ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D Empty Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D

Post by debotoijusto 3/4/2018, 18:56

PERO Ćorić najavio je osvajanje vlasti. I ne, ovo nije prvoaprilska šala.

Odnose na desnici odavno je teško razumjeti i shvatiti, a u tom kontekstu u HSP-u AS već danima traje pravi mali skandal. Naime, Ćorić je izbačen iz stranke zbog čega se žalio Ministarstvu uprave. 

No on, poput mladića kojemu je sramotno priznati da ga je djevojka ostavila pa govori da su zajedno prekinuli, kaže kako je on stranku napustio prije nego što je izbačen. 

"Rekao sam na Predsjedništvu stranke da im se zahvaljujem na suradnji i da napuštam stranku", kazao je Ćorić u razgovoru za N1 te dodao da je potom održana "fiktivna sjednica Časnog suda" koji ga je izbacio iz stranke. "Na Predsjedništvu sam im rekao da ne pripadam političkom miljeu kojem pripada Kenwood Kenon", kazao je Ćorić te je govorio o ujedinjenju desnice kako bi došli na vlast.

Naime, Pero Ćorić, jedan od vodećih ljudi HSP-a AS dugi niz godina, bitan je postao dolaskom Tomislava Karamarka na čelo HDZ-a. Karamarko je tada skupio sve na što je naišao na ekstremnoj desnici, a tu su se našli i Pero Ćorić i zaboravljeni Ivan Tepeš. No nestankom Tomislava Karamarka i ovaj dvojac završava tamo odakle je i došao - u političkoj zavjetrini. Na izborima 2016. godine Pero Ćorić, koji se kandidirao u II. izbornoj jedinici, skupio je cijelih 165 preferencijalnih glasova.

No jutros je sasvim ozbiljan najavio okupljanje desnice i osvajanje vlasti.


"Stvari u Hrvatskoj možemo mijenjati nabolje samo kroz poziciju vlasti. No moja spoznaja je jasna, cijela pravaška scena nije dovoljna za ono što želimo polučiti", kazao je Ćorić te dodao da se pomirio s predsjednikom stranke Desno Antom Đapićem, a sve u svrhu okupljanja desnice. "Ako smo ja i Đapić mogli zakopati ratne sjekire, onda mogu i drugi", kazao je Ćorić.

"Trenutni cilj jeste smijeniti aktualnu nehrvatsku vlast na čelu s Andrejom Plenkovićem", rekao je Pero Ćorić.

"Moja procjena je da nikada bolji tajming nije bio za desnicu. Jedini problem je što nam nedostaje lider", kazao je Ćorić.

A tko bi mogao biti lider, Ćorić nije otkrio. No znakovito je spomenuo Tomislava Karamarka. 

"Karamarko ima još puno toga za reći", rekao je Ćorić dodavši da je s Karamarkom u blagom kontaktu. 


http://www.index.hr/vijesti/clanak/pero-coric-najavio-osvajanje-vlasti-d-/1036334.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30569
2014-04-12


Back to top Go down

Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D Empty Re: Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D

Post by debotoijusto 3/4/2018, 19:02

jazavci
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30569
2014-04-12


Back to top Go down

Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D Empty Re: Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D

Post by Leviathan2 3/4/2018, 21:51

pero osloboditelj :)

_________________
Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D Empty Re: Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D

Post by Guest 3/4/2018, 22:14

U blagom je odnosu s Karamarkom.    :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D Empty Re: Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D

Post by epikur37 3/4/2018, 22:17

kofein wrote:U blagom je odnosu s Karamarkom.    :facepalm


:D naša desnica
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D Empty Re: Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D

Post by Guest 3/4/2018, 22:18

kofein wrote:U blagom je odnosu s Karamarkom.    :facepalm

Pišu si pisma i šalju linkove glazbe. Citiraju filozofe i raspravljaju o smislu života do dugo u noć  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D Empty Re: Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D

Post by darth_vader 3/4/2018, 22:24

:popcorn
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D Empty Re: Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D

Post by Guest 3/4/2018, 22:29

epikur37 wrote:
kofein wrote:U blagom je odnosu s Karamarkom.    :facepalm


:D naša desnica

Pero je neviđena sirovina i privatno....samo jaka ambicija.   Prijeka narav i slabo opće znanje.  Inače, Karamarko ga je prekrižio u bilo kakvim budućim kombinacijama jer je trčao pred rudu u javnosti i nanosio mu štetu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D Empty Re: Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D

Post by Guest 3/4/2018, 22:31

kofein wrote:
epikur37 wrote:
kofein wrote:U blagom je odnosu s Karamarkom.    :facepalm


:D naša desnica

Pero je neviđena sirovina i privatno....samo jaka ambicija.   Prijeka narav i slabo opće znanje.  Inače, Karamarko ga je prekrižio u bilo kakvim budućim kombinacijama jer je trčao pred rudu u javnosti i nanosio mu štetu.

Karamarko je s druge strane bio suptilan i odmjeren u svojim izjavama  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D Empty Re: Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D

Post by darth_vader 3/4/2018, 22:33

A đe mu je onaj mali Drakula, Tepeš...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D Empty Re: Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D

Post by neva 3/4/2018, 22:36

MaximusDecimusMiridije wrote:
kofein wrote:U blagom je odnosu s Karamarkom.    :facepalm
Pišu si pisma i šalju linkove glazbe. Citiraju filozofe i raspravljaju o smislu života do dugo u noć  :D
razmjenjuju lirsku poeziju
blagi odnos s Karamarkom nasmijao me do suza, svašta se pod tim može pomisliti :]
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D Empty Re: Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D

Post by aben 3/4/2018, 22:37

neve wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
kofein wrote:U blagom je odnosu s Karamarkom.    :fpalm:
Pišu si pisma i šalju linkove glazbe. Citiraju filozofe i raspravljaju o smislu života do dugo u noć  :D:
razmjenjuju lirsku poeziju
blagi odnos s Karamarkom nasmijao me do suza, svašta se pod tim može pomisliti :]:


ovo je jedna od onih retkih tema na koj si stora nevista :)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D Empty Re: Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D

Post by darth_vader 3/4/2018, 22:38

MaximusDecimusMiridije wrote:
kofein wrote:
epikur37 wrote:
kofein wrote:U blagom je odnosu s Karamarkom.    :facepalm


:D naša desnica

Pero je neviđena sirovina i privatno....samo jaka ambicija.   Prijeka narav i slabo opće znanje.  Inače, Karamarko ga je prekrižio u bilo kakvim budućim kombinacijama jer je trčao pred rudu u javnosti i nanosio mu štetu.

Karamarko je s druge strane bio suptilan i odmjeren u svojim izjavama  :D

Lik barem djeluje koliko toliko ozbiljno kad priča, voljeli ga ili ne...Peru kad vidiš...a ono...likovi iz filmova Akija Kaurismakija izgledaju manje u kurcu od istog..
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D Empty Re: Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D

Post by aben 3/4/2018, 22:39

jasambrend wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
kofein wrote:
epikur37 wrote:
kofein wrote:U blagom je odnosu s Karamarkom.    :fpalm:


:D naša desnica

Pero je neviđena sirovina i privatno....samo jaka ambicija.   Prijeka narav i slabo opće znanje.  Inače, Karamarko ga je prekrižio u bilo kakvim budućim kombinacijama jer je trčao pred rudu u javnosti i nanosio mu štetu.

Karamarko je s druge strane bio suptilan i odmjeren u svojim izjavama  :D:

Lik barem djeluje koliko toliko ozbiljno kad priča, voljeli ga ili ne...Peru kad vidiš...a ono...likovi iz filmova Akija Kaurismakija izgledaju manje u kurcu od istog..
borami, bolje pero izgljedo nego karamarko

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D Empty Re: Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D

Post by darth_vader 3/4/2018, 22:40

aben wrote:
jasambrend wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
kofein wrote:
epikur37 wrote:


:D naša desnica

Pero je neviđena sirovina i privatno....samo jaka ambicija.   Prijeka narav i slabo opće znanje.  Inače, Karamarko ga je prekrižio u bilo kakvim budućim kombinacijama jer je trčao pred rudu u javnosti i nanosio mu štetu.

Karamarko je s druge strane bio suptilan i odmjeren u svojim izjavama  :D

Lik barem djeluje koliko toliko ozbiljno kad priča, voljeli ga ili ne...Peru kad vidiš...a ono...likovi iz filmova Akija Kaurismakija izgledaju manje u kurcu od istog..
borami, bolje pero izgljedo nego karamarko

Nimalo karikaturalno slučajno? :W
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D Empty Re: Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D

Post by Guest 3/4/2018, 22:40

jasambrend wrote::popcorn



Ćorić: Pozdrav Antiša, kako si šta ima kod tebe.
Jozić: e Pero pa jesi ti živ,dobro sam šta ima kod tebe.


Ćorić: ma trka prijatelju, briselski dečki ne žele Domoljube sa sobom.
Jozić: Ma da idu drugim putem, možda je i bolje, imamo li snage samostalno nešto napravit.


Ćorić: upravo te za to i zovem trebamo ljude koji mogu potegnut i koji su financijski neovisni za 9. izbornu jedinicu ja sam razmišlja o tebi mislim da si dobar adut uz stranačku infrastrukturu i pomoć mislim da bi mogao napravit dobar rezultat.
Jozić: Pa ne znam mislim da je klima loša a i vidim da je pravaštvo razjedinjeno nisam siguran.


Ćorić: Srb nema nikoga a i nema snage a Podrug će ti u 10. izbornu jedinicu.
Jozić: Ne znam. Nisam baš oduševljen kad je pravaška scena isjeckana, zašto se nije radilo na ujedinjenju.


Ćorić:  Sa kim, pa mi smo parlamentarna stranka a i stožerna mi imamo sve oni ništa a i sa njima samo gubimo,prema istraživanjima samostalno imamo šanse a sa njima ništa jeli
Jozić: a tko bi bio sa mnom na listi dali biram sam tim ili


Ćorić: Pa vidi ako biraš sam tim postoji neki dogovor između mene i Ivana(Tepeša) trebao bi doć do stranke slušaj pošto smo svi nešto ulagali mislim da bi bilo korektno da doneseš 250 000 kuna ipak ti dajemo prolaz to ćeš u četiri godine vratit a i pomoćemo mi sa znatnim sredstvima u kampanji tako da bi više od pola odmah dobio iz stranačke blagajne.
Jozić: a dali ću dobiti potvrdu od stranke za novac koji dadem.


Ćorić: Ne mislim da shvaćaš. Točnije taj novac nebi odmah išao meni i Ivanu već kolegici iz Siska (ime nije rekao) koja ima trenutno problema a ona bi se zahvalila, strašno je zahvalna smjeh hahahahaha
Jozić: vidi Pero iskreno mene to ne zanima, nisam baš oduševljen a i ti se javiš samo kad treba i kad tebi odgovara. Mogu pomoći stranci ali ovdje u županiji ako se jave stoga nisam zainteresiran da plaćam mjesto na listi i evo razočaran sam s tobom, ej daj reci mi zašto Madunić priča da ide Hdz i da ga je skupo došlo mjesto pomoćnika ministra.


Ćorić: Ma, Ante, pusti Madunića. Priča gluposti. Par puta platio večeru i odma misli da je zadužio nekoga a nikog nije dooveo u stranku da mu nije tvojih ljudi ne bi imao nikoga u županiji dosta mi je njega i onog klauna Matijevića. Nek ide gdje hoće nek se drugi usreće hahahahaaha…    A ti razmisli o ponudi, ozbiljna je shvati da već godinama radim u stranci i da sam dosta uložio:
Jozić: Pero nisam zainteresiran ima puno nejasnoća a i dosta si puta mijenjao mišljenje, a i imam zdravstvenih problema tako da doista nisam zainteresiran,naći ćeš ti nekoga tko želi ima ih u stranci hahahahahaaha.


Ćorić: Ej Ante evo imam drugi poziv čekam ga cijelo jutro, ajde razmisli pa se javi. Drži se, javi se
Jozić: ajde čujemo se ali ovo ne prihvaćam javi se kad dođeš u Dalmaciju, živio. Bog!


Kraj razgovora, evo ovo je razgovor između mene i Ćorića prije sklapanja lista ! E sad nek stvara konstrukcije kakve hoće ! OVO JE PERO ĆORIĆ!


/http://www.maxportal.hr/vijesti/ante-jozic-pero-coric-je-trazio-250-000-kuna-za-mjesto-na-listi-sve-cu-potvrditi-dorh-u/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D Empty Re: Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D

Post by neva 3/4/2018, 22:42

aben wrote:ovo je jedna od onih retkih tema na koj si stora nevista :)
hmm? jel to dobro ili loše? :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D Empty Re: Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D

Post by Guest 3/4/2018, 22:46

neve wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
kofein wrote:U blagom je odnosu s Karamarkom.    :facepalm
Pišu si pisma i šalju linkove glazbe. Citiraju filozofe i raspravljaju o smislu života do dugo u noć  :D
razmjenjuju lirsku poeziju
blagi odnos s Karamarkom nasmijao me do suza, svašta se pod tim može pomisliti :]

Pero....Ron Jeremy....     bom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D Empty Re: Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D

Post by aben 3/4/2018, 22:50

jasambrend wrote:
aben wrote:
jasambrend wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
kofein wrote:

Pero je neviđena sirovina i privatno....samo jaka ambicija.   Prijeka narav i slabo opće znanje.  Inače, Karamarko ga je prekrižio u bilo kakvim budućim kombinacijama jer je trčao pred rudu u javnosti i nanosio mu štetu.

Karamarko je s druge strane bio suptilan i odmjeren u svojim izjavama  :D:

Lik barem djeluje koliko toliko ozbiljno kad priča, voljeli ga ili ne...Peru kad vidiš...a ono...likovi iz filmova Akija Kaurismakija izgledaju manje u kurcu od istog..
borami, bolje pero izgljedo nego karamarko

Nimalo karikaturalno slučajno? :W:
malo baca na yosamity sama, al karamakro...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D Empty Re: Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D

Post by neva 3/4/2018, 22:51

kofein wrote:Pero....Ron Jeremy....     bom
Pero pusti fudbalerku i isti su B-)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D Empty Re: Pero Ćorić najavio osvajanje vlasti :D

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum