ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šešelj sve goropadniji i prijeteči:Da vidim koji će me sud osuditi za gaženje ustaške zastave

Go down

Šešelj sve goropadniji i prijeteči:Da vidim koji će me sud osuditi za gaženje ustaške zastave Empty Šešelj sve goropadniji i prijeteči:Da vidim koji će me sud osuditi za gaženje ustaške zastave

Post by vuksadinare 19/4/2018, 14:30

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/seselj-dan-poslije-da-vidim-koji-ce-me-to-sud-osuditi-jer-sam-gazio-ustasku-zastavu-foto-20180419
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Šešelj sve goropadniji i prijeteči:Da vidim koji će me sud osuditi za gaženje ustaške zastave Empty Re: Šešelj sve goropadniji i prijeteči:Da vidim koji će me sud osuditi za gaženje ustaške zastave

Post by vuksadinare 19/4/2018, 14:32

šeki je car... :D....tko mu sto moze zna da je okruzen misevima...ovaj put ako se nisu uvjerili oni koji nikad ne vjeruju da ostavri ono sto obeca onda ode ovaj svijet u kurac....kako ej krenulo jos ce seki izvesti puč u srbiji i zasjesti na valst..ko ga moze sprijeciti osim metkom.. :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Šešelj sve goropadniji i prijeteči:Da vidim koji će me sud osuditi za gaženje ustaške zastave Empty Re: Šešelj sve goropadniji i prijeteči:Da vidim koji će me sud osuditi za gaženje ustaške zastave

Post by Hektorović 19/4/2018, 14:35

vuksadinare wrote:šeki je car... :D....tko mu sto moze zna da je okruzen misevima...ovaj put ako se nisu uvjerili oni koji nikad ne vjeruju da ostavri ono sto obeca onda ode ovaj svijet u kurac....kako ej krenulo jos ce seki izvesti puč u srbiji i zasjesti na valst..ko ga moze sprijeciti osim metkom.. :D

Tvoje nade vidim ne umiru :D Samo Šešelj je danas Vučićev priljepak, a ovo sa zastavom je izmislio. 

Njonjo zagrizao kost.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Šešelj sve goropadniji i prijeteči:Da vidim koji će me sud osuditi za gaženje ustaške zastave Empty Re: Šešelj sve goropadniji i prijeteči:Da vidim koji će me sud osuditi za gaženje ustaške zastave

Post by vuksadinare 19/4/2018, 14:36

Suljo ce morati biti siroke ruke prema sekiju od uobicajnog.... :)...jer kako je seki krenuo nece vucku biti svejedno u belim dvorima...morat cemu ponuditi neku jebenu funckiju da ga primiri nema druge inace...ode njuska :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Šešelj sve goropadniji i prijeteči:Da vidim koji će me sud osuditi za gaženje ustaške zastave Empty Re: Šešelj sve goropadniji i prijeteči:Da vidim koji će me sud osuditi za gaženje ustaške zastave

Post by Hektorović 19/4/2018, 14:38

vuksadinare wrote:Suljo ce morati biti siroke ruke prema sekiju od uobicajnog.... :)...jer kako je seki krenuo nece vucku biti svejedno u belim dvorima...morat cemu ponuditi neku jebenu funckiju da ga primiri nema druge inace...ode njuska :D

Koliko ja vidim srbi se više uopće ne pale na šešelja... onako klaun, zabavljać i cirkusant. Pa više je po HR medijima nego srpskim.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Šešelj sve goropadniji i prijeteči:Da vidim koji će me sud osuditi za gaženje ustaške zastave Empty Re: Šešelj sve goropadniji i prijeteči:Da vidim koji će me sud osuditi za gaženje ustaške zastave

Post by vuksadinare 19/4/2018, 14:38

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:šeki je car... :D....tko mu sto moze zna da je okruzen misevima...ovaj put ako se nisu uvjerili oni koji nikad ne vjeruju da ostavri ono sto obeca onda ode ovaj svijet u kurac....kako ej krenulo jos ce seki izvesti puč u srbiji i zasjesti na valst..ko ga moze sprijeciti osim metkom.. :D

Tvoje nade vidim ne umiru :D Samo Šešelj je danas Vučićev priljepak, a ovo sa zastavom je izmislio. 

Njonjo zagrizao kost.
i ti vjerujes da seki izmislja da je pacer... :D ....pa nije da pali i trga zastave prvi put...nisu ni srbi onomad vjerovali mu u benkovcu 1991 kad im je govorio da ako ne budu njega slusali..'da on zna kud ce otici? a vi a vi gdje cete vi otici' :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Šešelj sve goropadniji i prijeteči:Da vidim koji će me sud osuditi za gaženje ustaške zastave Empty Re: Šešelj sve goropadniji i prijeteči:Da vidim koji će me sud osuditi za gaženje ustaške zastave

Post by vuksadinare 19/4/2018, 14:41

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:Suljo ce morati biti siroke ruke prema sekiju od uobicajnog.... :)...jer kako je seki krenuo nece vucku biti svejedno u belim dvorima...morat cemu ponuditi neku jebenu funckiju da ga primiri nema druge inace...ode njuska :D

Koliko ja vidim srbi se više uopće ne pale na šešelja... onako klaun, zabavljać i cirkusant. Pa više je po HR medijima nego srpskim.
nije stvar u paljenju....stvar je d amu ne mogu njista..u tome je poanta...da ga se boje..i boje ga se...on ne bi ovo cinio d aga se na jedan nacin ne boje..umjesto da ga strpaju u ludaru,bajbuk jer cini kaznena djela...po tebi oni neka okrecu glavu na to..pa to je cin kukavicluka i to seki zna..mislis d abi mu to tolerirali u nekim drugim drzavama..pa d aje sto puta klaun..onda ides direkt u ludaru gdje ej mjesto takvima a ne da i dalje paradiras,maltretiras,prijetis,fizicki nasrces
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Šešelj sve goropadniji i prijeteči:Da vidim koji će me sud osuditi za gaženje ustaške zastave Empty Re: Šešelj sve goropadniji i prijeteči:Da vidim koji će me sud osuditi za gaženje ustaške zastave

Post by mutava baštarda 19/4/2018, 14:48

fefelju su ovi koji kontroliraju haag oslobodili i dali mu ulogu koju igra dobro
praljak je također odigrao dobro, samo što mu je uletila tragedija....

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Šešelj sve goropadniji i prijeteči:Da vidim koji će me sud osuditi za gaženje ustaške zastave Empty Re: Šešelj sve goropadniji i prijeteči:Da vidim koji će me sud osuditi za gaženje ustaške zastave

Post by vuksadinare 19/4/2018, 14:57

mutava baštarda wrote:fefelju su ovi koji kontroliraju haag oslobodili i dali mu ulogu koju igra dobro
praljak je također odigrao dobro, samo što mu je uletila tragedija....
...mozda djelomicno..ali ipak mislim da seselj puno toga zna o vucicu,dacicu,vulinu i jso nekima o njihovim ulogama u devdesetima koji ne znaju drugi i time ih za jajca drzi..pa se ide po onoj..'ne vuci konja za rep mogao bi se ritnuti'...i seki to obilato koristi...a nije da ni ovima ne pasu u određenoj mjeri sekijevi ispadi...no sve je to lijepo dok se konj ne pocne doista ritati kad vidi da mu nitko nista ne moze i onda pomisli pa nema te prepreke koju ja ne mogu preskociti ili jahaca zbaciti...e sad dolazimo tu i do onog...da prvenstveno srbiji treba jedna vrst trzavica u 'regionu' a ponajprije sa najvecim rivalom ili neprijateljom kako ko voli hrvatskom...jer kako god pokusali protumaciti hrvatska i je najveci suparnik srbiji na ovim prostorima...i kako je rekao jedan srbijanski oporbeni politicar..'Suljo vodi politiku prema hravtskoj kao da s eradi o derbijima nekad 'velike cetvorke' tj hravtskih i srpskih klubova gdje vlada neviđeni rivalitet i mrznja narocito navijacka...uostalom Suljo i je nekad bio aktivni delija pa bi s emoglo reci da vodi politiku dijelom i sa takvih stajalista narocito prema hrvatskoj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Šešelj sve goropadniji i prijeteči:Da vidim koji će me sud osuditi za gaženje ustaške zastave Empty Re: Šešelj sve goropadniji i prijeteči:Da vidim koji će me sud osuditi za gaženje ustaške zastave

Post by Kavran 19/4/2018, 15:02

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:Suljo ce morati biti siroke ruke prema sekiju od uobicajnog.... :)...jer kako je seki krenuo nece vucku biti svejedno u belim dvorima...morat cemu ponuditi neku jebenu funckiju da ga primiri nema druge inace...ode njuska :D

Koliko ja vidim srbi se više uopće ne pale na šešelja... onako klaun, zabavljać i cirkusant. Pa više je po HR medijima nego srpskim.

ne pale se. ali misle isto što i on. samo to ne pokazuju odveć. trenutačno nije trendi.

uostalom predsjednik srbije je bivši šešeljev gajbonoša.


Šešelj sve goropadniji i prijeteči:Da vidim koji će me sud osuditi za gaženje ustaške zastave 2Q==
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Šešelj sve goropadniji i prijeteči:Da vidim koji će me sud osuditi za gaženje ustaške zastave Empty Re: Šešelj sve goropadniji i prijeteči:Da vidim koji će me sud osuditi za gaženje ustaške zastave

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum