ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ex-yu-sport channel

Go down

ex-yu-sport channel Empty ex-yu-sport channel

Post by Guest Mon 6 Nov - 21:16

TENISKA BAJKA Novak poklonio stan Krajinoviću!
Autor: D. Boškov | 06.11.2017. 20:36
Đoković je oduvek verovao u mlađeg reprezentativnog saigrača, bodrio ga kad je bio povređen
ex-yu-sport channel Filip%20krajinovic%20epa%20christophe%20petit%20tesson_1000x0

Filip Krajinović je momak o kome priča čitav teniski svet! Kako i da ne priča, kada je reč o jednoj od najlepših sporskih bajki u 2017. godini, koju je okončao finalnim mečom na mastersu u Parizu (poraz od Amerikanca Soka - 7:5, 4:6, 1:6) i probojem na 33. mesto ATP liste.
ex-yu-sport channel Novak%20tanja%20valic_1000x0


A kakav odnos ima Krajinović sa najboljim srpskim teniserom svih vremena, govore neobične reči Filipovog trenera Petra Popovića.
- Srbija je mala država, a svi njeni teniseri su veoma bliski. Pre početka mastersa u Parizu, bili smo svi na večeri sa Novakom Đokovićem, koji je prolazio kroz Pariz na putu ka Sjedinjenim Američkim Državama. Znate, Novak je oduvek verovao u Filipa. Plaćao mu je trenera, čak mu je i poklonio stan u Beogradu. Oduvek je znao da Filip može da bude veliki igrač. Čak ni kada Filip nije verovao u sebe. Kada su ga oborile povrede, Nole je bio uz njega - otkrio je Popović francuskim medijima.

Da ni sam Krajinović nije verovao u čudo koje je napravio na mastersu u Parizu, opisuju i sledeće Popovićeve reči:
- Ono što je on postigao na ovom tuniru je čista magija. Znate, Filip je kupio karte za fudbalski meč Arsenala i Crvene zvezde u Londonu. Kada mi je to rekao, samo sam ga pogledao i rekao sam mu: „Pa nećeš stići na tu utakmicu. Još ćeš imati obaveza u Parizu”. A sve je isplanirao. Dogovorio se sa društvom, isplanirao put u London. Još jedan detalj može da bude interesantan. Filip je želeo da napravi veliku žurku da proslavi što se vratio u top 100 i što je obezbedio učešće na Austalijan openu. Sve je bilo spremno, i pevačica i mesto. Rekao sam mu: „Ne žuri, bićeš u ‚Bersiju‘ i u nedelju“ - otkrio je Popović.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ex-yu-sport channel Empty Re: ex-yu-sport channel

Post by Guest Tue 14 Nov - 14:08

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ex-yu-sport channel Empty Re: ex-yu-sport channel

Post by jastreb Tue 14 Nov - 14:12

Kad smo već kod tenisa,već mi na živce idu one udarne vijesti u sportskom dijelu hrvatskog TV dnevnika:

Čilić ispao u četvrtfinalu,ili Borna Ćorić izgubio od 45.nosača.

Više su dosadni sa tim. Ako nema rezultata,onda ih ne treba ni spominjati.

Evo i danas je u podnevnom dnevniku bila vijest:Čilić izgubio od Zvereva u 1.kolu Mastersa održanog u Londonu.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

ex-yu-sport channel Empty Re: ex-yu-sport channel

Post by Guest Tue 14 Nov - 15:17

Koga boli kurac za ovo?
Daj, briši ovo smeće!
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ex-yu-sport channel Empty Re: ex-yu-sport channel

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum