ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IS ponovo preuzeo kontrolu nad sirijskim gradom Albu Kamal.

Go down

IS ponovo preuzeo kontrolu nad sirijskim gradom Albu Kamal. Empty IS ponovo preuzeo kontrolu nad sirijskim gradom Albu Kamal.

Post by jastreb 12/11/2017, 08:33

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/isil-ponovo-zauzeo-sirijski-grad-albu-kamal
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

IS ponovo preuzeo kontrolu nad sirijskim gradom Albu Kamal. Empty Re: IS ponovo preuzeo kontrolu nad sirijskim gradom Albu Kamal.

Post by jastreb 12/11/2017, 08:33

Neće se to zlo samo tako iskorijeniti.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

IS ponovo preuzeo kontrolu nad sirijskim gradom Albu Kamal. Empty Re: IS ponovo preuzeo kontrolu nad sirijskim gradom Albu Kamal.

Post by Guest 12/11/2017, 08:52

Kako tumačiš žilavost IS-a?    Nekako mi je sve da se bore protiv Daeš-a , al mole Boga da ga ne pobijede.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

IS ponovo preuzeo kontrolu nad sirijskim gradom Albu Kamal. Empty Re: IS ponovo preuzeo kontrolu nad sirijskim gradom Albu Kamal.

Post by jastreb 12/11/2017, 08:52

kofein wrote:Kako tumačiš žilavost IS-a?    Nekako mi je sve da se bore protiv Daeš-a , al mole Boga da ga ne pobijede.
To se i meni čini,a i koalicija je labava.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

IS ponovo preuzeo kontrolu nad sirijskim gradom Albu Kamal. Empty Re: IS ponovo preuzeo kontrolu nad sirijskim gradom Albu Kamal.

Post by Guest 12/11/2017, 09:54

izgleda da se ipak nekima vise svidja ISIL,nego pokusaj Irana da presjece Sunije na dvije polovice..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

IS ponovo preuzeo kontrolu nad sirijskim gradom Albu Kamal. Empty Re: IS ponovo preuzeo kontrolu nad sirijskim gradom Albu Kamal.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum