ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokić: Besmislena je podjela Bošnjaka na ljevicu i desnicu

Go down

Tokić: Besmislena je podjela Bošnjaka na ljevicu i desnicu  Empty Tokić: Besmislena je podjela Bošnjaka na ljevicu i desnicu

Post by Hektorović 1/6/2018, 10:47

https://poskok.info/tokic-podrzavamo-sdp-ovog-kandidata-besmislena-je-podjela-bosnjaka-na-ljevicu-i-desnicu/


Napomenuo je da će u petak, 1. lipnja, biti potpisan protokol u kojem će biti definirani uvjeti, kao i obveze u vezi sa zajedničkim djelovanjem Bošnjačkog pokreta i Socijaldemokratske partije BiH glede podrške kandidatu za člana Predsjedništva BiH iz reda bošnjačkog naroda Denisu Bećiroviću.
“U proteklih nekoliko dana mi smo imali niz sastanaka, i s Denisom Bećirovićem i s predsjednikom SDP-a Nerminom Nikšićem, i danas smo usuglasili detalje koji će sutra biti priopćeni javnosti i koji će zvanično biti potpisani. Jedan od naših uvjeta za podršku bio je da se kandidatura udalji od potpuno nelogične i lažne podjele, na ljevicu, desnicu i centar. Nema kandidata ljevice i desnice, nego imaju kandidati bošnjačkog naroda, kojem je važna kandidatura budući da je Bosna i Hercegovina izložena otvorenim prijetnjama o podjeli, secesiji, negiranju suvereniteta od susjednih država, Hrvatske i Srbije”, rekao je Tokić.
“Pitanje ideoloških pozicija je potpuno politički neutemeljeno čak i kad treba odgovoriti na najbitnije izazove za našu državi i naš narod. Mi nismo država u kojoj bi se ljevica nadmetala oko poreskih stopa, socijalnih izdvajanja, proračunskih itd. Ovdje je pitanje ljevice i desnice potpuno suvišno. Nama na tarabama naših kuća u manjem bh. entitetu, na proslavama matura, na svadbama, stalno poručuju da će nas ponovo klati, da će podijeliti državu, da će organizirati novi genocid… Tako da ne znam kako to neko može gledati sa stajališta ljevice i desnice. Poštujem to, ali u ovom trenutku nijedno bitno pitanje nije pitanje ljevice i desnice, već pitanje opstanka i budućnosti države i naroda”, poručio je Tokić.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Tokić: Besmislena je podjela Bošnjaka na ljevicu i desnicu  Empty Re: Tokić: Besmislena je podjela Bošnjaka na ljevicu i desnicu

Post by RayMabus 1/6/2018, 10:50

Kakvi suverenitet?

Pa oni su obični protektorat
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Tokić: Besmislena je podjela Bošnjaka na ljevicu i desnicu  Empty Re: Tokić: Besmislena je podjela Bošnjaka na ljevicu i desnicu

Post by vuksadinare 1/6/2018, 10:52

pa ja ni ne vidim neku podjelu..u nekim istupima navodna ljevica kod bosnjaka je cak radikalnije u nekim istupima i od same sda
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Tokić: Besmislena je podjela Bošnjaka na ljevicu i desnicu  Empty Re: Tokić: Besmislena je podjela Bošnjaka na ljevicu i desnicu

Post by RayMabus 1/6/2018, 11:03

Tokić: Besmislena je podjela Bošnjaka na ljevicu i desnicu  9266aa3bcc955d9031498eb7d1adbf4aKakvi suverenitet, radit ćeš šta ti ja naredim

Aj tamo čuvati granicu od imigranta
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Tokić: Besmislena je podjela Bošnjaka na ljevicu i desnicu  Empty Re: Tokić: Besmislena je podjela Bošnjaka na ljevicu i desnicu

Post by RayMabus 1/6/2018, 11:20

Ministar Austrije : Đamijska ruta

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.299.html:730486-Nastaje-dzamijska-ruta-migranata
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Tokić: Besmislena je podjela Bošnjaka na ljevicu i desnicu  Empty Re: Tokić: Besmislena je podjela Bošnjaka na ljevicu i desnicu

Post by Hektorović 1/6/2018, 12:12

vuksadinare wrote:pa ja ni ne vidim neku podjelu..u nekim istupima navodna ljevica kod bosnjaka je cak radikalnije u nekim istupima i od same sda

Građanska opcija je najradikalnija u njih

U biti ovo je dobro da SDP BiH iz građanske prelazi u nacionalnu opciju
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Tokić: Besmislena je podjela Bošnjaka na ljevicu i desnicu  Empty Re: Tokić: Besmislena je podjela Bošnjaka na ljevicu i desnicu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum