ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zapaljena đamija u Berlinu

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Zapaljena đamija u Berlinu  Empty Zapaljena đamija u Berlinu

Post by RayMabus 11/3/2018, 18:14

Zapaljena đamija u Berlinu  28618864_2014812468848733_6413194000306245180_o
.. . 


http://balkans.aljazeera.net/vijesti/zapaljena-dzamija-u-njemackoj
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zapaljena đamija u Berlinu  Empty Re: Zapaljena đamija u Berlinu

Post by Guest 11/3/2018, 18:24

kod nas su Svabi kush..miruju i trpe..jucer prosvjedi Kurdova,plakati za afrin i parole izvikivali,..
Pandur u pratecem kombi vozilu preko razglasa pozivao Kurdove da se smire i ne izvikuju parole,sklone napisane,da "ne provociraju" sukob ..
Zanimljivi su plakati gdje se trazi od Svabije da prestane sramotno prodavati oruzje Turcima,koji idu s njim u masovnu koljacinu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zapaljena đamija u Berlinu  Empty Re: Zapaljena đamija u Berlinu

Post by jastreb 11/3/2018, 18:31

Ja mislim da je glavni val islamofobije prošao.

IS je uništena,a islamisti su oćerani do duvara.

Treba reći da su upravo najveći teret borbe protiv IS podnijeli upravo muslimani. Kurdi i Sirijci lojalni Asadu.

I kod nas je stanje ponovo normalno. Meni je trenutno jedan od najboljih prijatelja Musliman iz Gračanice,koji sa mnom dela na baušteli.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zapaljena đamija u Berlinu  Empty Re: Zapaljena đamija u Berlinu

Post by danni1 11/3/2018, 18:35

jastreb wrote:Ja mislim da je glavni val islamofobije prošao.

IS je uništena,a islamisti su oćerani do duvara.

Treba reći da su upravo najveći teret borbe protiv IS podnijeli upravo muslimani. Kurdi i Sirijci lojalni Asadu.

I kod nas je stanje ponovo normalno. Meni je trenutno jedan od najboljih prijatelja Musliman iz Gračanice,koji sa mnom dela na baušteli.
Treba reči da je to sve ista banda koju treba protjerati odkud je došla i ogradit visokim zidom.

_________________
Zapaljena đamija u Berlinu  Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Zapaljena đamija u Berlinu  Empty Re: Zapaljena đamija u Berlinu

Post by Guest 11/3/2018, 18:35

jastreb wrote:Ja mislim da je glavni val islamofobije prošao.

IS je uništena,a islamisti su oćerani do duvara.

Treba reći da su upravo najveći teret borbe protiv IS podnijeli upravo muslimani. Kurdi i Sirijci lojalni Asadu.

I kod nas je stanje ponovo normalno. Meni je trenutno jedan od najboljih prijatelja Musliman iz Gračanice,koji sa mnom dela na baušteli.
prezir prema ovim Kozojebima u svabiji,namjerno ne rekoh Islamu,pogotovo smijesnoj rijeci islamofobija,ne jenjava,samo se sad ide politicki sve sredjivati i radi se punom parom..legalnim putem ih se salje doma,pa su se svabi malo opustili ali i druge nacije normalni europljani...TO NE ZNACI da su sad svi naklonjeni Kozojebima..nego da tiho navijaju za nadolazecu politku koja vise ne suti o onom sto Kozojebi rade..sad ih se puno brze i efikasnije eliminira,odnosno u cas izgube azil ili pravo na boravak..
Meni je oke..sad cesto pricam sa Hrvatima,koji siroti dolaze u potragu za kruhom.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zapaljena đamija u Berlinu  Empty Re: Zapaljena đamija u Berlinu

Post by jastreb 11/3/2018, 18:37

danni1 wrote:
jastreb wrote:Ja mislim da je glavni val islamofobije prošao.

IS je uništena,a islamisti su oćerani do duvara.

Treba reći da su upravo najveći teret borbe protiv IS podnijeli upravo muslimani. Kurdi i Sirijci lojalni Asadu.

I kod nas je stanje ponovo normalno. Meni je trenutno jedan od najboljih prijatelja Musliman iz Gračanice,koji sa mnom dela na baušteli.
Treba reči da je to sve ista banda koju treba protjerati odkud je došla i ogradit visokim zidom.
Ne bih se složio. Imam zaista divnih prijatelja i prijateljica islamske vjere iz Bosne.

Islam je činjenica. On je tu i on će biti tu.

Pa nisu islam i kršćanstvo od jučer jedno pored drugoga.

Da je više takvih ljudi na vlasti poput Gadafija,Assada, Sukarna,pokojnog jordanskog kralja Huseina,Demirela islam ne bi bio nikakav problem.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zapaljena đamija u Berlinu  Empty Re: Zapaljena đamija u Berlinu

Post by jastreb 11/3/2018, 18:41

Sjetimo se samo bivše SFRJ. Kad je islam u njoj bio problem i jesu li Muslimani u BIH i na Sandžaku predstavljali ikakvu prijetnju?

Nisu. Ja bih čak rerkao da su bili najoduševljeniji pristaše jugoslavenskog pokreta,najvatreniji navijači reprezentacije i gotovo svaki Hrvat ili Srbin na odsluženju JNA obično je imao najboljeg jarana Muslimana.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zapaljena đamija u Berlinu  Empty Re: Zapaljena đamija u Berlinu

Post by jastreb 11/3/2018, 18:42

Tko od nas nije imao djevojku Muslimanku? Tko???
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zapaljena đamija u Berlinu  Empty Re: Zapaljena đamija u Berlinu

Post by Guest 11/3/2018, 18:50

ja nisam.. :}
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zapaljena đamija u Berlinu  Empty Re: Zapaljena đamija u Berlinu

Post by immortal 11/3/2018, 19:28

RayMabus wrote:Zapaljena đamija u Berlinu  28618864_2014812468848733_6413194000306245180_o
.. . 


http://balkans.aljazeera.net/vijesti/zapaljena-dzamija-u-njemackoj
:tu
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zapaljena đamija u Berlinu  Empty Re: Zapaljena đamija u Berlinu

Post by vuksadinare 11/3/2018, 19:33

jastreb wrote:Tko od nas nije imao djevojku Muslimanku? Tko???
ja ne... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Zapaljena đamija u Berlinu  Empty Re: Zapaljena đamija u Berlinu

Post by immortal 11/3/2018, 19:36

pismejker wrote:
jastreb wrote:Ja mislim da je glavni val islamofobije prošao.

IS je uništena,a islamisti su oćerani do duvara.

Treba reći da su upravo najveći teret borbe protiv IS podnijeli upravo muslimani. Kurdi i Sirijci lojalni Asadu.

I kod nas je stanje ponovo normalno. Meni je trenutno jedan od najboljih prijatelja Musliman iz Gračanice,koji sa mnom dela na baušteli.
prezir prema ovim Kozojebima u svabiji,namjerno ne rekoh Islamu,pogotovo smijesnoj rijeci islamofobija,ne jenjava,samo se sad ide politicki sve sredjivati i radi se punom parom..legalnim putem ih se salje doma,pa su se svabi malo opustili ali i druge nacije normalni europljani...TO NE ZNACI da su sad svi naklonjeni Kozojebima..nego da tiho navijaju za nadolazecu politku koja vise ne suti o onom sto Kozojebi rade..sad ih se puno brze i efikasnije eliminira,odnosno u cas izgube azil ili pravo na boravak..
Meni je oke..sad cesto pricam sa Hrvatima,koji siroti dolaze u potragu za kruhom.. :cleanteeth
I ja mislim da je riješ ISMAMOFOBIJA potpuno bedasta riječ, izmišljena kako bi opravdali naseljavanje nepoželjnih. Narodi se ne žele mješati na način kako im se to nameće. Rješavanje nepoželjnih kao i politike koja nameće takve nepodobnosti tek počinje!
Švabe su imale neonaciste koji ne prihvaćaju strance još odavno. Turci su često bili na meti. Spajanjem DR Njemačke još su više ojačali. Danas bar svaki drugi Njemac tako razmišlja.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zapaljena đamija u Berlinu  Empty Re: Zapaljena đamija u Berlinu

Post by RayMabus 11/3/2018, 19:37

danni1 wrote:
jastreb wrote:Ja mislim da je glavni val islamofobije prošao.

IS je uništena,a islamisti su oćerani do duvara.

Treba reći da su upravo najveći teret borbe protiv IS podnijeli upravo muslimani. Kurdi i Sirijci lojalni Asadu.

I kod nas je stanje ponovo normalno. Meni je trenutno jedan od najboljih prijatelja Musliman iz Gračanice,koji sa mnom dela na baušteli.
Treba reči da je to sve ista banda koju treba protjerati odkud je došla i ogradit visokim zidom.
Vijest od danas 

https://www.klix.ba/vijesti/bih/poginula-dva-drzavljana-bih-koji-su-se-u-siriji-borili-za-islamsku-drzavu/180311056

To su ti Jastrebovi pajdaši koji nebi mrava zgazili
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zapaljena đamija u Berlinu  Empty Re: Zapaljena đamija u Berlinu

Post by immortal 11/3/2018, 19:38

jastreb wrote:
danni1 wrote:
jastreb wrote:Islam je činjenica.
ja mislila da je vjera  king

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zapaljena đamija u Berlinu  Empty Re: Zapaljena đamija u Berlinu

Post by immortal 11/3/2018, 19:39

jastreb wrote:Tko od nas nije imao djevojku Muslimanku? Tko???
bitno i nebitno
ako si i bio s nekom muslimankom ne znači da moraš državu i sav ostali narod prodati islamu
teški apsurd
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zapaljena đamija u Berlinu  Empty Re: Zapaljena đamija u Berlinu

Post by jastreb 11/3/2018, 19:44

mortal wrote:
jastreb wrote:Tko od nas nije imao djevojku Muslimanku? Tko???
bitno i nebitno
ako si i bio s nekom muslimankom ne znači da moraš državu i sav ostali narod prodati islamu
teški apsurd
Pričam o islamu bosanskome,koji je uvijek bio manje -više tolerantan.

BH muslimani piju rakiju ko vodu,tamane slaninu kupljenu u srpskom selu,varaju žene i lupaju čaše.

Čak su i tolerantniji prema Srbima,nego Hrvati.

Mujo i Ibro ne prosvjeduju zbog nastupa Mitra Mirića u Tešnju,a na njihovim radio stanicama pušta se i Ceca. 

Kod nas zabranjuju koncert Bori Drljači,a da netko na Narfodnom radiju pusti Cecu izbio bi škandal.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zapaljena đamija u Berlinu  Empty Re: Zapaljena đamija u Berlinu

Post by immortal 11/3/2018, 19:49

jastreb wrote:
mortal wrote:
jastreb wrote:Tko od nas nije imao djevojku Muslimanku? Tko???
bitno i nebitno
ako si i bio s nekom muslimankom ne znači da moraš državu i sav ostali narod prodati islamu
teški apsurd
Pričam o islamu bosanskome,koji je uvijek bio manje -više tolerantan.

BH muslimani piju rakiju ko vodu,tamane slaninu kupljenu u srpskom selu,varaju žene i lupaju čaše.

Čak su i tolerantniji prema Srbima,nego Hrvati.

Mujo i Ibro ne prosvjeduju zbog nastupa Mitra Mirića u Tešnju,a na njihovim radio stanicama pušta se i Ceca. 

Kod nas zabranjuju koncert Bori Drljači,a da netko na Narfodnom radiju pusti Cecu izbio bi škandal.

kada se netko ruga putem vica ruga se s bosancima
kada se nekoga kolektivno smatra glupim, misli se na bosance
nisu oni tolerantna skupina nego su u takvoj sredini da drugačije ne mogu opstati i to opet dio njih
dio radi i ovakve stvari... (prenosim link od Mabusa) 
https://www.klix.ba/vijesti/bih/poginula-dva-drzavljana-bih-koji-su-se-u-siriji-borili-za-islamsku-drzavu/180311056
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zapaljena đamija u Berlinu  Empty Re: Zapaljena đamija u Berlinu

Post by jastreb 11/3/2018, 19:55

mortal wrote: 
 
dio radi i ovakve stvari... (prenosim link od Mabusa) 
https://www.klix.ba/vijesti/bih/poginula-dva-drzavljana-bih-koji-su-se-u-siriji-borili-za-islamsku-drzavu/180311056
Žurnal podsjeća kako je Midžić koji se u Siriji borio pod imenom Sallahaddin Al Bosni godinama slovio za jednog od najradikalnijih pripadnika terorističke organizacije Islamska država (IS) podrijetlom s područja Balkana.
On je u video porukama prijetio vjerskim poglavarima u BiH
Dakle prijetio je hodžama koji prakticiraju tolerantni islam. Jako mali dio BH muslimana podržava vehabizam. Oni možda naginju Turskoj,ali i turski islam nije salafi islam.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zapaljena đamija u Berlinu  Empty Re: Zapaljena đamija u Berlinu

Post by jastreb 11/3/2018, 20:01

Jeste li ikada slušali ovog čovjeka? On je pravi primjer tolerantnog BH islama. Ova divna osoba je vrlo gledana na YT,čest je gost raznih TV stanica i gledaju ga rado i muslimani i kršćani.

jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zapaljena đamija u Berlinu  Empty Re: Zapaljena đamija u Berlinu

Post by jastreb 11/3/2018, 20:03

Za mene je svaki čovjek fildžan zašećerene kahve. Ako je kahva gorka, to znači da šećer nije pomiješan. Dakle, samo malo treba promiješati i eto slatke kahve. Ako ne promiješamo bit će gorko. E ja prilazim tom šećeru kojeg ima u svakom čovjeku: i u Muji, i u Jozi, i u Jovanu, i u Hansu, i u Davidu... (Hafiz Sulejman Bugari)
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zapaljena đamija u Berlinu  Empty Re: Zapaljena đamija u Berlinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum