ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mladić s penisom dugim 90 cm podvrgnut spasonosnoj operaciji

Go down

Mladić s penisom dugim 90 cm podvrgnut spasonosnoj operaciji Empty Mladić s penisom dugim 90 cm podvrgnut spasonosnoj operaciji

Post by Serbinho-3 29/10/2017, 19:31

Mladić iz Kenije podvrgnuo se operaciji smanjenja pet kilograma teških testisa i 90 centimetara dugog penisa.




Mladić s penisom dugim 90 cm podvrgnut spasonosnoj operaciji 76329712959f5c878befa5153595109_v4%20big


Horas Oviti Opijo (20) je primetio cistu na genitalijama, zbog koje je operisan 2006. ali je njegov penis nastavio da raste i do nedavno je bio dug gotovo jedan metar. 

Zbog bizarnog stanja Opijo je godinama bio u agoniji i nije mogao da vodi normalan život. Čak je napustio i školu, pa je većinu vremena provodio u kući s bratom i bakom Salinom, budući da su mu roditelji umrli kad je imao pet godina. 

"Rekao sam baki da sam se zarazio, ali da nisam siguran šta je to. Moglo bi biti prokletstvo. Znao sam da nije Božje delo", rekao je on. 

Pošto nije mogao sebi da priušti operaciju, neuspešno se lečio biljnim preparatima, a onda mu je pomogao komšija. Fotografisao ga je i njegove fotografije objavio na Facebook-u. 

Njegova priča je preko noći obišla svet i stigla i do žene guvernera Olivije Rangume. Ona je odmah poslala hitnu pomoć po mladića, a lekari su konstatovali skrotalnu elefantijazu koja može nastati ubodom komarca. Ovaj insekt u krvotok može da unese larve koje rastu u odrasle parazite, blokiraju limfni sistem i izazivaju oticanje. 

Lekari su mu u dve operacije smanjili testise i rekonstruisali penis kako bi bio funkcionalan, a on se kaže, oseća kao ponovno rođen. 

"Kad sam ustao, bio sam iznenađen što tako lako hodam. Sva težina je nestala. Sada mogu da plivam, trčim, igram fudbal. Sada sam slobodan", rekao je Opijo. 

"Želim da pronađem ženu, ali pre toga, hoću da se školujem".


http://www.b92.net/zdravlje/vesti.php?yyyy=2017&mm=10&nav_id=1319468
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26429
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Mladić s penisom dugim 90 cm podvrgnut spasonosnoj operaciji Empty Re: Mladić s penisom dugim 90 cm podvrgnut spasonosnoj operaciji

Post by Leviathan2 29/10/2017, 19:51

jel taj iz vranje :D

_________________
Mladić s penisom dugim 90 cm podvrgnut spasonosnoj operaciji Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Mladić s penisom dugim 90 cm podvrgnut spasonosnoj operaciji Empty Re: Mladić s penisom dugim 90 cm podvrgnut spasonosnoj operaciji

Post by Serbinho-3 29/10/2017, 19:55

Dobro nije isamarao nekog ...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26429
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Mladić s penisom dugim 90 cm podvrgnut spasonosnoj operaciji Empty Re: Mladić s penisom dugim 90 cm podvrgnut spasonosnoj operaciji

Post by L'âme 29/10/2017, 19:57

Trazi zenu, a misli slonicu @-@

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Mladić s penisom dugim 90 cm podvrgnut spasonosnoj operaciji Empty Re: Mladić s penisom dugim 90 cm podvrgnut spasonosnoj operaciji

Post by Guest 29/10/2017, 21:31

Bokte vidija je mu muda vise iz gaca santa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mladić s penisom dugim 90 cm podvrgnut spasonosnoj operaciji Empty Re: Mladić s penisom dugim 90 cm podvrgnut spasonosnoj operaciji

Post by Guest 29/10/2017, 21:32

Odma sam pomislija na elefantizam..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mladić s penisom dugim 90 cm podvrgnut spasonosnoj operaciji Empty Re: Mladić s penisom dugim 90 cm podvrgnut spasonosnoj operaciji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum