ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenković je neopreznom izjavom otkrio da je Marić lagao i možda počinio ozbiljno kazneno djelo

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Plenković je neopreznom izjavom otkrio da je Marić lagao i možda počinio ozbiljno kazneno djelo - Page 3 Empty Re: Plenković je neopreznom izjavom otkrio da je Marić lagao i možda počinio ozbiljno kazneno djelo

Post by Eva_ 9/10/2017, 16:16

Trebaju u zatvoru završit Uprava Agrokora, svi izvršni direktori od 2010 do danas, svi ministri financija i svi odgovorn u PU, revizori koji su ta izvješća sastavljali i potpisivali. Svi su sve znali, ali su sudjelovali u kriminalu radi osobne koristi.

Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Plenković je neopreznom izjavom otkrio da je Marić lagao i možda počinio ozbiljno kazneno djelo - Page 3 Empty Re: Plenković je neopreznom izjavom otkrio da je Marić lagao i možda počinio ozbiljno kazneno djelo

Post by darth_vader 9/10/2017, 16:20

Eva_ wrote:Kako je to promaklo Poreznoj upravi?

Menadžment Agrokora je mila majka za poreznu...ili krajnja nesposobnost ili kriminal...ne postoji niti jedan drugi odgovor...u oba slučaja politička odgovornost za sve upletene, a naravno i kaznena za umocene koji su svjesno prikrivali stvarno stanje...samo jebi ga DORH, pa pravosuđe... najbolje je sve zaboraviti...

darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Plenković je neopreznom izjavom otkrio da je Marić lagao i možda počinio ozbiljno kazneno djelo - Page 3 Empty Re: Plenković je neopreznom izjavom otkrio da je Marić lagao i možda počinio ozbiljno kazneno djelo

Post by Eva_ 9/10/2017, 16:22

jasambrend wrote:
Eva_ wrote:Kako je to promaklo Poreznoj upravi?

Menadžment Agrokora je mila majka za poreznu...ili krajnja nesposobnost ili kriminal...ne postoji niti jedan drugi odgovor...u oba slučaja politička odgovornost za sve upletene, a naravno i kaznena za umocene koji su svjesno prikrivali stvarno stanje...samo jebi ga DORH, pa pravosuđe... najbolje je sve zaboraviti...

Njih je pratila Mila V. iz PU NZG odlučna, stručna, stroga i sklona mobbingu svojih pomoćnika. Heh, nek se provjeri njena imovinska kartica. Sve se zna, ali vrana vrani oči ne vadi.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Plenković je neopreznom izjavom otkrio da je Marić lagao i možda počinio ozbiljno kazneno djelo - Page 3 Empty Re: Plenković je neopreznom izjavom otkrio da je Marić lagao i možda počinio ozbiljno kazneno djelo

Post by RayMabus 9/10/2017, 16:23

http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/510983/ramljak-podigao-kaznenu-prijavu-protiv-ivice-todorica-evo-koje-su-sve-racunovodstvene-nepravilnosti-uocene-tijekom-revizije-agrokora
RayMabus
RayMabus

Posts : 176330
2014-04-11


Back to top Go down

Plenković je neopreznom izjavom otkrio da je Marić lagao i možda počinio ozbiljno kazneno djelo - Page 3 Empty Re: Plenković je neopreznom izjavom otkrio da je Marić lagao i možda počinio ozbiljno kazneno djelo

Post by darth_vader 9/10/2017, 16:23

Eva_ wrote:Trebaju u zatvoru završit Uprava Agrokora, svi izvršni direktori od 2010 do danas, svi ministri financija i svi odgovorn u PU, revizori koji su ta izvješća sastavljali i potpisivali. Svi su sve znali, ali su sudjelovali u kriminalu radi osobne koristi.

Jednokratno uvesti kineske zakone za privredni kriminal, a izvršenje presuda uz TV prijenos...izgraditi stadion za tu svrhu...kasnije može reprezentacija na njemu igrati...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Plenković je neopreznom izjavom otkrio da je Marić lagao i možda počinio ozbiljno kazneno djelo - Page 3 Empty Re: Plenković je neopreznom izjavom otkrio da je Marić lagao i možda počinio ozbiljno kazneno djelo

Post by Eva_ 9/10/2017, 16:24

Ministar Marić si je od pošteno zarađenih plaća u Agrokoru kupil sat od 50 k kuna.

Koji bjednik.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Plenković je neopreznom izjavom otkrio da je Marić lagao i možda počinio ozbiljno kazneno djelo - Page 3 Empty Re: Plenković je neopreznom izjavom otkrio da je Marić lagao i možda počinio ozbiljno kazneno djelo

Post by darth_vader 9/10/2017, 16:27

Eva_ wrote:Ministar Marić si je od pošteno zarađenih plaća u Agrokoru kupil sat od 50 k kuna.

Koji bjednik.

HDZ zbog njega raskinuo koaliciju s Mostom da bi se slizali s četnicima... čardak u ekstazi, Plenki spasitelj...to je bio trenutak u kojem sam jednostavno odustao od ovog naroda...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Plenković je neopreznom izjavom otkrio da je Marić lagao i možda počinio ozbiljno kazneno djelo - Page 3 Empty Re: Plenković je neopreznom izjavom otkrio da je Marić lagao i možda počinio ozbiljno kazneno djelo

Post by RayMabus 9/10/2017, 16:33

Koji nered
RayMabus
RayMabus

Posts : 176330
2014-04-11


Back to top Go down

Plenković je neopreznom izjavom otkrio da je Marić lagao i možda počinio ozbiljno kazneno djelo - Page 3 Empty Re: Plenković je neopreznom izjavom otkrio da je Marić lagao i možda počinio ozbiljno kazneno djelo

Post by Sabina Spielrein 9/10/2017, 16:50

Cirkus.

Već mjesec dana najavljuju hapšenja 50ak ljudi koji bi onda bili pokajnici uz Crnjca, dočim se bivša uprava u međuvremenu, bar najvažniji od njih, raselili posvuda.

Ramljak se nada kako će Ameri i dalje "pomagati".
Navodno se u izvješću trebalo pronaći nepravilnosti još iz 2013., u to doba su i Amerikanci posudili novce Agrokoru, time ispada kako je uprava prevarila i američke banke.
U tom slučaju isti bi mogli tražiti izručenje Todorića u Ameriku zbog suđenja; Hrvatskoj se može dogoditi da određene države ne izruče Todorića zbog kaznene prijave i suđenja ovdje, Amerikancima se to može malo teže dogoditi.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Plenković je neopreznom izjavom otkrio da je Marić lagao i možda počinio ozbiljno kazneno djelo - Page 3 Empty Re: Plenković je neopreznom izjavom otkrio da je Marić lagao i možda počinio ozbiljno kazneno djelo

Post by RayMabus 9/10/2017, 16:59

Stvarno smo banana republika
RayMabus
RayMabus

Posts : 176330
2014-04-11


Back to top Go down

Plenković je neopreznom izjavom otkrio da je Marić lagao i možda počinio ozbiljno kazneno djelo - Page 3 Empty Re: Plenković je neopreznom izjavom otkrio da je Marić lagao i možda počinio ozbiljno kazneno djelo

Post by Guest 9/10/2017, 21:40

Eva_ wrote:Ministar Marić si je od pošteno zarađenih plaća u Agrokoru kupil sat od 50 k kuna.

Koji bjednik.
gle sto se mene tice Mogu Rusi pobiti ciejlu Vladur adi toga ja necu mrdnut previse,ali ako narod bude to placao onda ce mi Rusi biti na nisanu mojih Moci,a to bu gadno zavrsilo,neak pobijus ve umijesane u taj slucaj mene ZABOLI,ali narod nece placatit ako nesto
a ako Rusija natjera da HRvatskig rađani placaju dug ASgrokora onda su napali i mene a to znaci da ce biti poslava i potresa diljem Rusije

dakle    iamjju politicare koji sus e nakrali neka njih gone ali narod nece platiti,jer u tom slcujau ja se aktiviram na Rusiju,sve Oluje sa Amerike ce ici na RUsiju i ne samo Oluje
dakle EVA nesalim se,nece HRvatski narod JEBATI niti HRvatski politicari niti Ruski niti bilo tko

najbolje bib ilo da Rusi zaplijene imovinu Todorica i onih odgovornih u vladi/oporbi,sto se mene tice moze ih i pobiti lopove ionako netrpim
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenković je neopreznom izjavom otkrio da je Marić lagao i možda počinio ozbiljno kazneno djelo - Page 3 Empty Re: Plenković je neopreznom izjavom otkrio da je Marić lagao i možda počinio ozbiljno kazneno djelo

Post by prckov 9/10/2017, 21:46

mojeoluje wrote:
Eva_ wrote:Ministar Marić si je od pošteno zarađenih plaća u Agrokoru kupil sat od 50 k kuna.

Koji bjednik.
gle sto se mene tice Mogu Rusi pobiti ciejlu Vladur adi toga ja necu mrdnut previse,ali ako narod bude to placao onda ce mi Rusi biti na nisanu mojih Moci,a to bu gadno zavrsilo,neak pobijus ve umijesane u taj slucaj mene ZABOLI,ali narod nece placatit ako nesto
a ako Rusija natjera da HRvatskig rađani placaju dug ASgrokora onda su napali i mene a to znaci da ce biti poslava i potresa diljem Rusije

dakle    iamjju politicare koji sus e nakrali neka njih gone ali narod nece platiti,jer u tom slcujau ja se aktiviram na Rusiju,sve Oluje sa Amerike ce ici na RUsiju i ne samo Oluje
dakle EVA nesalim se,nece HRvatski narod JEBATI niti HRvatski politicari niti Ruski niti bilo tko

najbolje bib ilo da Rusi zaplijene imovinu Todorica i onih odgovornih u vladi/oporbi,sto se mene tice moze ih i pobiti lopove ionako netrpim
ja bi im poslo skakavce da im izjedu sav kupus, mrkvu I lubenice
prckov
prckov

Posts : 34147
2014-04-19


Back to top Go down

Plenković je neopreznom izjavom otkrio da je Marić lagao i možda počinio ozbiljno kazneno djelo - Page 3 Empty Re: Plenković je neopreznom izjavom otkrio da je Marić lagao i možda počinio ozbiljno kazneno djelo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum