ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... Empty Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by vuksadinare 7/11/2017, 10:15

http://www.vecernji.hr/premium/miro-bulj-termoelektrana-hrvace-1205995
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by vuksadinare 7/11/2017, 10:17

zato jer je lakse vjerovat u demagoske price i prodavati ih..jos bi razumio da je uz cetinu ili perucu razvijen turizam ali nije..niti ce biti..makar planovi postoje vec tridesetak godina...i nista od toga..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by vuksadinare 7/11/2017, 10:18

plus zato sto se trguje zemljisnim cesticama gdje bi trebala biti TE a ponude nisu zadovoljavajuce..svatko bi bar 20 000 eura za metar kvadratnog zemljista.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by vuksadinare 7/11/2017, 10:25

kukaju nema posla a odbijaju redom investicije..elemce ova zagadit perucu,cetinu,zrak mada danas ni ne mozes graditi bez ekoloskog certifikata..elem smetat ce miris ili smrad ribe..elem ce biti glasni zvukovi....a u biti se radi ko ne dobije plavu kuvertu ili cijenu zemljista kakvu je doticni zamislio dize se pobuna dijela nezadovoljnih..jebes onda radna mjesta
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by vuksadinare 7/11/2017, 10:26

...dobro je neko napisao na vecernjakovom forum..teski ljudi tezak karakter...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by vuksadinare 7/11/2017, 10:27

sumnjam da bi bulj bio protiv da ovi hoce izgraditi TE kod suhaca njegovog sela gdje ima zemlju..prvi bi zagovarao investiciju samo da proda zemlju naravno po cijeni koju on odredi..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by vuksadinare 7/11/2017, 10:36

evo vam plan bulja i MOST-a firme u drzavnom vlasnistvu d abi mogli uguzivat svoje...

http://www.ferata.hr/miro-bulj-u-pozadini-te-peruca-gura-se-strateski-projekt-rh-reverzibilna-elektrana-vrdovo/

koji lik...sve drzavno a jebo privatno parola most-a i bulja.. lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by jastreb 7/11/2017, 10:46

Bulj ima para. A mase sirotinje koja ima neko zemljište kod Peruče jedva čeka da to proda i izvuče neku lovu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by vuksadinare 7/11/2017, 10:48

jastreb wrote:Bulj ima para. A mase sirotinje koja ima neko zemljište kod Peruče jedva čeka da to proda i izvuče neku lovu.
ovo je tocno..ali bulj i most imaju svoj interes..a to je da bude sve drzavno da svoje uhljebe...evo zato sam ovu drugu vijst postavio sto se krije iza buljovih i mostovih interesa
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by Guest 7/11/2017, 10:50

fala kurcu , MOST je tolika skupina debila i nesposobnih likova, da nebih za njih više glasova da mi netko stavi pištolj na glavu..

em neznaju kurca kako ekonomija funkcionira, frend mi je tamo u MOSTu kaže u cijeloj stranci nemaju 2-3 ekonomista , iako ti netreba diploma, uglavnom psihijatri i zidari im pišu ekonomske programe temeljene na teorijama zavjere

em kada su došli na vlast, kurca reformi nisu napravili, ne samo da nisu, nego su držali HDZu skale.. porez na nekretnine, rast PDVa, sve je to MOST glasovao
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by vuksadinare 7/11/2017, 10:50

most i sdp bi isto napravili sa agrokorom ko i plenki i hdz..samo problemje sto su to ovi napravili a ne oni pa moraju biti protiv
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by Guest 7/11/2017, 10:51

evo kopirat ću svoj post sa druge teme; moje mišljenje o elektrani;



ovako sam malo računa iz glave.. ta općina, vukojebinska općina, gdje lokalni HDZovac krade i fantazira o četnicima i udbašima, a svi se iselili.. da se izgradi elektrana.. odmah za elektranu treba neznam.. 50-100 radnih mjesta.. ti ljudi troše lovu, a to znači šoping centar, građevinska firma, računovodstveni obrt, benzinska pumpa, par kafića, restoran, frizerski salon.. još 100injak radnih mjesta..

200 extra radnih mjesta(minimalno) , .. to je odmah 1000extra ljudi koji bi tu živjeli .. cijela ta općina ima par tisuća ljudi..
a to nije sve.

Sada zamisli ovo - općina Čardak gdje bi bila elektrana bi na račun doprinosa od elektrane, dobijala 40milijuna kuna godišnje negdje sam pročita..

i sada ako taj HDZovac ne odluči sve progurati kroz guzicu, auta, kurve, kokain, uhljebljivanje, te kasnije radi "čišćenja savjesti" doniranje crkvi - -

sa tom lovom -- recimo da 10milijuna potroši na ovo gore - sa ostalih 30milijuna kuna.. može svim firmama koje se otvori srezati poreze. može pokrenuti subvencioniranu stanogradnju, tipa dati besplatno zemljište, i tamo bi stan vjerojatno u startu koštao 1200€ maksimalno, platiti tipa 600€ po stanu..

a rezanjem poreza + inicijalna investicija od elektrane, ljudi iz RH bi doslovno dolazili iz Zagreba i Splita tamo živjeti.. .. u roku 10ak godina, od sirotinjske čardak vukojebine, mogao bi imati početni gradić od 10 000 stanovnika, do 2050 čak i 50 000 stanovnika..

ali eto.. pivati će oni "vukovi se kriju i piju nam vodu - veseli slavuji pivaju u zoru" - u njemačkoj i irskoj gdje ima ovakvih elektrana i tvornica na svakom koraku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by vuksadinare 7/11/2017, 10:52

Pinochet wrote:fala kurcu , MOST je tolika skupina debila i nesposobnih likova, da nebih za njih više glasova da mi netko stavi pištolj na glavu..

em neznaju kurca kako ekonomija funkcionira, frend mi je tamo u MOSTu kaže u cijeloj stranci nemaju 2-3 ekonomista , iako ti netreba diploma, uglavnom psihijatri i zidari im pišu ekonomske programe temeljene na teorijama zavjere

em kada su došli na vlast, kurca reformi nisu napravili, ne samo da nisu, nego su držali HDZu skale.. porez na nekretnine, rast PDVa, sve je to MOST glasovao
pazi mulja..on bi da elektrana vrdovo bude drzavna..isus ti mater onda se pitaju sto nema privatnih investicija..nema i koce jer ne bi mogli svoje uhljebit
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by Guest 7/11/2017, 10:52

sada će oni vlaji iz ruba sinjske krajine prema granici sa bosnom i republikom srpskom pivati.. vjetre sa dinare.. vuci se kriju i piju ti vodu.. dok od od vojne penzije(svi u prikvremenu penziju, na državnoj sisi , gube dane) piju pivu ispred lokalne jedine birtije, a dica im peru suđe po irskoj i njemačkoj.. a oni će uz tu pivu raspravljati kako su pobjedili "zlu neoliberalnu elektranu" , i kako srbi pripremaju novi napad na njihovu vukojebinu , gdje vuci se kriju i piju im vodu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by vuksadinare 7/11/2017, 10:54

Pinochet wrote:evo kopirat ću svoj post sa druge teme; moje mišljenje o elektrani;



ovako sam malo računa iz glave.. ta općina, vukojebinska općina, gdje lokalni HDZovac krade i fantazira o četnicima i udbašima, a svi se iselili.. da se izgradi elektrana.. odmah za elektranu treba neznam.. 50-100 radnih mjesta.. ti ljudi troše lovu, a to znači šoping centar, građevinska firma, računovodstveni obrt, benzinska pumpa, par kafića, restoran, frizerski salon.. još 100injak radnih mjesta..

200 extra radnih mjesta(minimalno) , .. to je odmah 1000extra ljudi koji bi tu živjeli .. cijela ta općina ima par tisuća ljudi..
a to nije sve.

Sada zamisli ovo - općina Čardak gdje bi bila elektrana bi na račun doprinosa od elektrane, dobijala 40milijuna kuna godišnje negdje sam pročita..

i sada ako taj HDZovac ne odluči sve progurati kroz guzicu, auta, kurve, kokain, uhljebljivanje, te kasnije radi "čišćenja savjesti" doniranje crkvi - -

sa tom lovom -- recimo da 10milijuna potroši na ovo gore - sa ostalih 30milijuna kuna.. može svim firmama koje se otvori srezati poreze. može pokrenuti subvencioniranu stanogradnju, tipa dati besplatno zemljište, i tamo bi stan vjerojatno u startu koštao 1200€ maksimalno, platiti tipa 600€ po stanu..

a rezanjem poreza + inicijalna investicija od elektrane, ljudi iz RH bi doslovno dolazili iz Zagreba i Splita tamo živjeti.. .. u roku 10ak godina, od sirotinjske čardak vukojebine, mogao bi imati početni gradić od 10 000 stanovnika, do 2050 čak i 50 000 stanovnika..

ali eto.. pivati će oni "vukovi se kriju i piju nam vodu - veseli slavuji pivaju u zoru" - u njemačkoj i irskoj gdje ima ovakvih elektrana i tvornica na svakom koraku
hdz u sinju hoce tu te peruca a bulj tj most i sdp nece..dakle ovi su protiv jer nemaju svog interesa pa ih boli kiki za radna mjesta
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by Guest 7/11/2017, 10:54

vuksadinare wrote:
Pinochet wrote:fala kurcu , MOST je tolika skupina debila i nesposobnih likova, da nebih za njih više glasova da mi netko stavi pištolj na glavu..

em neznaju kurca kako ekonomija funkcionira, frend mi je tamo u MOSTu kaže u cijeloj stranci nemaju 2-3 ekonomista , iako ti netreba diploma, uglavnom psihijatri i zidari im pišu ekonomske programe temeljene na teorijama zavjere

em kada su došli na vlast, kurca reformi nisu napravili, ne samo da nisu, nego su držali HDZu skale.. porez na nekretnine, rast PDVa, sve je to MOST glasovao
pazi mulja..on bi da elektrana vrdovo bude drzavna..isus ti mater onda se pitaju sto nema privatnih investicija..nema i koce jer ne bi mogli svoje uhljebit
pa o tome se radi..

vidiš , da nas je cijela istočna europa prestigla. 1990 smo startali sa drugim navećim BDPom, bili smo duplo bogatiji od slovačke , estonije, poljske, 3-4puta bogatiji od rumunjske..

rumunji nas prešišali, radi ovih diletanata poput ekipe iz MOSTa.. HDZovih lopova.. nesposobnih SDPovaca.. mega lopova iz HNSa..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by vuksadinare 7/11/2017, 10:55

Pinochet wrote:sada će oni vlaji iz ruba sinjske krajine prema granici sa bosnom i republikom srpskom pivati.. vjetre sa dinare.. vuci se kriju i piju ti vodu.. dok od od vojne penzije(svi u prikvremenu penziju, na državnoj sisi , gube dane) piju pivu ispred lokalne jedine birtije, a dica im peru suđe po irskoj i njemačkoj.. a oni će uz tu pivu raspravljati kako su pobjedili "zlu neoliberalnu elektranu" , i kako srbi pripremaju novi napad na njihovu vukojebinu , gdje vuci se kriju i piju im vodu
oce lvecina ljudi tamo tu investiciju ali grupa oko mosta i bulja plus sdpovci nece...jer nije njihov projekt..pa nemaju gulasa iz toga..a to je 200 radnih mjesta minimum
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by Guest 7/11/2017, 10:56

vuksadinare wrote:
Pinochet wrote:evo kopirat ću svoj post sa druge teme; moje mišljenje o elektrani;



ovako sam malo računa iz glave.. ta općina, vukojebinska općina, gdje lokalni HDZovac krade i fantazira o četnicima i udbašima, a svi se iselili.. da se izgradi elektrana.. odmah za elektranu treba neznam.. 50-100 radnih mjesta.. ti ljudi troše lovu, a to znači šoping centar, građevinska firma, računovodstveni obrt, benzinska pumpa, par kafića, restoran, frizerski salon.. još 100injak radnih mjesta..

200 extra radnih mjesta(minimalno) , .. to je odmah 1000extra ljudi koji bi tu živjeli .. cijela ta općina ima par tisuća ljudi..
a to nije sve.

Sada zamisli ovo - općina Čardak gdje bi bila elektrana bi na račun doprinosa od elektrane, dobijala 40milijuna kuna godišnje negdje sam pročita..

i sada ako taj HDZovac ne odluči sve progurati kroz guzicu, auta, kurve, kokain, uhljebljivanje, te kasnije radi "čišćenja savjesti" doniranje crkvi - -

sa tom lovom -- recimo da 10milijuna potroši na ovo gore - sa ostalih 30milijuna kuna.. može svim firmama koje se otvori srezati poreze. može pokrenuti subvencioniranu stanogradnju, tipa dati besplatno zemljište, i tamo bi stan vjerojatno u startu koštao 1200€ maksimalno, platiti tipa 600€ po stanu..

a rezanjem poreza + inicijalna investicija od elektrane, ljudi iz RH bi doslovno dolazili iz Zagreba i Splita tamo živjeti.. .. u roku 10ak godina, od sirotinjske čardak vukojebine, mogao bi imati početni gradić od 10 000 stanovnika, do 2050 čak i 50 000 stanovnika..

ali eto.. pivati će oni "vukovi se kriju i piju nam vodu - veseli slavuji pivaju u zoru" - u njemačkoj i irskoj gdje ima ovakvih elektrana i tvornica na svakom koraku

hdz u sinju hoce tu te peruca a bulj tj most i sdp nece..dakle ovi su protiv jer nemaju svog interesa pa ih boli kiki za radna mjesta


malo sam kao "pojača" dojam sa tim šemama "čardak, vlaji(ne uzimajte to osobno :D =)" itd, ali - lagano je shvatiti . ovakav tip investicije je ogromna prilika za taj kraj da dobiju doslovno standard koji bi bio veći nego standard u splitu i zagrebu. odlična prilika. da sam ja tu na vlast, evo kunem ti se, do 2050 bi tu oko elektrane imao grad od 50 000 stanovnika, gdje bi doseljavali ljudi iz Zagreba , Splita, i vraćali bi se ljudi iz Irske i Njemačke.

ovako ćeš imati "vuci se kriju i piju ti vodu, puni vjetre sa dinare, veseli slavuji pjevaju u zoru"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by Guest 7/11/2017, 10:57

Znam da me zbog ovoga mnogi nece volit...nacija u kojoj cca 70-80% populacije ima IQ manje od 100, je nacija idiota.

Jučer sam ja napisao zadnjih 30 godina je sabotiranja do jedna inicijativa u izgradnji industrije, evo danas identične misljenje u Večernjaku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by vuksadinare 7/11/2017, 11:00

radi se cisto o jalu..ovi drugi ce pobrati vrhnje a ovi treci to ne mogu podnjeti pa valja sabotirati makar bilo i to dobro za citav kraj..pa nek je konacno i hdz donio neku dobru ideju..ali jebiga nisu ovi iz sdp-a i mosta i udri..to je nasa rak rana
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima... Empty Re: Zašto narod vjeruje Miri Bulju a ne stručnjacima...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum