ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Video : Kako pravilno zapaliti muslimana

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Video : Kako pravilno zapaliti muslimana  - Page 5 Empty Re: Video : Kako pravilno zapaliti muslimana

Post by RayMabus Fri 15 Dec - 22:33

RayMabus wrote:Molite Boga da se oni tamo u Indiji ne potuć do te mjere da krene masovna selidba
Barem dok se Indija infrastrukturno nerazvije i ne provuče plinsku mrežu po cijeloj državi 


Konclogori ne rade na kisik

RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Video : Kako pravilno zapaliti muslimana  - Page 5 Empty Re: Video : Kako pravilno zapaliti muslimana

Post by jastreb Fri 15 Dec - 22:40

marcellus wrote:
jastreb wrote:5.(Al-Ma'ide - Trpeza) - 32.Zbog toga smo Mi propisali sinovima Israilovim: ako neko ubije nekoga koji nije ubio nikoga, ili onoga koji na Zemlji nered ne čini - kao da je sve ljude poubijao; a ako neko bude uzrok da se nečiji život sačuva - kao da je svim ljudima život sačuvao. Naši poslanici su im jasne dokaze donosili, ali su mnogi od njih, i poslije toga, na Zemlji sve granice zla prelazili. 

ajd ti sad objasni zeki da su u kuranu "sinovi izraela" u biti isto što i "kurvini sinovi", negdje ih kuran smješta između štakora i svinje
Ne da mi se sada tu kopipejstati cijelu 5.suru Al-Maide-Trpeza,jer je dosta dugačka,ali je dostupna na netu,pa mu preporučam da je cijelu pročita.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Video : Kako pravilno zapaliti muslimana  - Page 5 Empty Re: Video : Kako pravilno zapaliti muslimana

Post by RayMabus Fri 15 Dec - 22:44

Jebe mi se za Indiju mada moram biti iskren da bi dobro došla jedna malo žešća šora tamo između Hindus i muja, ono pesto mrtvih pa policija i vojska to smire i opet po starom 

Ovo kažem jer me baš zanima kako bi se oni u Londonistanu i Kanadi ponašali
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Video : Kako pravilno zapaliti muslimana  - Page 5 Empty Re: Video : Kako pravilno zapaliti muslimana

Post by red wolf Fri 15 Dec - 22:49

jastreb wrote:
marcellus wrote:
jastreb wrote:5.(Al-Ma'ide - Trpeza) - 32.Zbog toga smo Mi propisali sinovima Israilovim: ako neko ubije nekoga koji nije ubio nikoga, ili onoga koji na Zemlji nered ne čini - kao da je sve ljude poubijao; a ako neko bude uzrok da se nečiji život sačuva - kao da je svim ljudima život sačuvao. Naši poslanici su im jasne dokaze donosili, ali su mnogi od njih, i poslije toga, na Zemlji sve granice zla prelazili. 

ajd ti sad objasni zeki da su u kuranu "sinovi izraela" u biti isto što i "kurvini sinovi", negdje ih kuran smješta između štakora i svinje
Ne da mi se sada tu kopipejstati cijelu 5.suru Al-Maide-Trpeza,jer je dosta dugačka,ali je dostupna na netu,pa mu preporučam da je cijelu pročita.
Ima više verzija kao i Biblije...Sve sam ja to razumio prije desetak godina...Bit je da odbacite sve religije...Samo tako, oslobođeni svega, možete postati Jedno...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Video : Kako pravilno zapaliti muslimana  - Page 5 Empty Re: Video : Kako pravilno zapaliti muslimana

Post by red wolf Fri 15 Dec - 22:52

Prvo su vam oduzeli zajednički jezik ( Babilonska kula )...Tad su vas razdijelili po boji kože, pa po jeziku, a onda po vjeri...Tad su vas natjerali jedne na druge...I tako je do danas...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Video : Kako pravilno zapaliti muslimana  - Page 5 Empty Re: Video : Kako pravilno zapaliti muslimana

Post by RayMabus Fri 15 Dec - 22:53

RayMabus wrote:Jebe mi se za Indiju mada moram biti iskren da bi dobro došla jedna malo žešća šora tamo između Hindus i muja, ono pesto mrtvih pa policija i vojska to smire i opet po starom 

Ovo kažem jer me baš zanima kako bi se oni u Londonistanu i Kanadi ponašali
Iako bi Briti to pokušali stavit pod kontrolu to na kraju ne bi bilo izvedivo i morali bi izabrati 

To bi bio kraj njihove dominacije u djelu svijeta koji nisu izabrali
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Video : Kako pravilno zapaliti muslimana  - Page 5 Empty Re: Video : Kako pravilno zapaliti muslimana

Post by red wolf Fri 15 Dec - 23:00

Ljudima je potreban jedan galeb Jonathan Livingstone koji će srušti vaše granice koje vas ograničavaju...Zapravo zarobljavaju...Koji će vam reći da ovo nije svijet za vas...Da trebate živjeti svijet u kojem će biti na prvom mjestu solidarnost...Da ljudi neće biti vrijednost...Da neće biti razlika, da neće biti siromaštva...Da ćete biti društvo jednakosti...da ćete svi biti kao Jedno...


Last edited by red wolf on Fri 15 Dec - 23:03; edited 1 time in total
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Video : Kako pravilno zapaliti muslimana  - Page 5 Empty Re: Video : Kako pravilno zapaliti muslimana

Post by Yehudi Fri 15 Dec - 23:01

RayMabus wrote:PS : Naslov je crni humor za one koji nekuže da jest


Uglavnom Hindus vs mali Mujo 



 Čudno mi da se tip snima otvorena lica itd-

Jedna druga stvar mi čudna. Bile gaće a niti mrlje krvi

a kako ga je mesario moralo bi biti krvi, šta se ono reče, do kolina barem brale
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Video : Kako pravilno zapaliti muslimana  - Page 5 Empty Re: Video : Kako pravilno zapaliti muslimana

Post by dzango Fri 15 Dec - 23:49

marcellus wrote:pardon, jastrijeb ima pravo, sad vidim... nije tora nego talmud.

tora je u biti stari zavjet, give or take few books
Tora je Petoknjižje. To jest prvih pet Mojsijevih knjiga Starog Zaveta.


Last edited by dzango on Fri 15 Dec - 23:55; edited 1 time in total
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Video : Kako pravilno zapaliti muslimana  - Page 5 Empty Re: Video : Kako pravilno zapaliti muslimana

Post by RayMabus Fri 15 Dec - 23:51

dzango wrote:
marcellus wrote:pardon, jastrijeb ima pravo, sad vidim... nije tora nego talmud. 

tora je u biti stari zavjet, give or take few books
Toraje Petoknjižje. To jest prvih pet Mojsijevih knjiga Starog Zaveta.
Da, samo ima stari zavjet, drukčiji su nazivi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Video : Kako pravilno zapaliti muslimana  - Page 5 Empty Re: Video : Kako pravilno zapaliti muslimana

Post by jastreb Sat 16 Dec - 12:56

marcellus wrote: 

ajd ti sad objasni zeki da su u kuranu "sinovi izraela" u biti isto što i "kurvini sinovi", negdje ih kuran smješta između štakora i svinje
Ne,ali čuj ovo;dakle ista sura: Maide(Trpeza)ajet 63:

63.) Reci:Hoćete li da vas obavijestim o većem zlu(i tko je zaslužio najtežu)kaznu kod Boga? (To su oni)koje Bog prokune,na njih se rasrdi i od njih napravi majmune i svinje i koji se klanjaju idolima.Oni su najgori po mjestu (u paklu gdje će ispaštati kaznu)i oni su najviše zalutali od pravoga puta.

Na kraju ovog ajeta nalazi se brojka 41 koja upućuju na fusnotu i objašnjenje pod istim brojem gdje piše : 41)Jasno je da se ovdje govori o Židovima i kršćanima.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Video : Kako pravilno zapaliti muslimana  - Page 5 Empty Re: Video : Kako pravilno zapaliti muslimana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum