ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ode Jozo

Go down

Ode Jozo Empty Ode Jozo

Post by RayMabus 5/10/2015, 13:25



JOZO ČABRAJA osuđen je na 13 godina za ubojstvo Marina Matijaša, upravo je objavljeno na splitskom Županijskom sudu.
Uskoro opširnije
Podsjetimo, Kaštelanin je bio optužen za ubojstvo 20-godišnjeg Marina Matijaša. Čabraja ga je ustrijelio u glavu hicem iz pištolja pred OŠ Bijaći u Kaštel Novom koncem lipnja prošle godine. Nakon par dana skrivanja predao se policiji. Branio se da je pucao bez namjere da pogodi Matijaša.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/13-godina-zatvora-jozi-cabraji-za-ubojstvo-marina-matijasa/846169.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 176432
2014-04-11


Back to top Go down

Ode Jozo Empty Re: Ode Jozo

Post by RayMabus 5/10/2015, 13:28

A ja na parking izlazim iz auta on prolazi sa autom i čudno me gleda a dobri smo inače tako da sam i ja zastao šta je sad i produži ...par sati nakon toga ( dvi tri ure kasnije ) ubije ovoga lika.

13 godina .....aaaa uuuuuuuuuu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176432
2014-04-11


Back to top Go down

Ode Jozo Empty Re: Ode Jozo

Post by RayMabus 5/10/2015, 14:51

U trenutku kada mu je sudac Slavko Lozina izrekao kaznu od 13 godina, Čabraja se okrenuo prema svojima u publici i dao im signal da je sve u redu. Cijelo vrijeme izricanja presude gledao je u pravcu tužiteljice Rene Laure, da bi na kraju ironično poručio: "Hvala suče, hvala tužiteljice!"

Kada je sudac obrazlagao događaje koji su prethodili krvavom obračunu i objašanjavao tezu da nije bitno tko je sve započeo, Čabraja je komentirao: "A to što su mene izboli nožem, ništa!?"

Inače, sud je ubojstvo okvalificirao kao ono s neizravnom namjerom (maksimalna kazna 20 godina) i tako stao dijelom na stranu obrane, piše Slobodna Dalmacija .

http://www.jutarnji.hr/jozo-cabraja--zahvalio--sucu-i-tuziteljici-na-13-godina-zatvora/1431972/
RayMabus
RayMabus

Posts : 176432
2014-04-11


Back to top Go down

Ode Jozo Empty Re: Ode Jozo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum