ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/12/2017, 09:16

Koliko košta minuta reklamnog prostora na HTV-u?
Postoji li razlika u odnosu na druge tv kuće?

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 11/12/2017, 09:23

nemun pojma, 
ali zanimljivo je viditi kad se hep reklamiro ili sponzoriro športske klubove,
zona sumraka, isukrsta mi

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/12/2017, 19:15

aben wrote:
Ithildin wrote:Kako nije bitno odakle se javljas? :-D Nacin na koji pokusavas demonizirati zimu (kao godisnje doba) dovodi me do zakljucka da si, ili neka mimoza, ili zivis u neljudskim uvjetima zbog kojih si zaradio neke gadne ozebline pa nestaju prstici, udovi.. Okej, losa sala, ali shvatio si poantu.

I kako to mislis da se ljudi ne prilagodjavaju ljetu? A svi oni silni klima uredjaji koji rade na najjace? I u automobilima i u stanovima i radnim prostorijama.. Odlasci vanka u ranojutarnjim ili kasnoposlijepodnevnim satima. Cak te ni more ne moze dobro rashladiti kad se ugrije poput mokrace..
cela priroda se umrtvi radi zime a jo demonizirun?

ko bivši ekstremni entuzijast, ki je uvika spo vunka po planinami, kome su najlonske kese, platnene rukavice, jugoslovenske vojne čižme, boca rakije i sl  bile jedina oprema, ki je u potopljene jame i špilje ulazi u običnin krpenin kombinezonu, s gnušanjen odbacujen insinuacije o tjelesnoj i mentalnoj krhkosti.


zima je škura, mrzla, neudobna, pokriva žene i traje predugo.

ljudi se prilagođavaju letu, ali ne moraju. jo, recimo, nemun klimu ni u autu ni u kući. u stanu je imun, ali u letu nis u stanu. na lopati sun nojčešće kad me niko ne tribo, tj kad je sunce nojviše na nebu. u letu nosin jedino modunte i to samo  i isključivo zbog javnog morala.

Kljucna rijec je "bivsi". Ljudi tesko prihvacaju da s prolaskom godina, postaju osjetljiviji na vremenske mijene. Ti ne volis zimu, dakle, TI imas problem prilagoditi se njenim uvjetima pa zimu dozivljavas kao nesto protivno zivotu, posvuda vidis umiranje biljaka i zivotinja u tom periodu. Ali cinjenica je da priroda ne umire u to vrijeme :-), kao sto ne ozivljava u proljece. Spava, miruje, hibernira.. a zatim se budi.

Morana je lijepa i pozdravljam njene dolaske. Ispracam je i na odlascima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/12/2017, 19:20

mativka wrote:
Ithildin wrote:
mativka wrote:Volim kišu, volim snijeg.
Padaline padaju, a ja lutam :)

Skitas se i slikas.. :-)
I pri tome,
umorno lice umivam kišom,
a neutaživu žeđ,
pokušavam zatomiti
čistim, bijelim snijegom :)

Lijepo. :-) Podsjetila si me na Agnes Vardu, filmasicu poslijeratne Francuske.

U jednom od svojih filmova, donosi nam istinitu pricu o zeni koja, nakon dugog i tegobnog zivota, gubi gotovo sva sjecanja. Jedino sto se odupire potpunom brisanju jesu pjesme. Njen se um gasi, no naizust recitira velike francuske pjesnike...




If you only keep poems in your mind, than maybe the non-realistic things in our lives are more important in the end, than the all realistic memories you have from success and failure. This woman experienced a lot of misfortune in her life but now she recites Racine, Valery, Prevert and Baudelaire like nothing. They stayed.... It's remarkable that they are her only remaining memories.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 11/12/2017, 19:21


Morana?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 11/12/2017, 19:22

Ithildin wrote:
aben wrote:
Ithildin wrote:Kako nije bitno odakle se javljas? :-D Nacin na koji pokusavas demonizirati zimu (kao godisnje doba) dovodi me do zakljucka da si, ili neka mimoza, ili zivis u neljudskim uvjetima zbog kojih si zaradio neke gadne ozebline pa nestaju prstici, udovi.. Okej, losa sala, ali shvatio si poantu.

I kako to mislis da se ljudi ne prilagodjavaju ljetu? A svi oni silni klima uredjaji koji rade na najjace? I u automobilima i u stanovima i radnim prostorijama.. Odlasci vanka u ranojutarnjim ili kasnoposlijepodnevnim satima. Cak te ni more ne moze dobro rashladiti kad se ugrije poput mokrace..
cela priroda se umrtvi radi zime a jo demonizirun?

ko bivši ekstremni entuzijast, ki je uvika spo vunka po planinami, kome su najlonske kese, platnene rukavice, jugoslovenske vojne čižme, boca rakije i sl  bile jedina oprema, ki je u potopljene jame i špilje ulazi u običnin krpenin kombinezonu, s gnušanjen odbacujen insinuacije o tjelesnoj i mentalnoj krhkosti.


zima je škura, mrzla, neudobna, pokriva žene i traje predugo.

ljudi se prilagođavaju letu, ali ne moraju. jo, recimo, nemun klimu ni u autu ni u kući. u stanu je imun, ali u letu nis u stanu. na lopati sun nojčešće kad me niko ne tribo, tj kad je sunce nojviše na nebu. u letu nosin jedino modunte i to samo  i isključivo zbog javnog morala.

Kljucna rijec je "bivsi". Ljudi tesko prihvacaju da s prolaskom godina, postaju osjetljiviji na vremenske mijene. Ti ne volis zimu, dakle, TI imas problem prilagoditi se njenim uvjetima pa zimu dozivljavas kao nesto protivno zivotu, posvuda vidis umiranje biljaka i zivotinja u tom periodu. Ali cinjenica je da priroda ne umire u to vrijeme :-), kao sto ne ozivljava u proljece. Spava, miruje, hibernira.. a zatim se budi.

Morana je lijepa i pozdravljam njene dolaske. Ispracam je i na odlascima.
poanta ekstremnog avanturizma je iskati ekstremne uvjete. u letu nika nismo hodili po planinami jer leto ni ekstremno. bivši sun jer više nis ekstremist.

jo ne volin zimu jer je škura, mrzla, neudobna, pokrivo žene i dugo traje.

žabe umiru.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/12/2017, 19:26

R2-D2 wrote:
Morana?

Da, boginja zime. Ali za mene ne predstavlja i bozicu smrti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 11/12/2017, 19:27

Ithildin wrote:
R2-D2 wrote:
Morana?

Da, boginja zime. Ali za mene ne predstavlja i bozicu smrti..
ti to ka i štovatelji staljina ili tita

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 11/12/2017, 19:28

Ithildin wrote:
R2-D2 wrote:
Morana?

Da, boginja zime. Ali za mene ne predstavlja i bozicu smrti..

hm, osjecam povezanost s tim imenom jer me iznenadilo da sam sanjao jednu djevojku imena Morana u dva navrata, iako se jedva i znamo..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 11/12/2017, 19:35

R2-D2 wrote:
Ithildin wrote:
R2-D2 wrote:
Morana?

Da, boginja zime. Ali za mene ne predstavlja i bozicu smrti..

hm, osjecam povezanost s tim imenom jer me iznenadilo da sam sanjao jednu djevojku imena Morana u dva navrata, iako se jedva i znamo..
jo imun u rodbini jednu, katastrofa od imena

Denkverbot - Page 26 EL32p

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 11/12/2017, 19:39


kako je nadimak za Moranu? More? bas fora
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 11/12/2017, 21:12

R2-D2 wrote:
kako je nadimak za Moranu? More? bas fora
jo  je zoven morina

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/12/2017, 21:39

Ithildin wrote:
R2-D2 wrote:
Morana?

Da, boginja zime. Ali za mene ne predstavlja i bozicu smrti..

ipak svatko mora u nešto vjerovati.. zato je tvoje pisanje poezija zime...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 12/12/2017, 08:54


kako više vozim svoje malo auto u zadnje vrijeme, slušao sam radijsku emisiju gdje naša emigrantica iz Australije koja se prije 4 godine vratila u Hrvatsku priča kako ne može vjerovati šta radimo od države, tj gdje god iselimo, radišni smo, vrijedni, radimo najteže poslove, pošteni itd..

sve poznato naravno, ali baš vozim i gledam kako se Hrvati ponašaju u svojoj zemlji: nikog ne trpe ispred sebe, ni iza sebe..

ali to je čudo jedno, ja vozim normalno 70km, čim je netko iza tebe odmah nešto teško u želucu, a kad je ispred ne možemo ga gledati i stišćemo gas..

i još kad preteču gledaju koja budala je za volanom, a najgore je što ih sretnem na prvom raskrižju opet često..

ali ovo stvarno nije izdvojen slučaj nego većina ljudi tako vozi i ponaša se ovdje, gušimo jedni druge i varamo nenormalno..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 12/12/2017, 09:00


zapravo je vožnja postala baš dobar ritual za unutarnje preslagivanje, kad je netko iza mene i u meni se počne malo buditi misao: šta ovaj sad hoće.. i nažalost moram ga gledati u retrovizoru sve više šta radi, da bi ih pustio da preteknu, i dobro to, ali najgore što sam sebe uhvatio jednom kako pretečem 6put bolje auto od mog :D

lako je meditirati u planini, ajd na lost highway croatia :))
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/12/2017, 09:23

Mene ime Morana odmah asociralo na kviz Potjera.

Hmmm, ja ovdje lako meditiram i u prometu jer postaje sve rjeđi i rjeđi :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 12/12/2017, 09:45

Gledala sam sinoć pingvine, u nedostatku snijega. Naime, nakon minusa i snijega od neki dan, temperatura je 12, a ići će još više. 
Nije čudno što su ljudi nervozni. Em što pored svih briga koje ih muče, tu se nađu temperaturni šokovi i skokovi. 
Mene će satrati :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 12/12/2017, 13:07


http://www.wildstrong.net/blog/2017/12/11/bullying-is-good-the-violent-reality-of-evolution
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 12/12/2017, 23:13

R2-D2 wrote:
kako više vozim svoje malo auto u zadnje vrijeme, slušao sam radijsku emisiju gdje naša emigrantica iz Australije koja se prije 4 godine vratila u Hrvatsku priča kako ne može vjerovati šta radimo od države, tj gdje god iselimo, radišni smo, vrijedni, radimo najteže poslove, pošteni itd..

sve poznato naravno, ali baš vozim i gledam kako se Hrvati ponašaju u svojoj zemlji: nikog ne trpe ispred sebe, ni iza sebe..

ali to je čudo jedno, ja vozim normalno 70km, čim je netko iza tebe odmah nešto teško u želucu, a kad je ispred ne možemo ga gledati i stišćemo gas..

i još kad preteču gledaju koja budala je za volanom, a najgore je što ih sretnem na prvom raskrižju opet često..

ali ovo stvarno nije izdvojen slučaj nego većina ljudi tako vozi i ponaša se ovdje, gušimo jedni druge i varamo nenormalno..
hrvatima nišće ne fali, osim 50 godin socijalističke revolucije koja je uništila prirodnu hijararhiju. 

gljedajući kako se hrvati ponošaju na cesti, jo bi ih svrsto čak i više na ljestvici civiliziranost nego ča zaslužuju, normalno, usklađeno za efekt road ragea koji se jovljo zbog osjećaja zaštićenosti u metalnoj kutiji.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 12/12/2017, 23:15


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 12/12/2017, 23:16

R2-D2 wrote:
zapravo je vožnja postala baš dobar ritual za unutarnje preslagivanje, kad je netko iza mene i u meni se počne malo buditi misao: šta ovaj sad hoće.. i nažalost moram ga gledati u retrovizoru sve više šta radi, da bi ih pustio da preteknu, i dobro to, ali najgore što sam sebe uhvatio jednom kako pretečem 6put bolje auto od mog :D

lako je meditirati u planini, ajd na lost highway croatia :))
ne opuštoj se u vožnji, za ime isusovo;

vožnja je poso, opasan poso. prati ga u retrovizoru i uvik pretpostavljoj da ni normalan

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum