ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 18 Feb - 12:42

medication wrote:Lady, moj se upravo vratio iz Berlina, bio poslom par dana.
Bit će mu lijepo i neće mu se ništa dogodit, ne brini.

Ja sam za kvadratni sudoper i to po mogućnosti komada 2.

I spasili smo se s perilicom napokon, jebeš pranje suđa na ruke. Koja tlaka i gubitak vremena.
Mislim da ćeo uskoro i robotski čistač podova uzet. Što god može stroj obavit, ja ne namjeravam.
Hvala mmed. Pokusat cu ne misliti na to.
Ici cu u teretanu dizati utege. Imam osjecaj da kako idzem i spustam utege tako dizem i otpustam sva sranja iz mozga...
Nadam se da ga isilovci nece napasti i nece imati prometnu nesrecu.

Za sudoper se slazem.

Bogami i za perilicu. Svekrva je napravila brojne greske u ovom.stanu.praveci se pametna jer smo mi "balavci i ona ima vise sikustva pa nas uci zivotu. Prvom orilikom u vlastitoj nekretnini mislim te stvari prepraviti.

Nas automatski usisavac se zabijao u sve. Skoro sam ga razbila jer mi je dosadio... mozda mu.neki senzor nije radio?

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 18 Feb - 12:43

Ako je uopce.imao senzore.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sun 18 Feb - 12:43

E, planiram ju i ja angažirat opet kad mi bude potreba.
Bila mi je jedna super žena kad smo useljavali u ovaj stan, nakon bojanja zidova.
I peglanje isto platim kad se meni ne da. A za kad mi se da, uzela sam parnu postaju, jer je s njom peglanje tri puta brže i lakše.

U svakom slučaju, planiram si olakšat život na svakom koraku obzirom da živim u tom sretnom razdoblju da postoje suvremena rješenja, pa ne moram glumit svoju babu i prat robu na potoku.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 18 Feb - 12:57

Ja si zelim čistačicu otkad ali za to moram nauciti manje shoppingirati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sun 18 Feb - 13:02

To zapravo ne izađe skupo kod nas. Samo ju je u Splitu teško naći u sezoni, zbog apartmana.
Ovdje je i visoka cijena po satu.

No, recimo da mi je neka gužva. Nek je 50 kuna sat. Nek mi dođe 2-3 sata oprat prozore, detaljno kupaonu, prebrisat prašinu i usisat, a ja samo u međuvremenu samo održavam. 100-150 kuna dat za čistu kuću kad si na knap sa vremenom je meni prihvatljiv izdatak.
Kao kad me za 100 kuna dočeka 10 ispeglaih košulja.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 18 Feb - 13:03

Slazem se.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 18 Feb - 13:05

Ali da... tokom sezone vecina rade cisti aparzmane jer vise i zarade.
Ja planiram tako sljedece godine.
Ili to ili cistit stanove ljudima koji rade...

Vise mi se isplati nego za 2700kn.radit 9h tezak fizicki posao u skladistu. Ovako si mogu vikendom apartmane, tokom.tjedna peglat i cistit stanove.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Sun 18 Feb - 13:14

Naravno da cu imati perilicu.
Nikada ju nisam imala,ali mi je tlaka samo dok radim kolace oprati 101 zdjelu a hitno mi je.


Med,prijateljica bas hvali usisavac. Upali ga,ode i on 2 sata usisava i bude joj dobar. Samo za detaljno ona pocisti obicnim usisavacem jednom tjedno.
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sun 18 Feb - 13:20

Ako ćete je kupovati, obavezno uzmi onu normalne veličine (naravno ako je možeš smjestit). Mi smo htjeli onu manju, dobro da su me sestra i mama nagovorile na veliku.
Nas je dvoje, pa je uz redovno kuhanje napunim za dan-dva, a kamoli vas četvero.
Evo jučer samo 2 zdjelice, 2 žlice, 2 šalice doručak
Protvan, tava, grabilica, kuhača, 3 tanjura, posuda za miješanje, 2 čaše
Njegov tanjur za večeru, još malo bešteka, 2 šalice i žlice od ljudi koji su nam svratili na kavu i eto ti pola mašine napunjeno. Bez kolača i nekih ekstra nakuhavanja.


Uzeli smo oni s ladicom za beštek gore, tako da dolje ima više mjesta, to joj je zgodan dodatak.


E taj robotski bi meni bio za pod bez muca i prljavštine tokom tjedna. Jednom tjedno svjedno moram oprat kako treba.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Sun 18 Feb - 13:22

Veliku naravno. Pravim kuhinju po mjeri,sve sam isplanirala.

Nekad davno sam htjela crvenu kuhinju i crnu kupaonicu.
Kupaonica me jos drzi,al nema sanse da mi muz za to popusti a kuhinju cu ipak bijelu.
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sun 18 Feb - 13:26

Moja prija je odabrala crnu kupaonicu i mrzi je.
Naime, kamenac. :^0

Svaka kapljica se vidi, doslovno. Stalno je mora brisat krpicama od mikrofibre da bi na nešto ličila, a i djeluje dosta manje nego što zapravo jest.

Je, fensi je na prvi pogled, ali traži više posla.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Sun 18 Feb - 13:33

Mastam o crnim velikim plocicama i tusu sa staklenom stijenom samo.

To staklo sam dobila,ali plocice i namjestaj nema teoretske sanse.

Samo mi govori "sve si odabrala. Raspored u kuci,kvadrate,struju,vodu,kuhinju,dnevni, a meni si ostavila plocice u garazi. Ne moze crno,ulazem veto."

Kako da ga jos pridobijem :D
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sun 18 Feb - 13:37

Ako ti želiš crne, on bijele, stavite crno bijele... :D
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Sun 18 Feb - 13:37

Nema sanse.
Necu sahovnicu :D
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 18 Feb - 15:06

Crno je prekrasno. Ali ne.za kupaonicu :/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Sun 18 Feb - 15:41

Ej.
Gdje da nađem pencil kožnu i traper suknju

Racunajte i da to ne moze biti S,malo sam velika od iza :D
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sun 18 Feb - 15:47

H und M
Možda Mango (nekidan sam gledala na sajtu, al nisam vidjela baš pencil)
Reserved
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Sun 18 Feb - 15:49

Reserved nemam. Ima online,nikad nisam trazila.
Mango nema,bila u srijedu.
H&M uglavnom preletim. Ici cu za koji sat.

Mrzim ici i kopati i nesto traziti,isprobavati.
Ja sve to samo preletim pa ako mi nesto zapne za oko.
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sun 18 Feb - 15:51

Vidi i u Orsay-u...

Traper suknje su ponovno u modi, pa bi ih trebali imati svi ovi popularniji dućani. Ne znam što sve ima u tebe.


Ne volim shopping i ne oblačim se po takvm dućanima uglavnom, ali Reserved mi je bio ugodno iznenađenje što se neke robe za posao tiče.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Sun 18 Feb - 15:57

Joj i ja mrzim shopping. Mrzim.
Zato ugl i ne kupim nista jer ne volim obilaziti trgovine,pregledavati sto visi,isprobavati.
Evo hlace trazim vec mjesec dana. A zelim obicne traperice.
A to je zato jer udem i samo koje mi zapnu za oko dodirnem..ako to nije na opip sto sam ja zamislila nema sanse da se skidam
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 18 Feb - 16:00

Ima u nee yorker. Ali to nije neka kvaliteta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum