ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jel normalno

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

jel normalno - Page 3 Empty Re: jel normalno

Post by kaya Thu 8 Oct - 16:35

I zato mi idu na živce prosvjetari, jer oni vole raditi jos manje nego ja, a sto nije u redu

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

jel normalno - Page 3 Empty Re: jel normalno

Post by kaya Thu 8 Oct - 16:37

U biti ja volim kad ja ne radim a svi drugi rade
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

jel normalno - Page 3 Empty Re: jel normalno

Post by kic Thu 8 Oct - 16:38

kad netko radi manje od kaje e onda stvarno.. :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

jel normalno - Page 3 Empty Re: jel normalno

Post by aben Thu 8 Oct - 16:39

kic wrote:
aben wrote:nemoš se ča ljutiti, 
to ča osićoš je grižnja savjesti. ti ne rodiš, isto ti je ploćeno ko da rodiš i normalno je da ti je žo drugih ljudi.
nema uopće smisla da tako dugo rade na praznik, pekara do 12h i jedan dućan na kvart i to je max, a ne ovo, oni ljudi u Konzumu izgledaju gore nego državni službenici, zombiji..
jasni su mi apeli na osjećaje,
ali mi ne moremo određivati stvori drugin ljudima. ako postoji potražnja, odokle nami pravo da in zabranjivomo ponudu? 

ako misliš stvarno nešto poduzeti, kazni konzum neodlaskom u nj. kazni svih ki po tvon mišljenju ne doju dobre uvjete svojin radnicima.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

jel normalno - Page 3 Empty Re: jel normalno

Post by kaya Thu 8 Oct - 16:39

Pa nije u redu, velim ti. Imali su štrajk 5 dana i sad su si spojili petak, e pa jebiga
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

jel normalno - Page 3 Empty Re: jel normalno

Post by L'âme Thu 8 Oct - 16:41

kic wrote:
aben wrote:nemoš se ča ljutiti, 
to ča osićoš je grižnja savjesti. ti ne rodiš, isto ti je ploćeno ko da rodiš i normalno je da ti je žo drugih ljudi.
nema uopće smisla da tako dugo rade na praznik, pekara do 12h i jedan dućan na kvart i to je max, a ne ovo, oni ljudi u Konzumu izgledaju gore nego državni službenici, zombiji..
ma nije problem sto rade.u gradovima bi trebali radit,zivi se 24/7.
Problem je sto nisu placeni za to,sto ih se tretira k'o roblje,sto rade puno vise od dopustenih sati,sto rade vecinu stvati koje im nisu u opisu posla,sto ne mogu uzet bolovanje ukoliko ne zele dobit otkaz...mogla bih do ujutro.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

jel normalno - Page 3 Empty Re: jel normalno

Post by kaya Thu 8 Oct - 16:44

Istina, nema ih dovoljno i rade sve, i subote i nedjelje i praznike . A mislim nije im lako. Ali nije rješenje zatvoriti nego kontrole sati.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

jel normalno - Page 3 Empty Re: jel normalno

Post by kaya Thu 8 Oct - 16:45

Da KIC radi u konzumu ja bi isla u dućan u 5 do 21 i jos bi se zalila kaj već zatvaraju?!
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

jel normalno - Page 3 Empty Re: jel normalno

Post by crvenkasti Thu 8 Oct - 16:47

Ja sam sebi izgledam kao budala.
Kako onda drugima?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

jel normalno - Page 3 Empty Re: jel normalno

Post by kaya Thu 8 Oct - 16:49

A onako, ko cetnik
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

jel normalno - Page 3 Empty Re: jel normalno

Post by aben Thu 8 Oct - 16:53

maggie13 wrote:

ma nije problem sto rade.u gradovima bi trebali radit,zivi se 24/7.
Problem je sto nisu placeni za to,sto ih se tretira k'o roblje,sto rade puno vise od dopustenih sati,sto rade vecinu stvati koje im nisu u opisu posla,sto ne mogu uzet bolovanje ukoliko ne zele dobit otkaz...mogla bih do ujutro.

kak misliš da nisu ploćeni? jesu, ploćeni su.

a, kako se odredi koliko je dopušteno roditi? i zoč uopće postoji dopuštenost da se rodi?

ki rodi više od dopuštenog je kriminalac :(

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

jel normalno - Page 3 Empty Re: jel normalno

Post by kic Thu 8 Oct - 17:05

kaja_333 wrote:Da KIC radi u konzumu ja bi isla u dućan u 5 do 21 i jos bi se zalila kaj već zatvaraju?!
a jebote :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

jel normalno - Page 3 Empty Re: jel normalno

Post by aben Thu 8 Oct - 17:22

[size=39]DAN NEOVISNOSTI[/size]

8. listopada 1991. hrvatski Sabor donio je Odluku o raskidu državno-pravne sveze s ostalim republikama i pokrajinama SFRJ. Danas je mnogima u Hrvatskoj žao zbog te odluke i s velikom nostalgijom se prisjećaju vremena jugokomunističkog terora.
Na njihovu radost, ne može se iskreno reći da se u međuvremenu puno toga promijenilo u pogledu same unutarnje državne politike. Usprkos svemu što se izdogađalo, koliko se Hrvatska stvarno uspjela odmaknuti od socijalističkog mulja?
Državna potrošnja zauzima polovicu godišnjeg bruto domaćeg proizvoda. Dakle, barem polovicasvih ekonomskih aktivnosti je pod izravnom kontrolom centralne države, ne računajući u to brojna kronerska paradržavna poduzeća.
Osim toga, i ona druga polovica, navodni “privatni sektor” maksimalno je izregulirana svakakvim besmislenim državnim propisima.
Hrvatski građani koji su zaposleni u realnom sektoru na prosječnoj plaći državi su prisiljeni davati ukupno oko pola svoje zarade (a oni tzv. bogati i puno više).
Više od 70% stanovništva živi na trošak države.
Hrvatska je od 178 ocijenjenih zemalja svijeta, tek na 81. mjestu po indeksu ekonomskih sloboda Heritage fondacije, dok je od europskih zemalja gotovo na samome dnu.
U Hrvatskoj je još preko 1,000 poduzeća u državnom vlasništvu, koja su u dobroj staroj socijalističkoj tradiciji strašno neefikasna. Dosta toga možda jest formalno privatizirano, međutim, treba shvatiti da privatno vs. državno nije binarna podjela, nego jedan kontinuum različitih razina državnog opstruiranja nominalno privatnog vlasništva.
Prema [url=http://www.doingbusiness.org/~/media/GIAWB/Doing Business/Documents/Annual-Reports/English/DB15-Chapters/DB15-Report-Overview.pdf]lakoći obavljanja businessa[/url], Hrvatska je od 189 zemalja čak na 65. mjestu (napredak u odnosu na prošle godine), ali od europskih država slabije su pozicionirane samo Albanija, Kosovo, Srbija, Azerbajdžan, BiH, Ukrajina i Malta. Odlično društvo.
Stopa PDV-a u Hrvatskoj je druga najviša na svijetu, no za apetite vladajućih socijalista se čini danije dovoljno visoka. Isti ti vladajući socijalisti otvoreno prijete bankama koje im ne žele posuditi dovoljno novca po dovoljno niskoj kamatnoj stopi za povećanje rastrošnosti državnog aparata.
Ekonomski program tzv. opozicije bazira se na… čini se planskoj ekonomiji, suzbijanju crnog tržišta i socijalističkom prodavanju magle.
U Hrvatskoj se utjeruje oko 250 različitih parafiskalnih nameta.
Sektori poput školstva, zdravstva i bankarstva de facto su gotovo u potpunosti nacionalizirani.
Više od šest milijardi kuna poreznih obveznika godišnje uplaćuje se na ime raznoraznih subvencija povlaštenim trgovačkim društvima i poduzetnicima.
Nakon svih skandala i pritužbi još uvijek djeluje Hrvatska gospodarska komora, ali i još nekoliko tuceta paradržavnih kartela pod krinkom “komora”.
Državno Ministarstvo kulture (apsolutno najbesmislenije ministarstvo koje što hitnije treba ukinuti) izravno financira najprimitivniju prokomunističku i projugoslavensku propagandu novcem poreznih obveznika.
Sloboda govora i tiska definitivno jest danas na višim razinama, no izgleda da to neće još dugo tako ostati.
Moglo bi se još do sutra nabrajati svakakvih budalaština, od HRT-a, HNB-a, HBOR-a, HAC-a,HAKOM-a, AZTN-a, HTZ-a, HANDA-e, DAB-a, HERA-e, Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva, Vijeća za elektroničke medije, itd… ali ne da mi se. Koje god primjere da netko navede, zadrti socijalisti će i dalje bulazniti o “neoliberalnom kapitalizmu” i “diktaturi kapitala”.
Uglavnom, sretan Dan neovisnosti onima kojima ne smeta previše izostanak crvene petokrake na državnoj zastavi. A uhljebi neka se lijepo provedu za produženi vikend.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

jel normalno - Page 3 Empty Re: jel normalno

Post by veber Thu 8 Oct - 17:26

kic wrote:
kaja_333 wrote:Da KIC radi u konzumu ja bi isla u dućan u 5 do 21 i jos bi se zalila kaj već zatvaraju?!
a jebote :^^
lovi malu, viš da se pali na tebe.

nabavim ti ja konzumove majce. za prvi izlazak.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

jel normalno - Page 3 Empty Re: jel normalno

Post by kic Thu 8 Oct - 17:38

ja bi rekel, dođite sutra gospođo, ono povrće ionak neće propasti ni da cigla udari o njih..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

jel normalno - Page 3 Empty Re: jel normalno

Post by Trinity Thu 8 Oct - 17:40

:^0 :^0 :^0
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

jel normalno - Page 3 Empty Re: jel normalno

Post by veber Thu 8 Oct - 17:41

ne smiješ joj reći gospođo.
gospodična zjutra dojdite....bem te mutava.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

jel normalno - Page 3 Empty Re: jel normalno

Post by kic Thu 8 Oct - 17:42

everyday I'm learning.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

jel normalno - Page 3 Empty Re: jel normalno

Post by veber Thu 8 Oct - 17:44

uči...
....ionako ćeš falit.

teško je s njima. i bez njih. :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

jel normalno - Page 3 Empty Re: jel normalno

Post by kic Thu 8 Oct - 17:47

imam osjećaj da ova kaja ima pokojnicu na avu, ova crna ograda u gornjem desnom kutu navještava na takvo nešto ..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

jel normalno - Page 3 Empty Re: jel normalno

Post by kaya Thu 8 Oct - 17:50

Vis ti to Veber, da gospodo .. Da ti se odmah kosa digne na glavi..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

jel normalno - Page 3 Empty Re: jel normalno

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum