ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam Empty Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam

Post by debotoijusto 4/12/2017, 18:15

ZBOG minute šutnje za Slobodana Praljka koja se održala u petak na sjednici Gradskog vijeća grada Siska, došlo je do svađe između mostovaca i predsjednice Gradskog vijeća Siska Ivane Krčelić koja je u vijeće izabrana na listi Mosta.

Ona, naime, nije prihvatila prijedlog o minuti šutnje, zbog čega se priopćenjem oglasio županijski koordinator Mosta Milan Brigljević. U priopćenju je kolegicu nazvao "mladom i neiskusnom". "Mladu predsjednicu Gradskog vijeća koja je zbog neiskustva i pod pritiskom međustranačkih odnosa u vijeću započela sjednicu bez minute šutnje, svakako ćemo upoznati s ulogom generala Praljka koji je bio zapovjednik obrane Sunje te koji je u Oluji prilikom oslobađanja Dvora na Uni zataknuo ondje hrvatsku zastavu", napisao je.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam Empty Re: Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam

Post by debotoijusto 4/12/2017, 18:17

"S obzirom kako Most-ova Ivana Krčelić nije mlada i neiskusna, iako “plava”, obrazovana je žena od 39 godina (40 u siječnju) koja vrlo dobro zna što je mislila, i što, i na koji način rekla. Pošto MOST nezavisnih lista voli isticati kako je PLATFORMA koja okuplja ljude različitih svjetonazora, koji vole ovu zemlju i koji bez obzira na svoje vjerske i sociološke razlike žele pozitivne promjene u ovoj zemlji, te se zalažu da imaju svoje mišljenje, drznula sam se pomisliti kako na to imam pravo!

Pojasnimo, ja sam kao neovisni kandidat izabrana s liste MOST-a nezavisnih lista na mjesto gradske vijećnice u Gradsko vijeće Grada Siska te ne bih htjela oštetiti “imidžu stranke”, jer to sam ostala i nakon izbora – NEOVISNA. Nadalje, bez konzultiranja (koje je provedeno u Hrvatskom saboru s predsjednicima klubova stranaka), a prije početka sjednice Gradskog vijeća, zatražena je minuta šutnje za generala Praljka i poginule hrvatske branitelje.

U tom momentu, bez konzultacija, a s obzirom na to kako sam ja legalist, za mene je Praljak bio “prije 2 dana osuđeni ratni zločinac” pred sudom koji je ova država, moja država, priznala potpisujući ustavni zakon o osnivanju istog i suradnji s njim, kojeg je ova država, moja država izručila tom istom sudu, sudu kojem je moja država dostavila sve moguće i “nemoguće” dokumente koje ima iz tog vremena, a minutu šutnje zatražili su oni koji su za ovaj tragičan i nadasve “hrabar čin jednog čovjeka” i odgovorni.

ima jos i red patetike pa tko zeli na

http://www.index.hr/vijesti/clanak/mostovka-odgovorila-mostu-na-kritike-zbog-praljka-jesam-plava-ali-mlada-i-neiskusna-nisam/1011638.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam Empty Re: Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam

Post by debotoijusto 4/12/2017, 18:24

Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam Ivana

kraljica Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam 1f602
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam Empty Re: Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam

Post by michaellcmacha 4/12/2017, 18:27

ona je glupa ko šlapa, inače je školska kolegica i frendica aktualnoj gradonačelnici koja je također šlapa... njen pokojni djed i njen ćaća i stric se baš nešto i nisu naratovali s obzirom da su bili u pričuvnoj postrojbi "braća radić" koja je imala "položaje" u gornjoj posavini... a i to im je bila shema malo u martinskoj vesi ispred birtije pa malo u firmu da im neko ne sjebe poslovnu shemu zbog dužeg izbivanja s posla...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam Empty Re: Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam

Post by michaellcmacha 4/12/2017, 18:41

a da nije bilo praljka, krune (kojeg eva pozna) krapa kojeg se razvlačilo pod zadnje i naravno svih nas koji smo dolazili na smjene u sunju i njen tajo i njen striko i djedo bi imali ponešto i pravog borbenog sektora jer bi im se linija onda preselila u ljubljanicu tj u Tišinu kaptolsku....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam Empty Re: Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam

Post by veber 4/12/2017, 18:44

da i srbenda ewa nekog zna.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam Empty Re: Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam

Post by debotoijusto 4/12/2017, 18:50

ma dobro sad , vode se u ovih 500 000 znaci ratovali ... a kako ste nju izabrali to mi misterij, da nije umro jos bi djuro brodarac bio glavni
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam Empty Re: Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam

Post by michaellcmacha 4/12/2017, 18:53

ma pričao sam s njim u vezi iste i reko mi je da jedino postoji opcija da se radi o ženi od nekog YU oficira s obzirom da je on završio akademiju i do pred rat nešto malo radio u jna... on je pak bio jako privržen praljku jer je ovaj kad je preuzeo zapovjedništvo uvidio koliki su posao odradili dečki na letećoj tvrđavi B52, i na željezničkoj stanici a to je bilo maslo upravo spomenutog....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam Empty Re: Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam

Post by Guest 4/12/2017, 18:57

debotoijusto wrote:Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam Ivana

kraljica  Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam 1f602

kobilja faca..jebati je ne... No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam Empty Re: Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam

Post by michaellcmacha 4/12/2017, 18:58

michaellcmacha wrote:ma pričao sam s njim u vezi iste i reko mi je da jedino postoji opcija da se radi o ženi od nekog YU oficira s obzirom da je on završio akademiju i do pred rat nešto malo radio u jna... on je pak bio jako privržen praljku jer je ovaj kad je preuzeo zapovjedništvo uvidio koliki su posao odradili dečki na letećoj tvrđavi B52, i na željezničkoj stanici a to je bilo maslo upravo spomenutog....
inače lik je prošao sve hrvatske vojne škole i bio na američkom doškolovavanju i sa činom pukovnika završio u glavnom stožeru kao jedan od boljih operativnih časnika što lujka ukoliko ga stvarno pozna i dan danas, može potvrditi, međutim onaj hohštapler kotromanović i ono kljuse matić su ga stjerali u mirovinu jer im je jednom prilikom na nekom domjenku rekao što ih ide...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam Empty Re: Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam

Post by michaellcmacha 4/12/2017, 19:06

debotoijusto wrote:ma dobro sad , vode se u ovih 500 000 znaci ratovali ... a kako ste nju izabrali to mi misterij, da nije umro jos bi djuro brodarac bio glavni
vode se kad ih je ona glupača vlaisavljevićka utrpala u isti koš sa ratnicima koi čistačice i daktilografkinje... ovo oko izbora je bila shema gdje je ikićki falilo 2 glasa u gradskom vijeću a jedan je bila ova šlapa koja joj je školska i usput i frendica a drugi glas je ona povukla za sobom inače oboje na listi mosta i do izbora su bili u žestokom fajtu sa sdp-om međutim poslije izbora se to lako posložilo s obzirom da gradonačelnica ima nešto zaliha još od onih šina što je njen drugi frend gogo razalatio do karlovca i nazad.... a đuro o njemu sam sve manje više ne jednom napisao, da nije umro bila bi glavna Marina samo ne bi završila u sdp-u nego u hdz-u a on bi šefovao iz sjene... Vlado sovuljaga ga je dobro podučio kako se to radi, samo ga je sjebo zatvor a možda i ponešto u zatvorskoj hrani s obzirom da se pripremao iznijeti detalje Mesićevog angažmana na sisačkoj bojišnici....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam Empty Re: Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam

Post by red wolf 4/12/2017, 19:07

Čim je desničari napadaju, dobra je...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam Empty Re: Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam

Post by michaellcmacha 4/12/2017, 19:15

red wolf wrote:Čim je desničari napadaju, dobra je...
ti s budala kad svih ovih godina nisi bio u stanju skužiti da ja nisam desničar...al to je manji  problem... problem je veći da ovi kod mene ne kuže da ovo što se deklarira ljevičarima nema veze sa socijaldemokracijom...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam Empty Re: Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam

Post by red wolf 4/12/2017, 19:16

michaellcmacha wrote:
red wolf wrote:Čim je desničari napadaju, dobra je...
ti s budala kad svih ovih godina nisi bio u stanju skužiti da ja nisam desničar...al to je manji  problem... problem je veći da ovi kod mene ne kuže da ovo što se deklarira ljevičarima nema veze sa socijaldemokracijom...
Socijaldemokracija je mrtva odavno...O ostalom, ne bih...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam Empty Re: Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam

Post by n_razbojnik 4/12/2017, 19:18

red wolf wrote:Čim je desničari napadaju, dobra je...

jel to kaptolkrilo MOST-a ili koje već?

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam Empty Re: Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam

Post by n_razbojnik 4/12/2017, 19:19

desnohaerhabe krilo? slobodanpraljakdesničari?

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam Empty Re: Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam

Post by red wolf 4/12/2017, 19:19

n_razbojnik wrote:
red wolf wrote:Čim je desničari napadaju, dobra je...

jel to kaptolkrilo MOST-a ili koje već?
Ne. Glas razuma u ovoj zemlji...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam Empty Re: Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam

Post by n_razbojnik 4/12/2017, 19:21

red wolf wrote:
n_razbojnik wrote:
red wolf wrote:Čim je desničari napadaju, dobra je...

jel to kaptolkrilo MOST-a ili koje već?
Ne. Glas razuma u ovoj zemlji...
...su desničari, mashala

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam Empty Re: Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam

Post by red wolf 4/12/2017, 19:26

n_razbojnik wrote:
red wolf wrote:
n_razbojnik wrote:
red wolf wrote:Čim je desničari napadaju, dobra je...

jel to kaptolkrilo MOST-a ili koje već?
Ne. Glas razuma u ovoj zemlji...
...su desničari, mashala
Ima ih na svim stranama...Samo ih nitko ne sluša...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam Empty Re: Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam

Post by debotoijusto 4/12/2017, 19:39

michaellcmacha wrote:
debotoijusto wrote:ma dobro sad , vode se u ovih 500 000 znaci ratovali ... a kako ste nju izabrali to mi misterij, da nije umro jos bi djuro brodarac bio glavni
vode se kad ih je ona glupača vlaisavljevićka utrpala u isti koš sa ratnicima koi čistačice i daktilografkinje... ovo oko izbora je bila shema gdje je ikićki falilo 2 glasa u gradskom vijeću a jedan je bila ova šlapa koja joj je školska i usput i frendica a drugi glas je ona povukla za sobom inače oboje na listi mosta i do izbora su bili u žestokom fajtu sa sdp-om međutim poslije izbora se to lako posložilo s obzirom da gradonačelnica ima nešto zaliha još od onih šina što je njen drugi frend gogo razalatio do karlovca i nazad.... a đuro o njemu sam sve manje više ne jednom napisao, da nije umro bila bi glavna Marina samo ne bi završila u sdp-u nego u hdz-u a on bi šefovao iz sjene... Vlado sovuljaga ga je dobro podučio kako se to radi, samo ga je sjebo zatvor a možda i ponešto u zatvorskoj hrani s obzirom da se pripremao iznijeti detalje Mesićevog angažmana na sisačkoj bojišnici....

nisi se nesto bunio ako se dobro spominjem
ako ne racunamo pobunu kad ja to isto spomenem
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam Empty Re: Jesam plava, ali mlada i neiskusna nisam

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum