ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Football Manager

Page 6 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Football Manager - Page 6 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Sat 24 Oct - 17:06

od zadnjeg updatea. završio drugu sezonu, 6 mjesto, neidem u europu radi drugih rezultata. u europskoj ligi ispao u polufinalu od evertona, s njima imam najlošiji score 7 utakmica 4 poraza i 3 remija, lukaku i baines enigma za moju obranu.

iduća sezona, cilj je top4, kupio sam kurzawu za 16miliona, što je ujedno i cijeli budžet, doveo još jenkinsona i fellaina na posudbu, očekivao sam veći budžet više prostora za slaganje momčadi, potrebno je osvježit ekipu i napravit određenu rekonstrukciju dovesti 2,3 prvotimca, no morat ću pričekati s tim planom.

Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 6 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Wed 25 Nov - 3:04

Football Manager - Page 6 2rw9ls4
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 6 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Wed 25 Nov - 3:07

16 godina, world class igrač
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 6 Empty Re: Football Manager

Post by End Wed 25 Nov - 10:27

meni nikad nije izbacivalo tako dobre igrace, inace FM16 ima za skinuti, ali ceka se crack, a to bi moglo potrajati. rekli su 3-4 tjedna, a za proslu verziju je tek bilo nakon 2 mjeseca.
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 6 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Wed 25 Nov - 13:27

takvi regeni su stvarno rijetkost, još sa 16godina da je već formiran igrač. mada i to je moguće, lukaku je već sa 16, 17godina bio zvijer.


sad sam u sezoni 2017/2018. prošlu sezonu završio na razočarajućem 9 mjestu, uprava dala ultimatum od 10bodova u idućih 5 utakmica što sam preživio, i sad nakon polusezone  zaostajem 2 boda da manchesterskim klubovima, 23 utakmice 16 - 4 - 3, do kraja sezone cilj izboriti plasman u ligu prvaka, iako ni titula nije isključena obzirom na konstatnu formu koju održavam ove sezone, i plan igre koji funkcionira.


                                    krul

montoya       vermaelen         balanta         kurzawa



                      sissoko            romero


cuadrado                 wilshere                   salah


                              benteke



4231 formacija, dugo sam dotjerivao detalje, u njima se krije uspijeh neke formacije, male sitnice mogu napraviti razliku, a da bi to uvidio moraš gledat full match i prepoznati gdje ekipa griješi, gdje griješe igrači, i tražiti bolja riješenja. puno lakše je to napraviti kad imaš salaha i cuadrada dva takva vanserijska igrača koji individualno mogu napraviti razliku, a ostali na njima je da odigraju svoju rolu i stroj je spreman za gaženje.

jedino mi je glupo malo u ovoj verziji fm i ovome patchu, za male novce možeš dobiti vrhunske igrače, veliki klubovi su često prebukirani kadrom treba samo čekat da stave na transfer listu neko vrhunsko ime, i reagirati prije konkurencije, tako sam doveo salaha, cuadrada, wilshera koji je 2 godine bio back up kod wengera, čak i u rezervama u21.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 6 Empty Re: Football Manager

Post by End Wed 25 Nov - 13:46

imas dobru ekipu, za naslov, ali ova formacija 4-2-3-1 ne pali bas na ovom menadzeru jedino ako nemas brutalne igrace koji mogu dominirati kontra bilo koje ekipe,a to nemas, promijeni u 4-3-3 s DM-om. Romero ili Sissoko na DM, Wilshere u vezu na playmakera i imas najbolji vezni red igrice koji ti moze uspostaviti dominaciju i posjed protiv bilo koga.
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 6 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Thu 26 Nov - 14:00

ta formacija možda i bolje odgovara igračima kojima raspolažem, no nisam mijenjao ništa dok god su rezultati dobri. za 4231 koju igram idealno bi bilo imati tehnički jake igrače koji znaju čuvati loptu, a to danas samo farsa i bayern mogu, i real s iscom, modrićem, jamesom rodriguezom, c.ronaldo, bale.


završio sezonu na 3. mjestu, ispao iz utrke za titulu manchester osvojio s 90 bodova ligu, ja sam stao na 80, u nekim drugim sezonama to je već granica na kojoj se osvaja prvenstvo. trebao sam završiti 4-ti ići u dodatne kvalifikacije no pobjedio sam chelsea golom u 93 minuti na stamford bridgeu i preskočio city za treće mjesto. cuadrado najbolji igrač 31 utakmica 15 golova i 17 asistencija.


nova sezona, nisam primjetio ranije ali ovaj manager, ili ovaj patch s kojim igram ima ozbiljan bug, neki igrači koji su inače nedostupni meni su dostupni. nije realno da mogu kupiti neke prvotimce farse, chelsea, manchestera, ne sve ali neki su dostupni. zato iz Juventusa nitko nije dostupan, kakav klub.




btw onaj regen što sam linkao, inače neide ispod 100 milijuna koliko monaco traži za njega, samo sam htio vidjeti kakav je profil pa sam na brzinu rasprodao pola ekipe da ga kupim, i vratio save natrag. 100 milijuna za klinca od 16 godina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 6 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Thu 26 Nov - 15:59

kupio gotzea, johna stonesa, mammana. 

gotze back up u bayernu, kupio ga za 10  milijuna, plus 50% bonusa prilikom sljedeće prodaje.

john stones 13 milijuna, uz istu klauzulu od 50%

to je malo smiješno napravljeno, ovaj patch ne valja. pique, mogu i njega kupiti kad bi htio, ovi drugi su nedostupni njihove druge zvijezde ali njega bi mogao, samo nemam više novaca. 


ende jel kod tebe bilo takvih gluposti, patch 15.3.2 mislim da ti nisi s tim patchom igrao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 6 Empty Re: Football Manager

Post by End Thu 26 Nov - 16:11

ne sjecam se koji patch, a ne znam sta ti tu smeta. Oni su svi zvijezde dok ne dodu neki drugi bolji igraci pa ih se klubovi rjesavaju. uvijek je to bilo u svakom manageru, ja sam u dinamo znao dovesti van persija s 33 godine, di vaija, depaya, bakkalija, garmasha, balantu, ma koga hoces nakon 3 sezone vec... a ti dobro guras s klubom najjace lige ne znam u cemu ti je tu problem, igras LP, konkurent za naslov..
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 6 Empty Re: Football Manager

Post by End Thu 26 Nov - 17:24

danas je izasao neki crack, ali crasha na 13. danu tipicno sve, znaci kroz koji dan ce objaviti pravi crack dok to ne poprave.
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 6 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Thu 26 Nov - 18:01

nisam upratio, vidim sad da mi je reputacija kluba worldwide, dok prije je bilo continental, ali opet te neke stvari nisu mi realne, i to onda uništava draž igre, prelako sam ostvario taj napredak na worldwide. sve dobro naprave i onda to pokvare, ono što nikad nije bio problem. valjda će popravit u fm2016, u ranijim managerima morao si osvojit ligu prvaka da postaneš worldwide, ili dugo djelovati na visokoj razini.

u ranijim managerima, pique i takve zvijezde prije bi se umirovile nego prešle u drugi klub. sreća pa ostali igrači su nedostupni inače nebi više niti igrao ovu karijeru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 6 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Thu 26 Nov - 18:12

freiburg worldwide haha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 6 Empty Re: Football Manager

Post by End Thu 26 Nov - 18:14

ma Pique je takvi balvan da ce ga i u realnoisti Barca ubrzo napucati pa ces vidjeti da je sve realno.
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 6 Empty Re: Football Manager

Post by End Thu 26 Nov - 18:15

Freiburg je na 15-ci jako dobar, sve klase od igraca, ali nisam primijetio neke rezultate, osim igranja u LP, ali bez trofeja.
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 6 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Thu 26 Nov - 22:01

nisam ni gledao kakve igrače imaju. 15tak klubova je s reputacijom worldwide, previše.

u ligi prvaka izvukao schalke, real sociedad i metalist, lagana grupa bio sam u 4tom šeširu, dobar ždrijeb.



gotze uvijek dobra riješenja nudi, kakvi mentalni atributi, igrač najviše klase, nemoguće mu uzeti loptu. 


ende ovi novi manageri su prava simulacija nogometa, koliko vremena i detalja su utrošili na match engine da bi sve to prekopirali u igru, i sve ima smisla. kakva igra.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 6 Empty Re: Football Manager

Post by End Thu 26 Nov - 22:25

mene vec hvata nervoza, ne igram jedno 2 mjeseca jer cekam ovaj novi nastavak. a to mi je droga kad upalim FM pa malo studiram ne moram niti karijeru zapoceti samo proucavam klubove i igrace. 
sad cu odigrati create a club, napraviti FC Dinamo u najnizem rangu engleskog nogometa, 6. liga vanrama, imam vec dresove i logo to mi ti u fotosopu sredis i onda idem u pohod do prve lige i LP. pretpostavljam da ce mi trebati oko 8-10 sezona da izborim prvu ligu, a ovo mi je vec postalo monotono da uvijek pocinjem s Dinamom i onda kroz par sezona zavrsim u Barceloni i sve rasturim.
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 6 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Thu 26 Nov - 22:57

oni pravi fm igrači koji sebe nazivaju fm igračima najviše cijene llm, pokušao sam jednom ali nisam nastavio karijeru, izašao je i novi fm, a i treba vremena za jednu takvu karijeru. mukotrpan posao, ako nemaš financije ne možeš ništa, a llm klubovi tj amaterski rang nema nikakve uvjete za napredak, prava muka, ali i prava karijera, šta misliš u llm kad otkriješ nekog igrača koji ima određenu kvalitetu i momčad podigne na jedan drugi nivo, to je kao da si dobio jack pot na lutriji. 

to planiram duže vrijeme, odigrati jednu llm karijeru, postati legenda nekog amaterskog kluba koji ću uvesti u prvu ligu i ispisati povijest, postati klupska legenda, kao što je brian clough postao legenda derby countya, oni nisu bili amaterski klub ali slična je priča obzirom na uspijeh koji  je postigao, kakva legenda brian clough. legenda ali nije mogao protiv Juventusa, oni su mu između ostalog presudili, uvijek juve.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 6 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Thu 26 Nov - 22:59

http://babb.telegraph.co.uk/2014/09/the-16-best-brian-clough-quotes/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 6 Empty Re: Football Manager

Post by End Wed 2 Dec - 12:49

dosad su izbacili 3 verzije cracka i jos nisu sve popravili 90% toga je gotovo.
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 6 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Sun 6 Mar - 16:03

zavrsio prvu sezone, ali mi je odjednom igra promenila sva imena igraca, imena trenera itd. 
jel moze to da se resi nekako ili da reinstaliram?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 6 Empty Re: Football Manager

Post by End Sun 6 Mar - 16:27

piši kući propalo, još nema 100% valjanoga cracka, a pitanje ako će uopće biti možda sad kroz koji mjesec ili poslije prijelaznih rokova na početku druge sezone... ima nekih verzija na partis.si, ali meni se to ne skida dok ne bude sve tip top.
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 6 Empty Re: Football Manager

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum