ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bero i dalje živi u svom svijetu:'Mi smo pobjedili na budućim izborima'!

Go down

Bero i dalje živi u svom svijetu:'Mi smo pobjedili na budućim izborima'! Empty Bero i dalje živi u svom svijetu:'Mi smo pobjedili na budućim izborima'!

Post by vuksadinare Thu 17 May - 12:45

http://www.direktno.hr/direkt/bernardic-ovo-je-definitivan-plenkovicev-kraj-potom-ga-pitali-sto-cemu-izbori-kad-mu-se-stranka-osipa-122813/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Bero i dalje živi u svom svijetu:'Mi smo pobjedili na budućim izborima'! Empty Re: Bero i dalje živi u svom svijetu:'Mi smo pobjedili na budućim izborima'!

Post by vuksadinare Thu 17 May - 12:47

lika nista ne moze smesti u uvjerenosti d aje on taj novi premijer..i to sto mu iz stranke bjeze glavom bez obzira...niti ankete da su tu vec negdje sa ŽZ..on je vec premijer u svojoj glavi.. :D..a utakmica nije ni pocela..jeben lik
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Bero i dalje živi u svom svijetu:'Mi smo pobjedili na budućim izborima'! Empty Re: Bero i dalje živi u svom svijetu:'Mi smo pobjedili na budućim izborima'!

Post by vuksadinare Thu 17 May - 12:52

ovom tudumu treba neo objasniti da zivi jedino iz razloga sto je jos plenki na celu hdz-a...i nwe bi se trebao vesiliti njegovim odlaskom..jedini koji ce profitirati od odlaska plenkija je bas hdz-e..jer ako izaberu npr.steira na celo vraticemu s eonih 10% glasova sto su izgubili kod plenkija..plus sto ce vratiti koalicjski potencijal..a ova budaletina od bere radi racun bez krcmara jer hdz-ovio glasaci nikad nece glasati za sdp-..a sdpovi glasaci koji su razocarani zbog bere na celu i dalje nece zbog njega glasati za sdp
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Bero i dalje živi u svom svijetu:'Mi smo pobjedili na budućim izborima'! Empty Re: Bero i dalje živi u svom svijetu:'Mi smo pobjedili na budućim izborima'!

Post by Kavran Thu 17 May - 14:10

10kre.

_________________
Trči vrime, cvili maška,
traje jubav, pusta siromaška,
šaka suza, vrića smija, 
ča je život vengo fantazija.
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Bero i dalje živi u svom svijetu:'Mi smo pobjedili na budućim izborima'! Empty Re: Bero i dalje živi u svom svijetu:'Mi smo pobjedili na budućim izborima'!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum