ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Je li Culeju samo zbog ovog gotova karijera u Plenkijevom HDZ-u?Postavio je javno zabranjeno pitanje Pupovcu o sudbini dr.Šretera

Go down

Je li Culeju samo zbog ovog gotova karijera u Plenkijevom HDZ-u?Postavio je javno zabranjeno pitanje Pupovcu o sudbini dr.Šretera Empty Je li Culeju samo zbog ovog gotova karijera u Plenkijevom HDZ-u?Postavio je javno zabranjeno pitanje Pupovcu o sudbini dr.Šretera

Post by vuksadinare 7/6/2018, 05:41

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/culej-pupovcu-sledio-krv-u-zilama-postavio-pitanje-koje-je-mnogima-promaklo-jeste-li-ga-vi-culi-1176638/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Je li Culeju samo zbog ovog gotova karijera u Plenkijevom HDZ-u?Postavio je javno zabranjeno pitanje Pupovcu o sudbini dr.Šretera Empty Re: Je li Culeju samo zbog ovog gotova karijera u Plenkijevom HDZ-u?Postavio je javno zabranjeno pitanje Pupovcu o sudbini dr.Šretera

Post by vuksadinare 7/6/2018, 05:44

..interesantno da nakon ovog pitanja njonjo se obrusio na culeja i prekidao ga i upozoravao...slicno se dogodilo jos jednom u saboru prosle godine kad je bulj isto pitanje postavio pupovcu koji je sutio ali je na sceni opet bio njonjo koji ej nakon tog pitanja bulja pupovcu zaradio opomenu od njonje...no za razliku od culeja bvulj ej u mostu i vjerojatno ce pupovac nakon ovogculejovog pitanja zaliti se plenkovicu a zna se sto plenki radi kad mu netko osjetljivim pitanjima pupovcu pokusa ugrozizi koaliciju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Je li Culeju samo zbog ovog gotova karijera u Plenkijevom HDZ-u?Postavio je javno zabranjeno pitanje Pupovcu o sudbini dr.Šretera Empty Re: Je li Culeju samo zbog ovog gotova karijera u Plenkijevom HDZ-u?Postavio je javno zabranjeno pitanje Pupovcu o sudbini dr.Šretera

Post by vuksadinare 7/6/2018, 05:48

Culej:'Tko god bio neka me kazni ja sam sa moralnog aspekta morao postaviti neka pitanja Pupovcu a ako me kazne onda to sve govori o osobama koji bi donijeli kaznu i njihovom misljenju o zrtvama domovinskog rata'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Je li Culeju samo zbog ovog gotova karijera u Plenkijevom HDZ-u?Postavio je javno zabranjeno pitanje Pupovcu o sudbini dr.Šretera Empty Re: Je li Culeju samo zbog ovog gotova karijera u Plenkijevom HDZ-u?Postavio je javno zabranjeno pitanje Pupovcu o sudbini dr.Šretera

Post by Noor 7/6/2018, 19:36

pa Culej je bio jos i strpljiv i pristojan, a ono sto je rekao je istina. zalosno je to da tamo nitko vise nije reagirao na pupovcevu demagogiju, vec su mu dali prostora da četnikuje...njonjo je idiot

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Je li Culeju samo zbog ovog gotova karijera u Plenkijevom HDZ-u?Postavio je javno zabranjeno pitanje Pupovcu o sudbini dr.Šretera Empty Re: Je li Culeju samo zbog ovog gotova karijera u Plenkijevom HDZ-u?Postavio je javno zabranjeno pitanje Pupovcu o sudbini dr.Šretera

Post by vuksadinare 8/6/2018, 06:45

Noor wrote:pa Culej je bio jos i strpljiv i pristojan, a ono sto je rekao je istina. zalosno je to da tamo nitko vise nije reagirao na pupovcevu demagogiju, vec su mu dali prostora da četnikuje...njonjo je idiot
...jbg..culej si sa ovim potpisao presudu dok je plenki na celu hdz-a..no smeta mi kod culeja sto ne pokaze kicmu plenkiju i posteno kaze..'ja tvoju politiku ne podrzavam i radije cu otici nego biti sa vama'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Je li Culeju samo zbog ovog gotova karijera u Plenkijevom HDZ-u?Postavio je javno zabranjeno pitanje Pupovcu o sudbini dr.Šretera Empty Re: Je li Culeju samo zbog ovog gotova karijera u Plenkijevom HDZ-u?Postavio je javno zabranjeno pitanje Pupovcu o sudbini dr.Šretera

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum