ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Primera División (za enda i MODRIĆA)

Page 27 of 50 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 27 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by FRANK 30/12/2017, 20:12

Predivan dan na forumu. Napusite se svi kurca  pirat

FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 27 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End 30/12/2017, 20:32

Tommy R wrote:
End wrote:prejadan si  shame slobodno me pošalji u kurac i gotovo, to mi je draže nego kad vidim ljude da se ovako brukaju...
Ti se brukaš svakodnevno po nekoliko puta. Jesi kad udario nogom loptu?
lol! ajde mister "hvalite me usta moja", daj popis klubova za koje si nastupao koliko milijuna si zaradio, jel ti možda Pele neki dalji rođak...
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 27 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 30/12/2017, 20:57

tominjo je profesionalno igrao za kraljevinu shs i umirovio se nakon velikog rata
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 27 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 30/12/2017, 21:13

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 27 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 30/12/2017, 21:18

Nisam nikad rekao da sam bio profesionalac, ali sam bio odmah do, ne moram se hvalit. A vi klošari ste nogomet igrali samo joystickom, a trkeljate najviše . Osim Nichea koji je jedini još tu igrao nogomet.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 27 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by FRANK 30/12/2017, 21:59

Igra san i ja u prvenstvu grund schule na moosachu bija prvi strijelac prvenstva medju skolama zabio 14 golova. Onda san poceo sa kurvanjem i losim navikama. Ako mi ne virujete pitajte vracaline keve

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 27 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 30/12/2017, 22:19

Amper je igra balun...
Doduše, golman je bija...
:p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 27 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 30/12/2017, 22:55

fridrih_niche wrote:Amper je igra balun...
Doduše, golman je bija...
:p
Istina, premda naučija sam ja dosta toga ne samo što se tiče branjenja. Na kraju sam skoro upisa trenersku školu, klub nam je bija voljan platiti meni i još nekima, ali onda sam sjeba nogu (gležanj) malo žešće, pauzira i nikad se više nisam vratija igranju, a i tako se skroz maka od nogometa. Kasnije me životni put odveja u neke sasvim druge vode, ali isto mi je ža što nisam osta i u tome, onako iz gušta ne radi neke zarade jer uvik sam se bavija nogometom iz gušta jer ga volim, a ne profesionalno. 

Šta se tiče ovog o tome koliko netko zna tko nikad nije igra nogomet, ok prednost je ako si igra, ali se ne slažem da netko ko nikad nije igra ne može nikako znati neki vrag i razumiti nogomet. Iako, puno je onih koji niti su igrali nogomet, niti ikad vidili jedan trening, a pametuju kao da su Ferguson i Mourinho u jednom :D Tako se dogodi slučaj da glupan proglasi jednog trenera isključivim krivcem u situaciji kad mu ovi s kata prodaju par najboljih igrača u trenutku kad je sezona već počela, ne dovedu adekvatne zamjene. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 27 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 30/12/2017, 23:00

Na šta su meni gležnjevi znali sličit, majko mila...
Oba san skoro deformira...
Al srica je da nikad nisan sjeba kolina, da kucnen o drvo...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 27 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by FRANK 31/12/2017, 00:19

Pusi kurac smecaru amperu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 27 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 31/12/2017, 00:25

Meni je lijevi gležanj razlog radi kojeg sam s 34 godine prekinuo igrat aktivno seniorski veliki nogomet. Općenito nema dijela lijeve noge kojeg nisam ozljeđivao, tek sam kasnije naišao na dovoljno pametnog stručnjaka koji mi je objasnio da je to sve povezano sa živcem koji ide iz donjeg dijela leđa. Da sam to znao barem s 28.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 27 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by FRANK 31/12/2017, 00:59

Tommy R wrote:Meni je lijevi gležanj razlog radi kojeg sam s 34 godine prekinuo igrat aktivno seniorski veliki nogomet. Općenito nema dijela lijeve noge kojeg nisam ozljeđivao, tek sam kasnije naišao na dovoljno pametnog stručnjaka koji mi je objasnio da je to sve povezano sa živcem koji ide iz donjeg dijela leđa. Da sam to znao barem s 28.
Ajde bogati ko to razumi sta si reka

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 27 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End 31/12/2017, 09:19

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 27 NA76Mu9
nike odao...
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 27 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 31/12/2017, 12:09

Desert_fox wrote:
Tommy R wrote:nnitom lijevi gležanj razlog radi kojeg sam s 34 godine prekinuo igrat aktivno seniorski veliki nogomet. Općenito nema dijela lijeve noge kojeg nisam ozljeđivao, tek sam kasnije naišao na dovoljno pametnog stručnjaka koji mi je objasnio da je to sve povezano sa živcem koji ide iz donjeg dijela leđa. Da sam to znao barem s 28.
Ajde bogati ko to razumi sta si reka
jednom ozljedio glezanj i sad o tome cijelo vrijeme prica
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 27 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by FRANK 31/12/2017, 12:40

operw wrote:
Desert_fox wrote:
Tommy R wrote:nnitom lijevi gležanj razlog radi kojeg sam s 34 godine prekinuo igrat aktivno seniorski veliki nogomet. Općenito nema dijela lijeve noge kojeg nisam ozljeđivao, tek sam kasnije naišao na dovoljno pametnog stručnjaka koji mi je objasnio da je to sve povezano sa živcem koji ide iz donjeg dijela leđa. Da sam to znao barem s 28.
Ajde bogati ko to razumi sta si reka
jednom ozljedio glezanj i sad o tome cijelo vrijeme prica
Navijac milana... sta se cudis

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 27 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End 31/12/2017, 12:47

vidiš da zvuči ko pederko hvali samoga sebe, a to je uglavnom odlika onih koji nemaju pojma.
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 27 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by FRANK 31/12/2017, 13:35

Tominjo je ljudina nediraj ga jedino ga jamogu vridjat

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 27 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 31/12/2017, 13:53

Tommy R wrote:Meni je lijevi gležanj razlog radi kojeg sam s 34 godine prekinuo igrat aktivno seniorski veliki nogomet. Općenito nema dijela lijeve noge kojeg nisam ozljeđivao, tek sam kasnije naišao na dovoljno pametnog stručnjaka koji mi je objasnio da je to sve povezano sa živcem koji ide iz donjeg dijela leđa. Da sam to znao barem s 28.
Nać cu ti slike zadnjeg sjebavanja gležnja pa ih stavit odi...
Ajme...
Žena mi počela plakat kad mi je vidila nogu...
A ja, debil, isa sutradan radit s takvom nogom...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 27 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 31/12/2017, 13:53

End wrote:Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 27 NA76Mu9
nike odao...
Možda je Nike bija hakiran...
:D
Daj Boze da dodje odma...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 27 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 31/12/2017, 16:25

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 27 26170634_10155983595832389_7248550855277157198_o


Costa se vratio u Atletico.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 27 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 31/12/2017, 17:22

Jedino je Niche shvatio o čemu pričam. Neće valjda mali Spermenko koji u životu potrči jedino nakon drkanja u svojoj sobi do WC-a da se istovari.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 27 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 27 of 50 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum