ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KATALONIJA JE ŠPANIJA

Go down

KATALONIJA JE ŠPANIJA Empty KATALONIJA JE ŠPANIJA

Post by Guest Sun 8 Oct - 18:12

KATALONIJA JE ŠPANIJA" U Barseloni stotine hiljada na protestu protiv nezavisnosti (FOTO, VIDEO)
[size=11]Tanjug | 08. 10. 2017 - 11:30h KATALONIJA JE ŠPANIJA Cat_icn_more [size=11]16:38h[/size][/size]
Komentara: 33
Oko 350.000 ljudi učestvovalo je danas na prvim velikim demonstracijama protiv nezavisnosti Katalonije u Barseloni od početka krize u tom španskom regionu, saopštila je gradska policija.

Organizatori skupa su naveli da je na protestu bilo izmedju 930.000 i 950.000 ljudi.

Demonstranti okupljeni na glavnom gradskom trgu u Barseloni nosili su španske i katalonske zastave, a neki od njih su uzvikivali "Katalonija je Španija" i pozivali na hapšenje katalonskog lidera Karlesa Pudždemona.
Mnogi od njih nose španske i katalonske zastave i transparente "Katalonija je Španija" i "Zajedno smo jači", prenosi Rojters.
KATALONIJA JE ŠPANIJA Y2JktkqTURBXy85Njk3MDZkNjcxN2E0YTZhMjMyOGRjZmE2ZmFkNjIwNS5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA

Foto: Marta Perez / EPA;
Hosep Borel i Mario Vargas Ljosa među demonstrantima
Na skupu pod parolom "Dosta! Urazumimo se!" pojavili su se i nobelovac Mario Vargas Ljosa i bivši predsednik Evropskog parlamenta Hosep Borel.




Pre tačno nedelju dana u Kataloniji je održan referendum o nezavisnosti koji je španski sud suspendovao a vlada u Madridu proglasila nezakonitim. Referendum je obeležilo policijsko nasilje i velikim brojem povređenih građana i policajaca.

Većina izašlih glasala je za nezavisnost, mada je na referendum izašlo manje od polovine birača.
KATALONIJA JE ŠPANIJA LdAktkqTURBXy9lMjk0NjY4MTRjNGIwY2ZmMjUzNTJmMzIyMzdkNDE3NS5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA

Foto: Alberto Estevez / EPA;
Juče su u Barseloni, Madridu i drugim španskim gradovima održani mitinzi za jedinstvo Španije.

Sa druge strane, održan je i skup za nezavisnost Katalonije čiji organizatori su pozvali demonstrante da nose neutralnu belu odeću, bez zastava.
http://www.blic.rs/vesti/svet/katalonija-je-spanija-u-barseloni-stotine-hiljada-na-protestu-protiv-nezavisnosti/2y4fx45


Last edited by pizzon on Sun 8 Oct - 18:15; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KATALONIJA JE ŠPANIJA Empty Re: KATALONIJA JE ŠPANIJA

Post by Guest Sun 8 Oct - 18:14

nadam se da ovo ide u pravom smeru.
ne znam, da li je tacna informacija,
da je na referendumu bilo ispod 5o%
biraca sa pravom glasa ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KATALONIJA JE ŠPANIJA Empty Re: KATALONIJA JE ŠPANIJA

Post by Guest Sun 8 Oct - 18:15

evo lojalisti. lijepo skoro milijun lojalista
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KATALONIJA JE ŠPANIJA Empty Re: KATALONIJA JE ŠPANIJA

Post by Guest Sun 8 Oct - 18:16

jedinstvena  španija  :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KATALONIJA JE ŠPANIJA Empty Re: KATALONIJA JE ŠPANIJA

Post by T. Sun 8 Oct - 18:46

Pinochet wrote:evo lojalisti. lijepo skoro milijun lojalista
Procjena policije je 350.000, otganizatori tvrde 950.000...
Sad, prvo bi trebalo znati koje policije, katalonske ili španjolske...
Inače je na referendum izašlo cca. 42% glassča, a primjera radi 1991. kod nas cca. 84%...
Istina, uvjeti u kataloniji nisu bili idealni, ali činjenica je da 42% ne predstavlja većinu...
Dakle, po svemu sudeći je i sama katalonija podijeljena...
T.
T.

Posts : 17110
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

KATALONIJA JE ŠPANIJA Empty Re: KATALONIJA JE ŠPANIJA

Post by Guest Sun 8 Oct - 18:49

Organizirano 1 800 besplatnih autobusa za prijevoz do Barcelone.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KATALONIJA JE ŠPANIJA Empty Re: KATALONIJA JE ŠPANIJA

Post by Guest Sun 8 Oct - 20:10

i VOjvodina isto NIJE Srbija nego autonomna republika tipa KOSOVO,hahah
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KATALONIJA JE ŠPANIJA Empty Re: KATALONIJA JE ŠPANIJA

Post by Guest Sun 8 Oct - 20:11

u biti HRvatsk uopce nema granicus a Srbijom nego sa jugoslavernskom autonomnom pokrajinom VOJVODINOM,ajmo protesti AJMOooooooooooooooo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KATALONIJA JE ŠPANIJA Empty Re: KATALONIJA JE ŠPANIJA

Post by Guest Sun 8 Oct - 20:44

pizzon wrote:jedinstvena  španija  :tu
jedinstvena Vojvodina KATALONIJA JE ŠPANIJA 1f4ef  KATALONIJA JE ŠPANIJA 1f4ef ,neka se trube oglase cheers cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KATALONIJA JE ŠPANIJA Empty Re: KATALONIJA JE ŠPANIJA

Post by IL Risorto Sun 8 Oct - 20:52

mojeoluje wrote:u biti HRvatsk uopce nema granicus a Srbijom nego sa jugoslavernskom autonomnom pokrajinom VOJVODINOM,ajmo protesti AJMOooooooooooooooo
Ti nisi nikakav Jahvin moćnik,nego obični ustaša.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

KATALONIJA JE ŠPANIJA Empty Re: KATALONIJA JE ŠPANIJA

Post by Guest Sun 8 Oct - 20:55

Iknar je gay wrote:
mojeoluje wrote:u biti HRvatsk uopce nema granicus a Srbijom nego sa jugoslavernskom autonomnom pokrajinom VOJVODINOM,ajmo protesti AJMOooooooooooooooo
Ti nisi nikakav Jahvin moćnik,nego obični ustaša.
nezanimaju me glupe ustase niti ostali ja nisam JAhvin Mocnik aj sam stvorenje koje je stvoreno rpiej tvoga Gazde Lucifera,a on mi je onda bio mlađi brat,a sada je neprijatelj,a ti si samo ljudska zivotinja koja sluzi JAdnika,kuzis
ali nezamarasjs e bices rijesen vrlo ucinkovito i zauvijek ti nisi nitko covjece,ali ajdde uzivaj da mislis da jesi ja znam da NISI
pozdravi gazdu,a ti si ionako nebitan
uzivaj dok moze sjer uskoro neces moci,hahhahah
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KATALONIJA JE ŠPANIJA Empty Re: KATALONIJA JE ŠPANIJA

Post by T. Sun 8 Oct - 20:56

:mog

_________________
KATALONIJA JE ŠPANIJA Unname11
T.
T.

Posts : 17110
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

KATALONIJA JE ŠPANIJA Empty Re: KATALONIJA JE ŠPANIJA

Post by IL Risorto Sun 8 Oct - 20:58

mojeoluje wrote:
Iknar je gay wrote:
mojeoluje wrote:u biti HRvatsk uopce nema granicus a Srbijom nego sa jugoslavernskom autonomnom pokrajinom VOJVODINOM,ajmo protesti AJMOooooooooooooooo
Ti nisi nikakav Jahvin moćnik,nego obični ustaša.
nezanimaju me glupe ustase niti ostali ja nisam JAhvin Mocnik aj sam stvorenje koje je stvoreno rpiej tvoga Gazde Lucifera,a on mi je onda bio mlađi brat,a sada je neprijatelj,a ti si samo ljudska zivotinja koja sluzi JAdnika,kuzis
ali nezamarasjs e bices rijesen vrlo ucinkovito i zauvijek ti nisi nitko covjece,ali ajdde uzivaj da mislis da jesi ja znam da NISI
pozdravi gazdu,a ti si ionako nebitan
uzivaj dok moze sjer uskoro neces moci,hahhahah
Nećeš ni ti ništa uskoro moć.Tvoje zdravlje je sve lošije,nećeš dočekat 49tu godinu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

KATALONIJA JE ŠPANIJA Empty Re: KATALONIJA JE ŠPANIJA

Post by Guest Sun 8 Oct - 21:02

Iknar je gay wrote:
mojeoluje wrote:
Iknar je gay wrote:
mojeoluje wrote:u biti HRvatsk uopce nema granicus a Srbijom nego sa jugoslavernskom autonomnom pokrajinom VOJVODINOM,ajmo protesti AJMOooooooooooooooo
Ti nisi nikakav Jahvin moćnik,nego obični ustaša.
nezanimaju me glupe ustase niti ostali ja nisam JAhvin Mocnik aj sam stvorenje koje je stvoreno rpiej tvoga Gazde Lucifera,a on mi je onda bio mlađi brat,a sada je neprijatelj,a ti si samo ljudska zivotinja koja sluzi JAdnika,kuzis
ali nezamarasjs e bices rijesen vrlo ucinkovito i zauvijek ti nisi nitko covjece,ali ajdde uzivaj da mislis da jesi ja znam da NISI
pozdravi gazdu,a ti si ionako nebitan
uzivaj dok moze sjer uskoro neces moci,hahhahah
Nećeš ni ti ništa uskoro moć.Tvoje zdravlje je sve lošije,nećeš dočekat 49tu godinu.
kao sto sam rekaos a tobom nema smisla raspravljati sa ljudskim idiotima se ne prica
uzivaj covjece,idem razgovarati sa nekim majmunom on bar shvacas tanje stvari za razliku od tebe
shvati ti sis amo nize smrtno prigklupo biocer nista vise,to je tvoj smisao biti glup i umrijeti,to bi ti i Lucifer rekao ili vec je,heheh
ajde govance otprdi ti si    ROB to ej tvoja svrha a ako ences slsuati buices kaznjen to lucifer misli o tebi ti ljudski gnoju
hahhahah
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KATALONIJA JE ŠPANIJA Empty Re: KATALONIJA JE ŠPANIJA

Post by Guest Sun 8 Oct - 21:02

pizzon wrote:jedinstvena  španija  :tu

Tako je. Učite od najboljih.  Vidiš kako se čuva svoje, a ne ko vi onomad s Kosova...."bježte noge, posra vas guzica"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

KATALONIJA JE ŠPANIJA Empty Re: KATALONIJA JE ŠPANIJA

Post by IL Risorto Sun 8 Oct - 21:07

mojeoluje wrote:
Iknar je gay wrote:
mojeoluje wrote:
Iknar je gay wrote:
mojeoluje wrote:u biti HRvatsk uopce nema granicus a Srbijom nego sa jugoslavernskom autonomnom pokrajinom VOJVODINOM,ajmo protesti AJMOooooooooooooooo
Ti nisi nikakav Jahvin moćnik,nego obični ustaša.
nezanimaju me glupe ustase niti ostali ja nisam JAhvin Mocnik aj sam stvorenje koje je stvoreno rpiej tvoga Gazde Lucifera,a on mi je onda bio mlađi brat,a sada je neprijatelj,a ti si samo ljudska zivotinja koja sluzi JAdnika,kuzis
ali nezamarasjs e bices rijesen vrlo ucinkovito i zauvijek ti nisi nitko covjece,ali ajdde uzivaj da mislis da jesi ja znam da NISI
pozdravi gazdu,a ti si ionako nebitan
uzivaj dok moze sjer uskoro neces moci,hahhahah
Nećeš ni ti ništa uskoro moć.Tvoje zdravlje je sve lošije,nećeš dočekat 49tu godinu.
kao sto sam rekaos a tobom nema smisla raspravljati sa ljudskim idiotima se ne prica
uzivaj covjece,idem razgovarati sa nekim majmunom on bar shvacas tanje stvari za razliku od tebe
shvati ti sis amo nize smrtno prigklupo biocer nista vise,to je tvoj smisao biti glup i umrijeti,to bi ti i Lucifer rekao ili vec je,heheh
ajde govance otprdi ti si    ROB to ej tvoja svrha a ako ences slsuati buices kaznjen to lucifer misli o tebi ti ljudski gnoju
hahhahah
Gotov si.Sad te više nitko ne može spasit.Milostivi Allah poslat će ti bolest.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

KATALONIJA JE ŠPANIJA Empty Re: KATALONIJA JE ŠPANIJA

Post by catabbath Sun 8 Oct - 21:29

Eeee ne laje pas zbog sela cheers

_________________
KATALONIJA JE ŠPANIJA Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

KATALONIJA JE ŠPANIJA Empty Re: KATALONIJA JE ŠPANIJA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum