ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Primera División (za enda i MODRIĆA)

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 19 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by FRANK 20/12/2017, 17:01

Najveci trener uz lippia

FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 19 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End 20/12/2017, 19:41

Torres: Messi or Ronaldo? "Messi. I have not seen or will ever see a player like Lionel Messi. He dominates all aspects of the game. He is the absolute best in 90% of the categories."
bravo  :tu
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 19 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 20/12/2017, 21:18

Još uvijek jedna te ista tema na forumu i tako već godinama, kak vam ne dosadi više? Messi je najbolji svih vremena, a ako osvoji naslov s reprezentacijom onda je to i zapečačeno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 19 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by FRANK 21/12/2017, 00:28

Tommy R wrote:Još uvijek jedna te ista tema na forumu i tako već godinama, kak vam ne dosadi više? Messi je najbolji svih vremena, a ako osvoji naslov s reprezentacijom onda je to i zapečačeno.
Boze nek I tI nesto pametno kazes

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 19 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 21/12/2017, 10:05

tominjo sve vise i vise postaje senilan... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 19 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 21/12/2017, 14:05

Ja sam iskren. Vi ste subjektivni jer vam postane mrzak radi drkadžija koji danonoćno svršavaju na njega.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 19 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 21/12/2017, 14:22

Tommy R wrote:Još uvijek jedna te ista tema na forumu i tako već godinama, kak vam ne dosadi više? Messi je najbolji svih vremena, a ako osvoji naslov s reprezentacijom onda je to i zapečačeno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 19 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by FRANK 21/12/2017, 14:23

Tommy R wrote:Ja sam iskren. Vi ste subjektivni jer vam postane mrzak radi drkadžija koji danonoćno svršavaju na njega.
Meni je messi najbolji i tu nema sumnje. 
Ali puca mi kurac za njega gospemi. A ovi kompleksasi isticu cr7 jer znaju da je laz jedina utjeha.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 19 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End 21/12/2017, 16:12

doveo ih je sam u finale, stvorio brdo prilika i trebali su uzeti, švabi isto jedva zabili nije da su ih pomeli ko brazil, neuer se izvukao na temelju autoriteta i reputacije... šta se mene tiče on je svaku kritiku glede SP-a već poništio, najbolji igrač turnira i srebro je sasvim dovoljno ako uzmemo u obzir da je ovo najgora argentina u povijesti, bez messija su jedva top30, s messijem top3....
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 19 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 21/12/2017, 16:51

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 19 88453810
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 19 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by FRANK 21/12/2017, 17:22

End wrote:doveo ih je sam u finale, stvorio brdo prilika i trebali su uzeti, švabi isto jedva zabili nije da su ih pomeli ko brazil, neuer se izvukao na temelju autoriteta i reputacije... šta se mene tiče on je svaku kritiku glede SP-a već poništio, najbolji igrač turnira i srebro je sasvim dovoljno ako uzmemo u obzir da je ovo najgora argentina u povijesti, bez messija su jedva top30, s messijem top3....
Njemacka je prvak svijeta

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 19 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 21/12/2017, 19:17

End wrote:doveo ih je sam u finale, stvorio brdo prilika i trebali su uzeti, švabi isto jedva zabili nije da su ih pomeli ko brazil, neuer se izvukao na temelju autoriteta i reputacije... šta se mene tiče on je svaku kritiku glede SP-a već poništio, najbolji igrač turnira i srebro je sasvim dovoljno ako uzmemo u obzir da je ovo najgora argentina u povijesti, bez messija su jedva top30, s messijem top3....

Bez di čmarie bi kurac došli do finala...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 19 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 21/12/2017, 19:42

Bez Messija ne bi grupu prošli...
Ka sta se sad bez njega ne bi ni plasirali...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 19 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End 21/12/2017, 22:36

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 19 DRlGBAjX0AAlL5z
ciganska pederčina
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 19 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End 21/12/2017, 22:36

sve samo da mu se pokloni ballon
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 19 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by End 21/12/2017, 22:47

kako li se samo na sve načine pokušava uzdignuti pederka i modrića, dvojicu najdegutantnijih igrača i najveće sportske sramote, ljudske rupetine bez dna...
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 19 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 21/12/2017, 23:18

End wrote:kako li se samo na sve načine pokušava uzdignuti pederka i modrića, dvojicu najdegutantnijih igrača i najveće sportske sramote, ljudske rupetine bez dna...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 19 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 22/12/2017, 07:57

kako ste glupi obojica... :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 19 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 22/12/2017, 09:05

Dugo nisam tako očekivao El classico, obično me ne zanima previše, ali ovaj će biti poseban. Nisam navijač ni jednih ni drugih, ali ovaj put bi volio da ih Messi razbije...i da im Suarez zabije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 19 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 22/12/2017, 09:16

Ako Barca dobije, sve je gotovo...
Jos čitan da se derište ljuti jer nije vise placen od Messija haha...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 19 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 22/12/2017, 09:22

Gotovo što se tiče Reala, ali ostaje tu i Atletico.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División (za enda i MODRIĆA) - Page 19 Empty Re: Primera División (za enda i MODRIĆA)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum