ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pernar izgubio tužbu od Stankovića, mora mu platiti 50 tisuća kuna

Go down

Pernar izgubio tužbu od Stankovića, mora mu platiti 50 tisuća kuna Empty Pernar izgubio tužbu od Stankovića, mora mu platiti 50 tisuća kuna

Post by debotoijusto 30/11/2017, 15:16

IVAN Pernar je izgubio tužbu od Aleksandra Stankovića i mora mu platiti 50 tisuća kuna.

"Danas me sudac Hrvoje Vučić osudio na 50.000 kuna jer sam uvrijedio čast i ugled veleštovanog Aleksandra Stankovića.

Za razliku od cijele plejade političara i moćnika, mene je pravosuđe osudilo, snašla me sudbina psa Mede", napisao je na svom Facebooku.


Podsjetimo, početkom studenog prošle godine Pernar je bio gost HRT-ove emisije Nedjeljom u dva, voditelja Aleksandra Stankovića, no njegovo gostovanje trajalo je svega 15-tak minuta. Naime, nakon što su kao temu otvorili HRT i plaćanje pristojbe, Pernar se naljutio što je Stanković njegovo izlaganje o Palestini i Izraelu želio prekinuti potpitanjem, pa je nakon kratke rasprave napustio studio uz tvrdnju da mu Stanković ne dozvoljava da dovrši odgovor na pitanje.

Nakon izlaska iz studija Pernar je gostujući u različitim medijima častio Stankovića pogrdnim izrazima kao što su"idiot", "smeće" i "moralna nakaza". 

U reagiranju koje je Aleksandar Stanković prošle godine uputio Indexu, voditelj nam je pojasnio zbog čega je tužio Pernara.

"Ivana Pernara tužim zato jer me sustavno javno vrijeđa (Facebook, intervjui) da sam idiot, moralna nakaza i smeće u službi režima. Osim što su izjave uvredljive, njima i huška svoje istomišljenike na mene, koji mi prijete. Zato ga tužim", napisao nam je Stanković.



http://www.index.hr/vijesti/clanak/pernar-izgubio-tuzbu-od-stankovica-mora-mu-platiti-50-tisuca-kuna/1010870.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Pernar izgubio tužbu od Stankovića, mora mu platiti 50 tisuća kuna Empty Re: Pernar izgubio tužbu od Stankovića, mora mu platiti 50 tisuća kuna

Post by debotoijusto 30/11/2017, 15:18

postena kazna , perniy plati i vjezbaj zborenje u javnosti
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Pernar izgubio tužbu od Stankovića, mora mu platiti 50 tisuća kuna Empty Re: Pernar izgubio tužbu od Stankovića, mora mu platiti 50 tisuća kuna

Post by Guest 30/11/2017, 15:19

pernar -50 000kn ali zato +5000 glasova.. svaki glas 10kn.. nije niti loše tako
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar izgubio tužbu od Stankovića, mora mu platiti 50 tisuća kuna Empty Re: Pernar izgubio tužbu od Stankovića, mora mu platiti 50 tisuća kuna

Post by marcellus 30/11/2017, 15:38

dobro.

_________________
Pernar izgubio tužbu od Stankovića, mora mu platiti 50 tisuća kuna 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Pernar izgubio tužbu od Stankovića, mora mu platiti 50 tisuća kuna Empty Re: Pernar izgubio tužbu od Stankovića, mora mu platiti 50 tisuća kuna

Post by Leviathan2 30/11/2017, 16:24

ajmo pernar, jebo kazne, ni 50 000 kuna nije neka svota, jebo stankovica :D

_________________
Pernar izgubio tužbu od Stankovića, mora mu platiti 50 tisuća kuna Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Pernar izgubio tužbu od Stankovića, mora mu platiti 50 tisuća kuna Empty Re: Pernar izgubio tužbu od Stankovića, mora mu platiti 50 tisuća kuna

Post by vuksadinare 30/11/2017, 21:36

pernar eroj i bosko
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Pernar izgubio tužbu od Stankovića, mora mu platiti 50 tisuća kuna Empty Re: Pernar izgubio tužbu od Stankovića, mora mu platiti 50 tisuća kuna

Post by mutava baštarda 30/11/2017, 21:39

a vidi brata...
Šupe od Petrine zbog duševnih boli traži odštetu od 150.000 kuna, a Petrinin branitelj kaže da bi naknadu štete trebala dobiti od države jer je psihičku ozljedu zadobila na radu, obnašajući dužnost sutkinje
Pernar izgubio tužbu od Stankovića, mora mu platiti 50 tisuća kuna Supe

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Pernar izgubio tužbu od Stankovića, mora mu platiti 50 tisuća kuna Empty Re: Pernar izgubio tužbu od Stankovića, mora mu platiti 50 tisuća kuna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum