ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VOLGA...

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

VOLGA... - Page 2 Empty Re: VOLGA...

Post by Guest 24/1/2018, 19:12

mortal-joint wrote:
pismejker wrote:
mortal-joint wrote:samo teško je kod nas ostvariti život koji želiš koji bi te ispunio
Sad dobro zapamti sreco sto ce ti Čiča retji... :clown

SVE ima svoju CIJENU..a za ono VISOKE CIJENE,moras visoko i sebe investirati u ostvarivanje zivota koji zelis...

investirano je u korelaciji sa ostvarenim..nekad je to jako skupo i kosta previse... :cleanteeth:neki investiraju doslovno svoj zivot,dok se drugi drze sigurne luke,no tu i nema nekih izazovnih stvari,ali niti covjek ne moze dozivjeti i prozivjeti neke više levele..SVE ovisi,koliko je covjek spreman platiti-ne uvijek i samo novcem.. :starac
čuj.. ipak ne mogu reći da nisam imala više nego sam očekivala, i super proživajela, imala sam stagnaciju nekig 10 godina ali i to se mijenja
Lijepo,bitno da si ti zadovoljna..a oscilacije su prisutne u svacijem zivotu..padovi,usponi,pa ponovno...sto si vise,to vise i boli kad ruknes doli..ybtg..thats life... :clown

Guest
Guest


Back to top Go down

VOLGA... - Page 2 Empty Re: VOLGA...

Post by immortal 24/1/2018, 19:13

pismejker wrote:
mortal-joint wrote:
pismejker wrote:
mortal-joint wrote:samo teško je kod nas ostvariti život koji želiš koji bi te ispunio
Sad dobro zapamti sreco sto ce ti Čiča retji... :clown

SVE ima svoju CIJENU..a za ono VISOKE CIJENE,moras visoko i sebe investirati u ostvarivanje zivota koji zelis...

investirano je u korelaciji sa ostvarenim..nekad je to jako skupo i kosta previse... :cleanteeth:neki investiraju doslovno svoj zivot,dok se drugi drze sigurne luke,no tu i nema nekih izazovnih stvari,ali niti covjek ne moze dozivjeti i prozivjeti neke više levele..SVE ovisi,koliko je covjek spreman platiti-ne uvijek i samo novcem.. :starac
čuj.. ipak ne mogu reći da nisam imala više nego sam očekivala, i super proživajela, imala sam stagnaciju nekig 10 godina ali i to se mijenja
Lijepo,bitno da si ti zadovoljna..a oscilacije su prisutne u svacijem zivotu..padovi,usponi,pa ponovno...sto si vise,to vise i boli kad ruknes doli..ybtg..thats life... :clown
ne boli rukanje doli nego izdaja bližnjih
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

VOLGA... - Page 2 Empty Re: VOLGA...

Post by Guest 24/1/2018, 19:13

Buš i Putin pred Pilom...Zaporožec..relikt CCCP autoindustrije..

VOLGA... - Page 2 E2ae86c757c0ae121ecc
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VOLGA... - Page 2 Empty Re: VOLGA...

Post by Guest 24/1/2018, 19:14

mortal-joint wrote:
pismejker wrote:
mortal-joint wrote:
pismejker wrote:
mortal-joint wrote:samo teško je kod nas ostvariti život koji želiš koji bi te ispunio
Sad dobro zapamti sreco sto ce ti Čiča retji... :clown

SVE ima svoju CIJENU..a za ono VISOKE CIJENE,moras visoko i sebe investirati u ostvarivanje zivota koji zelis...

investirano je u korelaciji sa ostvarenim..nekad je to jako skupo i kosta previse... :cleanteeth:neki investiraju doslovno svoj zivot,dok se drugi drze sigurne luke,no tu i nema nekih izazovnih stvari,ali niti covjek ne moze dozivjeti i prozivjeti neke više levele..SVE ovisi,koliko je covjek spreman platiti-ne uvijek i samo novcem.. :starac
čuj.. ipak ne mogu reći da nisam imala više nego sam očekivala, i super proživajela, imala sam stagnaciju nekig 10 godina ali i to se mijenja
Lijepo,bitno da si ti zadovoljna..a oscilacije su prisutne u svacijem zivotu..padovi,usponi,pa ponovno...sto si vise,to vise i boli kad ruknes doli..ybtg..thats life... :clown
ne boli rukanje doli nego izdaja bližnjih
ufffff..imas pravo...spoznah to prijasnjih dana...jako zestoko.. Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

VOLGA... - Page 2 Empty Re: VOLGA...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum