ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sin ubio majku

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Sin ubio majku  - Page 3 Empty Re: Sin ubio majku

Post by RayMabus Thu 16 Nov - 15:54

Majka je djetetov najveći restimulator trauma

Beba kad prolazi kroz vaginu to boli

Bol se memorira u umu

Zvukovi poput majčinog glasa ako je kreštala na porođaju kod djeteta ako poslije opet krešti po kući kad se s njime ili s nekim prepire a on to sluša

Vraća se bol koju je osjetio na porodu

Porod je TRAUMA

RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Sin ubio majku  - Page 3 Empty Re: Sin ubio majku

Post by orion Thu 16 Nov - 15:57

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Ovo je forum i nemogu ja ovdje izbaciti znanje iz ono pet šest knjiga debelih po četristo strana

Dakle tko se ne bori protiv ugnjevataća nije normalan
A mogu ja i detaljno samo oćete li vi to moć pratit

Evo da ja kažem da bi majkama najpametnije bilo da začepe svoja gubava usta ispred djece vi ćete mene napast

Zanimljivo nisam rekao ispred muža nego baš to tamo ispred djece

aaaabokte nemoj biti takva sirovina - to se može reći na normalan ljudski način

ali, zapravo ono što si htio reći - sa tim se potpuno slažem. Nikada se ne prepirem, niti sam se pepirala pred djecom .... iako su moja djeca odrasla, smatram da na njih ne treba prenositi negativnu vibru iz takvih situacija.
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Sin ubio majku  - Page 3 Empty Re: Sin ubio majku

Post by RayMabus Thu 16 Nov - 15:59

Znam da se može reći na normalan način, namjerno sam ubacio da vidim oće li se tko uvatit toga umjesto da pročita tekst
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Sin ubio majku  - Page 3 Empty Re: Sin ubio majku

Post by RayMabus Thu 16 Nov - 16:06

Inaće ona ideja da i očevi sudjeluju na porođaju nije pametna, majka krešti on se hihoće, to vam sve djete sluša a porođaj je TRAUMA

Znači sad uz majku vi ste i oca doveli da tu viće, znači to su dvije boje glasa koje će ga odgajat a ako zaviću u svađi ili onako osoba se restimulira i vraća u svoju najveću traumu a to je porod
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Sin ubio majku  - Page 3 Empty Re: Sin ubio majku

Post by Noor Thu 16 Nov - 16:08

pismejker wrote:
danni1 wrote:
RayMabus wrote:Zaboravite majku i sina priču, sad ću vam objasnit zašto je ovaj lik mentalno zdrav

Dođe neki vanzemaljac i uperi neki aparat u tvoj um i taj aparat odašilje valove koji te dovode do ludila

Ti imaš nož i on je na par koraka od tebe

A) možeš pustit da ti tim aparatom uništi um

B) možeš ga napasti tim nožem


Eto sami odgovorite na ovo pa ćete shvatiti da je momak iz teme potpuno mentalno zdrava osoba
Ne nije...na psihički stabilne i mentalno zdrave osobe ne utječu nikakvi valovi.
uffff,žensko kvocanje ponekad ima destruktivnu motj,pogotovo ak otraje godinama... Suspect
i muško kvocanje ima jednaku moć!
a kad je upareno sa fizičkom snagom, bjež što je dalje moguće.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Sin ubio majku  - Page 3 Empty Re: Sin ubio majku

Post by RayMabus Thu 16 Nov - 16:24

Ona ide na groblje a on na psihijstriju

Pošteno

I sve ok, idemo dalje
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Sin ubio majku  - Page 3 Empty Re: Sin ubio majku

Post by RayMabus Fri 17 Nov - 2:48

U emancipaciji je muškom lakše odgojit žensku djecu nego mušku, kad žena preuzme ekonomsku vlast u kući onda će ona diktirat pravila, ako je tu sin onda to u biti znaći da će ga antikreirat tj sjebat

Moraš se rastavit od takve da spasiš sina jer ako ostane tu sjebat ćeš mu pogled na žene dakle brak, obitelj i tako
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Sin ubio majku  - Page 3 Empty Re: Sin ubio majku

Post by RayMabus Fri 17 Nov - 2:54

Npr ako meni žena preuzme komandu u kući a u matrijahu je to lako moguće preko ekonomije i zakona na njenoj strani ja žensku djecu mogu odgojit jer im mogu dati svoj primjer tj neću uništavat njihov pogled na muški svijet

No nemoćan sam kad je sin u pitanju jer on to ne gleda preko mene nego preko majke

Rastavi se i spasi sina
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Sin ubio majku  - Page 3 Empty Re: Sin ubio majku

Post by Sora Fri 17 Nov - 3:08

epikur37 wrote:Odnos majke i sina je podlozniji patologiji nevo oca i sina. Problwmi s majkom imaju vece posljedice.
Bus ti otkrio FREUDA uskoro?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Sin ubio majku  - Page 3 Empty Re: Sin ubio majku

Post by Eva_ Fri 17 Nov - 4:11

RayMabus wrote:http://sibenski.slobodnadalmacija.hr/vijesti/sibenik/clanak/id/517300/hitna-pomoc-konastatirala-smrt-60-godisnjakinje-istragu-vodi-drzavno-odvjetnistvo-a-nepotvrene-glasine-govore-svasta-ndash-i-da-je-sin-ubio-majku

Nečudim se ništa

Prca prca prca i na kraju doprca
Kak si me prepal affraid pomislila sam da je ispovijed.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Sin ubio majku  - Page 3 Empty Re: Sin ubio majku

Post by RayMabus Fri 17 Nov - 10:55

Eva_ wrote:
RayMabus wrote:http://sibenski.slobodnadalmacija.hr/vijesti/sibenik/clanak/id/517300/hitna-pomoc-konastatirala-smrt-60-godisnjakinje-istragu-vodi-drzavno-odvjetnistvo-a-nepotvrene-glasine-govore-svasta-ndash-i-da-je-sin-ubio-majku

Nečudim se ništa

Prca prca prca i na kraju doprca
Kak si me prepal affraid pomislila sam da je ispovijed.
Pa nisi ni daleko od toga pošto od tri opcije koje ja imam ova je jedna
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Sin ubio majku  - Page 3 Empty Re: Sin ubio majku

Post by RayMabus Fri 17 Nov - 11:51

No no sikiriki, živi tri kilometra zračne linije od mene u svom stanu pa joj nikad nisam tamo došao niti ću, ono neće se desiti to da ja idem na njen teren

Problem je šta oće jedan stan koji je pesto metara od kuće i vrata do vrata drugog stana, sad ispada da joj neću dat taj stan no jesam tj otac nije htio ja sam rekao da ima pravo

Problem nije u stanu, meni ne smeta da ga uzme pa proda pa kupi dalje, problem je u blizini

Meni su slabi živci i ovako, nacrta li se ona sto metara od mene mogu prekrižiti bilo kakvu mogućnost da imam mirne živce ako sutra i nađem žensku

To sto posto neće na dobro završit da ona to još jednom uništi
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Sin ubio majku  - Page 3 Empty Re: Sin ubio majku

Post by RayMabus Fri 17 Nov - 12:09

To sam ja triba davno ubit pa nebi ima tih problema

Ja starome objašnjavam da proda taj jedan stan prije smrti kako nebi došlo do toga

Neće, ima 74 godine umisto da jedan stan proda on neće, na kraju će umrijeti ova će dobit taj stan i čekati da ja nađem neku žensku i onda gledati oče li bit unuka

Sad to nekome izgleda ok pa mater ti želi ponoć

Ja san puka na mozak, ona neće pomoći nego će napraviti sranje jer ću ja postat mrzovoljan

Onda idu svađe sa ženom i brak se raspada

Ako netko misli da ću ja to moć izdržati psihički taj se prevario

RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Sin ubio majku  - Page 3 Empty Re: Sin ubio majku

Post by RayMabus Fri 17 Nov - 12:11

Uglavnom ta treća opcija nije do mene, čak joj i stan prepuštam no prodaj pa kupi drugi dalje

Sto posto neće jer stan želi radi ove stvari a ne radi stana

To neće na dobro završiti osim jedino da trajno odustajem od mogućnosti kreiranja vlastite familije pa me boli kurac
..

Vjerojatno će tako i bit jer ovo drugo nemože jer to drugo je rasulo a ta igra mi netriba
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Sin ubio majku  - Page 3 Empty Re: Sin ubio majku

Post by Yehudi Fri 17 Nov - 12:46

RayMabus wrote:Ona ide na groblje a on na psihijstriju

Pošteno

I sve ok, idemo dalje

 Heroj a ne zločinac
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-19


Back to top Go down

Sin ubio majku  - Page 3 Empty Re: Sin ubio majku

Post by RayMabus Fri 17 Nov - 13:25

Nije nikakav heroj niti ikome smije biti uzor, više je žrtva jer nije djete starije nego roditelj tj ti što su ga tako i odgojili snose odgovornost što je tako ispa

A ova je na neki način samo požnjela ono što je posijala
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Sin ubio majku  - Page 3 Empty Re: Sin ubio majku

Post by RayMabus Mon 20 Nov - 11:18

Eto

http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/crna-kronika/clanak/id/517812/ubojica-s-baldekina-raspricao-se-na-policiji-pa-istraziteljima-otkrio-stravicne-detalje-zlocina-koji-je-sokirao-sibenik-zlostavljala-me-ubio-sam-majku-iz-osvete


Zlostavljala ga

Ovako sam ja svoju izmlatija samo onda stao i rekao da se sad gubi iz kuće i jedva živu glavu izvukla
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Sin ubio majku  - Page 3 Empty Re: Sin ubio majku

Post by melkior Mon 20 Nov - 14:10

Ha ha Longi, evo jedna prava neemancipirana za tebe:

http://www.index.hr/black/clanak/najpoznatija-srpska-blogerica-kako-netko-moze-staviti-sebe-ispred-svog-muskarca-on-je-vazniji/1008682.aspx

avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Sin ubio majku  - Page 3 Empty Re: Sin ubio majku

Post by melkior Mon 20 Nov - 14:12


Najpoznatija srpska blogerica: "Kako netko može staviti sebe ispred svog muškarca? On je važniji!"
Piše: M.Ra
Objavljeno prije 2 sata
Smanji veli�inu slova Tekst Pove�aj veli�inu slova

Foto: Instagram

NAJPOZNATIJA srpska blogerica Zorana Jovanović Zorannah uzor je tisućama djevojčica diljem regije, ali u posljednje vrijeme vrijeđa zdrav razum svake žene koja je prati. Zorannah, koja se pojavila na društvenim mrežama kao modna ikona i stvorila opću euforiju u srpskim medijima, u posljednje vrijeme svojim glupostima šokira dio javnosti koji ju je do sada smatrao samostalnom mladom ženom.

Nakon što je započela vezu s nogometašem belgijskog Genta, Danijelom Milićevićem, Zorannah je okrenula ploču i više joj nije jako važno da sama zaradi za svoje torbe kojima se hvali na društvenim mrežama. Djevojčicama koje ju prate počela je govoriti o važnosti potpore muškarcu te im u videima stalno ponavlja da je muškarčeva karijera mnogo važnija od ženine.

U komentar ispod jednog videa u kojemu je govorila o karijeri svog dečka nogometaša za koju će ona žrtvovati sve, javile su joj se mame djevojčica koje ju prate, ali i mnoge žene koje se ne slažu s njezinim teorijama. Njezin odgovor posramio bi i blogericu iz doba Rimskog carstva.

"Ja ne razumijem kako netko može sebe staviti ispred svog muškarca. On treba biti prioritet br 1, onda ti ili ako imaš djecu oni nakon njega pa onda ti i svi ostali... Da je više žena kao ja manje bi bilo razvoda i samohranih majki", poručila je Zorannah.

No, tu nije stala.

"Ja nikada u životu ne bih tražila od muškarca da odbaci svoju karijeru, jer smatram da je on muško i da je njegova karijera bitnije od moje. Svako ima svoje prioritete u životu, ja ću njega pratiti na kraj svijeta jer svaka žena treba pratiti svog muškarca a ne on nju. Muškarci koji to rade su besposličari, papučari i pijavice i nijedan od njih ne treba očekivati da će ga žena izdržavati. A žena ima puno pravo da očekuje to jer podiže djecu i brine o njemu a ako ima vremena pored toga da radi to je bonus. Sigurno neće ona da rinta, a on da mijenja pelene i kuha ručak, ako ti voliš takve muškarce to je tvoj problem!", napisala je Zorannah jednoj od cura koje su joj se javile u komentarima.

avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Sin ubio majku  - Page 3 Empty Re: Sin ubio majku

Post by melkior Mon 20 Nov - 14:13

I ja bih rado da sam sponzoruša i da sam udana za nogometaša, pa k vragu i emancipacija :p
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Sin ubio majku  - Page 3 Empty Re: Sin ubio majku

Post by RayMabus Mon 20 Nov - 14:18

Ja imam mačku, meni to dovoljno

Živci su mi otišli kad su žene tj taj odnos mene i neke te druge u pitanju tako da bolje nikog neuvlačiti u to
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Sin ubio majku  - Page 3 Empty Re: Sin ubio majku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum