ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa - Page 8 Empty Re: BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa

Post by Eroo 14/1/2018, 17:31

RayMabus wrote:
Eroo wrote:
RayMabus wrote:Pa o čemu ti ja i Yoda pričamo cijelo vrijeme
Pričate o onima koji su najmanje krivi za to. Krivci su  tvoji prvi susjedi.
Inače, ljudi s pravom koriste sve što zakonom nije zabranjeno.
Pa ok pa tako je i sa Komšičem 

Sve pet, nema ljutnje
Nikakve to veze nema s Komšićem. Kažu da Komšić od hrvatskog ima samo metak u nogi....nozi, hajd da budem na hr precizan.

Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa - Page 8 Empty Re: BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa

Post by RayMabus 14/1/2018, 17:33

A pošto ovo HDZ HRVATSKA neodgovara jer bi se otkrilo da isti ljudi imaju dva prebivališta, jedno u BiH a jedno u Hrvatskoj onda to HdZ Hrvatska neće podržati 

I Komšić će vladati jako dugo 


AJ BOG
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa - Page 8 Empty Re: BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa

Post by RayMabus 14/1/2018, 17:50

Za članove predsjedništva bih bi trebali glasat samo oni koji žive u BiH i to po nacionalnom ključu, dakle nema veze koliki je broj Srba u BiH uvijek su konstutivni

Onda fino Mate Hrvat iz Livna glasa za Čovića a kad mi dođe u Kaštela i kaže ja sam prijavljen ovdje ja tap tap glasao si za Čovića prebivalište ti je u Livnu 

NEMERE STRPAT ĆU TE U ZATVOR JER TI JE JEDNO PREBIVALIŠTE LAŽNO
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa - Page 8 Empty Re: BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa

Post by RayMabus 14/1/2018, 17:54

Isto vrijedi i za Srbe u Bosni, općina Glina, lažno prebivalište a živi u Doboju i ima bih državljanstvo

Tap tap u kompjuter glasao si za Ivandića, vodi ga u pržun i dobro nabubetaj
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa - Page 8 Empty Re: BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa

Post by RayMabus 14/1/2018, 18:08

I dok to god neuvedete 

Prebivalište u BiH i potvrda o nacionalnosti koja piše na osobnoj nikakva brljotina od Čovića i ekipe kako bi oni neke hrvatske i bošnjačke izborne jedinice neće proći jer je to KRIMINAL i ponižavanje Hrvata koji žive van te zone u BiH
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa - Page 8 Empty Re: BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa

Post by RayMabus 14/1/2018, 18:18

I sad vam komunjare po BiH skupa sa Amerikakcima rade šemu da svatko može glasati za tko god se kandidra i na kraju će komunjare glasat za jednog pa će npr Srbi imat svoga Bošnje svoga i komunjare svoga i onda neće ni Bakir ni Dodik bez Amerike moć odlučivati o ničemu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa - Page 8 Empty Re: BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa

Post by RayMabus 14/1/2018, 18:23

Nermin Nikšić i američka ambasadorica 

https://www.klix.ba/vijesti/bih/ambasadorica-cormack-posjetila-sdp-izborni-sistem-se-mora-zasnivati-na-jednakosti/180110029


I tako će vam ga fino zavuć svima dok se ne dogovorite da Srbin glasa za Srbina, Hrvat za Hrvata, Bošnjak za Bošnjak i onda to sve vezati uz one koji imaju prijavljeno boravište u BiH i naravno bih papire 

Jedino ih tako možete nadmudrit ono Bošnjak u Glamoču glasa samo za Bošnjaka
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa - Page 8 Empty Re: BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa

Post by RayMabus 14/1/2018, 18:41

I jel to pravedno? Pa jeste jer upravo Srbi i Hrvati iz Bih dolaze glasat u Hrvatsku i sad će Hrvati ostat bez svog člana a zamijenit će ga američki koji Srbima neće dat mrdat

Sve super, dođite mi opet glasat u Kaštela
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa - Page 8 Empty Re: BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa

Post by RayMabus 14/1/2018, 19:19

I eto fino Hrvati i Srbi koji žive u Bosni a redovno odlaze u Hrvatsku, Srbiju i CG da promjene tok izbora će vječno da ga puše jer ovaj američki član neće dati mrdat ni Srbima u BiH 

Jedino muslimani koji ne idu u tuđe države glasat su na dobitku a ostali fino pušite kurčinu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa - Page 8 Empty Re: BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa

Post by RayMabus 14/1/2018, 19:25

I tako ćete bit vječni taoci pušenja kurčine dok Srbi isto ne shvate da je ovo upereno radi njih isto pa će Srbi i Hrvati htjet nešto smučkat ali nemože bez Bošnjaka jer treba dvotrećinska većina u parlamentu 

Pa će se jednog dana sjetit da pa hajde kad nama necvjetaju ruže što bi Bakiru pa će Srbi i Hrvati dobit naredbu da masovno glasaju za Bošnjaka socijalistu tako da Bakir izgubi 

Pa ćemo imat tri socijalista na vlasti iza kojih je Amerika 

A onda u parlamentu fino mijenjate zakon kako sam vam REKAO
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa - Page 8 Empty Re: BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa

Post by RayMabus 14/1/2018, 19:44

I sad nastavite kmečat za treći entitet a Srbi će se još više zbližit sa FPO u Austriji 

Taman mi sve odgovara a i uostalom koji će vam kurac član u Sarajevu kad može i autonomija
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa - Page 8 Empty Re: BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa

Post by govinda 15/1/2018, 12:56

Bosanci, sta kmecite, ko je diro?

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa - Page 8 Empty Re: BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa

Post by Eroo 15/1/2018, 15:18

govinda wrote:Bosanci, sta kmecite, ko je diro?
Otkad si to ti naš, jebote? Tu-i-tamo se nađe koji cvjetić,veliš?  :D
Eroo
Eroo

Posts : 74754
2016-07-22


Back to top Go down

BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa - Page 8 Empty Re: BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa

Post by govinda 15/1/2018, 17:07

Eroo wrote:
govinda wrote:Bosanci, sta kmecite, ko je diro?
Otkad si to ti naš, jebote? Tu-i-tamo se nađe koji cvjetić,veliš?  :D
Pa ja sam Bosanac, ne krijem to kao ti i epikur...Bosancino sa mjesalice..

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa - Page 8 Empty Re: BiH: Hrvati više ne smiju biti žrtva izbornog inženjeringa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum