ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja  Empty Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja

Post by RayMabus 2/12/2017, 14:17



https://tangosix.rs/2017/01/12/madjarska-poslala-na-remont-helikoptere-mi-24/

Dakle nije riječ o transportnim tj neborbenim letjelicama a Mađarska članica NATO
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja  Empty Re: Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja

Post by RayMabus 2/12/2017, 14:37

Boli njega kurac za sve živo i šta je Rusija okupirala Krim i što je EU udarila sankcije a on je isto EU, šta je NATO u hladnom ratu sa Rusima a on je isto u NATO

Puca njemu kurac ono
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja  Empty Re: Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja

Post by marcellus 2/12/2017, 14:40

suverenistička politika.

_________________
Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja  Empty Re: Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja

Post by Ringo10 2/12/2017, 14:42

marcellus wrote:suverenistička politika.
JAo kakav užas. Ne dao nam Bog tako nešto.

Sreća pa Brisel i NATO misle na nas i za nas. Pa nas poštede takvih strahota.

Ovako ćemo dobit divotu u vidu migranata i tako obogaćivati multikulturalnost Croatie nam naše nasušne.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja  Empty Re: Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja

Post by epikur37 2/12/2017, 14:44

Kad bi se kako mogli ukljuciti u neku zajednicu s madjarima i austrijom na primjer. Za samostalnu politiku i ozbiljniju drzavu nismo a ovo bi bio najbolji format. Pa na njih prenijeti oasti za ozbiljniju politiku.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja  Empty Re: Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja

Post by RayMabus 2/12/2017, 14:44

Ma pajdu boli kurac, ima dosta zemalja u Evropi a imaju ruske helikoptere a u NATO su npr Hrvatska no to je transportni model dakle nije borbeni pa aj ok nekako ali ovo su čisto borbene mašine

Ja ne znam na koju foru ovo njemu prolazi al evo ošli na remont u Rusiju

RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja  Empty Re: Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja

Post by vuksadinare 2/12/2017, 14:46

orban igra igru da ga izbace iz eu-a...vise iz eu-a nego nato-a...ali ga ovi nece izbaciti..jer bi uslijedio domino efekt...uglavnom.. zapad se povlaci za sebe..ostali su out
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja  Empty Re: Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja

Post by RayMabus 2/12/2017, 14:52

Ringo10 wrote:
marcellus wrote:suverenistička politika.
JAo kakav užas. Ne dao nam Bog tako nešto.

Sreća pa Brisel i NATO misle na nas i za nas. Pa nas poštede takvih strahota.

Ovako ćemo dobit divotu u vidu migranata i tako obogaćivati multikulturalnost Croatie nam naše nasušne.
Imaš Kiowe tako da kad je ovo u pitanju tj borbeni helikopteri mi smo zadnji koji bi tu smjeli prigovorit Amerikancima

Doduše stvarno ne kužim na koju foru mu je ovo prošlo, možda je rekao Amerikancima da će ih koristiti kao patrolni uz granicu radi imigranata pa ovi popustili
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja  Empty Re: Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja

Post by Ringo10 2/12/2017, 14:54

vuksadinare wrote:orban igra igru da ga izbace iz eu-a...vise iz eu-a nego nato-a...ali ga ovi nece izbaciti..jer bi uslijedio domino efekt...uglavnom.. zapad se povlaci za sebe..ostali su out
I ja to mislim. Njemu je ta EU postala nepodnio[ljiv teret. Migranti su samo jedna stavka, a jo[ poodavno im je to sjebalo cijelu prehrambenu industriju i još štošta. JA mislim da on jedva čeka raspad EUa a ni sa NATOm nešto nije lud od ljubavi.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja  Empty Re: Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja

Post by vuksadinare 2/12/2017, 14:58

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:orban igra igru da ga izbace iz eu-a...vise iz eu-a nego nato-a...ali ga ovi nece izbaciti..jer bi uslijedio domino efekt...uglavnom.. zapad se povlaci za sebe..ostali su out
I ja to mislim. Njemu je ta EU postala nepodnio[ljiv teret. Migranti su samo jedna stavka, a jo[ poodavno im je to sjebalo cijelu prehrambenu industriju i još štošta. JA mislim da on jedva čeka raspad EUa a ni sa NATOm nešto nije lud od ljubavi.
nato je nesto drugo..to nije neki oblik federacije ili drzavnog saveza...tu se ne odredjuje koliki ces postotak love dobiti ili ne dobiti...ako te izbace iz eu-a nemas troskove jer nisi izasao svojom voljom ko briti...koji ce morat isplatiti briselu troskove...ovako ako te izbace ja nisam htio oni me izbacili i ne trebas placat troskove..izbacili bi oni madjarsku ali ostaju bez love onda
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja  Empty Re: Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja

Post by RayMabus 2/12/2017, 14:59

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:orban igra igru da ga izbace iz eu-a...vise iz eu-a nego nato-a...ali ga ovi nece izbaciti..jer bi uslijedio domino efekt...uglavnom.. zapad se povlaci za sebe..ostali su out
I ja to mislim. Njemu je ta EU postala nepodnio[ljiv teret. Migranti su samo jedna stavka, a jo[ poodavno im je to sjebalo cijelu prehrambenu industriju i još štošta. JA mislim da on jedva čeka raspad EUa a ni sa NATOm nešto nije lud od ljubavi.
Da a i bez Mađarske NATO nema kopneni spoj sa Rumunjskom i Crnim morem tako da očito nisu mu voljni solit pamet ako ovi upre nešto svoje
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja  Empty Re: Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja

Post by Guest 2/12/2017, 15:00

epikur37 wrote:Kad bi se kako mogli ukljuciti u neku zajednicu s madjarima i austrijom na primjer. Za samostalnu politiku i ozbiljniju drzavu nismo a ovo bi bio najbolji format. Pa na njih prenijeti oasti za ozbiljniju politiku.
možda najveća povjesna greška nam je bilo što smo trčali napustiti AU
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja  Empty Re: Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja

Post by RayMabus 2/12/2017, 15:07

Jbga ova priča otkriva to da je NATO bez Mađarske prepolovljen tj nema kopnenu vezu sa Rumunjskom i Crnim morem i da nisu u situaciji Mađarima solit pamet da im se nezamjere jer kurac bi Amerika ili Britanija ovo dopustila da to nije tako
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja  Empty Re: Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja

Post by Ringo10 2/12/2017, 15:10

Pinochet wrote:
epikur37 wrote:Kad bi se kako mogli ukljuciti u neku zajednicu s madjarima i austrijom na primjer. Za samostalnu politiku i ozbiljniju drzavu nismo a ovo bi bio najbolji format. Pa na njih prenijeti oasti za ozbiljniju politiku.
možda najveća povjesna greška nam je bilo što smo trčali napustiti AU
Prvo i to je MIT, jer smo u AU bili treća liga, kurac na biciklu i na nama su se iživljavali Khuen i njegova mafija. 

Drugo, AU se raspala i u njoj nismo ni mogli ostati.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja  Empty Re: Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja

Post by vuksadinare 2/12/2017, 15:18

Pinochet wrote:
epikur37 wrote:Kad bi se kako mogli ukljuciti u neku zajednicu s madjarima i austrijom na primjer. Za samostalnu politiku i ozbiljniju drzavu nismo a ovo bi bio najbolji format. Pa na njih prenijeti oasti za ozbiljniju politiku.
možda najveća povjesna greška nam je bilo što smo trčali napustiti AU
nismo trcali..au se raspala u prvom svjezskom ratu jer je porazena..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja  Empty Re: Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja

Post by Ringo10 2/12/2017, 15:29

vuksadinare wrote:
Pinochet wrote:
epikur37 wrote:Kad bi se kako mogli ukljuciti u neku zajednicu s madjarima i austrijom na primjer. Za samostalnu politiku i ozbiljniju drzavu nismo a ovo bi bio najbolji format. Pa na njih prenijeti oasti za ozbiljniju politiku.
možda najveća povjesna greška nam je bilo što smo trčali napustiti AU
nismo trcali..au se raspala u prvom svjezskom ratu jer je porazena..
Ko kula od karata, vojska apsolutno nesposobna, niko nije htio ratovati osim Nijemaca ...

Još jedan dokaz o neodrživosti takvih tvorevina.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja  Empty Re: Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja

Post by RayMabus 2/12/2017, 15:39

Zamišljam te pregovore na relaciji NATO - Budimpešta

Očito su Amerikanci tražili neku vrst garancije gdje će se to koristiti

Danas su baš jedan ovakvi model srušili pobunjenici u Siriji, postao sam tamo tu vijest tako da ono ovo je Mađarima prvenstveno za graničnu kontrolu.... tako da ćemo ih uskoro gledati duž granice sa Srbijom
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja  Empty Re: Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja

Post by Ringo10 2/12/2017, 15:42

RayMabus wrote:Zamišljam te pregovore na relaciji NATO - Budimpešta

Očito su Amerikanci tražili neku vrst garancije gdje će se to koristiti

Danas su baš jedan ovakvi model srušili pobunjenici u Siriji, postao sam tamo tu vijest tako da ono ovo je Mađarima prvenstveno za graničnu kontrolu.... tako da ćemo ih uskoro gledati duž granice sa Srbijom
Pa američki krmci naoružavaju svoje miljenike. I onda da ih žalim kad opletu po njima. Ko im jebe mater.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja  Empty Re: Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja

Post by RayMabus 2/12/2017, 15:43

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Zamišljam te pregovore na relaciji NATO - Budimpešta

Očito su Amerikanci tražili neku vrst garancije gdje će se to koristiti

Danas su baš jedan ovakvi model srušili pobunjenici u Siriji, postao sam tamo tu vijest tako da ono ovo je Mađarima prvenstveno za graničnu kontrolu.... tako da ćemo ih uskoro gledati duž granice sa Srbijom
Pa američki krmci naoružavaju svoje miljenike. I onda da ih žalim kad opletu po njima. Ko im jebe mater.
Srušen je asadov helikopter ovog tipa tako da
RayMabus
RayMabus

Posts : 175894
2014-04-11


Back to top Go down

Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja  Empty Re: Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja

Post by Kermit 2/12/2017, 16:45

RayMabus wrote:Boli njega kurac za sve živo i šta je Rusija okupirala Krim i što je EU udarila sankcije a on je isto EU, šta je NATO u hladnom ratu sa Rusima a on je isto u NATO

Puca njemu kurac ono
Pa gdje ce vrsiti remont sovjetskog MI24? U ukrajini pa da im vrate Mi4 u dijelovima
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja  Empty Re: Orban jebe ne vadi Rusko-mađarska vojna suradnja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum