshega zato sam davno shvatio da sa takvim osobama ne vrijedi izmjenjivati mishljenja.  Sve se pretvoti u dosadnu trakavicu kojoj nema kraja.  Tako da skuzajte me, shto bi rekla moja jaranica ,Ja sam izasha vanka.

Hajde da se složim s tobom da smo različiti. A za objašnjenje, stvarno sviraš kurtzu. Ako sam drugačija od tebe, imam drugačija uvjerenja i vrijednosti to ti ne daje za pravo da sebe stavljaš na neki pijedestal "svjeckog" čovjeka koji je puno toga doživio, a mene unizuješ jer sam kao zakinuta za tvoje bogato životno iskustvo. Svaki čovjek je spoj životnih iskustava, pa i ti, i to tebe ne čini baš nimalo posebnim. Get over it.
Ako misliš da baš jesi jako poseban, pitaj nekog psihologa da ti objasni narcizam i kako to izgleda kad prihvaćaš druge onakvima kakvi jesu. 
Najbolji ljudi su vrlo jednostavni. Idem neš pojest, ogladnih od tebe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Let's talk about Sex.... - Page 23 Empty Re: Let's talk about Sex....

Post by Guest 12/12/2021, 20:08

mentalitet wrote:
AlfaOmega wrote::D :D

Izbacila si ga iz takta
Necesh dobiti pichke ona ne volii mushke ljigavce koji joj podilaze.

Pa mogu ti evo reć da je Alfa prezgodan muškarac, markantan i vrlo drag. Tako da ti je komentar bezvezan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Page 23 of 23 Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum