ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

barbarstvo oli narodna veselica ?

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

barbarstvo oli narodna veselica ? - Page 5 Empty Re: barbarstvo oli narodna veselica ?

Post by kaya 20/5/2018, 15:03

aben wrote:
Regoč wrote:
aben wrote:
Regoč wrote:
aben wrote:kolju tune zbog profita?!? 

upomoć, ljudi, upomoć
Profit nije iznad ljudi, a ljudi nema bez stabilnoga staništa. Izruguj se ti, ali nisi u pravu.

a staništa nemo brez tune?

beži bre
Ti se načelno izruguješ svemu i svakomu tko dovede profit u pitanje, makar taj profit išal na štetu prirode, a time i čovječanstva samoga. Čisto da ti pojasnim, iako si i sam shvatil, ali nastavljaš sa svojimi gluparijami.

izumiranje tune ne znoči nestanak staništa, znun da si i sun to svati, čisto da pojosnin, iako ćeš ti nastaviti po svojin.


profit = opstanak čovika,
i oni ki prioriteziroju neke životinje nad životima ljudi i ustima glodne dice, ništa su drugo nego čudovišta.
Daj ne seri vise.
Izumiranje jedne vrste vodi izumiranju druge, treće, lanac...
Izumiru zbog ovakvih kakav si sam ... za 5 kuna vise opustošiti sve ..
Ribarska industrija ovdje i drugdje  je destruktivna i prekomjerna , povlačnim mrežama pokupi sve, i mlado i staro i ženke  . Ne poštuju ni zabrane ribolova tijekom mriješćenja u tim područjima pa nemaju priliku razmnožiti se  . Kao kada  krivolovac kada ubije skotnu ženku ili mlado jer je pohlepan na 5 kila mesa. I onda to opravdavaš “ gladnon dicon”
Ma more mars , gladni ste 5 kuna vise a nisu dica gladna..

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

barbarstvo oli narodna veselica ? - Page 5 Empty Re: barbarstvo oli narodna veselica ?

Post by kaya 20/5/2018, 15:08

Oni stari ribari prije su sve to mlado i malo vraćali u more , nisu lovili kada lovostaj , izvukli za sebe malo prstaca. 
Ovi govnari sada opustošili sve da prodaju turistima a kao  dica im gladna .. možes misliti . A to je i kapetanija kriva, lovi gliserase umjesto vas pa da vas tako kazni da se userete od novčane kazne drukčije bi malo razmišljali .
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

barbarstvo oli narodna veselica ? - Page 5 Empty Re: barbarstvo oli narodna veselica ?

Post by darth_vader 20/5/2018, 15:10

Gliseraše ne treba loviti, nego ustrijeliti na licu mjesta...a za red u ribolovu se slažem...međutim najveći nered prave pametnjakovići iz Zagreba koji kurca veze nemaju s morem...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19683
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

barbarstvo oli narodna veselica ? - Page 5 Empty Re: barbarstvo oli narodna veselica ?

Post by kaya 20/5/2018, 15:13

jasambrend wrote:Gliseraše ne treba loviti, nego ustrijeliti na licu mjesta...a za red u ribolovu se slažem...međutim najveći nered prave pametnjakovići iz Zagreba koji kurca veze nemaju s morem...
Ma ne prave oni nered jer oni ne znaju gdje su staništa, ovi domaći su oglodali svaki kamen da prodaju turistima. Znas i sam pa se ne trebaš pretvarati. Netko iz Zg ne zna gdje ima prstaca jel tako?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

barbarstvo oli narodna veselica ? - Page 5 Empty Re: barbarstvo oli narodna veselica ?

Post by kaya 20/5/2018, 15:14

Pa ja se sjećam ko klinka kapetanije , prvo pita odrasle ako imaju kakvu vreću sto je u njoj .. sad ništa..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

barbarstvo oli narodna veselica ? - Page 5 Empty Re: barbarstvo oli narodna veselica ?

Post by kaya 20/5/2018, 15:17

Ono.. klošari vade male hobotnice od pola kile umjesto da ju vrati. 
Samo da dobije 50 kuna, dao bi i guzice turistima valjda..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

barbarstvo oli narodna veselica ? - Page 5 Empty Re: barbarstvo oli narodna veselica ?

Post by darth_vader 20/5/2018, 15:30

kaja wrote:
jasambrend wrote:Gliseraše ne treba loviti, nego ustrijeliti na licu mjesta...a za red u ribolovu se slažem...međutim najveći nered prave pametnjakovići iz Zagreba koji kurca veze nemaju s morem...
Ma ne prave oni nered jer oni ne znaju gdje su staništa, ovi domaći su oglodali svaki kamen da prodaju turistima. Znas i sam pa se ne trebaš pretvarati. Netko iz Zg ne zna gdje ima prstaca jel tako?

Prave jer donose nesuvisle propise pod utjecajem raznoraznih lobija pa dopuštaju pojedinim profesionalcima potpunu devastaciju, a dotle je sportski i rekreativni ribolov doslovce kriminaliziran te limitiran na arte iz dućana s dječjim igračkama iako isti u izlovu ukupne količine organizama sudjeluju u promilima...dotle se ne sankcioniraju "slučajni" ulovi poput 20 tona zapasane orade s plivaricom u mrijestu te prodaja iste u bescjenje...ne razlikuju žito od kukolja, a donose propise koje je de facto nemoguće implementirati ili je mali ribar/sportaš/rekreativac doslovce u prekršaju čim uđe u brod da bi si ulovio kil ribe za ručak, a kazne su drakonske baš za sitnu raju, a sve da bi se istu destimuliralo da uopće izlaze na more...dotle koćarice prešutno smiju i u najzatvorenije zaljeve...međutim nije ni tu najveći problem. Problem je neprimjena ZERP-a, te ogromna flota s talijanske strane Jadrana koja je doslovce opustošila sva staništa dokle sežu međunarodne vode, a dijelom i u našem dijelu Jadrana, a posebno oko Palagruže i Jabučke kotline, a koja spadaju među najveća mrijestilišta većine vrsta u Jadranu..
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19683
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

barbarstvo oli narodna veselica ? - Page 5 Empty Re: barbarstvo oli narodna veselica ?

Post by kaya 20/5/2018, 15:42

Čuj, svega tu ima, i toga sto pišeš. Ne može aben osobno devastirati more naravno ni bibnjci tako da moraju biti flote. 
Al opcenito i kao pojedinci su jako pohlepni , gladno 50 kuna vise , sve ce napraviti za 50 kuna..
Onda kad  cujem da su dica gladna dobim proljev jer su dica na ćevapima a on čekića dole prstace da proda restoranu..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

barbarstvo oli narodna veselica ? - Page 5 Empty Re: barbarstvo oli narodna veselica ?

Post by aben 20/5/2018, 15:46

kaja wrote:
aben wrote:
Regoč wrote:
aben wrote:
Regoč wrote:
Profit nije iznad ljudi, a ljudi nema bez stabilnoga staništa. Izruguj se ti, ali nisi u pravu.

a staništa nemo brez tune?

beži bre
Ti se načelno izruguješ svemu i svakomu tko dovede profit u pitanje, makar taj profit išal na štetu prirode, a time i čovječanstva samoga. Čisto da ti pojasnim, iako si i sam shvatil, ali nastavljaš sa svojimi gluparijami.

izumiranje tune ne znoči nestanak staništa, znun da si i sun to svati, čisto da pojosnin, iako ćeš ti nastaviti po svojin.


profit = opstanak čovika,
i oni ki prioriteziroju neke životinje nad životima ljudi i ustima glodne dice, ništa su drugo nego čudovišta.
Daj ne seri vise.
Izumiranje jedne vrste vodi izumiranju druge, treće, lanac...
Izumiru zbog ovakvih kakav si sam ... za 5 kuna vise opustošiti sve ..
Ribarska industrija ovdje i drugdje  je destruktivna i prekomjerna , povlačnim mrežama pokupi sve, i mlado i staro i ženke  . Ne poštuju ni zabrane ribolova tijekom mriješćenja u tim područjima pa nemaju priliku razmnožiti se  . Kao kada  krivolovac kada ubije skotnu ženku ili mlado jer je pohlepan na 5 kila mesa. I onda to opravdavaš “ gladnon dicon”
Ma more mars , gladni ste 5 kuna vise a nisu dica gladna..

jesus fuck

More than 99 percent of all species, amounting to over five billion species,[1] that ever lived on Earth are estimated to be extinct

ča ti misliš da si prva koja je otkrila tragedy of commos? nisi. misliš li da si prva koja je emotivna radi tragdije zajedničkoga? nisi. misliš li možda da si prva koja tragediju zajedničkoga misli rišiti državon? nisi.

ti si samo jena u nepregljednin nizu ljudi ki vidu u čemu je problijem, ki se boju adresirati prolijem biločin drugin osim dobrim, storin istin neučinkovitin rješenjima.

kad svatiš da ti profit ni neprijatelj nego prijatelj, unda ćeš načeti riješenje. dotad ti je bolje da kaživoš noge, jer si po tomu stoputi posebnija.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

barbarstvo oli narodna veselica ? - Page 5 Empty Re: barbarstvo oli narodna veselica ?

Post by aben 20/5/2018, 15:48

kaja wrote:Čuj, svega tu ima, i toga sto pišeš. Ne može aben osobno devastirati more naravno ni bibnjci tako da moraju biti flote. 
Al opcenito i kao pojedinci su jako pohlepni , gladno 50 kuna vise , sve ce napraviti za 50 kuna..
Onda kad  cujem da su dica gladna dobim proljev jer su dica na ćevapima a on čekića dole prstace da proda restoranu..

jo uvika nosin sorat isebun ka grin umore.
prstaci su moja hrona, i niko ne more stati između mene i njih.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

barbarstvo oli narodna veselica ? - Page 5 Empty Re: barbarstvo oli narodna veselica ?

Post by kaya 20/5/2018, 15:50

aben wrote:
kaja wrote:Čuj, svega tu ima, i toga sto pišeš. Ne može aben osobno devastirati more naravno ni bibnjci tako da moraju biti flote. 
Al opcenito i kao pojedinci su jako pohlepni , gladno 50 kuna vise , sve ce napraviti za 50 kuna..
Onda kad  cujem da su dica gladna dobim proljev jer su dica na ćevapima a on čekića dole prstace da proda restoranu..

jo uvika nosin sorat isebun ka grin umore.
prstaci su moja hrona, i niko ne more stati između mene i njih.
Super..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

barbarstvo oli narodna veselica ? - Page 5 Empty Re: barbarstvo oli narodna veselica ?

Post by vuksadinare 20/5/2018, 15:55

aben wrote:
kaja wrote:Čuj, svega tu ima, i toga sto pišeš. Ne može aben osobno devastirati more naravno ni bibnjci tako da moraju biti flote. 
Al opcenito i kao pojedinci su jako pohlepni , gladno 50 kuna vise , sve ce napraviti za 50 kuna..
Onda kad  cujem da su dica gladna dobim proljev jer su dica na ćevapima a on čekića dole prstace da proda restoranu..

jo uvika nosin sorat isebun ka grin umore.
prstaci su moja hrona, i niko ne more stati između mene i njih.
a usput ako se moze i zaradit nesto sa strane za bokun vina i tune sa gradela nije za bacit... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

barbarstvo oli narodna veselica ? - Page 5 Empty Re: barbarstvo oli narodna veselica ?

Post by aben 20/5/2018, 15:58

vuksadinare wrote:
aben wrote:
kaja wrote:Čuj, svega tu ima, i toga sto pišeš. Ne može aben osobno devastirati more naravno ni bibnjci tako da moraju biti flote. 
Al opcenito i kao pojedinci su jako pohlepni , gladno 50 kuna vise , sve ce napraviti za 50 kuna..
Onda kad  cujem da su dica gladna dobim proljev jer su dica na ćevapima a on čekića dole prstace da proda restoranu..

jo uvika nosin sorat isebun ka grin umore.
prstaci su moja hrona, i niko ne more stati između mene i njih.
a usput ako se moze i zaradit nesto sa strane za bokun vina i tune sa gradela nije za bacit... :):

vi ćete mi uzimati 60% profita da bi ste si izsplaćivali ploće za tipkanje na internetu, i još bi mi zabronili da tučin prstaci?

soli narep

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

barbarstvo oli narodna veselica ? - Page 5 Empty Re: barbarstvo oli narodna veselica ?

Post by kaya 20/5/2018, 16:22

aben wrote:
vuksadinare wrote:
aben wrote:
kaja wrote:Čuj, svega tu ima, i toga sto pišeš. Ne može aben osobno devastirati more naravno ni bibnjci tako da moraju biti flote. 
Al opcenito i kao pojedinci su jako pohlepni , gladno 50 kuna vise , sve ce napraviti za 50 kuna..
Onda kad  cujem da su dica gladna dobim proljev jer su dica na ćevapima a on čekića dole prstace da proda restoranu..

jo uvika nosin sorat isebun ka grin umore.
prstaci su moja hrona, i niko ne more stati između mene i njih.
a usput ako se moze i zaradit nesto sa strane za bokun vina i tune sa gradela nije za bacit... :)

vi ćete mi uzimati 60% profita da bi ste si izsplaćivali ploće za tipkanje na internetu, i još bi mi zabronili da tučin prstaci?

soli narep
More nije tvoje ni rupa bez dna . Pohlepu ne moraš opravdavati porezom .
Riskiraš dobru kaznu a da sam ja inspekcija lupila bi vas čekićem u glavu kad izronite s njima.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

barbarstvo oli narodna veselica ? - Page 5 Empty Re: barbarstvo oli narodna veselica ?

Post by aben 20/5/2018, 16:28

kaja wrote:
aben wrote:
vuksadinare wrote:
aben wrote:
kaja wrote:Čuj, svega tu ima, i toga sto pišeš. Ne može aben osobno devastirati more naravno ni bibnjci tako da moraju biti flote. 
Al opcenito i kao pojedinci su jako pohlepni , gladno 50 kuna vise , sve ce napraviti za 50 kuna..
Onda kad  cujem da su dica gladna dobim proljev jer su dica na ćevapima a on čekića dole prstace da proda restoranu..

jo uvika nosin sorat isebun ka grin umore.
prstaci su moja hrona, i niko ne more stati između mene i njih.
a usput ako se moze i zaradit nesto sa strane za bokun vina i tune sa gradela nije za bacit... :):

vi ćete mi uzimati 60% profita da bi ste si izsplaćivali ploće za tipkanje na internetu, i još bi mi zabronili da tučin prstaci?

soli narep
More nije tvoje ni rupa bez dna . Pohlepu ne moraš opravdavati porezom .
Riskiraš dobru kaznu a da sam ja inspekcija lupila bi vas čekićem u glavu kad izronite s njima.

pohljepa je uzrok zoč je tebi sa udobno,
da nemo pohljepe, sa bi ti bila na savi i prola bi robu.

more je moja rupa bez dna i to sun ti objosni u postu https://www.ex-iskon-pleme.com/t26427p80-barbarstvo-oli-narodna-veselica#1164408

inspekcija se podploti s dvo kila prstacov.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

barbarstvo oli narodna veselica ? - Page 5 Empty Re: barbarstvo oli narodna veselica ?

Post by kaya 20/5/2018, 16:31

Da sam ja inspekcija pričekala bi ugljanske troglodite na površini. 
Kad izroni sa komadom stijene nema kazne, samo tup- čekićem u glavu ! I troglodit potone ..
:)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

barbarstvo oli narodna veselica ? - Page 5 Empty Re: barbarstvo oli narodna veselica ?

Post by aben 20/5/2018, 16:36

"da sun jo inspekcija"
ne budi dite


https://www.youtube.com/watch?v=F0VHiONkot8

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

barbarstvo oli narodna veselica ? - Page 5 Empty Re: barbarstvo oli narodna veselica ?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum