ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Finale kupa

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Finale kupa - Page 5 Empty Re: Finale kupa

Post by Guest Fri 25 May - 10:18

Bacaj napalm na HNL...
;)

Guest
Guest


Back to top Go down

Finale kupa - Page 5 Empty Re: Finale kupa

Post by muckodjubre Fri 25 May - 10:19

isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:
isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:sucima je često teško procijenjivati zaleđe jer moraju gledati obrambenoga,napadača,trenutak upućivanje lopte,a to se dešava u sekundi i ajde ti sad sve to procijeni a igrači razmaknuti po 20,30m između linije dodavanja i obrana-napad
Je, je. Teško je to procijeniti i onda bolje svirati u korist kluba za kojeg navijaš, kako to rade braća Križarić?!? Jeli tako demo ili ipak nije tako? Ipak smo mi to sve zabrijali i samo kmećimo, a u našem nogometu i sudačkoj organizaciji je sve ok? Reci nam ti kako je...
Pomocni sudac je pogrijesio u obe situacije i kod hajduka i kod dinama jer nije bilo zaledje ni u jednoj situaciji. Glavni je pogrijesio kod Ademija jer je bilo vidljivo da prvo ide rukom na igraca pa onda tek uzima loptu . Za prvi onaj nesvirani penal mu nije toliko za zamjeriti jer sam i ja sam nakon nekoliko ponovljenih pregleda i tek nakon zamrznute slike uocio kontakt kopackama dolje na travi.
Ma reci ti nama demo, objasni ti nama. Suci griješe, nekad ti sudac da,nekad uzme. Ma objasni ti nama. Sve je to ok i naši suci su ok, i sudačka organizacija, i Mamić, Vrbanović osuđeni Širić. Ma svi su oni super, a Hajduk je triba zabiti 4 komada pa onda ne bi kmečao...
točno...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Finale kupa - Page 5 6b8efe2f85c2b63406b2Finale kupa - Page 5 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Finale kupa - Page 5 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Finale kupa - Page 5 Empty Re: Finale kupa

Post by Guest Fri 25 May - 10:33

muckodjubre wrote:
isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:
isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:sucima je često teško procijenjivati zaleđe jer moraju gledati obrambenoga,napadača,trenutak upućivanje lopte,a to se dešava u sekundi i ajde ti sad sve to procijeni a igrači razmaknuti po 20,30m između linije dodavanja i obrana-napad
Je, je. Teško je to procijeniti i onda bolje svirati u korist kluba za kojeg navijaš, kako to rade braća Križarić?!? Jeli tako demo ili ipak nije tako? Ipak smo mi to sve zabrijali i samo kmećimo, a u našem nogometu i sudačkoj organizaciji je sve ok? Reci nam ti kako je...
Pomocni sudac je pogrijesio u obe situacije i kod hajduka i kod dinama jer nije bilo zaledje ni u jednoj situaciji. Glavni je pogrijesio kod Ademija jer je bilo vidljivo da prvo ide rukom na igraca pa onda tek uzima loptu . Za prvi onaj nesvirani penal mu nije toliko za zamjeriti jer sam i ja sam nakon nekoliko ponovljenih pregleda i tek nakon zamrznute slike uocio kontakt kopackama dolje na travi.
Ma reci ti nama demo, objasni ti nama. Suci griješe, nekad ti sudac da,nekad uzme. Ma objasni ti nama. Sve je to ok i naši suci su ok, i sudačka organizacija, i Mamić, Vrbanović osuđeni Širić. Ma svi su oni super, a Hajduk je triba zabiti 4 komada pa onda ne bi kmečao...
točno...
Ma da, tako je. Hvala ti što si nam sve to pojasnio. Sucima je zaista teško, i treba imati razumijevanja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Finale kupa - Page 5 Empty Re: Finale kupa

Post by Guest Fri 25 May - 11:18

treba imati razumevanja samo kada se gresi u korist 'ajduka... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Finale kupa - Page 5 Empty Re: Finale kupa

Post by Guest Fri 25 May - 11:21

Serbia Strong wrote:treba imati razumevanja samo kada se gresi u korist 'ajduka... Basketball
Konkretno u derbijima Hajduka i Dinama,zadnjih 5 ili 10 godina nađi greške u korist Dinama i greške u korist Hajduka. Pa stavi sve to na vagu. Ti niti pratiš, niti gledaš niti te briga, bitno je provocirati i laprdati. 

Za zaključak nalipit ću komentar jednog starijeg navijača s SD koji je rekao sljedeće:

Ante Bašić: Hajduk ne igra dobro i treba napraviti dobru selekciju, ne dovoditi strance koji nigdje ne mogu igrati i zaraditi šolde nego u Hajduku. Treba biti pošten i reći da je Hajduku poštenije suđenje bilo u Beogradu u finalu zadnjeg yugo kupa.


Svi stariji koji se sjećaju tog vremena znaju u kakvim se okolnostima igrala ta finalna utakmica. To je tužna istina koja boli, ali to je tako. Sve drugo je laganje samoga sebe. 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Finale kupa - Page 5 Empty Re: Finale kupa

Post by FRANK Fri 25 May - 11:41

Serbia Strong wrote:
Desert_fox wrote:Moj se klub pomalo pretvara u carstvo zla.
Vratit cemo dinamo hrvatima i onima koji ga vole
A ostalim se ispricavam na ovoj sramoti.

Sloboda Dinamu.
Cigane odlazi iz svetinje


tovar koji se lazno predstavlja kao dinamovac... Basketball
Normalno je da tebi kao tzv srbinu cast i postenje neznaci nista.
Ja bih najsretniji bio da smo hajduka dobili 5:0 da torSida kmeci o svemu.
Ali nismo nego smo dobili na necastan nacin.
Ok oni glupi pravoslavac je dao superpoklon. Ali i penal je bio i zaledja nije.
Ali sta navijac reala i simpatizer cmartizana uglavnom Zakleti drkac na real i ronalda znade sta znaci biti posten castan i iskren. ... naime biti obozavatelj ta 3 simbola necasti kradje
 I nepostenja a znati sta je cist obeaz... neide zajedno
Posebno ako si srbin onda nemamo o cemu dalje pricati
:cru

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Finale kupa - Page 5 Empty Re: Finale kupa

Post by End Fri 25 May - 12:07

Desert_fox wrote:
Ali sta navijac reala i simpatizer cmartizana uglavnom Zakleti drkac na real i ronalda znade sta znaci biti posten castan i iskren. ... naime biti obozavatelj ta 3 simbola necasti kradje
 I nepostenja a znati sta je cist obeaz... neide zajedno
Posebno ako si srbin onda nemamo o cemu dalje pricati
:cru
gasi sve.... :beer
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Finale kupa - Page 5 Empty Re: Finale kupa

Post by Guest Fri 25 May - 12:23

End wrote:
Desert_fox wrote:
Ali sta navijac reala i simpatizer cmartizana uglavnom Zakleti drkac na real i ronalda znade sta znaci biti posten castan i iskren. ... naime biti obozavatelj ta 3 simbola necasti kradje
 I nepostenja a znati sta je cist obeaz... neide zajedno
Posebno ako si srbin onda nemamo o cemu dalje pricati
:cru
gasi sve.... :beer


sada ce jos djubrovacka gluperda da dodje da isvrsava ovo i onda pocinje bal pusenja ispod stola tria gluperdikus foruma... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Finale kupa - Page 5 Empty Re: Finale kupa

Post by Guest Fri 25 May - 12:41

Desert_fox wrote:
Serbia Strong wrote:
Desert_fox wrote:Moj se klub pomalo pretvara u carstvo zla.
Vratit cemo dinamo hrvatima i onima koji ga vole
A ostalim se ispricavam na ovoj sramoti.

Sloboda Dinamu.
Cigane odlazi iz svetinje


tovar koji se lazno predstavlja kao dinamovac... Basketball
Normalno je da tebi kao tzv srbinu cast i postenje neznaci nista.
Ja bih najsretniji bio da smo hajduka dobili 5:0 da torSida kmeci o svemu.
Ali nismo nego smo dobili na necastan nacin.
Ok oni glupi pravoslavac je dao superpoklon. Ali i penal je bio i zaledja nije.
Ali sta navijac reala i simpatizer cmartizana uglavnom Zakleti drkac na real i ronalda znade sta znaci biti posten castan i iskren. ... naime biti obozavatelj ta 3 simbola necasti kradje
 I nepostenja a znati sta je cist obeaz... neide zajedno
Posebno ako si srbin onda nemamo o cemu dalje pricati
:cru


o casti i postenju govori covek koji je ljudima pucao u ledja, zlikovac i ratni zlocinac. 
govori o casti i postenju ,,navijac'' bayerna, juventusa, dinama i zvezde. 
a za koju godinu, ako nedaj boze bude ziv, kada se sve zaboravi verovatno ce preci da navija za city, hajduk i milan. 
mada ima nas nekih koji pamtimo kako je budaletina smrdljiva, pijana navijala za hajduka pre par godina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Finale kupa - Page 5 Empty Re: Finale kupa

Post by Guest Fri 25 May - 12:41

eto, sada si dobio-svoje jebem ti raspalu mater kamenjarku... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Finale kupa - Page 5 Empty Re: Finale kupa

Post by FRANK Fri 25 May - 12:49

Kmeci i dalje kurvin sine
Zar ti stvarno.mislis da ja osjecam griznju savjesti zbog 30ak mtvih cetnika... jedino mi zao sto nisam.vise.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Finale kupa - Page 5 Empty Re: Finale kupa

Post by FRANK Fri 25 May - 12:50

Serbia Strong wrote:eto, sada si dobio-svoje jebem ti raspalu mater kamenjarku... Basketball
Kako kopile kmeci kmeeeee kmeeeeee jeben ti majku bolesnu. Dijete radpalog braka silovan od ocuha. Majka se kurvala. Vjerovatno i sestra ide maminim putem.
Uzas Basketball

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Finale kupa - Page 5 Empty Re: Finale kupa

Post by Guest Fri 25 May - 12:52

kako te nije sramota da dobijas toliko samara, budaletino pijana? bolje se povuci u svoju sobu za tugu, sa one zapadne strane... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Finale kupa - Page 5 Empty Re: Finale kupa

Post by Guest Fri 25 May - 13:05

Serbia Strong wrote:
End wrote:
Desert_fox wrote:
Ali sta navijac reala i simpatizer cmartizana uglavnom Zakleti drkac na real i ronalda znade sta znaci biti posten castan i iskren. ... naime biti obozavatelj ta 3 simbola necasti kradje
 I nepostenja a znati sta je cist obeaz... neide zajedno
Posebno ako si srbin onda nemamo o cemu dalje pricati
:cru
gasi sve.... :beer


sada ce jos djubrovacka gluperda da dodje da isvrsava ovo i onda pocinje bal pusenja ispod stola tria gluperdikus foruma... Basketball
Ne uvlači mene, gluperdo, u svaku diskusiju...
Oni su te nasamarali, ja neman ništa s tim...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Finale kupa - Page 5 Empty Re: Finale kupa

Post by FRANK Fri 25 May - 14:24

fridrih_niche wrote:
Serbia Strong wrote:
End wrote:
Desert_fox wrote:
Ali sta navijac reala i simpatizer cmartizana uglavnom Zakleti drkac na real i ronalda znade sta znaci biti posten castan i iskren. ... naime biti obozavatelj ta 3 simbola necasti kradje
 I nepostenja a znati sta je cist obeaz... neide zajedno
Posebno ako si srbin onda nemamo o cemu dalje pricati
:cru
gasi sve.... :beer


sada ce jos djubrovacka gluperda da dodje da isvrsava ovo i onda pocinje bal pusenja ispod stola tria gluperdikus foruma... Basketball
Ne uvlači mene, gluperdo, u svaku diskusiju...
Oni su te nasamarali, ja neman ništa s tim...
;)
Kopile srpsko najvise voli mene i enda. Nasamaramo ga uvik i uvik nam dolazi.
Reka san davno da boluje od stocholmskoh sindrima

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Finale kupa - Page 5 Empty Re: Finale kupa

Post by FRANK Fri 25 May - 14:25

Serbia Strong wrote:kako te nije sramota da dobijas toliko samara, budaletino pijana? bolje se povuci u svoju sobu za tugu, sa one zapadne strane... Basketball
Kmeci i dalje dok vadis kurac iz sestrine picke. A mater ti po karaburmi prima ciganske kare.
Kopile iz raspadnutog braka  Basketball lol!

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Finale kupa - Page 5 Empty Re: Finale kupa

Post by Zeko Fri 25 May - 15:51

Neprocijenjivo. Praznik za oči je čitati kmečanje tovara. Dečki, smirite hormone, kup je osvojio bolji i veći klub. Nije to smak svijeta. Iduće sezone imate važnijeg posla, borbu za 4. mjesto sa Lokomotivom i Belupom. Ajd tovari, oglasite se konačno je li Ćorić bio u zaleđu kad je zabio hajdučiću u Zagrebu ?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Finale kupa - Page 5 Empty Re: Finale kupa

Post by Guest Fri 25 May - 18:17

Dostojanstveni odgovor na pljačku:

Finale kupa - Page 5 Ukralo10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Finale kupa - Page 5 Empty Re: Finale kupa

Post by Guest Fri 25 May - 18:31

Navijač Hajduka iz Imotskog...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Finale kupa - Page 5 Empty Re: Finale kupa

Post by Guest Fri 25 May - 19:31

fridrih_niche wrote:Navijač Hajduka iz Imotskog...
:D


Ante, na privremenom radu u CR-u... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Finale kupa - Page 5 Empty Re: Finale kupa

Post by Guest Fri 25 May - 20:07

Serbia Strong wrote:
fridrih_niche wrote:Navijač Hajduka iz Imotskog...
:D


Ante, na privremenom radu u CR-u... Basketball
Ante je pošteni dinamovac, a to je rijetka biljka...
Znan ih troje...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Finale kupa - Page 5 Empty Re: Finale kupa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum