ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

živi s cimericom koja je pronašla Isusa Krista pa ga sad svako jutro jebe s time da je u njemu spas

Go down

živi s cimericom koja je pronašla Isusa Krista pa ga sad svako jutro jebe s time da je u njemu spas Empty živi s cimericom koja je pronašla Isusa Krista pa ga sad svako jutro jebe s time da je u njemu spas

Post by debotoijusto 8/10/2017, 17:15

Njegovi koncerti su često čista lutrija. Nekad ode nakon pet pjesama, nekad je toliko odsutan da to ne liči na ništa, a nekad je sasvim normalan i apsolutno rasturi. Od svih njegovih koncerata koje sam vidio kroz godine, a bilo ih je skoro 20-ak, što s Majkama, što s Plaćenicima, možda nikada Bare nije bio u ovakvom raspoloženju kao jučer.
Lucidan, ali dosta pijan uz čitav niz socijalnih, estradnih i raznih drugih tema koje je povlačio između pjesama. Za početak je svima obznanio da je od neki dan i službeno Zagrepčanin, da bi nas onda proveo kroz neka svoja razmišljanja o Titu, Sigmundu Freudu, tucanju oraha i koječemu drugom. Svako toliko ušao bi u polemiku s nekim iz publike tko bi zaurlao "Sviraaaaj" pa bi mu odgovorio da će večeras čuti "ono što nigdje drugdje neće moći čuti". Sve to što je izgovorio bilo je teško popamtiti.
Tako su Majke, tj. ono što je od njih ostalo, jučerašnji "Baretov opus" otvorile s "Grešnikom", "Fantastičnom vatrom" i "Bez pameti". Nije to, ruku na srce, najbolje zvučalo, ali do "Krvarim od dosade" kao da su se uštimali i onda je to do kraja ličilo na jako ozbiljan koncert.

A Bare, s 53 godine, i svime što mu se kroz život izdogađalo, polako počinje ličiti na Mišu Kovača. U dobrom smislu, koliko sličnost s Mišom može biti dobra. Otpjeva ili, češće, izgovori prve dvije riječi strofe i onda samo raširi ruke, a sljedbeništvo uglas otpjeva što god treba. Nekad i cijele pjesme, ako Bare tako kaže.
"Postoji u Hrvatskoj neka Lea… Leona… Luna… Kako se zove, znaš? Ona je kao neka glumica, ona je hrvatski projekt za Hollywood. Jeste li znali da je onaj Goran Višnjić bio projekt HDZ-a?" otkrio nam je Bare prije nego što je najavio “Ja sam budućnost”.

Pred kraj koncerta, prije nego što će na bisu izvesti dvije nove pjesme koje su premračne i za Doorse i koje vam ne preporučam, Bare je opleo po svima, vladi najviše.
"Jebo im pas mater, svima. Svi su isti. Eeeeej, pa ljudi poginuli za ovu zemlju, za vas, a mi 25 godina nismo u stanju državu napravit. Sve su sjebali, sve. I ovi mladi koji idu iz zemlje, ma idite svi, nek’ nestane ova zemlja. Ma, nek’ nestane! Ajmo, ljudi, vrijeme da se krene…"
Baretov opus, Tvornica, 7. listopada:
Grešnik
Fantastična vatra
Bez pameti
Krvarim od dosade
Mršavi pas
Odvedi me
Daj mi
Zaboravi
Baretov blues
Budi ponosan
Teške boje
Pozovi me u noć
Mene ne zanima
A ti još plačeš
Ja sam budućnost
Vrijeme da se krene
---------------------------
**neka nova pjesma**
Ljubav krvari


http://www.index.hr/black/clanak/foto-goran-bare-popljuvao-visnjica-i-politicare-te-porucio-idite-svi-nek-nestane-ova-zemlja/999474.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

živi s cimericom koja je pronašla Isusa Krista pa ga sad svako jutro jebe s time da je u njemu spas Empty Re: živi s cimericom koja je pronašla Isusa Krista pa ga sad svako jutro jebe s time da je u njemu spas

Post by marcellus 8/10/2017, 17:22

ti si kreten a i onaj ko je ovo pisao...

_________________
živi s cimericom koja je pronašla Isusa Krista pa ga sad svako jutro jebe s time da je u njemu spas 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

živi s cimericom koja je pronašla Isusa Krista pa ga sad svako jutro jebe s time da je u njemu spas Empty Re: živi s cimericom koja je pronašla Isusa Krista pa ga sad svako jutro jebe s time da je u njemu spas

Post by debotoijusto 8/10/2017, 17:24

marcellus wrote:ti si kreten a i onaj ko je ovo pisao...

dobar dan i tebi , uzoriti
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

živi s cimericom koja je pronašla Isusa Krista pa ga sad svako jutro jebe s time da je u njemu spas Empty Re: živi s cimericom koja je pronašla Isusa Krista pa ga sad svako jutro jebe s time da je u njemu spas

Post by Guest 8/10/2017, 20:13

marcellus wrote:ti si kreten a i onaj ko je ovo pisao...
to NISI kreten ti si Maloumni Marcellus
a to je ispod kretena
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

živi s cimericom koja je pronašla Isusa Krista pa ga sad svako jutro jebe s time da je u njemu spas Empty Re: živi s cimericom koja je pronašla Isusa Krista pa ga sad svako jutro jebe s time da je u njemu spas

Post by marcellus 8/10/2017, 21:29

mojeoluje wrote:
marcellus wrote:ti si kreten a i onaj ko je ovo pisao...
to NISI kreten ti si Maloumni Marcellus
a to je ispod kretena

đesbaiknare

_________________
živi s cimericom koja je pronašla Isusa Krista pa ga sad svako jutro jebe s time da je u njemu spas 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

živi s cimericom koja je pronašla Isusa Krista pa ga sad svako jutro jebe s time da je u njemu spas Empty Re: živi s cimericom koja je pronašla Isusa Krista pa ga sad svako jutro jebe s time da je u njemu spas

Post by Guest 8/10/2017, 21:52

marcellus wrote:
mojeoluje wrote:
marcellus wrote:ti si kreten a i onaj ko je ovo pisao...
to NISI kreten ti si Maloumni Marcellus
a to je ispod kretena

đesbaiknare
ba ti je sa mamine strane a sa tatine mozda MAloumnost
i rpekrsio sis voje obecanje da neces emni odgovarati,ali sam znao da hoces
pises sturo,uzimas 10 tekstova i onda napravis svoj kratak sadtrzaj ali NIKADA skoro ne ubodes pravi smisao
tctvoj problem je slican onima iz PLANETE MAJMUNA;tamo iza one planine je kraj svijeta,samo kod tebe je ta planina granica tvojih UMnih sposobnosti
dakle daj JEDNOM us vome zivotu razmisljaj dalje od onog acije sazetke radis
dakel za pocetak shvati da na ZEmlji ljudi ne samo da nisu najpametniji nego spadaju među GLUPLJE
shvati da ima toliko toga sto nerazumijes
imas jako SLABU mastu,ono sablonac si,nejkada pises dobro ali STALNO neznas staviti tocku na I,nedorecen si jako cesto
ali to je nazalsot tvoj Umni kapacitet imas blokadu
nauci razmisljati ensto DALJE i tekstove koje pises o recimo HRvatskoju pookusaj uklopiti u globalnu sliku sviejta
ajde pomoci cu ti
pises recimo o korupciji i komunistima u RHvatskoj i okolici,uzmes 10 autora napravis svoj rad i tu je tvoj problem STAO si,pokusaj taj svoj rad jedne regije uklopiti u globalnu reciju zvana planet Zemlja,kad apovezes neke stvari a tu ti ona ZRinka moze pomoci jer ma kakav god ZVRK bila nema kocnice u tom smislu
zajedno bi mogli napisati kvalitetan tekst samo da se naucite kontrolirati
ok smao si covjek iams ogranicenja,ali NEMORAS imati imas potencijal ali si rekao         sam sebi gdje ti je limit,zavrsio si u LIMBU,a mozes dalje
dakle napises tekstas i onda ga daj recimo ZRinki da ga obradi na                 geopolitickom nivuo Zemlje te onda procitas sto je oan napisala,pokusas shvatiti ako KOKOS uopce to pise i sam rpapravis zavrsetak,KUZIS,

NEDORECEN si a nisi rpeglup covjek kakivih sve novinara ima,zato te zovem MALOUMNI,sam sebi sis tavio KOCNICU na masinu
mene nemoras sliviti za mene si poput majmuna ja sam cesto an visim razinama razmisljanja,ljudima preteskim,ali onos to sam ti rekso ti kao covjek MOZES uspjeti,pitanje je samod a odlijes malo izs voje case i naucis raditi svojim Umom,imas dobar pocetak,na srediti stanes a zavrsnicu uopce NEMAS,to je nazalsot tvoj rpoblem,neznam kako da ljudima poput tebe to objasnim ali je otprilike tako,zadovoljis sebe timke sto napises e NOMOJ nego idi dalje dokle mozes
vjerojatno ti je MASTA slabija karika,trebas raditi sa nekim tko ima jacu mastu a slabije govorne sposobnosti
ajde uzivaj jednom ces psiati o MENI pod uvjetom da plattis KAZNU za pisanje,jer cu biti trazen, sada sam samo                                  gresni smrtnik tijelom kao i ti dakle umrijeti cu kao covjek,ali mislima nemam ogranicenja kao ti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

živi s cimericom koja je pronašla Isusa Krista pa ga sad svako jutro jebe s time da je u njemu spas Empty Re: živi s cimericom koja je pronašla Isusa Krista pa ga sad svako jutro jebe s time da je u njemu spas

Post by prckov 8/10/2017, 22:41

ova nebuloza od teksta bi se trebala nazvat "kako od magarca napravit idola"
mislim, stvarno moras bit religiozan da ti to uspije.
prckov
prckov

Posts : 34132
2014-04-19


Back to top Go down

živi s cimericom koja je pronašla Isusa Krista pa ga sad svako jutro jebe s time da je u njemu spas Empty Re: živi s cimericom koja je pronašla Isusa Krista pa ga sad svako jutro jebe s time da je u njemu spas

Post by prckov 8/10/2017, 23:05

prckov wrote:ova nebuloza od teksta bi se trebala nazvat "kako od magarca napravit idola"
mislim, stvarno moras bit religiozan da ti to uspije.
mislim u smislu ateista a religiozano kodiran
prckov
prckov

Posts : 34132
2014-04-19


Back to top Go down

živi s cimericom koja je pronašla Isusa Krista pa ga sad svako jutro jebe s time da je u njemu spas Empty Re: živi s cimericom koja je pronašla Isusa Krista pa ga sad svako jutro jebe s time da je u njemu spas

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum