ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kritika Marka Veselice Karamarku:Karamarko nije čovjek-vođa i nije za šefa HDZ-a

Go down

Kritika Marka Veselice Karamarku:Karamarko nije čovjek-vođa i nije za šefa HDZ-a Empty Kritika Marka Veselice Karamarku:Karamarko nije čovjek-vođa i nije za šefa HDZ-a

Post by vuksadinare 28/9/2015, 07:54

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/zestoke-kritike-na-racun-karamarka-veselica-napao-sefa-oporbe-nasao-mu-zamjenu-835696
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99095
2015-09-08


Back to top Go down

Kritika Marka Veselice Karamarku:Karamarko nije čovjek-vođa i nije za šefa HDZ-a Empty Re: Kritika Marka Veselice Karamarku:Karamarko nije čovjek-vođa i nije za šefa HDZ-a

Post by vuksadinare 28/9/2015, 08:00

..u pravu je veselica..karamarko se nije snasao u ovj sveopcoj krizi...previse je njegovog vrudanja..slabi odgovori na milanoviceve optuzbe da petlja sa mađarima i srbima..pa njegovo ograđivanje od kolindine kritike merkel..u stilu 'nisam ja majke mi'...pa malo bi slao vojsku pa malo ne..pa malo bi dizao ogradu pa malo ne...pa malo bi sjedio na dvije stolice tj..malo bi s merkel a malo s orbanom...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99095
2015-09-08


Back to top Go down

Kritika Marka Veselice Karamarku:Karamarko nije čovjek-vođa i nije za šefa HDZ-a Empty Re: Kritika Marka Veselice Karamarku:Karamarko nije čovjek-vođa i nije za šefa HDZ-a

Post by kaya 28/9/2015, 08:24

Nije se snašao , a gdje onu budalu maleticku jos pošalje na TV , pa ono s bankama kada im je krenuo držat stangu , pa onog Miloševića lopova stavlja umjesto da ga potjera sto dalje..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kritika Marka Veselice Karamarku:Karamarko nije čovjek-vođa i nije za šefa HDZ-a Empty Re: Kritika Marka Veselice Karamarku:Karamarko nije čovjek-vođa i nije za šefa HDZ-a

Post by Guest 28/9/2015, 08:43

vuksadinare wrote:..u pravu je veselica..karamarko se nije snasao u ovj sveopcoj krizi...previse je njegovog vrudanja..slabi odgovori na milanoviceve optuzbe da petlja sa mađarima i srbima..pa njegovo ograđivanje od kolindine kritike merkel..u stilu 'nisam ja majke mi'...pa malo bi slao vojsku pa malo ne..pa malo bi dizao ogradu pa malo ne...pa malo bi sjedio na dvije stolice tj..malo bi s merkel a malo s orbanom...

zasto je to kriza ? ako mislis na migrante ?? to nije kriza, to su operativni zadaci MUP_a i hum. organizacija.
to nije politicka ili ekonomska problematika. ne znam o kakvoj saradnji, posebne vrste ciljas sa madjarima
i srbina. to su gluposti. kako moze jedna marginalna politicka licnost, u opozciji, trenutno da
saradjuje na drzavnom nivou. karamarko nema poluge vlasti, to su price za malu
decu. sta on moze da obeca, ili da ponudi. ocigledno je da ni kolinda, nema uticaja na rad hr. vlade.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kritika Marka Veselice Karamarku:Karamarko nije čovjek-vođa i nije za šefa HDZ-a Empty Re: Kritika Marka Veselice Karamarku:Karamarko nije čovjek-vođa i nije za šefa HDZ-a

Post by Guest 28/9/2015, 08:45

price o saradnji su samo pokusaj da se karamarko predsatvi u svetlu
madjarsko_srpskog spijuna koji radi iza ledja zvanicne hr. politike.
to je dobro za neku komediju, za neko zezanje, ali ne verujem da neko
cist to prihvata kao realnost. 
jocolor


Last edited by pizzon on 28/9/2015, 08:47; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kritika Marka Veselice Karamarku:Karamarko nije čovjek-vođa i nije za šefa HDZ-a Empty Re: Kritika Marka Veselice Karamarku:Karamarko nije čovjek-vođa i nije za šefa HDZ-a

Post by v_vlado 28/9/2015, 08:46

A šta se čudit pa nema ni auto na sebe registriran a hoće bit vođa...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Kritika Marka Veselice Karamarku:Karamarko nije čovjek-vođa i nije za šefa HDZ-a Empty Re: Kritika Marka Veselice Karamarku:Karamarko nije čovjek-vođa i nije za šefa HDZ-a

Post by vuksadinare 28/9/2015, 08:50

..i karamarko i zoki su populisti svatko na svoj nacin a bez temelja....masu praznim puskama...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99095
2015-09-08


Back to top Go down

Kritika Marka Veselice Karamarku:Karamarko nije čovjek-vođa i nije za šefa HDZ-a Empty Re: Kritika Marka Veselice Karamarku:Karamarko nije čovjek-vođa i nije za šefa HDZ-a

Post by Yehudi 28/9/2015, 08:50

E nemoj ga odmah vridjati jer je pošten i sirot.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Kritika Marka Veselice Karamarku:Karamarko nije čovjek-vođa i nije za šefa HDZ-a Empty Re: Kritika Marka Veselice Karamarku:Karamarko nije čovjek-vođa i nije za šefa HDZ-a

Post by vuksadinare 28/9/2015, 08:52

..zokijev ulicarski poplulizam 'dođi picko ako smijes'...je naivan i primitivan a pogotovo netakticki...po onom lajat cu mozda se uplase(nadam se)..ako ne najebao sam a onda jbg kud koji mili moji'....i karamarkov ziheraski i pomalo osobni obrambeni gard..'nisam ja majke mi..'..nije dobar...dakle ni ejdan ni drugi nemaju sredine...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99095
2015-09-08


Back to top Go down

Kritika Marka Veselice Karamarku:Karamarko nije čovjek-vođa i nije za šefa HDZ-a Empty Re: Kritika Marka Veselice Karamarku:Karamarko nije čovjek-vođa i nije za šefa HDZ-a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum