ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu - Page 2 Empty Re: UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu

Post by vuksadinare Fri 13 Oct - 15:27

kaze tomo:'Iskreno mi je zao i ja sam propatio' :)....koliko ej 'propatio' vidio sam nekidan na cvetnom u njegovom restoranu kad se sa mamicem,miksom i jso sa jednim likom nazdravljao i smijao od uha do uha...i nije mi djelovao kao neki 'patnik' :)

vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu - Page 2 Empty Re: UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu

Post by vuksadinare Fri 13 Oct - 15:28

...a lik je interesantno gori duznik od todorica...ali jbg on je u dilu sa lokalnom bankarskom mafijom i mafijom..nije sa ruskom...za razliku do tode :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu - Page 2 Empty Re: UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu

Post by Guest Fri 13 Oct - 15:53

kic wrote:
Pinochet wrote:
kic wrote:
autopilot treba zabraniti na plovilima..
jok. treba biti prisutan kada voziš jahtu na autopilot. autopilot ti uštedi pun kurac goriva i vremena, i energije, jer da moraš vrtit timunom/kormilom/volanom, i pratit kurs, satralo bi te nakon dva sata, plus nikada nebi bio precizan.  probaj jedanput pa ćeš vidit :D

a druga je stvar što je on uključio autopilot, i pazi - autopilot na 26milja na sat.. ejj..  26milja nasat, jel tko proba tu brzinu. ja sam vozio i veliki brod na 7-8milja i manje na 25mija.. ogromna je razlika sa 25milja..

a ovaj vozi ogromnu jahtu 25milja na sat, i ide jebavati.. autopilot.

stari za takvu pizdariju mu je trebalo odrezat 10godina robije.
i nije mu prvi put. lik je već ubija ljude na cesti itd.. u americi bi ga spržili na doživotni zatvor. ali u u čardaku gdje on financira HDZ i prijatelj je sa bandićom i mamićem, nitko mu ništa ne može..

jadni ljudi koji su ratovali za ovu sprdačinu, aj barem opomena nama mlađima

o ne, treba raditi kad autopilot nije uključen :D

pa ne možeš onda piti s ženskima na palubi :))

mislim jebo vas autopilt u guzicu svejedno, zabranio bih i gotovo..

isti ti je kurac. ovaj će stavit ciglu na papučicu za gas, i zavezati volan, i tako će dobiti autopilot, i otići će jebavat.. funkcija autopilota ti je da izabereš kurs.. tipa 280 stupnjeva i brzinu.,. recimo 10čvorova.. i onda ti se nemoraš brinit za kurs, gledat da li te je val skrenioo za 1stupanj, a na uru vremena izgubiš puno vremena, i goriva i osobne energije bez autopilota na otvorenom. autopilot ti je samo kao "cruise" sa autom.. on ti drži istu brzinu, i kurs.. ti sve jedno moraš biti za volanom . i kod auta i broda.

ali druga je stvar uključit auto pilot na brzinu od 26čvorova , i onda otići jebavati.. to je za zatvor.. normalno da ćeš ubit nekoga
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu - Page 2 Empty Re: UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu

Post by vuksadinare Fri 13 Oct - 15:58

...ne bi aj horvatincica..nego ove odvjetnike mamu im jebem bez obraza i srama...samo da im je lovu uzet kao da nemaju...u nizozemskoj je odbjetnik odbio braniti jednog bogatasa i utjecajnog covjeka...koji ej pogazio zenu...jer je prosao kroz crveno mada zenu nije ubio..a ovi nasi odvjetnicki pohlepni dripci bez morala i casti bi branili i jacka trbosjeka samo ako love ima..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu - Page 2 Empty Re: UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu

Post by L'âme Fri 13 Oct - 16:04

Sudci su ipak najjaci.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu - Page 2 Empty Re: UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu

Post by vuksadinare Fri 13 Oct - 16:09

maggie13 wrote:Sudci su ipak najjaci.
...ova ga sutkinja osudi pa oslobodi..ocito je izvrsen jaki pritisak na nju...mozda i uz prijetnju te joj uz prijetnju uvalili i koju pinku da suti...horvatincic je covjek mafijaskih krugova i bez obzira sto ucinio ili za sto mu se sudi..moze uvijek propjevati ako ga se pritisne.ili nesto obeca za suradnju..i zato je bilo bolje ne riskirati nego ga drzati vani pa makar cijela drzava pljuvala po njemu,njima i pravosuđu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu - Page 2 Empty Re: UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu

Post by vuksadinare Fri 13 Oct - 16:11

..a i sutkinja ce vjerojatno drzat jezik za zubima ili...ionako je pred mirovinu kako izgleda...pa joj se fucka i da je sad razrjese..dobila je sigurno i dobru pinku da moze zivjet uredno do mirovine..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu - Page 2 Empty Re: UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu

Post by vuksadinare Fri 13 Oct - 16:13

ovi iz sdp-a su mi najjaci..oni uvijek sve osuđuju traze..a dok su bili na valsti i toda i horvatincic i mamic su se slobodno setali i nista im nisu mogli..pa se pravdaju ko djeca..kad ih pitaju zasto vi niste..'pa nista im nismo mogli'..onda suti jebote bog a ne sad glumiti moraliste
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu - Page 2 Empty Re: UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu

Post by Gost Fri 13 Oct - 16:15

Jebat šta se čudite, zaboravili ste kako je recidivist Čačić prošao, pola godine u zatvoru i to samo zato jer je suđenje bilo u Mađarskoj..
avatar
Gost
Guest


Back to top Go down

UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu - Page 2 Empty Re: UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu

Post by vuksadinare Fri 13 Oct - 16:18

kserks_ wrote:Jebat šta se čudite, zaboravili ste kako je recidivist Čačić prošao, pola godine u zatvoru i to samo zato jer je suđenje bilo u Mađarskoj..
pa sto se onda sdpovci bune i iscuđavaju cacic je bio sa njima na vlasti..joj kako bi ja to samarao...ovi hdzovci se nisu javili vjerojatno i dijelu njih je neugodno zbog presude...ali bar se nisu javili
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu - Page 2 Empty Re: UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu

Post by Gost Fri 13 Oct - 16:23

vuksadinare wrote:
kserks_ wrote:Jebat šta se čudite, zaboravili ste kako je recidivist Čačić prošao, pola godine u zatvoru i to samo zato jer je suđenje bilo u Mađarskoj..
pa sto se onda sdpovci bune i iscuđavaju cacic je bio sa njima na vlasti..joj kako bi ja to samarao...ovi hdzovci se nisu javili vjerojatno i dijelu njih je neugodno zbog presude...ali bar se nisu javili

i sad pazi ovo, Čačić nakon što je ubio dvoje ljude, prvo ga slikalo kako i dalje vozi auto u ZG, pa je potom par mjeseci poslije nasukao brod kod Šolte, dakle teški recidivista i dalje pravi pizdarije..
A prije ovoga u Mađarskoj je imao 3-4 totalke i pitaj boga koliko prometnih koje nigdje nisu evidentirane, jer je kešovina riješila problem na licu mjesta..

ehh ti privilegirani ljevičari..
avatar
Gost
Guest


Back to top Go down

UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu - Page 2 Empty Re: UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu

Post by catabbath Fri 13 Oct - 17:25

Čačić je bar formalno proglašen krivim i ako se.dobro sjećam bila je neka magluština u pitanju a ne neka kurva kao u ovom a i nije se nešto izvlačio kao Tomo.. Inače da bi čovik bio serial kiler treba ubiti bar 3 osobe u više navrata. Tomo je ubio 4 u 2 navrata, za sada.

_________________
UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12387
2015-08-22


Back to top Go down

UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu - Page 2 Empty Re: UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu

Post by catabbath Fri 13 Oct - 17:26

Bilo bi fora sad kad bi ovo lito Tomo naletio gliserom da dicu od vrhovnice ili nar od sutkinje...

_________________
UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12387
2015-08-22


Back to top Go down

UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu - Page 2 Empty Re: UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu

Post by Guest Fri 13 Oct - 17:29

catabbath wrote:Bilo bi fora sad kad bi ovo lito Tomo naletio gliserom da dicu od vrhovnice ili nar od sutkinje...
iz tvojih uta u allahove/božje/sotine uši
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu - Page 2 Empty Re: UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu

Post by kaya Fri 13 Oct - 17:32

catabbath wrote:Čačić je bar formalno proglašen krivim i ako se.dobro sjećam bila je neka magluština u pitanju a ne neka kurva kao u ovom a i nije se nešto izvlačio kao Tomo.. Inače da bi čovik bio serial kiler treba ubiti bar 3 osobe u više navrata. Tomo je ubio 4 u 2 navrata, za sada.
Tomo je skoro "ubio" i mene prije par godina . Uvjetno rečeno ubio jer je brzina bila takva da bi mogao samo oštetiti auto. Jer on naime prestiže vozilo ispred njega koje skreće na parkirno mjesto ljevo i siječe mu put.
Samo da me udario ja bi dizalicu iz gepeka izvadila ( ako to imam) i udarila ga posred čela da dobije sinkopu jesam dobro zapamtila , odmah !
Ne zbog auta, za to mi se fućka nego zato jer je odvratan.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu - Page 2 Empty Re: UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu

Post by Yehudi Fri 13 Oct - 17:35

Pinochet wrote:koji jebeni čardak od države. ej. totalni čardak. di su sada čardakovci? Tomo je desničar, katolik, HDZovac, frend sa bosancima krimosima, pa je "naš"


  Republika trula banana ili smrdljiva riba........a riba od glave smrdi

 heeej kad je jebano pravosudje korumpirano, počevši od ustavnog suda

 Onda je sve jasno
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu - Page 2 Empty Re: UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu

Post by kaya Fri 13 Oct - 17:37

catabbath wrote:Bilo bi fora sad kad bi ovo lito Tomo naletio gliserom da dicu od vrhovnice ili nar od sutkinje...
Od sutkinje, od sutkinje.
I dalje čita o sinkopi i ni da pocrveni...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu - Page 2 Empty Re: UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu

Post by Brain32 Fri 13 Oct - 17:42

A ništa, sada da smo ljudi, za sve prometne kazne, kazne za parkiranje i sl. uložiti prigovor - sinkopa...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu - Page 2 Empty Re: UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu

Post by L'âme Fri 13 Oct - 17:45

kaja wrote:
catabbath wrote:Bilo bi fora sad kad bi ovo lito Tomo naletio gliserom da diciu od vrhovnice ili nar od sutkinje...
Od sutkinje, od sutkinje.
I dalje čita o sinkopi i ni da pocrveni...
x
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu - Page 2 Empty Re: UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu

Post by kaya Fri 13 Oct - 17:46

Brain32 wrote:A ništa, sada da smo ljudi, za sve prometne kazne, kazne za parkiranje i sl. uložiti prigovor - sinkopa...
Da. Ja cu sutra odmah napisati jedan prigovor na kaznu za parkiranje. Da sam pala u sinkopu napisati cu a kao dokaz priložiti račun od masaže leđa jer ljecim se tako i popravljam cirkulaciju .
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu - Page 2 Empty Re: UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu

Post by mutava baštarda Fri 13 Oct - 17:51

kaja wrote:
Brain32 wrote:A ništa, sada da smo ljudi, za sve prometne kazne, kazne za parkiranje i sl. uložiti prigovor - sinkopa...
Da. Ja cu sutra odmah napisati jedan prigovor na kaznu za parkiranje. Da sam pala u sinkopu napisati cu a kao dokaz priložiti račun od masaže leđa jer ljecim se tako i popravljam cirkulaciju .
Ne zaboravi napisati da si iz ugledne ubitelji

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu - Page 2 Empty Re: UŽIVO Tomislav Horvatinčić oslobođen na šibenskom sudu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum