ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knin je oduvijek bio Zvezdin grad

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Knin je oduvijek bio Zvezdin grad - Page 2 Empty Re: Knin je oduvijek bio Zvezdin grad

Post by RayMabus 11/12/2017, 11:15

Zvezda je osnovna 1913 godine i ime joj je VELIKA SRBIJA

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Knin je oduvijek bio Zvezdin grad - Page 2 Empty Re: Knin je oduvijek bio Zvezdin grad

Post by jastreb 11/12/2017, 11:18

RayMabus wrote:Jastrebe neseruckaj, u Knin u sigurno nije bilo osamdeset posto zvezdaša, 

Ja sam rekao 80%,a neki kažu 99%.

Oni pretjeruju,a ne ja.

[size=36]"Rođen sam u Kninu gde 99% ljudi navija za Zvezdu"[/size]
Novi golman Crvene zvezde Milan Borjan predstavljen je i zvanično na stadionu "Rajko Mitić".
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Knin je oduvijek bio Zvezdin grad - Page 2 Empty Re: Knin je oduvijek bio Zvezdin grad

Post by RayMabus 11/12/2017, 11:24

Srbi su masovni doseljavani u Knin nakon prvog svjetskog rata, Izgrađena pruga za Bosnu, hrpa ih se spustila

Kijevo ti je bilo prije velegrad u odnosu na Knin

To što su oni zvezdaši samo govori o tome da su dinarska četnička divizija i njeni simpatizeri koje smo hvala Bogu potirali
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Knin je oduvijek bio Zvezdin grad - Page 2 Empty Re: Knin je oduvijek bio Zvezdin grad

Post by jastreb 11/12/2017, 11:28

RayMabus wrote:Srbi su masovni doseljavani u Knin nakon prvog svjetskog rata, Izgrađena pruga za Bosnu, hrpa ih se spustila

Kijevo ti je bilo prije velegrad u odnosu na Knin

To što su oni zvezdaši samo govori o tome da su dinarska četnička divizija i njeni simpatizeri koje smo hvala Bogu potirali
A ja ti i govorim o dobu poslije 2.svj.rata,kad je Zvezda i osnovana.

Dakle još jednom,Knin je bio poznato Zvezdino navijačko središte. Možda i najpoznatije izvan SR Srbije.

Pa to sam znao još puno prije ovog zadnjeg rata. Imao sam prijatelje iz tih krajeva.

I da,neki od njih(Srbi)navijali su za Hajduk,ali Zvezdaši su prednjačili.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Knin je oduvijek bio Zvezdin grad - Page 2 Empty Re: Knin je oduvijek bio Zvezdin grad

Post by RayMabus 11/12/2017, 11:33

A ja ti govorim da je to četnički klub

To ekipa koja je pod Talijanima vršila klanja po Dalmaciji, konkretno u selu mog dida pa je uteka u partizane vrlo rano

Ne pričam ja s četnicima, nek idu u Srbiju i to tamo


Trenutni gledam četnički banjalučki korpus

RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Knin je oduvijek bio Zvezdin grad - Page 2 Empty Re: Knin je oduvijek bio Zvezdin grad

Post by jastreb 11/12/2017, 11:34

RayMabus wrote:A ja ti govorim da je to četnički klub

To ekipa koja je pod Talijanima vršila klanja po Dalmaciji, konkretno u selu mog dida pa je uteka u partizane vrlo rano

Ne pričam ja s četnicima, nek idu u Srbiju i to tamo


Trenutni gledam četnički banjalučki korpus

Dobro,ostavimo se tih monada. Jel Knin do 1995.bio veliko Zvezdino uporište ili nije?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Knin je oduvijek bio Zvezdin grad - Page 2 Empty Re: Knin je oduvijek bio Zvezdin grad

Post by RayMabus 11/12/2017, 11:39

Pa četničko leglo
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Knin je oduvijek bio Zvezdin grad - Page 2 Empty Re: Knin je oduvijek bio Zvezdin grad

Post by jastreb 11/12/2017, 11:42

RayMabus wrote:Pa četničko leglo
Eto. Golman Borjan nije niš pogrešno rekao.

Da je netko rekao kako je Knin bio leglo Partizanovaca,ili Dinamovaca,to bi mogla biti provokacija i neistina.

Ovako,rekao je nepobitnu činjenicu i ne znam zašto oko toga praviti pizdarije.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Knin je oduvijek bio Zvezdin grad - Page 2 Empty Re: Knin je oduvijek bio Zvezdin grad

Post by RayMabus 11/12/2017, 11:43

Četničko leglo ko i sav onaj brdski kraj okolo i poviše

Nabijeni prema Bl

Federacija očišćena, prekinuta veza s maticom, Brčko vojna uprava

Kozara i taj kraj puno partizana

Ofenziva zaustavljena

Status Promatranje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Knin je oduvijek bio Zvezdin grad - Page 2 Empty Re: Knin je oduvijek bio Zvezdin grad

Post by RayMabus 11/12/2017, 11:58

jastreb wrote:
RayMabus wrote:Pa četničko leglo
Eto. Golman Borjan nije niš pogrešno rekao.

Da je netko rekao kako je Knin bio leglo Partizanovaca,ili Dinamovaca,to bi mogla biti provokacija i neistina.

Ovako,rekao je nepobitnu činjenicu i ne znam zašto oko toga praviti pizdarije.
Oduvijek

1913

VELIKA SRBIJA

Ključna riječ ODUVIJEK
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Knin je oduvijek bio Zvezdin grad - Page 2 Empty Re: Knin je oduvijek bio Zvezdin grad

Post by Noor 11/12/2017, 12:04

RayMabus wrote:
jastreb wrote:
RayMabus wrote:Pa četničko leglo
Eto. Golman Borjan nije niš pogrešno rekao.

Da je netko rekao kako je Knin bio leglo Partizanovaca,ili Dinamovaca,to bi mogla biti provokacija i neistina.

Ovako,rekao je nepobitnu činjenicu i ne znam zašto oko toga praviti pizdarije.
Oduvijek

1913

VELIKA SRBIJA

Ključna riječ ODUVIJEK
zvijezda vodilja :)
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Knin je oduvijek bio Zvezdin grad - Page 2 Empty Re: Knin je oduvijek bio Zvezdin grad

Post by RayMabus 11/12/2017, 12:07

Nek se on vodi čime oće, nanjušim li četnički banjalučki korpus u Bl tj već ih ima ali su još uvijek u manjini..... sve će otići u Srbiju tako da nikakve spojnice s onim dole neće imati
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Knin je oduvijek bio Zvezdin grad - Page 2 Empty Re: Knin je oduvijek bio Zvezdin grad

Post by čardak efendija 11/12/2017, 12:22

Serbinho-3 wrote:Knin je oduvijek bio Zvezdin grad - Page 2 Olimpijakos-339x192
cheers cheers cheers

_________________
Knin je oduvijek bio Zvezdin grad - Page 2 Iznogu10
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Knin je oduvijek bio Zvezdin grad - Page 2 Empty Re: Knin je oduvijek bio Zvezdin grad

Post by čardak efendija 11/12/2017, 12:23

mortal-joint wrote:
dzango wrote:
mortal-joint wrote:
jastreb wrote:
mortal-joint wrote:
Bit će da je bio pun Srba a g.... od ljudi koji Hrvatskim znamenitostima daju srpsku pripadnost po mom sudu nije mjesto u Hrvatskoj! Takvi im štete više više od četnika jer pravi Hrvat četniku neće dati glas, daju glas Hrvatu a onda takvi rade za srpsku stranu.
Znači ovako...Tuđman je 1995. u Kninu rekao kako je Knin oduvijek bio četničko leglo. I onda ste mu pljeskali.

A kada jedan golman iz Knina reče kako je Knin oduvijek bio Zvezdin grad(a bio je)onda je to provokacija?

Dobro ,tko je ovdje lud?

Znači možeš reći da je bio četničko leglo,a ne i Zvezdino leglo???
I ovo što sam ja gore rekla isto je što i ovo što ti navodiš, ali razlika je u namjeri onog što se želi reći. Stariji si , ne priliči ti da se praviš da ne razumiješ!
Tuđman govori da je bio četničko leglo što je potpuno suprotno od značenja da je Knin Zvezdin grad.
Koja je razlika?
Baš moraš naglašavati osim što si srbin da si glup srbin???
To se podrazumeva

_________________
Knin je oduvijek bio Zvezdin grad - Page 2 Iznogu10
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Knin je oduvijek bio Zvezdin grad - Page 2 Empty Re: Knin je oduvijek bio Zvezdin grad

Post by immortal 11/12/2017, 12:43

čardak efendija wrote:
mortal-joint wrote:
dzango wrote:
mortal-joint wrote:
jastreb wrote:
Znači ovako...Tuđman je 1995. u Kninu rekao kako je Knin oduvijek bio četničko leglo. I onda ste mu pljeskali.

A kada jedan golman iz Knina reče kako je Knin oduvijek bio Zvezdin grad(a bio je)onda je to provokacija?

Dobro ,tko je ovdje lud?

Znači možeš reći da je bio četničko leglo,a ne i Zvezdino leglo???
I ovo što sam ja gore rekla isto je što i ovo što ti navodiš, ali razlika je u namjeri onog što se želi reći. Stariji si , ne priliči ti da se praviš da ne razumiješ!
Tuđman govori da je bio četničko leglo što je potpuno suprotno od značenja da je Knin Zvezdin grad.
Koja je razlika?
Baš moraš naglašavati osim što si srbin da si glup srbin???
To se podrazumeva
hahahah  cheers
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Knin je oduvijek bio Zvezdin grad - Page 2 Empty Re: Knin je oduvijek bio Zvezdin grad

Post by RayMabus 11/12/2017, 12:53

Ne treba generalizirati i postavljati neke predrasude prema nekome, ne bih se složio da su Srbi glup narod, imaju i oni nekoliko istaknutih pojedinaca koji su napredni itd ali generalno kao masa ima dosta čobana sa dva razreda osnovne škole
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Knin je oduvijek bio Zvezdin grad - Page 2 Empty Re: Knin je oduvijek bio Zvezdin grad

Post by immortal 11/12/2017, 12:54

RayMabus wrote:Ne treba generalizirati i postavljati neke predrasude prema nekome, ne bih se složio da su Srbi glup narod, imaju i oni nekoliko istaknutih pojedinaca koji su napredni itd ali generalno kao masa ima dosta čobana sa dva razreda osnovne škole
mi se samo malo zabavljamo
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Knin je oduvijek bio Zvezdin grad - Page 2 Empty Re: Knin je oduvijek bio Zvezdin grad

Post by RayMabus 11/12/2017, 13:00

mortal-joint wrote:
RayMabus wrote:Ne treba generalizirati i postavljati neke predrasude prema nekome, ne bih se složio da su Srbi glup narod, imaju i oni nekoliko istaknutih pojedinaca koji su napredni itd ali generalno kao masa ima dosta čobana sa dva razreda osnovne škole
mi se samo malo zabavljamo
Svejedno sam osjetio potrebu da reagiram
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Knin je oduvijek bio Zvezdin grad - Page 2 Empty Re: Knin je oduvijek bio Zvezdin grad

Post by Ringo10 11/12/2017, 13:27

RayMabus wrote:Ne treba generalizirati i postavljati neke predrasude prema nekome, ne bih se složio da su Srbi glup narod, imaju i oni nekoliko istaknutih pojedinaca koji su napredni itd ali generalno kao masa ima dosta čobana sa dva razreda osnovne škole
Ja ne vidim po čemu smo to mi kao pametniji od njih.

Knin je bio 99.99% zvezdaški. Oni su Zvezdu doživljavali kao pravi srpski klub dok im je Partizan bio odbojan jer su ga smatrali jugoslavenskim.

Partizanovaca u Kninu skoro da niej bilo.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Knin je oduvijek bio Zvezdin grad - Page 2 Empty Re: Knin je oduvijek bio Zvezdin grad

Post by immortal 11/12/2017, 16:05

RayMabus wrote:
mortal-joint wrote:
RayMabus wrote:Ne treba generalizirati i postavljati neke predrasude prema nekome, ne bih se složio da su Srbi glup narod, imaju i oni nekoliko istaknutih pojedinaca koji su napredni itd ali generalno kao masa ima dosta čobana sa dva razreda osnovne škole
mi se samo malo zabavljamo
Svejedno sam osjetio potrebu da reagiram
znači da si živ
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Knin je oduvijek bio Zvezdin grad - Page 2 Empty Re: Knin je oduvijek bio Zvezdin grad

Post by immortal 11/12/2017, 16:05

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Ne treba generalizirati i postavljati neke predrasude prema nekome, ne bih se složio da su Srbi glup narod, imaju i oni nekoliko istaknutih pojedinaca koji su napredni itd ali generalno kao masa ima dosta čobana sa dva razreda osnovne škole
Ja ne vidim po čemu smo to mi kao pametniji od njih.

Knin je bio 99.99% zvezdaški. Oni su Zvezdu doživljavali kao pravi srpski klub dok im je Partizan bio odbojan jer su ga smatrali jugoslavenskim.

Partizanovaca u Kninu skoro da niej bilo.
koji mi ?? nije se mislilo na tebe
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Knin je oduvijek bio Zvezdin grad - Page 2 Empty Re: Knin je oduvijek bio Zvezdin grad

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum