ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obavijest forumasima.

Go down

Obavijest forumasima. Empty Obavijest forumasima.

Post by FRANK Sun 22 Oct - 20:06

Po izvjestajima koje mi je poslao sef nase tajne sluzbe casni Bafalo vidim da ste jako zabrinuti zbog nekaznjavanja i zbog odgode strijeljanja.
Naravno nismo zaboravili na taj nazalost obavezni cin kaznjavanja. I vi nas gospodo prisiljavate na te stvari. Mi smo casni arijevci koji svima dajemo sansu iskupljenja.
No brat casni Operw vas je uredno obavijestio da ce se strijeljanje odrzati 1.11 2017 godine. 
Naime dotada ce nasi agenti na terenu pod vodstvom casnog Skorpije prikupiti dokaze o vasoj neprijateljskoj djelatnosti.
Naravno da se svi imate javiti na sudjenje u vojarni dana 31.10 2017. Ukoliko nemozete platiti odvjetnika dodijelit cemo vam jednog po sluzbenoj duznosti a to ce biti casni brat Skripar. Vijecem sudaca predsjedat ce Operw a moja malenkost ce biti tuzitelj.
Zaista vam se neisplati bjezat jer su granice zatvorene a Momci su pod najvecom.mogucom spremom.
Znaci dana 31.10 svi da se javite u vojarnu jer tko nedodje ili zakasni automatski ce se smatrat krivim i biti objesen.
No kako smo ipak milosrdni i svjesni da neki forumasi zbog loseg zdrastvenog stanja nisu u stanju doci sami pred vojarnu i odazvati se spremni smo poslati nas strucni medicinski tim po odredjenu osobu.
Pripremite se lijepo da budete obrijani i u odijelima. 
Sudjenje pocinje njemackom himnom.

P.s jimmi ti se javi malo prije vremena da odradimo neki razgovor.

Sieg heil
Vas vojvoda

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Obavijest forumasima. Empty Re: Obavijest forumasima.

Post by End Sun 22 Oct - 20:22

Desert_fox wrote:No kako smo ipak milosrdni i svjesni da neki forumasi zbog loseg zdrastvenog stanja nisu u stanju doci sami pred vojarnu i odazvati se spremni smo poslati nas strucni medicinski tim po odredjenu osobu.
:D
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Obavijest forumasima. Empty Re: Obavijest forumasima.

Post by Guest Sun 22 Oct - 21:05

jimmi bit će kratko
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Obavijest forumasima. Empty Re: Obavijest forumasima.

Post by Guest Sun 22 Oct - 21:05

ako ima netko odijelo viška nek posudi bracali
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Obavijest forumasima. Empty Re: Obavijest forumasima.

Post by Guest Mon 23 Oct - 6:00

ne plasi se klosaru, keva tvoja mi je vezala kravatu-nakon sto sam je lepo naspermisao...  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Obavijest forumasima. Empty Re: Obavijest forumasima.

Post by kic Mon 23 Oct - 7:45


ovi fašisti sa svojim proglasima više :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Obavijest forumasima. Empty Re: Obavijest forumasima.

Post by Guest Mon 23 Oct - 8:45

kic wrote:
ovi fašisti sa svojim proglasima više :D


psi laju, karavani prolaze...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Obavijest forumasima. Empty Re: Obavijest forumasima.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum