ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište  - Page 7 Empty Re: Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište

Post by RayMabus 8/2/2018, 21:20

Ja prčin žensku u svom dvoru a on upada kao ja komunalni redar ja mogu pa vata bi ga nožem po kvartu

RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište  - Page 7 Empty Re: Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište

Post by Guest 8/2/2018, 21:24

RayMabus wrote:Poanta priče je da nemože on tebi upadati priko kapije kako njemu prne

Znači ja ručam u svojoj bašti i on mi se na sere isprid face i šta sad

Pa satrat ću ga

doskočit će oni i tome. postoje dronovi, poslat će ti dron koji će ti snimat po dvoru...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište  - Page 7 Empty Re: Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište

Post by RayMabus 8/2/2018, 21:32

Gnječ wrote:
RayMabus wrote:Poanta priče je da nemože on tebi upadati priko kapije kako njemu prne

Znači ja ručam u svojoj bašti i on mi se na sere isprid face i šta sad

Pa satrat ću ga

doskočit će oni i tome. postoje dronovi, poslat će ti dron koji će ti snimat po dvoru...
Pa to mogu i sad, ko da nema satelit poviše

Poanta priče je da ti nemože upadati kako njemu prne znači može jedino s nalogom na kojem piše razlog ulaska koji mora imat veze sa komunalijom plus ako ga neznam zvat ću policiju

Znači mene moj komunalni redar može zamolit da ga pustim ili doć s nalogom pa ga pustim u dvor zbog nečega vezano uz komunalnu šemu

Jedino to, ništa drugo oni nemogu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište  - Page 7 Empty Re: Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište

Post by Guest 8/2/2018, 21:34

Gnječ wrote:
RayMabus wrote:Poanta priče je da nemože on tebi upadati priko kapije kako njemu prne

Znači ja ručam u svojoj bašti i on mi se na sere isprid face i šta sad

Pa satrat ću ga

doskočit će oni i tome. postoje dronovi, poslat će ti dron koji će ti snimat po dvoru...
to ko u americi, uzmes zracnu pusku i vjezbas gadjanje. Alternativno nabavis orla ili sokola. Dronovi navodno njima idu strasno na zivce i skidaju to i bez dresure. Onako, svaki kvart investira u jednog orla maskotu i nemas problema sa dronovima vise...Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište  - Page 7 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište  - Page 7 Empty Re: Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište

Post by RayMabus 8/2/2018, 21:35

Ćuj imaš ti situacija gdje nekome iz dvorišta nešto smrdi pa susjedi zovu

Znači on dođe i zamoli jel može ući ako kažeš ne on dođe s nalogom

Pod uvjetom da sam siguran da on jest komunalni redar jer ako ga neznam zovem policiju
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište  - Page 7 Empty Re: Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište

Post by Guest 8/2/2018, 21:36

RayMabus wrote:Ćuj imaš ti situacija gdje nekome iz dvorišta nešto smrdi pa susjedi zovu

Znači on dođe i zamoli jel može ući ako kažeš ne on dođe s nalogom

Pod uvjetom da sam siguran da on jest komunalni redar jer ako ga neznam zovem policiju
ma tima problematicnima nece nista i nece ih dirati jer trta, dobiju po nosu. To ce neke bakice i tetice maltretirat s time, ili tako nekog bespomocnog. Nece nikoga ko ima zube, makar i mlijecne, nego samo one jadne bez zubi,,,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište  - Page 7 Empty Re: Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište

Post by RayMabus 8/2/2018, 21:40

Leteca Pegla wrote:
RayMabus wrote:Ćuj imaš ti situacija gdje nekome iz dvorišta nešto smrdi pa susjedi zovu

Znači on dođe i zamoli jel može ući ako kažeš ne on dođe s nalogom

Pod uvjetom da sam siguran da on jest komunalni redar jer ako ga neznam zovem policiju
ma tima problematicnima nece nista i nece ih dirati jer trta, dobiju po nosu. To ce neke bakice i tetice maltretirat s time, ili tako nekog bespomocnog. Nece nikoga ko ima zube, cak ni mlijecne, nego samo one jadne bez zubi,,,
A ćuj mora doći po prijavi građana no onda to ima procedura znači tko prijavljuje zašto onda ako ga ja neću pustit može doći s nalogom za ući u dvorište i mora pisat razlog ulaska i naravno sve to pod uvjetom da sam ja siguran da je on taj za kog se predstavlja tj da ga znam tj kvartovski komunalni redar
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište  - Page 7 Empty Re: Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište

Post by RayMabus 8/2/2018, 21:50

Recimo da ja znam komunalnog redara tj on je to za šta se predstavlja

Netko se žali na smrad iz mog dvorišta i on mora izaći na teren

Ako ga ja ne pustim on može doći s nalogom u kojem je naveden razlog dolaska.

Uđe izvidi nema ništa ok

Nemaš ti više što tu dolaziti poslije, bio si
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište  - Page 7 Empty Re: Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište

Post by Noor 8/2/2018, 21:56

RayMabus wrote:Pa maknit će brdo
a kud? gdje si to pročitao?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište  - Page 7 Empty Re: Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište

Post by RayMabus 8/2/2018, 21:56

I mora se znati tko me tužio jer ako je to smrad ili buka onda nemože to bit osoba iz drugog djela države

Ja to ne moram znati ali na nalogu mora pisati razlog

Ako nema ništa a ti opet dođeš sutra ja imam pravo zvati policiju jer očito je neko maltretiranje u pitanju

Tad policija ispita tko me prijavio i jel dva puta za redom pošto i za lažno prijavljivanje postoji kazna zakonom
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište  - Page 7 Empty Re: Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište

Post by RayMabus 8/2/2018, 21:58

Noor wrote:
RayMabus wrote:Pa maknit će brdo
a kud? gdje si to pročitao?
Pa nisam, valjda će ga maknit, koji će in kurac tu

Treba graditi nebodere, trista katova, Menheten, moja vizija tog djela grada

MENHETEN
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište  - Page 7 Empty Re: Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište

Post by Noor 8/2/2018, 22:01

RayMabus wrote:
Noor wrote:
RayMabus wrote:Pa maknit će brdo
a kud? gdje si to pročitao?
Pa nisam, valjda će ga maknit, koji će in kurac tu

Treba graditi nebodere, trista katova, Menheten, moja vizija tog djela grada

MENHETEN

meni se čini neće oni ništa maknut, oni će sanirat brdo...odnosno tretirat kemikalijom koja će smanjiti intenzitet neugodnog mirisa i u terasama prekrivat slojevima zemlje, ....i izgradit sustav za prikupljanje, odvod i prošišćavanje procjednih voda.
uz to bi se trebali potruditi da se odlagalište rješenjem što bolje uklopi u krajobraz..
na kraju će vam izgledati otprilike kao zagrebački jakuševac...

Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište  - Page 7 620_400_1351267656zgos
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište  - Page 7 Empty Re: Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište

Post by RayMabus 8/2/2018, 22:08

Noor wrote:
RayMabus wrote:
Noor wrote:
RayMabus wrote:Pa maknit će brdo
a kud? gdje si to pročitao?
Pa nisam, valjda će ga maknit, koji će in kurac tu

Treba graditi nebodere, trista katova, Menheten, moja vizija tog djela grada

MENHETEN

meni se čini neće oni ništa maknut, oni će sanirat brdo...odnosno tretirat kemikalijom koja će smanjiti intenzitet neugodnog mirisa i u terasama prekrivat slojevima zemlje, ....i izgradit sustav za prikupljanje, odvod i prošišćavanje procjednih voda.
uz to bi se trebali potruditi da se odlagalište rješenjem što bolje uklopi u krajobraz..
na kraju će vam izgledati otprilike kao zagrebački jakuševac...

Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište  - Page 7 620_400_1351267656zgos
OK onda će to bit CENTRAL PARK
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište  - Page 7 Empty Re: Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište

Post by RayMabus 8/2/2018, 23:03

Planiraju četri tisuće stanova na Karepovcu

https://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split/clanak/id/519874/39sanacijom-karepovca-se-moze-izgraditi-tri-tisuce-stanova-to-bi-zapravo-bio-grad-sa-svim-sadrzajima39-planovi-bivseg-splitskog-potestatanbspprivukli-brojne-strucnjake

Sanacija od četri godine teška 60 miljona eura

Samo ima još puno neizgrađenog terena okolo tako da sumnjam da će sam Karepovac poslije dirati jer uostalom tlo ispod toga je smeće a to nije baš za izgradnju nekakvih zgrada tako da to više preko toga ceste, parking, zelenilo eventualno nekakve lagane montažne hale i slično

Smeće nije baš dobra podloga za izgradnju zgrada
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište  - Page 7 Empty Re: Komunalni redari moći će vas legitimirati i ulaziti u dvorište

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum