ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Berlin uvodi sigurne zone za žene

Page 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Go down

Berlin uvodi  sigurne zone za žene - Page 11 Empty Re: Berlin uvodi sigurne zone za žene

Post by kaya 31/12/2017, 01:32

Joj pospana sam, laku noc svima
Osim ovom neotesanom balijku naravno..

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Berlin uvodi  sigurne zone za žene - Page 11 Empty Re: Berlin uvodi sigurne zone za žene

Post by catabbath 31/12/2017, 01:33

Gnječ wrote:
pa jebote čovjeka non stop čačkate

Pa njemu Alah navodno brani da pije alkohol a vidiš kako je satran od cuge cheers


Last edited by catabbath on 31/12/2017, 01:33; edited 1 time in total (Reason for editing : 123)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Berlin uvodi  sigurne zone za žene - Page 11 Empty Re: Berlin uvodi sigurne zone za žene

Post by T. 31/12/2017, 01:34

kaja wrote:Joj pospana sam, laku noc svima
Osim ovom neotesanom balijku naravno..
Aj laku noć...
I ne zaboravi obrisat guzicu i oprat pi*ku...
Doktor iz kaknja savjetuje tako... :D
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Berlin uvodi  sigurne zone za žene - Page 11 Empty Re: Berlin uvodi sigurne zone za žene

Post by catabbath 31/12/2017, 01:35

Gnječ wrote:ma koji je vama kurac? jebote povampirili valjda vam se aktivirao ustaški gen.

Ustaški gen more eventualno imati on budući da je cvijeće, Hanžardivizija gen cheers cheers

_________________
Berlin uvodi  sigurne zone za žene - Page 11 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Berlin uvodi  sigurne zone za žene - Page 11 Empty Re: Berlin uvodi sigurne zone za žene

Post by T. 31/12/2017, 01:35

catabbath wrote:
Gnječ wrote:
pa jebote čovjeka non stop čačkate

Pa njemu Alah navodno brani da pije alkohol a vidiš kako je satran od cuge cheers
Ma minimalno betonira, pelinkovac/piva...
Ne može ovo bit od normalnog pića...
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Berlin uvodi  sigurne zone za žene - Page 11 Empty Re: Berlin uvodi sigurne zone za žene

Post by govinda 31/12/2017, 01:36

catabbath wrote:
Gnječ wrote:
pa jebote čovjeka non stop čačkate

Pa njemu Alah navodno brani da pije alkohol a vidiš kako je satran od cuge cheers
Jesi ti onaj sto je rekao da ce mi se javiti ljetos kad dodje u Hrvatsku? Ono u privatnim porukama, pa kad si dobio jednu moju poruku sutio si evo sve do veceras...da te podsjetim opet sta sam ti onda napisao?

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Berlin uvodi  sigurne zone za žene - Page 11 Empty Re: Berlin uvodi sigurne zone za žene

Post by govinda 31/12/2017, 01:38

Uh, navalili svi, kao zajedno su jaci. I da, nisam pijan, dapace, mrtav trijezan vam upucujem ove poruke. Ono, ako vam je najveci domet vrijedjanja spominjanje Alaha i alkohola onda ste fakat amateri. A sad laku noc i sanjajte Blajburg.

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Berlin uvodi  sigurne zone za žene - Page 11 Empty Re: Berlin uvodi sigurne zone za žene

Post by catabbath 31/12/2017, 01:39

govinda wrote:Jesi ti onaj sto je rekao da ce mi se javiti ljetos kad dodje u Hrvatsku? Ono u privatnim porukama, pa kad si dobio jednu moju poruku sutio si evo sve do veceras...da te podsjetim opet sta sam ti onda napisao?

Neznam s skim si se ti dopisivao, ja sam u Hrvatskoj stalno i ne dopisujem se privatno ni s kim jocolor

_________________
Berlin uvodi  sigurne zone za žene - Page 11 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Berlin uvodi  sigurne zone za žene - Page 11 Empty Re: Berlin uvodi sigurne zone za žene

Post by catabbath 31/12/2017, 01:40

Berlin uvodi  sigurne zone za žene - Page 11 Slika-691082-57c416c51d426-default

_________________
Berlin uvodi  sigurne zone za žene - Page 11 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Berlin uvodi  sigurne zone za žene - Page 11 Empty Re: Berlin uvodi sigurne zone za žene

Post by govinda 31/12/2017, 01:40

catabbath wrote:
govinda wrote:Jesi ti onaj sto je rekao da ce mi se javiti ljetos kad dodje u Hrvatsku? Ono u privatnim porukama, pa kad si dobio jednu moju poruku sutio si evo sve do veceras...da te podsjetim opet sta sam ti onda napisao?

Neznam s skim si se ti dopisivao, ja sam u Hrvatskoj stalno i ne dopisujem se privatno ni s kim jocolor
mislim da je bio tvoj alternativni nick u pitanju, ne da mi se sad traziti po porukama. Ok, mozda sam te zamijenio sa nekim.

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Berlin uvodi  sigurne zone za žene - Page 11 Empty Re: Berlin uvodi sigurne zone za žene

Post by catabbath 31/12/2017, 01:41

Nemam alternativni nick :)

_________________
Berlin uvodi  sigurne zone za žene - Page 11 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Berlin uvodi  sigurne zone za žene - Page 11 Empty Re: Berlin uvodi sigurne zone za žene

Post by govinda 31/12/2017, 01:44

catabbath wrote:Nemam alternativni nick :)
Dobro, u redu. I tako, zanima te da li pijem ili si mislio kao pickica da zadas jedan udarac iz mase?

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Berlin uvodi  sigurne zone za žene - Page 11 Empty Re: Berlin uvodi sigurne zone za žene

Post by Ringo10 31/12/2017, 03:57

Gnječ wrote:
kaja wrote:
govinda wrote:
kaja wrote:
govinda wrote:
e dobro momak, prvi si spomenuo moju majku pa da ti odgovorim, inace sam vec rekao da sam zavrsio sa vas dvoje veceras ali ne mogu ti ovo precutati; jebem ti mater mrtvu dok ne ozivi i jebem je dok umre od mog kurca i onda je opet jebem dok ne ozivi...sto se mene tice ja sam razmjenu filozofskih teza sa vas dvoje zavrsio za veceras.
Čuj balijo tebi bi se moglo odgovoriti u istom tonu, al kako da kažem..dosadan si i ekstra glup pa nitko nema volje. 
Tako da jedi govna, uci arapski i ne dosađuj. I ne diraj koze majmune
Jebem ti mater zbog onog balijo, flundro.
Ti svima jebes mater kako vidim a fakt je da jebes samo koze.

pa jebote čovjeka non stop čačkate, bockate, provocirate i vrijeđate i onda se čudite ko pura dreku kad vam vrati istom mjerom. dajte mene malo čačkajte pa da vidiš kako ću vam napravit redaljku na silvestrovo...
A ti ako voliš ove mudžose što ih ne pozoveš da ti nasele Istru pa da zajedno uživate.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Berlin uvodi  sigurne zone za žene - Page 11 Empty Re: Berlin uvodi sigurne zone za žene

Post by vuksadinare 31/12/2017, 07:03

Jos bu svetac pjeval...jos hrvatska ni propala... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99208
2015-09-08


Back to top Go down

Berlin uvodi  sigurne zone za žene - Page 11 Empty Re: Berlin uvodi sigurne zone za žene

Post by AlfaOmega 31/12/2017, 09:29

govinda wrote:Uh, navalili svi, kao zajedno su jaci. I da, nisam pijan, dapace, mrtav trijezan vam upucujem ove poruke. Ono, ako vam je najveci domet vrijedjanja spominjanje Alaha i alkohola onda ste fakat amateri. A sad laku noc i sanjajte Blajburg.
Ma nisi bija pijan, neg sam umoran. Ne kuže oni da je u tebe subota radni, a petak neradni dan.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

Berlin uvodi  sigurne zone za žene - Page 11 Empty Re: Berlin uvodi sigurne zone za žene

Post by Guest 31/12/2017, 09:51

vuksadinare wrote:Jos bu svetac pjeval...jos hrvatska ni propala... :)
Eeeee....jbtg..jucer zauzet uzivanjem u Rujki i shopingom,bas fino bilo..i jedno i drugo,danas nastavim slavljene Nove,jer to znaci jos finih papica i pitja,a oko 22 krenem uzivati u Rujki,i stanem tamo oko 01-02..budem gledo da bude jedna masivna tura.,..Kazu pametni sto radis u Ponotj,tos raditi cijele iduce godine...yebat..to je dobro...

Jos nije Hrvaška propala..jos ne... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Berlin uvodi  sigurne zone za žene - Page 11 Empty Re: Berlin uvodi sigurne zone za žene

Post by IL Risorto 31/12/2017, 11:45

Gnječ wrote:
kaja wrote:
Gnječ wrote:
kaja wrote:
govinda wrote:

Jebem ti mater zbog onog balijo, flundro.
Ti svima jebes mater kako vidim a fakt je da jebes samo koze.

pa jebote čovjeka non stop čačkate, bockate, provocirate i vrijeđate i onda se čudite ko pura dreku kad vam vrati istom mjerom. dajte mene malo čačkajte pa da vidiš kako ću vam napravit redaljku na silvestrovo...
Ijs.. i tebi prodaje kikiriki. Bocka ga sigurna zona..

ma koji je vama kurac? jebote povampirili valjda vam se aktivirao ustaški gen.
pa nema valjda i dzango taj gen ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Berlin uvodi  sigurne zone za žene - Page 11 Empty Re: Berlin uvodi sigurne zone za žene

Post by Trinity 31/12/2017, 11:49

Sigurna, nesigurna...ali nasi ljudi idu tamo, k nama ne ide nitko.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Berlin uvodi  sigurne zone za žene - Page 11 Empty Re: Berlin uvodi sigurne zone za žene

Post by catabbath 31/12/2017, 12:02

Ringo10 wrote:
Gnječ wrote:
kaja wrote:
govinda wrote:
kaja wrote:
Čuj balijo tebi bi se moglo odgovoriti u istom tonu, al kako da kažem..dosadan si i ekstra glup pa nitko nema volje. 
Tako da jedi govna, uci arapski i ne dosađuj. I ne diraj koze majmune
Jebem ti mater zbog onog balijo, flundro.
Ti svima jebes mater kako vidim a fakt je da jebes samo koze.

pa jebote čovjeka non stop čačkate, bockate, provocirate i vrijeđate i onda se čudite ko pura dreku kad vam vrati istom mjerom. dajte mene malo čačkajte pa da vidiš kako ću vam napravit redaljku na silvestrovo...
A ti ako voliš ove mudžose što ih ne pozoveš da ti nasele Istru pa da zajedno uživate.

Joj nemoj već ima previše bosančerosa u Puli.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Berlin uvodi  sigurne zone za žene - Page 11 Empty Re: Berlin uvodi sigurne zone za žene

Post by veber 31/12/2017, 12:06

Pa iszra puna. Večinom srblji i šiptari.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Berlin uvodi  sigurne zone za žene - Page 11 Empty Re: Berlin uvodi sigurne zone za žene

Post by omni 31/12/2017, 12:41

Istra je Italija a svakom cigi Italija majka.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Berlin uvodi  sigurne zone za žene - Page 11 Empty Re: Berlin uvodi sigurne zone za žene

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum