ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

McCain: Ovo je tragedija, dragi moji Amerikanci

Go down

McCain: Ovo je tragedija, dragi moji Amerikanci Empty McCain: Ovo je tragedija, dragi moji Amerikanci

Post by epikur37 Fri 2 Oct - 9:41

[size=30]McCain: Ovo je tragedija, dragi moji Amerikanci John-mccain-0-jpg[/size]


[size=30]McCain o ruskoj intervenciji u Siriji: Tragedija, dragi moji Amerikanci[/size]
1. listopada 2015. RBTH
Utjecajni američki političar je jučerašnji dan ocijenio kao vrlo žalostan po SAD, jer, kako je rekao, „Amerika je izgubila ulogu svjetskog lidera i to su u svijetu osjetili”.

To je tragedija, dragi moji Amerikanci, tragedija što smo dotle dogurali”, izjavio je predsjednik Senatskog komiteta SAD-a za naoružanje, republikanac John McCain, komentirajući početak ruske vojne intervencije u Siriji.
Utjecajni američki političar je jučerašnji dan ocijenio kao vrlo žalostan po SAD, jer, kako je rekao, „Amerika je izgubila ulogu svjetskog lidera i to su u svijetu osjetili”, prenosi TASS.
Došlo je vrijeme da se američki predsjednik osvijesti i vrati zemlji vodeće pozicije, smatra senator, objasnivši da ne poziva na to da se na tisuće američkih vojnika ponovno uputi u Irak ili u Siriju.
Američki senator je u nastupu na TV kanalu MSNBC obratio pažnju i na to da se ruski utjecaj na Bliskom Istoku širi i kao primjer naveo sporazum sa Saudijskom Arabijom o kupovini ruske vojne tehnike.
„Čak je i (premijer Izraela) Benjamin Netanjahu nedavno bio u Moskvi. Sve nam to govori o tome da oni (lideri zemalja) korigiraju svoju politiku, uzimajući u obzir slabljenje američkog utjecaja i jačanje uloge Vladimira Putina u toj regiji”, zaključio je John McCain.
http://hr.rbth.com/news/2015/10/01/mccain-o-ruskoj-intervenciji-u-siriji-tragedija-dragi-moji-amerikanci_444377
--------------------------


Ajme meni, propast :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

McCain: Ovo je tragedija, dragi moji Amerikanci Empty Re: McCain: Ovo je tragedija, dragi moji Amerikanci

Post by Guest Fri 2 Oct - 13:42

Kad to kaže psihički poremećena osoba koja treba doživotno biti zavezana za krevet u ustanovi, ma onda ti je to... Pih!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

McCain: Ovo je tragedija, dragi moji Amerikanci Empty Re: McCain: Ovo je tragedija, dragi moji Amerikanci

Post by Guest Fri 2 Oct - 13:55

pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

McCain: Ovo je tragedija, dragi moji Amerikanci Empty Re: McCain: Ovo je tragedija, dragi moji Amerikanci

Post by mutava baštarda Fri 2 Oct - 14:01

Dobro hajde, čovjek je bolesan i nećemo mu se rugati. Prošao je torturu od Vietkonga i razumljivo je da nije normalan. Ono što nije razumljivo je zašto ne peca ribu u penziji i tko mu je dao potvrdu da može raditi. Inače, najnezgodnija epizoda mu je ispala u Azzazu na sjeveru Sirije gdje se slikao sa FSA, a nakon što su stigle slike na internet oteti Libanonski novinar prepoznao svoje otmičare pored senatora. Kolala je i slika gdje je navodno sa Bagdadijem. Osobno mislim da to nije moguće, nisu republikanci takvi :)))

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

McCain: Ovo je tragedija, dragi moji Amerikanci Empty Re: McCain: Ovo je tragedija, dragi moji Amerikanci

Post by Yehudi Fri 2 Oct - 14:27

McCain: Ovo je tragedija, dragi moji Amerikanci Mccain
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

McCain: Ovo je tragedija, dragi moji Amerikanci Empty Re: McCain: Ovo je tragedija, dragi moji Amerikanci

Post by Yehudi Fri 2 Oct - 14:30

McCain: Ovo je tragedija, dragi moji Amerikanci John-mccain-spaz
McCain: Ovo je tragedija, dragi moji Amerikanci Agml-j4hn_mcc13n

 Dobro hajde, nije kriv šta ima rak kože ali brale on je 

psihički bolesnik i kao takav nema šta tražiti u najvišoj

politici.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

McCain: Ovo je tragedija, dragi moji Amerikanci Empty Re: McCain: Ovo je tragedija, dragi moji Amerikanci

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum