ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju

Page 11 of 22 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Next

Go down

Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju - Page 11 Empty Re: Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju

Post by Guest Wed 25 Oct - 21:16

Iskra wrote:Mate... jesi ti uz Đakova?
Blizu :)
Zoč? :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju - Page 11 Empty Re: Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju

Post by dijagram Wed 25 Oct - 21:17

kserks_ wrote:
Noor wrote:
Pinochet wrote:
Noor wrote:
pismejker wrote:

Oke,mislim da bi bilo posteno da se raspise ..nešto...i da se svaki punoljetni gradjan izjasni...jel za to da se mobilizira ili ne...tada bi se vidjela prava slika,a vjerujem debelo,da bi se ti jako razocarao..ovako se Kmetju prijeti novcanim kaznama i zatvorom..e..bas tako ces potaknutidomoljublje.. :cleanteeth
ti kao ni ostatak devijantne ekipe ne shvaćaš da rat i borbu za dom i domovinu ne možeš ni na koji način simulirati niti zamišljati.
šta ti nisi bio u DR? jel nas nisu godinama zatupljivali kako rata neće biti, pa kad je počeo nitko nije mogao vjerovati da se stvarni rat događa...ali ne nekome, događa se nama...jel tko pitao gdje su tuđmanovi sinovi, šuškovi ili šeksovi? ljudi su branili svoju zemlju, obitelj, kuću i dom...jebote referendum i ispitivanje javnog mnijenja!
ti i ekipa sa "privilegijima" bi a te privilegije u RH se dobijaju "use-nase-podase daj , sve mi daj, trpaj, tko je jamio jamio" ste razočarani, što žrtve pljačke ne žele služiti lopovima i pljačkarošima, pa ih proizvate da su yugosloveni i srbi, iako je i moj otac bio u ratu, i kajin otac, i svetac itd
ma tele jedno nedozrelo, reci mi koje privilegije ja imam? o čemu ti drobiš, majke ti???
Ma dobar je Yoda, samo žarko želi biti dio ekipe na forum, pa piše ono sta drugi žele čuti..nista čudno za njegove godine, ne mu uzimat za zlo... :coffee
Dok je prepisivao od mene bio je zakon, al sad nismo u istoj klupi i, ...jebga:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18713
2015-08-09


Back to top Go down

Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju - Page 11 Empty Re: Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju

Post by Kavran Wed 25 Oct - 21:17

čardak efendija wrote:
pismejker wrote:ajde vi prvo dovedite svoju drzavu u red,pa kad procvijeta ekonomski ifinancijski i narod pocne dobro zivjeti i ne bude morao svoju grudu napustati,nece nikom niti padati ovakve morbidne ideje na pamet,a politicari ce osiguravati svoj narod i brinuti se za njega,ne pujdati na neke ratne scenarije i sheme...jer..kruha i igara,treba,samo kad je narod nesretan.. :cleanteeth
ta gruda se uvek napuštala i naseljavala
ne razumem zašto to smeštate u okvire
današnje rvatcke i ove vlade
iseljavanje je počelo za milanovićeve vlade
ulaskom u eu
kad si ti ošo u švabiju

uuu bre ... nemoj tako milojko leba ti!!

:)

_________________
Trči vrime, cvili maška,
traje jubav, pusta siromaška,
šaka suza, vrića smija, 
ča je život vengo fantazija.
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju - Page 11 Empty Re: Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju

Post by Gost Wed 25 Oct - 21:18

pismejker wrote:Yoda je cisto presjek prosjecnog hrvatskog Mladca...a svaki takav vidi u sto se raj pretvorio...u raj samo za odabrane..
sto ga vrijedjate??
Svetac da ti kazem...pusti pice na stranu, nisu vridne tradicije i indentiteta. ;)
avatar
Gost
Guest


Back to top Go down

Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju - Page 11 Empty Re: Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju

Post by Guest Wed 25 Oct - 21:18

yeptese..hvatajte se vi mothike i posela,a ne samo jedva cekate neko plandovanje podalje Ženaaa..radije bi i ratovali nego s Ženami sjedili doma... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju - Page 11 Empty Re: Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju

Post by Kavran Wed 25 Oct - 21:18

asilovski wrote:
Kavran wrote:
Pinochet wrote:
prckov wrote:
Noor wrote:
ma tele jedno nedozrelo, reci mi koje privilegije ja imam? o čemu ti drobiš, majke ti???
on je mamin sin
citav zivot ce bit picka
dođi bliže da vidiš šta će pička

a vidi ga? višak energije ....??

eto ... ima vojnih poligona ... taman za ispucati se.

:P
Sta sam rekao drug kavurna hehe vašarski okot

ne seri. jesi ili nisi?
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju - Page 11 Empty Re: Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju

Post by Noor Wed 25 Oct - 21:18

kserks_ wrote:
Noor wrote:
Pinochet wrote:
Noor wrote:
pismejker wrote:

Oke,mislim da bi bilo posteno da se raspise ..nešto...i da se svaki punoljetni gradjan izjasni...jel za to da se mobilizira ili ne...tada bi se vidjela prava slika,a vjerujem debelo,da bi se ti jako razocarao..ovako se Kmetju prijeti novcanim kaznama i zatvorom..e..bas tako ces potaknutidomoljublje.. :cleanteeth
ti kao ni ostatak devijantne ekipe ne shvaćaš da rat i borbu za dom i domovinu ne možeš ni na koji način simulirati niti zamišljati.
šta ti nisi bio u DR? jel nas nisu godinama zatupljivali kako rata neće biti, pa kad je počeo nitko nije mogao vjerovati da se stvarni rat događa...ali ne nekome, događa se nama...jel tko pitao gdje su tuđmanovi sinovi, šuškovi ili šeksovi? ljudi su branili svoju zemlju, obitelj, kuću i dom...jebote referendum i ispitivanje javnog mnijenja!
ti i ekipa sa "privilegijima" bi a te privilegije u RH se dobijaju "use-nase-podase daj , sve mi daj, trpaj, tko je jamio jamio" ste razočarani, što žrtve pljačke ne žele služiti lopovima i pljačkarošima, pa ih proizvate da su yugosloveni i srbi, iako je i moj otac bio u ratu, i kajin otac, i svetac itd
ma tele jedno nedozrelo, reci mi koje privilegije ja imam? o čemu ti drobiš, majke ti???
Ma dobar je Yoda, samo žarko želi biti dio ekipe na forum, pa piše ono sta drugi žele čuti..nista čudno za njegove godine, ne mu uzimat za zlo... :coffee
aha, to...ne znam.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju - Page 11 Empty Re: Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju

Post by Guest Wed 25 Oct - 21:19

mativka wrote:
Iskra wrote:Mate... jesi ti uz Đakova?
Blizu :)
Zoč? :)
Zato sto sve daje od Vinkovaca rata nije ni vidjelo, ako ne brojimo par granata na rubna podrucja Ivankova.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju - Page 11 Empty Re: Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju

Post by Guest Wed 25 Oct - 21:19

kserks_ wrote:
pismejker wrote:Yoda je cisto presjek prosjecnog hrvatskog Mladca...a svaki takav vidi u sto se raj pretvorio...u raj samo za odabrane..
sto ga vrijedjate??
Svetac da ti kazem...pusti pice na stranu, nisu vridne tradicije i indentiteta. ;)
pola litre svaki dan piffice...sad mi zelodec nesto glodje u prazno...treba vecerati.. :clown :clown :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju - Page 11 Empty Re: Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju

Post by Kermit Wed 25 Oct - 21:19

prckov wrote:
asilovski wrote:
Pinochet wrote:
prckov wrote:
Noor wrote:
ma tele jedno nedozrelo, reci mi koje privilegije ja imam? o čemu ti drobiš, majke ti???
on je mamin sin
citav zivot ce bit picka
dođi bliže da vidiš šta će pička
Hehe baš pa to su sve beskurice čak ih i brani baba kad se spotakno o vladtiti čmar baš strahota od taloga
I ti si isto picka
ni moja baba nije Tolko kukala
Gdje si ti ono kanada winipig leb te jebo kako uopce možeš nekog ozbiljno shvaćati tko par 1000 km ne sprečava da piše noću o situaciji o kojoj uopce nema pojma
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju - Page 11 Empty Re: Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju

Post by Gost Wed 25 Oct - 21:20

asilovski wrote:
Pinochet wrote:
prckov wrote:
Noor wrote:
Pinochet wrote:
ti i ekipa sa "privilegijima" bi a te privilegije u RH se dobijaju "use-nase-podase daj , sve mi daj, trpaj, tko je jamio jamio" ste razočarani, što žrtve pljačke ne žele služiti lopovima i pljačkarošima, pa ih proizvate da su yugosloveni i srbi, iako je i moj otac bio u ratu, i kajin otac, i svetac itd
ma tele jedno nedozrelo, reci mi koje privilegije ja imam? o čemu ti drobiš, majke ti???
on je mamin sin
citav zivot ce bit picka
dođi bliže da vidiš šta će pička
Hehe baš pa to su sve beskurice čak ih i brani baba kad se spotakno o vladtiti čmar baš strahota od taloga
Atila malo lakše sa tim opijatima, ja tebe kurca kužim sto si htio napisat santa
avatar
Gost
Guest


Back to top Go down

Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju - Page 11 Empty Re: Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju

Post by danni1 Wed 25 Oct - 21:20

pismejker wrote:yeptese..hvatajte se vi mothike i posela,a ne samo jedva cekate neko plandovanje podalje Ženaaa..radije bi i ratovali nego s Ženami sjedili doma... :cleanteeth
Paaa.....jbga.

Izgleda da je tako.

_________________
Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju - Page 11 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju - Page 11 Empty Re: Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju

Post by dijagram Wed 25 Oct - 21:21

Iskra wrote:
mativka wrote:
Iskra wrote:Mate... jesi ti uz Đakova?
Blizu :)
Zoč? :)
Zato sto sve daje od Vinkovaca rata nije ni vidjelo, ako ne brojimo par granata na rubna podrucja Ivankova.
Bio u Cericu nedavno, na dan pada.
Mozda si bila:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18713
2015-08-09


Back to top Go down

Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju - Page 11 Empty Re: Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju

Post by čardak efendija Wed 25 Oct - 21:21

Kavran wrote:
čardak efendija wrote:
pismejker wrote:ajde vi prvo dovedite svoju drzavu u red,pa kad procvijeta ekonomski ifinancijski i narod pocne dobro zivjeti i ne bude morao svoju grudu napustati,nece nikom niti padati ovakve morbidne ideje na pamet,a politicari ce osiguravati svoj narod i brinuti se za njega,ne pujdati na neke ratne scenarije i sheme...jer..kruha i igara,treba,samo kad je narod nesretan.. :cleanteeth
ta gruda se uvek napuštala i naseljavala
ne razumem zašto to smeštate u okvire
današnje rvatcke i ove vlade
iseljavanje je počelo za milanovićeve vlade
ulaskom u eu
kad si ti ošo u švabiju

uuu bre ... nemoj tako milojko leba ti!!

:)
ovde se hrane pesimizmom
zluradošću defetizmom
autodestrukcija na svakom koraku

_________________
Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju - Page 11 Iznogu10
čardak efendija
čardak efendija

Posts : 2106
2017-08-05


Back to top Go down

Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju - Page 11 Empty Re: Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju

Post by Guest Wed 25 Oct - 21:21

Ima rjesenja za ovu temu...

u Prvu udarnu gupu svi politicari,njihova djeca i unucadi,svi lizoguzi njihovi i uhljebi,a ovaj put narod nek odmara malo i prati situaciju.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju - Page 11 Empty Re: Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju

Post by prckov Wed 25 Oct - 21:21

asilovski wrote:
prckov wrote:
asilovski wrote:
Pinochet wrote:
prckov wrote:
on je mamin sin
citav zivot ce bit picka
dođi bliže da vidiš šta će pička
Hehe baš pa to su sve beskurice čak ih i brani baba kad se spotakno o vladtiti čmar baš strahota od taloga
I ti si isto picka
ni moja baba nije Tolko kukala
Gdje si ti ono kanada winipig leb te jebo kako uopce možeš nekog ozbiljno shvaćati tko par 1000 km ne sprečava da piše noću o situaciji o kojoj uopce nema pojma
u biti ti si picic

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34172
2014-04-19


Back to top Go down

Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju - Page 11 Empty Re: Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju

Post by Guest Wed 25 Oct - 21:21

Iskra wrote:
mativka wrote:
Iskra wrote:Mate... jesi ti uz Đakova?
Blizu :)
Zoč? :)
Zato sto sve daje od Vinkovaca rata nije ni vidjelo, ako ne brojimo par granata na rubna podrucja Ivankova.
Pa u Đakovu je bila baza, svih, od Osijeka, Vk, Našica...
Tu se izlazilo.
I kada mi netko ne zna, za to vrijeme, znam...što je u pitanju :)
Đakovo je isto dobivalo ali u puno manjoj mjeri jer je sve okolo bilo kaos.
U njemu su se svi nalazili...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju - Page 11 Empty Re: Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju

Post by Guest Wed 25 Oct - 21:22

dijagram wrote:
Iskra wrote:
mativka wrote:
Iskra wrote:Mate... jesi ti uz Đakova?
Blizu :)
Zoč? :)
Zato sto sve daje od Vinkovaca rata nije ni vidjelo, ako ne brojimo par granata na rubna podrucja Ivankova.
Bio u Cericu nedavno, na dan pada.
Mozda si bila:)
Nisam, dolaziš u VU?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju - Page 11 Empty Re: Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju

Post by Gost Wed 25 Oct - 21:22

pismejker wrote:
kserks_ wrote:
pismejker wrote:Yoda je cisto presjek prosjecnog hrvatskog Mladca...a svaki takav vidi u sto se raj pretvorio...u raj samo za odabrane..
sto ga vrijedjate??
Svetac da ti kazem...pusti pice na stranu, nisu vridne tradicije i indentiteta. ;)
pola litre svaki dan piffice...sad mi zelodec nesto glodje u prazno...treba vecerati.. :clown :clown :clown
Ma pij ti, slobodno :cleanteeth .mislio sam na forumske picke... :D
avatar
Gost
Guest


Back to top Go down

Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju - Page 11 Empty Re: Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju

Post by Guest Wed 25 Oct - 21:23

danni1 wrote:
pismejker wrote:yeptese..hvatajte se vi mothike i posela,a ne samo jedva cekate neko plandovanje podalje Ženaaa..radije bi i ratovali nego s Ženami sjedili doma... :cleanteeth
Paaa.....jbga.

Izgleda da je tako.
zato prosjecnom svabi rat nije na kraj pameti..mothika uveliko... :clown ..a balgoslivlja onog tko mu zenu servisira...jos i na to dagubi energiju... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju - Page 11 Empty Re: Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju

Post by Guest Wed 25 Oct - 21:23

kserks_ wrote:
pismejker wrote:
kserks_ wrote:
pismejker wrote:Yoda je cisto presjek prosjecnog hrvatskog Mladca...a svaki takav vidi u sto se raj pretvorio...u raj samo za odabrane..
sto ga vrijedjate??
Svetac da ti kazem...pusti pice na stranu, nisu vridne tradicije i indentiteta. ;)
pola litre svaki dan piffice...sad mi zelodec nesto glodje u prazno...treba vecerati.. :clown :clown :clown
Ma pij ti, slobodno :cleanteeth .mislio sam na forumske picke... :D
umph..!!! :redface1 :redface1 :redface1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju - Page 11 Empty Re: Stevo Culej bi vršio opštu mobilizaciju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 22 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum