ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Primera División (za enda i MODRIĆA)

Page 29 of 50 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest Fri 23 Mar - 13:17

sve mi se cini da je ovo prventsvo vreme za iskorak ove fantasticne belgijske generacije. u svakoj liniji su brutalni, imaju brutalne izmene i dobrog selektora.

Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End Fri 23 Mar - 13:33

messi je svoje s argentinom odradio, bilo bi nadrealno očekivati da s takvim amaterima dogura opet do završnice pogotovo nakon svega pokazanoga tijekom kvalifikacija, realnost je takva da su bez messija 8. ekipa CONMEBOL-a, samo bolivija je slabija i eventualno venecuela..
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest Fri 23 Mar - 15:09

maggie13 wrote:
fridrih_niche wrote:
End wrote:La Gazzetta jasno navodi kako je Njemačka dobila novog vratara, a to je Ter Stegen, koji će zamijeniti do sada neprikosnovenog Neuera kao prvi izbor za igrača među stativama.
Normalna stvar...
;)
Manuel je dugo ozlijedjen.
O tome ja i govorin Ivanu i ostatku foruma...
Ter Stegen ce bit prvi golman Svaba na Svjetskom, jer Neuer, i kad se vrati, neće uvatit formu do početka iduće sezone...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest Fri 23 Mar - 15:28

Stvar je da mi ovdje ne odlučujemo tko je golman na SP-u, ali samo govorio zadnjih mjesec i pol kako Löw i ekipa iz stožera prati razvoj njegovog oporavka i povratak jer 2 mjeseca prije možda i bude kapetan Elfa na golu. Heynckes je prije dan-dva izjavio kako bi po trenutnom razvoju stvari trebao idući mjesec se vratiti na teren, a hoće li zaigrati i uhvatiti formu, ostaje vidjeti.
Ne brinem se ja za poziciju golmana u Njemačkoj, osim Neuera imaju još 6 golmana koji bi bez problema bili br. 1.
Ter Stegen i Leno su izvrsni golmani i pokazali su se prošle godine odličnima na kupu Konfederacija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by scorpion Fri 23 Mar - 15:47

End wrote:messi je svoje s argentinom odradio, bilo bi nadrealno očekivati da s takvim amaterima dogura opet do završnice pogotovo nakon svega pokazanoga tijekom kvalifikacija, realnost je takva da su bez messija 8. ekipa CONMEBOL-a, samo bolivija je slabija i eventualno venecuela..
Napokon si se pomirio sa činjenicama klošaru mali. Oni sa sa messijem i bez messija kurac od ekipe :coffee

_________________
Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End Fri 23 Mar - 18:08

So: it looks like Messi will NOT be playing in the Italy match. Bad for the spectacle; Good for the player.

bravo sampaoli, treba natjerati druge da spoje dva dodavanja bez da se oslanajnju na GOAT-a
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End Fri 23 Mar - 18:31

barcine trupe karaju majku rusiju, tko hoće paulinha neka slobodno pošalje 200 milijuna eura što će biti glatko odbijeno..
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by scorpion Sun 25 Mar - 16:38

Leo Messi odlučuje o svemu: Ne želim ga vidjeti u Barceloni!


Omaleni Argentinac je osoba koju se sve pita sve u Barceloni, pa tako i u vezi transfera. Nakon ispadanja PSG-a iz Lige prvaka, opet se počelo pričati o dolasku Verrattija u Barcu. No, Messi je protiv toga...

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 2eb9325bf8bf2fff232c

Ovih dana su opet počele kružiti glasine o dolasku Verrattija u Barcu. No, Leo Messi i nije baš za taj transfer.
- Ne želim ga u Barceloni - navodno je poručio Argentinac čelnicima katalonskog kluba.
Barcelona je u prošlom ljetnom prijelaznom roku jako zagrizla za Talijana, te je transfer čak i bio pred realizacijom. No, nakon dolaska Neymara, Verratti je promijenio svoje mišljenje što je očito jako naljutilo apsolutnog vladara Barcelone.
No, kao drugi razlog se navodi i interes Reala za Verrattija. Real traži zamjenu za Luku Modrića koji je navodno pred odlaskom iz "kraljevskog kluba", te smatraju kako bi talijanski veznjak bio adekvatna zamjena hrvatskom virtuozu.

https://www.24sata.hr/sport/leo-messi-odlucuje-o-svemu-ne-zelim-ga-vidjeti-u-barceloni-564679


Bože dragi koliko je ovaj klub malen i jadan :facepalm

_________________
Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End Sun 25 Mar - 16:54

inače ga svi ostali u klubu i navijači žele.. kako si ti glup :facepalm
ako bude imao sreće možda ga čmarsenal ili čmarnajted uzme..
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End Sun 25 Mar - 17:02

nema za verrattija mjesta u startnoj postavi barce.. jedino ako se raketa poželi malo popišat po glupom premiershipu i ako iniesta ode onda može biti prvi pick za ulazak s klupe..
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by scorpion Sun 25 Mar - 18:30

End wrote:inače ga svi ostali u klubu i navijači žele.. kako si ti glup :facepalm
ako bude imao sreće možda ga čmarsenal ili čmarnajted uzme..
Ne radi se o tome klošaru retardirani. Stvar je u tome da je barcelona toliko minijaturan klub, da im jedan igrač upravlja cijelim klubom. lessie je i igrač i trener i menađer i predsjednik i uprava. Vjerojatno i čistačice u klubu idu kod njega na razgovor

_________________
Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by muckodjubre Sun 25 Mar - 18:40

scorpion wrote:
End wrote:inače ga svi ostali u klubu i navijači žele.. kako si ti glup :facepalm
ako bude imao sreće možda ga čmarsenal ili čmarnajted uzme..
Ne radi se o tome klošaru retardirani. Stvar je u tome da je barcelona toliko minijaturan klub, da im jedan igrač upravlja cijelim klubom. lessie je i igrač i trener i menađer i predsjednik i uprava. Vjerojatno i čistačice u klubu idu kod njega na razgovor
messi je veći od kluba...sinonim za barcu je messi,tako da nisi daleko od istinejer ne sjećam se kada je jedna ekipa bila toiko ovisna o 1 igraču kao ova barca o messiju....čovjek-momčad

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 6b8efe2f85c2b63406b2Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End Sun 25 Mar - 19:34

daj nemoj biti tako glup pa žalim te.. ozbiljno :D
stvarno nevjerojatno da za mišljenje pitaju najvećega igrača svih vremena koji je sam veći od cijeloga nogometa i još k tome kapetan momčadi, a u klubu cijeli život.. zamisli čak su i cruyffa tražili savjete i xavija koji uopće nije u klubu, a nerijetko puyol, pique, iniesta i busquets iznesu svoje stavove..

koliko je transfera pederko stopirao u zadnjih par sezona, a znamo svi iz kojih razloga da slučajno ne shvate u tom ciganskom klubu da ima boljih od njega, da nitko nema veću plaću, da mu ne sruše transfer rekord..

razočaran sam u tebe, ne znam dal ti je život toliko jadan i bijedan, ili si ti jednostavno tako glup, žalim te... confused
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest Sun 25 Mar - 19:39

Messi = V u c i c Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by scorpion Sun 25 Mar - 19:48

End wrote:daj nemoj biti tako glup pa žalim te.. ozbiljno :D
stvarno nevjerojatno da za mišljenje pitaju najvećega igrača svih vremena koji je sam veći od cijeloga nogometa i još k tome kapetan momčadi, a u klubu cijeli život.. zamisli čak su i cruyffa tražili savjete i xavija koji uopće nije u klubu, a nerijetko puyol, pique, iniesta i busquets iznesu svoje stavove..

koliko je transfera pederko stopirao u zadnjih par sezona, a znamo svi iz kojih razloga da slučajno ne shvate u tom ciganskom klubu da ima boljih od njega, da nitko nema veću plaću, da mu ne sruše transfer rekord..

razočaran sam u tebe, ne znam dal ti je život toliko jadan i bijedan, ili si ti jednostavno tako glup, žalim te... confused
Koliko samo čovjek gluposti može napisat u jednom postu, ovo je čisti dokaz. Čmarend oborio sve rekorde za najglupljeg i najretardiranijeg forumaša

_________________
Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest Sun 25 Mar - 20:36

meni samo nije jasno kako netko moze navijat za farsu. osim deme koji je oduvijek navijao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End Mon 26 Mar - 0:35

Jürgen Klopp (trener Liverpoola): "Messi je najbolji svih vremena. Zbog njega uvijek pomislim da postoji neki svijet van naše planete. On je previše dobar u onom što radi a mi smo tako loši za njega."
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by scorpion Mon 26 Mar - 0:35

operw wrote:meni samo nije jasno kako netko moze navijat za farsu.
Za početak moraš imat ispodprosječni iq

_________________
Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End Mon 26 Mar - 0:36

Sportski direktor Rome, Monchi, otvoreno je govorio o Lionelu Messiju i predstojećem duelu sa Barcelonom u Ligi šampiona/prvaka.
"Ono što Messi radi na terenu čini ga nepogrešivim. Individualno, Messi je dostigao čisto savršenstvo u fudbalu. Njegov napredak je jednostavno izvanredan. Messi poseduje supermoći. Kolektivno ćemo pokušati da ga zaustavimo, ali Barça nije samo Messi."
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by scorpion Mon 26 Mar - 0:36

End wrote:Jürgen Klopp (trener Liverpoola): "Messi je najbolji svih vremena. Zbog njega uvijek pomislim da postoji neki svijet van naše planete. On je previše dobar u onom što radi a mi smo tako loši za njega."
:facepalm

Daj se propucaj više klošaru glupi

_________________
Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End Mon 26 Mar - 0:38

John Terry (legenda Chelseaja): "Sasvim je jasno da je Lionel Messi najbolji igrač svih vremena. Zadovoljstvo mi je bilo igrati protiv njeg, a kada završim nogometnu karijeru, moći ću pogledati unazad i znati da sam testirao svoje nogometne sposobnosti protiv najboljeg."
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 29 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 29 of 50 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum