ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

komora pokrenula postupak protiv šavorića i ekipe

Go down

komora pokrenula postupak protiv šavorića i ekipe Empty komora pokrenula postupak protiv šavorića i ekipe

Post by marcellus 22/5/2018, 13:05

https://www.vecernji.hr/vijesti/hok-pokrenuo-disciplinski-postupak-protiv-odvjetnika-savorica-dolickog-i-smrceka-1247028

_________________
komora pokrenula postupak protiv šavorića i ekipe 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

komora pokrenula postupak protiv šavorića i ekipe Empty Re: komora pokrenula postupak protiv šavorića i ekipe

Post by crvenkasti 22/5/2018, 13:40

Nekako sam tužan. Ali nije to prava tuga, više onako sjetan. Kao kad pada kiša.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

komora pokrenula postupak protiv šavorića i ekipe Empty Re: komora pokrenula postupak protiv šavorića i ekipe

Post by Kermit 22/5/2018, 14:05

bizonko1:
Te nije bilo vremena, te se radilo u brzini, te smo sačuvali radna mjesta, te smo spriječili val stečajeva, te meni nitko nije slao mailove, te ja nisam znao ništa, te ja nemam pojma tko je što radio, te nemam blage veze tko su ti ljudi, indikativno je da se sve otkrilo kad sam trebao dobiti Europsku nagradu za europski govor europske godine, ja sam najveći europejac, bla, bla, ser, ser, truć, truć, srolj, preserav...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

komora pokrenula postupak protiv šavorića i ekipe Empty Re: komora pokrenula postupak protiv šavorića i ekipe

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum