ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predstava za kmetove napad na dvorac

Page 7 of 14 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac - Page 7 Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by vuksadinare 16/10/2017, 14:47

tedeski cak vaze hoce li kupiti neke todine firme poput leda,jamnice...makar mu nudili i po jeftinojoj cijeni...ima on love ali zna limit...plus sto drzi hr politicare na pristojnoj distanci...i ne zaposljava previse po politickim linijama...jer zna ako bude duzan ili politicarima ili on njima da ga moze vrag pojesti kao todu..

vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac - Page 7 Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by bora-corba 16/10/2017, 14:48

kserks_ wrote:Jel ti imaš inteligencije makara u tragovima,ozbiljno pitam? Kakve veze imaju barijere,carine i trgovački lanci s namjernim šikaniranjem domaćih dobavljača, iako se zna da kupci preferiraju te proizvode, ali opet im se ne dopušta da budu na policama..i ovo je cijeli bit problema koji tulavi kmetovi u RH ne mogu skužiti, jer su potkapacitirani.jbg.

vidi budale, da kupci nešto preferiraju onda bi se to prodavalo, ako se moglo ići u Trst moglo se ići i u Konzum, samo vi marksisti još niste upoznali šta je to slobodno tržište niti ćete ikada upoznati taj pojam
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac - Page 7 Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by Guest 16/10/2017, 14:49

Mene OSOBNO  više INTERESIRA  " BRIFING " koji sam gledao u filmu o VLADU DRACULI kada je u Rumunjskoj došao na vlast ;



Pokušajte si to VIZUALNO predstaviti ;



Dracula sjedi u kraljevskom stolcu ( uzdignut od poda  prema ostalim stolicama ) - prostorija se proteže u duljinu - slijeve i desne strane su zidovi ispred kojih stoje stolice  i na svakoj stolici ima određeni natpis - npr. ministar poljoprivrede, ministar rata, ministar oružarstva , ministar finacija  itd.

Sada slijedi NAJJAČE ( zbog čega cijenim DRACULU ) :


On sjedi u svom kraljevskom stolcu - ostali svi stoje tek na ulazu u dvoranu gdje su poredane stolice s natpisima o određenim ministarsvima - ON im se osobno obraća riječima ;

Gospodo , ja osobno nitkoga neću IMENOVATI - niti POSTAVITI  na odgovarajući položaj ili ministarsko mjesto - to ostavljam svatkome od VAS  da osobno odluči !

Svatko od VAS ovdje prisutnih koji SMATRA da je dovoljno kvalificiran da zauzme određeno ministarsko mjesto SLOBODNO  neka sjedne na stolicu na kojoj je natpis koji će on moći obnašati s punim povjerenjem i znanjem na korist sviju nas i naše države  - TO JE VAŠ SLOBODNI IZBOR  - svatkoga od VAS ovdje prisutnih !!



NOOO ;



Oni koji NE ZADOVOLJE KRITERIJE čeka NABIJANJE NA KOLAC !!

Što mislite -- koliko su se GURALI  prisutni da preuzmu određena ministarstva ????



Naravno;
 

 Ne mislim da bi danas trebali nabijati na KOLAC sve one koji su nas PREVARILI, IZDALI, OPLJAČKALI itd. - no DOŽIVOTNI ZATVOR  s oduzimanjem cjelokupne imovine ( od djece, rodbine,prijatelja , pasa , papiga , ribica ) bez prava da uopće ikada izađe iz zatvora  - i OBVEZATNIM javnim DENUNCIRANJEM cijele obitelji ako je obitelj učestvovala u svemu tome - i svih onih koji su upetljani u određene  kriminalne radnje - bez ikakvog PARDONA - JEBATI im majčicu koja ih je tako odgojila - PLJUNUTI ih i spriječiti da ikada ITKO od njih  može doći do bilo kojeg višeg položaja u našoj državi - neka skupljaju plastične boce za 50 lipa kao što to nažalost moraju raditi mnogi naši umirovljenici koje su sve dosadašnje vlasti ostavili na CJEDILU - ljude koji su svoju mirovinu pošteno zaradili a onda im OVI kriminalci u VLASTI osobno određuju koliku će mizernu mirovinu imati dok su ONI sebi samima  BAHATO odredili za  4 godine većinom nedolaženja i neprisustvovanja u SABORU  MIROVINE od kojih BOLI GLAVA !!



PLJUC -- više puta   !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac - Page 7 Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by Eva_ 16/10/2017, 14:50

kserks_ wrote:
bora-corba wrote:
vuksadinare wrote:
bora-corba wrote:koliki IQ treba budali da svati da je u EU i nema carine, Tito je umro, gotovo je sa zaštitom domaće proizvodnje, ko te jebe šta si nekonkurentan
pa realno todi ej najmanje odgovarao ulazak u eu...zbog konkurencije...i zapravi vec kandidatskim statusom hrvatske za prijem u eu agrokor je poceo financijski padat i gomilat gubitke...jedino ga je jos drzava na zivotu odrzavala i strani krediti koje ocito duze vrijeme nije mogao vracat...
pa normalno da mu nije odgovarao jer je nesposoban za opstati u EU, a Tito je krepo i nema više barijera i zaštita. Prvo su cvilili "jao jao moram u Trst i Grac po strano" evo sad je došo Trst i Grac i uništio Todu, sad opet cvile "jao jao Grac ne valja, raspala mi se džigerica, vrati krepalog Titu da zaštiti domaću kvalitetnu proizvodnju"


Jel ti imaš inteligencije makara u tragovima,ozbiljno pitam? Kakve veze imaju barijere,carine i trgovački lanci s namjernim šikaniranjem domaćih dobavljača, iako se zna da kupci preferiraju te proizvode, ali opet im se ne dopušta da budu na policama..i ovo je cijeli bit problema koji tulavi kmetovi u RH ne mogu skužiti, jer su potkapacitirani.jbg.
Kraš je Gazda ucjenjival i tražil exluzivu. Sami dobavljači su se dozvolili bit u izolaciji.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac - Page 7 Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by Guest 16/10/2017, 14:52

W5,Parkside,svi ti neki cudni brandovi ali za sirtnis dobijes i jako vrsnu kvalitetu...eto kupih i burgiju njihovu i cirkular..i usporedjujem sa boschovim..jebiga,ne mogu naci mane..

w5 linija kemikalija za dom,za aute,ovo i ono..jebote tinta za printer inace 23 ojra,kupim za 3.5 ojra..

zene i cure u Lidlovima,kad dojde garderoba i obuca,kao koke kojima bacis kuruzu i TO OVDJE U SVABIJI..

Ne treba zaliti te ljude..dobiju oni dobru robu za razumno novaca...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac - Page 7 Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by Gost 16/10/2017, 14:52

pismejker wrote:
kserks_ wrote:
pismejker wrote:
kserks_ wrote:
marcellus wrote:toda u jednoj stvari ima pravo, jedino je konzum prodavao domaće proizvode, lidl kad preuzme dućane tamo ih nema uopće.
 koliki ti mora biti IQ da tvrdiš da Lidl prodaje domaće, nadalje od njihovih proizvoda imam kontrakcije od dvanaesnika do analnog otvora, toliko o kvaliteti.

Ali kmetovi vole njemačko smeće za nepovjerovati, lidlići bounce
Nis s nicim..i jedan i drugi..Kad Lid i Kajufland prestanu prodavati lokalne RH proizvode,jako ce te to dobro znati,..jedini lanci koji ionako skromnu RH ponudu plasirtaju prema kupcu..

ostalo je za sekciju, vjerovati ili ne...prije sam za ne..i dakako..

OKUSI ZAVICAJA,Lidlov brand za RH proizvode,ali i sire..ono sto vise niti Hrvati ne mogu kupiti na nekim drugim policama...
Kaufland je oko, prodaju itekako domaće, i to po vrlo povoljnim cijenama..ali Lidl, žalim ljude koji se tamo hrane, ti nemaju veze sa mozgom,pa se ljutite koliko želite...

ne ma ljutnje..Lidl postoji od 1'30..i nece propasti jos eonima..vjerovatno jer znaju jako dobro sto je to trgovanje...
Zalis ljude koji se tam ohrane..uglavnom su to sve cesce sVI hrvati,koji za svoju lovu dobiju najvise..Puno je proizvoda iz Poljske,Ceske,Madjarske,a to da bi se zadrzale niske i ristupacne cijene...
Pravo Svapsko,cak niti ne bi mogli platiti,jerbo je klasa 1..Ono na sto se ti bunis su "svapski" proizvodi iz Poljske..prehrana ,meso ,mlijecni proizvodi i jaja,uglavnom iz ErH..to se ne transportira na dalje..

eto Toda je prodavao RH,pa je propao...nesto i to govori.. :cleanteeth
 s obzirom da posluju sa 92 trgovine na jebenim top lokacijama, sa 30% radnika po jedinici površine prodajnog prostora,naspram ostalih,a dobit ih je nikakva nešto govori iole bistrijima:

1. sa prodaju po dampiškim cijenama

2. da prodaju robu koja nema neku prođu kod domaćeg stanovništva(kad makneš ituriste,koje kao mutavi traže lidl).
avatar
Gost
Guest


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac - Page 7 Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by vuksadinare 16/10/2017, 14:53

Eva_ wrote:
kserks_ wrote:
bora-corba wrote:
vuksadinare wrote:
bora-corba wrote:koliki IQ treba budali da svati da je u EU i nema carine, Tito je umro, gotovo je sa zaštitom domaće proizvodnje, ko te jebe šta si nekonkurentan
pa realno todi ej najmanje odgovarao ulazak u eu...zbog konkurencije...i zapravi vec kandidatskim statusom hrvatske za prijem u eu agrokor je poceo financijski padat i gomilat gubitke...jedino ga je jos drzava na zivotu odrzavala i strani krediti koje ocito duze vrijeme nije mogao vracat...
pa normalno da mu nije odgovarao jer je nesposoban za opstati u EU, a Tito je krepo i nema više barijera i zaštita. Prvo su cvilili "jao jao moram u Trst i Grac po strano" evo sad je došo Trst i Grac i uništio Todu, sad opet cvile "jao jao Grac ne valja, raspala mi se džigerica, vrati krepalog Titu da zaštiti domaću kvalitetnu proizvodnju"


Jel ti imaš inteligencije makara u tragovima,ozbiljno pitam? Kakve veze imaju barijere,carine i trgovački lanci s namjernim šikaniranjem domaćih dobavljača, iako se zna da kupci preferiraju te proizvode, ali opet im se ne dopušta da budu na policama..i ovo je cijeli bit problema koji tulavi kmetovi u RH ne mogu skužiti, jer su potkapacitirani.jbg.
Kraš je Gazda ucjenjival i tražil exluzivu. Sami dobavljači su se dozvolili bit u izolaciji.
ovo ej tocno za dobavljace..zadovoljili su se todom i nisu trazili druga trzista kao izvor prihoda racunajuci da ce toda vjecno biti gazda...dakle kuzili su se u biznis ko pura u drek...te se vodili po proncipu 'daj sto das'...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac - Page 7 Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by Guest 16/10/2017, 14:55

kserks_ wrote:
pismejker wrote:
kserks_ wrote:
pismejker wrote:
kserks_ wrote:
 koliki ti mora biti IQ da tvrdiš da Lidl prodaje domaće, nadalje od njihovih proizvoda imam kontrakcije od dvanaesnika do analnog otvora, toliko o kvaliteti.

Ali kmetovi vole njemačko smeće za nepovjerovati, lidlići bounce
Nis s nicim..i jedan i drugi..Kad Lid i Kajufland prestanu prodavati lokalne RH proizvode,jako ce te to dobro znati,..jedini lanci koji ionako skromnu RH ponudu plasirtaju prema kupcu..

ostalo je za sekciju, vjerovati ili ne...prije sam za ne..i dakako..

OKUSI ZAVICAJA,Lidlov brand za RH proizvode,ali i sire..ono sto vise niti Hrvati ne mogu kupiti na nekim drugim policama...
Kaufland je oko, prodaju itekako domaće, i to po vrlo povoljnim cijenama..ali Lidl, žalim ljude koji se tamo hrane, ti nemaju veze sa mozgom,pa se ljutite koliko želite...

ne ma ljutnje..Lidl postoji od 1'30..i nece propasti jos eonima..vjerovatno jer znaju jako dobro sto je to trgovanje...
Zalis ljude koji se tam ohrane..uglavnom su to sve cesce sVI hrvati,koji za svoju lovu dobiju najvise..Puno je proizvoda iz Poljske,Ceske,Madjarske,a to da bi se zadrzale niske i ristupacne cijene...
Pravo Svapsko,cak niti ne bi mogli platiti,jerbo je klasa 1..Ono na sto se ti bunis su "svapski" proizvodi iz Poljske..prehrana ,meso ,mlijecni proizvodi i jaja,uglavnom iz ErH..to se ne transportira na dalje..

eto Toda je prodavao RH,pa je propao...nesto i to govori.. :cleanteeth
 s obzirom da posluju sa 92 trgovine na jebenim top lokacijama, sa 30% radnika po jedinici površine prodajnog prostora,naspram ostalih,a dobit ih je nikakva nešto govori iole bistrijima:

1. sa prodaju po dampiškim cijenama

2. da prodaju robu koja nema neku prođu kod domaćeg stanovništva(kad makneš ituriste,koje kao mutavi traže lidl).
sve tanji i tanji argumenti.,.

da vis tek kako vani menadzere sa personalom...ihhhh..!!!!

1. niska cijena je oke..ako je proizvod takav da je kupac zadovoljan..

2.bogami,kad se ponude djecje fine garderobice i obleka za po doma i ovako..vidim ja da Mile Majke,bake,cure i ostal ose uredno daju na "ćeprkanje" i birkanje robe za sebe ili svoje...inace bi nesto tak oslicno platili duplo vise.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac - Page 7 Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by Gost 16/10/2017, 14:55

vuksadinare wrote:tedeski cak vaze hoce li kupiti neke todine firme poput leda,jamnice...makar mu nudili i po jeftinojoj cijeni...ima on love ali zna limit...plus sto drzi hr politicare na pristojnoj distanci...i ne zaposljava previse po politickim linijama...jer zna ako bude duzan ili politicarima ili on njima da ga moze vrag pojesti kao todu..
zato jer lik kuži politiku, što će mu proizvodne firme, kad neće imat di plasirat proizvode, zato i rade sve da potope Konzum ,pa mu svalili sve agrokore dugove haha
avatar
Gost
Guest


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac - Page 7 Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by Gost 16/10/2017, 14:58

pismejker wrote:
kserks_ wrote:
pismejker wrote:
kserks_ wrote:
pismejker wrote:
Nis s nicim..i jedan i drugi..Kad Lid i Kajufland prestanu prodavati lokalne RH proizvode,jako ce te to dobro znati,..jedini lanci koji ionako skromnu RH ponudu plasirtaju prema kupcu..

ostalo je za sekciju, vjerovati ili ne...prije sam za ne..i dakako..

OKUSI ZAVICAJA,Lidlov brand za RH proizvode,ali i sire..ono sto vise niti Hrvati ne mogu kupiti na nekim drugim policama...
Kaufland je oko, prodaju itekako domaće, i to po vrlo povoljnim cijenama..ali Lidl, žalim ljude koji se tamo hrane, ti nemaju veze sa mozgom,pa se ljutite koliko želite...

ne ma ljutnje..Lidl postoji od 1'30..i nece propasti jos eonima..vjerovatno jer znaju jako dobro sto je to trgovanje...
Zalis ljude koji se tam ohrane..uglavnom su to sve cesce sVI hrvati,koji za svoju lovu dobiju najvise..Puno je proizvoda iz Poljske,Ceske,Madjarske,a to da bi se zadrzale niske i ristupacne cijene...
Pravo Svapsko,cak niti ne bi mogli platiti,jerbo je klasa 1..Ono na sto se ti bunis su "svapski" proizvodi iz Poljske..prehrana ,meso ,mlijecni proizvodi i jaja,uglavnom iz ErH..to se ne transportira na dalje..

eto Toda je prodavao RH,pa je propao...nesto i to govori.. :cleanteeth
 s obzirom da posluju sa 92 trgovine na jebenim top lokacijama, sa 30% radnika po jedinici površine prodajnog prostora,naspram ostalih,a dobit ih je nikakva nešto govori iole bistrijima:

1. sa prodaju po dampiškim cijenama

2. da prodaju robu koja nema neku prođu kod domaćeg stanovništva(kad makneš ituriste,koje kao mutavi traže lidl).
sve tanji i tanji argumenti.,.

da vis tek kako vani menadzere sa personalom...ihhhh..!!!!

1. niska cijena je oke..ako je proizvod takav da je kupac zadovoljan..

2.bogami,kad se ponude djecje fine garderobice i obleka za po doma i ovako..vidim ja da Mile Majke,bake,cure i ostal ose uredno daju na "ćeprkanje" i birkanje robe za sebe ili svoje...inace bi nesto tak oslicno platili duplo vise.. :cleanteeth
hebala vas odjeća i alati...

ja govorim o hrani. Lidl svašatari i kilometrima je daleko od normalnog trgovačkog centra.


Last edited by kserks_ on 16/10/2017, 15:01; edited 1 time in total
avatar
Gost
Guest


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac - Page 7 Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by Eva_ 16/10/2017, 14:58

Kavran wrote:
Eva_ wrote:
vuksadinare wrote:pa jebote u vrijeme tode starijeg dok ej bio generalni direktor agrokombinata agrokombinat je bio najveci opskrbljivac hranom i prehrambenim proizvodima jna..onda znas koliko ej sati i koliko mu ej stari imao veza i uticaja..no jbg kad je uvukao previse ljudi u svoje mutljevine i kad je presao granicu dokle je smio ici..pao je..
Stari je udbaš, nije to tajna. Ali, i udba je imala kodeks i neki limit, pa je stari, kad je pretjerao, pošumljavao Goli ili tucao kamen di je već trebalo.

baš ..  sjekirom glave cijepali i ubijali devetgodišnjakine. nabijem te na kurac.
Udba je nekad bila čist pristojna organizacija, znal se red i di je granica. Đureković je uzel preveć i ode glava. Pravedno. Današnja udba nema mjere i pohlepom bude samu sebe pojela.
Btw, pod koliko ti to nickova pišeš?
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac - Page 7 Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by bora-corba 16/10/2017, 14:59

I onda poluretard misli da ako piše K plus je "domaće" haha
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac - Page 7 Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by Guest 16/10/2017, 15:00

Osim toga..Postoji ODREDBA da LIDL neke proizvode ne smije prodavati,da se netko ne uvrijedi..vecina su strani brandovi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac - Page 7 Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by bora-corba 16/10/2017, 15:02

ta "domaća" hrana je većinom iz BiH, Makedonije i Srbije. a sad ako još uvijek Yu smatra za "domaće" onda je u pravu
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac - Page 7 Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by Gost 16/10/2017, 15:02

pismejker wrote:Osim toga..Postoji ODREDBA da LIDL neke proizvode ne smije prodavati,da se netko ne uvrijedi..vecina su strani brandovi..
kako bilo hrana im je nejestiva i to govoirm na temelju osobnog iskustva, sve sam tamo probao, smeće do smeće od kojega dobiješ grčeve, jebiga to je fakt.
avatar
Gost
Guest


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac - Page 7 Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by Guest 16/10/2017, 15:02

pismejker wrote:
redder4 wrote:Ahhahaha  Predstava za kmetove napad na dvorac - Page 7 1f60b - službene vlasti nas JEBU u zdrav mozak  - tko još uopće može biti toliko naivan da vjeruje u trenutna događanja i PODMETANJA - (  nama običnoj raji )  -------- " ONI "  stvarno misle da smo  mi sitnokljuni totalne BUDALE  -  NABIJEM IH !!

Pljuc !!
Redderu..misle oni to vec 27 godina,no dug je put Spoznaje od Guzice do glave... :cleanteeth



Hmmm;

Ako si zadnjom rečenicom mislio na mene OSOBNO  da tobože do sada nisam  " shvatio " sva dosadašnja politička događanja u " LIJEPOJ NAŠOJ " ( ovo uopće  nema veze s nekim drugim stvarima gdje se ja i ti ne slažemo  u svojim osobnim razmišljanjima ) - PROLISTAJ UNAZAD  dosta mojih postova gdje sam JEBAO MAMICU svim političkim strukturama za koje sam smatrao da ustvari rade protiv HR i nas Hrvata bez PARDONA - A TI,  --  ako stvarno tako razmišljaš  - tvoj odgovor ću shvatiti kao  osobnu PROVOKACIJU - da sam eto -- iz NIŽE LIGE  tobože progledao ??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac - Page 7 Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by Guest 16/10/2017, 15:04

pismejker wrote:
redder4 wrote:Ahhahaha  Predstava za kmetove napad na dvorac - Page 7 1f60b - službene vlasti nas JEBU u zdrav mozak  - tko još uopće može biti toliko naivan da vjeruje u trenutna događanja i PODMETANJA - (  nama običnoj raji )  -------- " ONI "  stvarno misle da smo  mi sitnokljuni totalne BUDALE  -  NABIJEM IH !!

Pljuc !!
Redderu..misle oni to vec 27 godina,no dug je put Spoznaje od Guzice do glave... :cleanteeth



Hmmm;

Ako si zadnjom rečenicom mislio na mene OSOBNO  da tobože do sada nisam  " shvatio " sva dosadašnja politička događanja u " LIJEPOJ NAŠOJ " ( ovo uopće  nema veze s nekim drugim stvarima gdje se ja i ti ne slažemo  u svojim osobnim razmišljanjima ) - PROLISTAJ UNAZAD  dosta mojih postova gdje sam JEBAO MAMICU svim političkim strukturama za koje sam smatrao da ustvari rade protiv HR i nas Hrvata bez PARDONA - A TI,  --  ako stvarno tako razmišljaš  - tvoj odgovor ću shvatiti kao  osobnu PROVOKACIJU - da sam eto -- iz NIŽE LIGE  tobože progledao ??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac - Page 7 Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by Guest 16/10/2017, 15:04

kserks_ wrote:
pismejker wrote:
kserks_ wrote:
pismejker wrote:
kserks_ wrote:
Kaufland je oko, prodaju itekako domaće, i to po vrlo povoljnim cijenama..ali Lidl, žalim ljude koji se tamo hrane, ti nemaju veze sa mozgom,pa se ljutite koliko želite...

ne ma ljutnje..Lidl postoji od 1'30..i nece propasti jos eonima..vjerovatno jer znaju jako dobro sto je to trgovanje...
Zalis ljude koji se tam ohrane..uglavnom su to sve cesce sVI hrvati,koji za svoju lovu dobiju najvise..Puno je proizvoda iz Poljske,Ceske,Madjarske,a to da bi se zadrzale niske i ristupacne cijene...
Pravo Svapsko,cak niti ne bi mogli platiti,jerbo je klasa 1..Ono na sto se ti bunis su "svapski" proizvodi iz Poljske..prehrana ,meso ,mlijecni proizvodi i jaja,uglavnom iz ErH..to se ne transportira na dalje..

eto Toda je prodavao RH,pa je propao...nesto i to govori.. :cleanteeth
 s obzirom da posluju sa 92 trgovine na jebenim top lokacijama, sa 30% radnika po jedinici površine prodajnog prostora,naspram ostalih,a dobit ih je nikakva nešto govori iole bistrijima:

1. sa prodaju po dampiškim cijenama

2. da prodaju robu koja nema neku prođu kod domaćeg stanovništva(kad makneš ituriste,koje kao mutavi traže lidl).
sve tanji i tanji argumenti.,.

da vis tek kako vani menadzere sa personalom...ihhhh..!!!!

1. niska cijena je oke..ako je proizvod takav da je kupac zadovoljan..

2.bogami,kad se ponude djecje fine garderobice i obleka za po doma i ovako..vidim ja da Mile Majke,bake,cure i ostal ose uredno daju na "ćeprkanje" i birkanje robe za sebe ili svoje...inace bi nesto tak oslicno platili duplo vise.. :cleanteeth
hebala vas odjeća i alati...

ja govorim o hrani. Lidl svašatari i kilometrima je daleko od normalnog trgovačkog centra.
ne psuj..!!!

ne kuzim..kad gledam hladnjak njihov,od mesa do sira i ostalog..nis mi ne fali..
ostalo..tja..zadnji put pobro 15stak onih cokolada Kanditovih sa police Okusi zavicaja,XXL pakiranje meda,dado cokolade...grickalice su im jako dobre..meso..samo ono neobradjeno i nemljeveno..imaju jako fine pilete u komadu,friski,sve iz zone RH....

ne znam,ne znam na sto konkretno ciljas,mkoji proizvod..ne mogu nagadjati niti nabrajati.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac - Page 7 Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by Eva_ 16/10/2017, 15:04

bora-corba wrote:I onda poluretard misli da ako piše K plus je "domaće" haha
K je za kurčinu skraćenica. K od proizvoda, kvalitete i ukusa. K+ od ministra. K+ vlada, nastavite niz.....
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac - Page 7 Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by Gost 16/10/2017, 15:05

imaju oko 12 ili 13 tisuća trgovima diljem EU i pitanje je godine kada ide cijepanje od strane EU birokrata na više manjih firmi zbog monopola, ako su Hrvati kmetovi neki u EU nisu.
avatar
Gost
Guest


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac - Page 7 Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by Guest 16/10/2017, 15:05

redder4 wrote:
pismejker wrote:
redder4 wrote:Ahhahaha  Predstava za kmetove napad na dvorac - Page 7 1f60b - službene vlasti nas JEBU u zdrav mozak  - tko još uopće može biti toliko naivan da vjeruje u trenutna događanja i PODMETANJA - (  nama običnoj raji )  -------- " ONI "  stvarno misle da smo  mi sitnokljuni totalne BUDALE  -  NABIJEM IH !!

Pljuc !!
Redderu..misle oni to vec 27 godina,no dug je put Spoznaje od Guzice do glave... :cleanteeth



Hmmm;

Ako si zadnjom rečenicom mislio na mene OSOBNO  da tobože do sada nisam  " shvatio " sva dosadašnja politička događanja u " LIJEPOJ NAŠOJ " ( ovo uopće  nema veze s nekim drugim stvarima gdje se ja i ti ne slažemo  u svojim osobnim razmišljanjima ) - PROLISTAJ UNAZAD  dosta mojih postova gdje sam JEBAO MAMICU svim političkim strukturama za koje sam smatrao da ustvari rade protiv HR i nas Hrvata bez PARDONA - A TI,  --  ako stvarno tako razmišljaš  - tvoj odgovor ću shvatiti kao  osobnu PROVOKACIJU - da sam eto -- iz NIŽE LIGE  tobože progledao ??

ner odnosi se na tebe osobno,bez brige,nego na sve ljude..opusti se malo... FRENDLY...!! :chiefi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predstava za kmetove napad na dvorac - Page 7 Empty Re: Predstava za kmetove napad na dvorac

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 14 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum