ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 20 Dec - 12:12

kic wrote:
Ithildin wrote:Ne govorim o modnim fotografijama. Da, fotkaju ih, ali prije objave fotki, pitaju za pristanak jer bi ih u protivnom ovi mogli tuziti.

U svakom slucaju, ne svidja mi se uopce to sto te u danasnje vrijeme bilo tko moze uslikati i postaviti na neku od drustvenih mreza. Cak i kad te ne tagiraju. Znaci, ja ne mogu izaci vanka, a da me netko ne "ovjekovjeci". Kad ides na koncerte, neke kulturne dogadjaje itd., pretpostavka je da ce ondje netko stalno skljocati, ali u danasnje vrijeme ljudi se ne odvajaju od svojih mobitela i fotografiraju svaki svoj korak. Od toga sto jedu i piju do toga s kim su i gdje su.. Sve to zavrsi na nekoj drustvenoj mrezi.

ljudi se ne odvajaju sami od sebe da, ako nešto nije podijeljeno, kao da se nije zabilježilo i nije vrijedno..

tako jedna prijateljica ima bebu, i kaže pleše ona u krevetiću a ja gledam i uživam, nikad ne snimam :))

Pametna zena. :-) Ona je sva u sadasnjem trenutku sa svojom bebicom.

Lijepo je podijeliti iskustva i dozivljaje s voljenim osobama, ali u danasnje vrijeme ima previse Berkeleyevih nastavatelja. Biti = biti vidjen. Nebitno tko te gleda. Jer izvan pogleda drugih, ne postojis. Bah. Inace, volim mistera B., drazi mi je od Kartezija, ali tehnicke spravice ucinile su da se B.ove ideje pojavljuju u malo drugacijem ruhu.

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 20 Dec - 12:22

aben wrote:
Ithildin wrote:Dobro, slazem se s time da ja nisam vlasnica "reflektiranih zraka" moje pojavnosti. Slazem se i s time da zabrane istih mogu dovesti do apsurdnih posljedica. Cini mi se da nisam nigdje napisala da se takvo sto treba zabraniti. Govorim citavo vrijeme o povredi intime, ili ako hoces, ako je tako razumljivije, pristojnosti, dobrom odgoju, osjecaju postovanja druge osobe.. Ako nekog fotkas i bez pitanja ga postavis na drustvene mreze, u tko zna kakvom kontekstu, mislim da ga time ipak obezvrjedjujes.

Nikada necu zaboraviti jedan topic na SoFi, na kojem je jedan tukac skidao fotke djevojaka, zena s fb profila i zajedno s adminicom Boleyn vrlo ih neukusno komentirao. Kao njihov modni izricaj, ali bilo je to neukusno komentiranje. Tada je Fb jos bio u povojima i sigurna sam da doticne djevojke ne bi bile radosne da su znale sto se desava, kao uostalom sto to ne bi bile ni danas.

ah, ali ovo je denkverbot; mi vode ne marimo za osjećaje nego samo za policies.

u ton malo ženskaston tonu, ono ča bi mogo reći je da je korištenje uhvaćenih svjetlosnih zraka povređuje ovisno o kontekstu, pa će tako kritizirana gospoja smatrati da joj je intima povrđena jedino ako je uvaćena kako nesređena gre u butigu po mliko, so to speak. ali, to su sve osjećaji pa je teško usustavit neku generaliju.


bolen?
evo moli blast from the past:

http://blog.dnevnik.hr/tamnastr


Zapravo, i ovdje je rijec o principima jer je nebitno jesu li zenice dobro izgledale i je li teta Bu s doticnim tukcem imala pozitivne komentare na njih. Bitno je da je tukac bezobrazno skidao fotke s Fb profila i na forumu ih komentirao. Doticne nisu cak bile ni javne licnosti..

----


Velis, da nastavimo u zenskastom tonu, a glavni akteri blogerskog prepucavanja - muskarci. I ovaj koji je otvorio blog o nadjebavanjima na forumu i ovaj drugi koji je otvorio blog kao reakciju na prvi.

Kad sam tek pocela pisati na nethaeru, mislila sam da sam okruzena teensima. Doista sam mislila da su svi redom mladji od mene. Pomalo je traumaticno djelovala spoznaja da je rijec o ljudima u 40-ima, 50-ima. :-)

Nisam upratila ta zbivanja "iza kulisa".
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 20 Dec - 12:24

mativka wrote:
kic wrote:
ali trolovi live on..
Što zapravo znači trol?

Trol je jedno povece bicence koje se pri prvim jutarnjim zracima pretvara u stijenu. :-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 20 Dec - 12:34

mativka wrote:
aben wrote:ne ću tvrditi da nis deformirun,
ali vode je ipak riječ o ‘ča je pjesnik hoti reći’ problemu:)
Vode je riječ o redu i poretku.
Najčudnije od svega je što osoba koja se protivi izjavi "nekog reda mora biti", u određenim situacijama bolda nered i pri tome naglašava koliko ju isti smeta :)
bilo bi čudno ka se ne bi znalo da nekog reda moro biti jedino u slučaju ako se želi precizno preniti poruka. ako se ne želi preniti poruka, reda uopće ne moro biti.

lirska književna djela uopće nemaju zadanu formu, pjesnici su slobodni potpuno zanemariti sintaksu i riskirati potpuno nerazumijevanje.
i epičari su također jednoko slobodni, ali su i izdavači slobodni odbiti ukoričavanje.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Wed 20 Dec - 12:43

Ithildin wrote:
mativka wrote:
kic wrote:
ali trolovi live on..
Što zapravo znači trol?

Trol je jedno povece bicence koje se pri prvim jutarnjim zracima pretvara u stijenu. :-)

Denkverbot - Page 32 Trolls%2Bbeing%2Bturned%2Bto%2Bstone

:D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 20 Dec - 12:45

mativka wrote:
aben wrote:
Ithildin wrote:
aben wrote:ljudi mogu izbjeći da budu vidjeni tako da ostanu u svom privatnom ali zatvorenom prostoru- jer visoki zidovi vrtla se lako mogu izbjeći tako da se popneš na još viši obližnji bor- ili tako da se zamaskiroju.
moru nositi bizeru, ili burku.

Ma jašta. Ne govorim o vidjenju, vec fotkanju i raspacavanju fotki. Ako se nalazim na plazi u bikiniju, dajem li pristanak da mi bilo tko fotka i "dijeli" uokolo s tagom ili bez? Ako sam na plazi s klincima, znaci li da mi treba biti okej to sto nas fotkaju? Ima svakakvih bolesnika. I, uostalom, zasto bih sudjelovala u kolektivnom voajerizmu?! Zasto se to smatra normalnim, a moje inzistiranje na postivanju intime necim smijesnim?

ali tvoja privatnost ni narušena, nišće ča već soma nisi izložila javnosti ni i ne more biti objovljeno.
tek ka ti pokušoš sakriti nešto, a neko nasiljem pokušo to izložiti sebi ili javnosti, dolazi do kršenja privatnosti koje bi se tribalo nojstrože kazniti.
Objavljivanje slika bez suglasnosti je kršenje privatnosti.
Želim li ja biti okačena na nečiji zid?
Za mene je to nasilje.
triboš biti svjesna da te niko ne želi obisiti na zid. riječ je o fotografijami.

svašta ljudi danas nazivlju nasiljen.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 20 Dec - 12:47

mativka wrote:
aben wrote:
kic wrote:
Forum Net.hr-a
Najvrući forum hrvatskog cyberspace-a

what is this xD
kronika raspadanja, intrige i backstabbing, 
good ol days
Vi ste doista živjeli forum. Meni to djeluje zastrašujuće.
imo sun vrimena na lopate, nojkreativnije spisateljske godine, i emocionalnu isključenost; 

meni je bilo odlično, ostalima li la

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 20 Dec - 12:48

mativka wrote:
kic wrote:
ali trolovi live on..
Što zapravo znači trol?
ne znaju ni oni, 

jo to pitun već godinami, i nika odgovora.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 20 Dec - 12:55

Ithildin wrote:
aben wrote:
Ithildin wrote:Dobro, slazem se s time da ja nisam vlasnica "reflektiranih zraka" moje pojavnosti. Slazem se i s time da zabrane istih mogu dovesti do apsurdnih posljedica. Cini mi se da nisam nigdje napisala da se takvo sto treba zabraniti. Govorim citavo vrijeme o povredi intime, ili ako hoces, ako je tako razumljivije, pristojnosti, dobrom odgoju, osjecaju postovanja druge osobe.. Ako nekog fotkas i bez pitanja ga postavis na drustvene mreze, u tko zna kakvom kontekstu, mislim da ga time ipak obezvrjedjujes.

Nikada necu zaboraviti jedan topic na SoFi, na kojem je jedan tukac skidao fotke djevojaka, zena s fb profila i zajedno s adminicom Boleyn vrlo ih neukusno komentirao. Kao njihov modni izricaj, ali bilo je to neukusno komentiranje. Tada je Fb jos bio u povojima i sigurna sam da doticne djevojke ne bi bile radosne da su znale sto se desava, kao uostalom sto to ne bi bile ni danas.

ah, ali ovo je denkverbot; mi vode ne marimo za osjećaje nego samo za policies.

u ton malo ženskaston tonu, ono ča bi mogo reći je da je korištenje uhvaćenih svjetlosnih zraka povređuje ovisno o kontekstu, pa će tako kritizirana gospoja smatrati da joj je intima povrđena jedino ako je uvaćena kako nesređena gre u butigu po mliko, so to speak. ali, to su sve osjećaji pa je teško usustavit neku generaliju.


bolen?
evo moli blast from the past:

http://blog.dnevnik.hr/tamnastr


Zapravo, i ovdje je rijec o principima jer je nebitno jesu li zenice dobro izgledale i je li teta Bu s doticnim tukcem imala pozitivne komentare na njih. Bitno je da je tukac bezobrazno skidao fotke s Fb profila i na forumu ih komentirao. Doticne nisu cak bile ni javne licnosti..

----


Velis, da nastavimo u zenskastom tonu, a glavni akteri blogerskog prepucavanja - muskarci. I ovaj koji je otvorio blog o nadjebavanjima na forumu i ovaj drugi koji je otvorio blog kao reakciju na prvi.

Kad sam tek pocela pisati na nethaeru, mislila sam da sam okruzena teensima. Doista sam mislila da su svi redom mladji od mene. Pomalo je traumaticno djelovala spoznaja da je rijec o ljudima u 40-ima, 50-ima. :-)

Nisam upratila ta zbivanja "iza kulisa".
jo ne zun ča to odvojo javne od nejavnih osoba. 
i ne zun ča to znoči bezobrazno skidanje slik: mislin da misliš na- skidanje slik.

'bezobraznik' imo nečigovu sliku na svon kompjuteru i un je vlosnik te slike. un imo pravo staviti svoje vlasništvo di oće.



nigdi ne stoji da se muški ne moru kalivati na žensku razinu. i obrnuto.

teensi? jo nika nis mogo pogoditi godine nikomu, ednostavno ne razumin po čemu bi to neko mogo znati...jedino ča sun misli je da su žene sve redon zgodne:)


Last edited by aben on Wed 20 Dec - 12:59; edited 1 time in total

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 20 Dec - 12:58

kic wrote:
Ithildin wrote:
mativka wrote:
kic wrote:
ali trolovi live on..
Što zapravo znači trol?

Trol je jedno povece bicence koje se pri prvim jutarnjim zracima pretvara u stijenu. :-)

Denkverbot - Page 32 Trolls%2Bbeing%2Bturned%2Bto%2Bstone

:D:
slični su divovima

Denkverbot - Page 32 Gustave_Dor%C3%A9_-_Gargantua

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Wed 20 Dec - 12:59

aben wrote:
mativka wrote:
kic wrote:
ali trolovi live on..
Što zapravo znači trol?
ne znaju ni oni, 

jo to pitun već godinami, i nika odgovora.

netko kao ignar_je_gay.. tj agliarept ili kako već, tko u svaku raspravu baci bombu i pila sa svojim filmom..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 20 Dec - 13:05

kic wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
kic wrote:
ali trolovi live on..
Što zapravo znači trol?
ne znaju ni oni, 

jo to pitun već godinami, i nika odgovora.

netko kao ignar_je_gay.. tj agliarept ili kako već, tko u svaku raspravu baci bombu i pila sa svojim filmom..
hordak,
ne čitun ga jer ni sadržajan.
ali nekako sumnjan da su trolovi oni ki su dosadni. dosadne se lako preskoče, a trolove se ne more preskočiti ( jer da more, ne bi predstavljali problijem)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Wed 20 Dec - 13:42

aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
kic wrote:
ali trolovi live on..
Što zapravo znači trol?
ne znaju ni oni, 

jo to pitun već godinami, i nika odgovora.

netko kao ignar_je_gay.. tj agliarept ili kako već, tko u svaku raspravu baci bombu i pila sa svojim filmom..
hordak,
ne čitun ga jer ni sadržajan.
ali nekako sumnjan da su trolovi oni ki su dosadni. dosadne se lako preskoče, a trolove se ne more preskočiti ( jer da more, ne bi predstavljali problijem)

pa velim, bacaju bombe, tj zajase temu i vode u svom smjeru nekom.. ja sam i virtualno anemican za to, izgubim brzo volju za argumentiranjem
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 20 Dec - 13:52

kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
Što zapravo znači trol?
ne znaju ni oni, 

jo to pitun već godinami, i nika odgovora.

netko kao ignar_je_gay.. tj agliarept ili kako već, tko u svaku raspravu baci bombu i pila sa svojim filmom..
hordak,
ne čitun ga jer ni sadržajan.
ali nekako sumnjan da su trolovi oni ki su dosadni. dosadne se lako preskoče, a trolove se ne more preskočiti ( jer da more, ne bi predstavljali problijem)

pa velim, bacaju bombe, tj zajase temu i vode u svom smjeru nekom..  ja sam i virtualno anemican za to, izgubim brzo volju za argumentiranjem
ko longisland? un zajaše temu i zdravo.

ali, jo to nika nis čini, i jednako sun nazvan trolom iz puno rozličitih ust. tako da mi se čini da ni dovoljno biti dosadan i 'plodan'.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Wed 20 Dec - 15:26


pa cujes, i ti si mozda trol svoje vrste :))
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 20 Dec - 19:55

Meni je "trol" naprosto ona/j tko tako ocajno trazi paznju. Dakle, nisu bitne teme, vec on/a. Najcesce nastupaju sa zlobnim komentarima i sabotiraju temu, no to nije nuzno. Dakle, trol ili na lijepom hrvatskom "attention whore". :-)

---

" „Trolling“… i pažnja…

Reč trol je samo slučajno iz mitologije jer na engleskom je „trolling“ vrsta pecanja u kojoj se mamac (varalica) povlači kroz vodu. Internet-trolovi isto tako žele nešto da upecaju. I to pažnju. Zbog tog važi pravilo: „Ne hranite trolove (Don’t feed the Trolls)“. To znači: ne reagovati, samo ih ignorisati!"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 20 Dec - 21:00

aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
Ithildin wrote:
aben wrote:ljudi mogu izbjeći da budu vidjeni tako da ostanu u svom privatnom ali zatvorenom prostoru- jer visoki zidovi vrtla se lako mogu izbjeći tako da se popneš na još viši obližnji bor- ili tako da se zamaskiroju.
moru nositi bizeru, ili burku.

Ma jašta. Ne govorim o vidjenju, vec fotkanju i raspacavanju fotki. Ako se nalazim na plazi u bikiniju, dajem li pristanak da mi bilo tko fotka i "dijeli" uokolo s tagom ili bez? Ako sam na plazi s klincima, znaci li da mi treba biti okej to sto nas fotkaju? Ima svakakvih bolesnika. I, uostalom, zasto bih sudjelovala u kolektivnom voajerizmu?! Zasto se to smatra normalnim, a moje inzistiranje na postivanju intime necim smijesnim?

ali tvoja privatnost ni narušena, nišće ča već soma nisi izložila javnosti ni i ne more biti objovljeno.
tek ka ti pokušoš sakriti nešto, a neko nasiljem pokušo to izložiti sebi ili javnosti, dolazi do kršenja privatnosti koje bi se tribalo nojstrože kazniti.
Objavljivanje slika bez suglasnosti je kršenje privatnosti.
Želim li ja biti okačena na nečiji zid?
Za mene je to nasilje.
triboš biti svjesna da te niko ne želi obisiti na zid. riječ je o fotografijami.

svašta ljudi danas nazivlju nasiljen.
Postoji pleme koje je uvjereno da se svakom fotografijom oduzima djelić duše. Tako i ja imam osjećaj da netko tko koristi moje slike bez moga dopuštenja, gazi po meni. Ne mora me nužno objesiti.
Nasilje je sve ono zbog čega se osjećaš ugroženim. Isto tako po tebi je nametanje poreza nasilje. Što i je nasilje...Jel te tko pitao?
Nije...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 20 Dec - 21:10

Meni najbliža definicija trola bi bila ova koju je Ith. Dala. Tj. Osoba koja očajnički želi pažnju i pri tome ne doživljava sugovornike, temu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Thu 21 Dec - 0:08

kic wrote:
pa cujes, i ti si mozda trol svoje vrste :))
pa definiroj unda te posebne vrste.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Thu 21 Dec - 0:13

Ithildin wrote:Meni je "trol" naprosto ona/j tko tako ocajno trazi paznju. Dakle, nisu bitne teme, vec on/a. Najcesce nastupaju sa zlobnim komentarima i sabotiraju temu, no to nije nuzno. Dakle, trol ili na lijepom hrvatskom "attention whore". :-)

---

" „Trolling“… i pažnja…

Reč trol je samo slučajno iz mitologije jer na engleskom je „trolling“ vrsta pecanja u kojoj se mamac (varalica) povlači kroz vodu. Internet-trolovi isto tako žele nešto da upecaju. I to pažnju. Zbog tog važi pravilo: „Ne hranite trolove (Don’t feed the Trolls)“. To znači: ne reagovati, samo ih ignorisati!"
je li longisland attention whore? jo tvrdin da ni. 

un puno piše, ali uopće ga ne zanimaju odgovori, ni čitanost. un imo ideje ke moro izbociti iz sebe, i dok se ne izzadovolji, ne staje.

ki bi bi attention whore  na ovin forumu? 
eventualno svetac. ostali, sumnjan

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Thu 21 Dec - 0:19

mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
Ithildin wrote:

Ma jašta. Ne govorim o vidjenju, vec fotkanju i raspacavanju fotki. Ako se nalazim na plazi u bikiniju, dajem li pristanak da mi bilo tko fotka i "dijeli" uokolo s tagom ili bez? Ako sam na plazi s klincima, znaci li da mi treba biti okej to sto nas fotkaju? Ima svakakvih bolesnika. I, uostalom, zasto bih sudjelovala u kolektivnom voajerizmu?! Zasto se to smatra normalnim, a moje inzistiranje na postivanju intime necim smijesnim?

ali tvoja privatnost ni narušena, nišće ča već soma nisi izložila javnosti ni i ne more biti objovljeno.
tek ka ti pokušoš sakriti nešto, a neko nasiljem pokušo to izložiti sebi ili javnosti, dolazi do kršenja privatnosti koje bi se tribalo nojstrože kazniti.
Objavljivanje slika bez suglasnosti je kršenje privatnosti.
Želim li ja biti okačena na nečiji zid?
Za mene je to nasilje.
triboš biti svjesna da te niko ne želi obisiti na zid. riječ je o fotografijami.

svašta ljudi danas nazivlju nasiljen.
Postoji pleme koje je uvjereno da se svakom fotografijom oduzima djelić duše. Tako i ja imam osjećaj da netko tko koristi moje slike bez moga dopuštenja, gazi po meni. Ne mora me nužno objesiti.
Nasilje je sve ono zbog čega se osjećaš ugroženim. Isto tako po tebi je nametanje poreza nasilje. Što i je nasilje...Jel te tko pitao?
Nije...
pa ok. meni je nasilje kad vidin nekoga bez stila. ugrožavo me činjenica da su ljudi, unatoč 70% gradskog stanovništva, većina seljaci. nasilje je i kad čujen da neko slušo katy perry dok je samo jedun klik od van der graaf generatora.

nametanje poreza ni nasilje. nasilje je ono ča slijedi ako odbiješ sudjelovati-dođu ljudi s pištoljima, kužiš.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum