ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Od Dušana silnog do danas..a mi zaboravili i domovinski rat.

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Od Dušana silnog do danas..a mi zaboravili i domovinski rat. - Page 6 Empty Re: Od Dušana silnog do danas..a mi zaboravili i domovinski rat.

Post by Antijunak 2/10/2017, 20:36

slidingdoorsoperator wrote:
Antijunak wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

Ne 50 nego puno više. Zaviri u osnovnoškolske udžbenike iz povijesti ako meni ne vjeruješ.

U mom srednjoškolskom udžbeniku bile su samo dvije rečenice o "Oluji", isto toliko i o Vukovarskoj bitki, operacije Orkan i mnoge druge nisu ni spomenute,  dok se o prvoj i ostalim ofenzivama učilo od prvog do zadnjeg razreda u bivšoj državi.

Nisam ciljao na Domovinski rat nego sve velike ratove i bitke tijekom vremena. Prepuni su ih povijesni udžbenici.

I to stoji, dok ima premalo materijala o svakodnevnom životu ljudi.
Sjećam se one dokumentarne emisije o životu ljudi za vrijeme srednjeg vijeka.

Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Od Dušana silnog do danas..a mi zaboravili i domovinski rat. - Page 6 Empty Re: Od Dušana silnog do danas..a mi zaboravili i domovinski rat.

Post by Guest 2/10/2017, 20:39

slidingdoorsoperator wrote:
pismejker wrote:
i sama Pobjeda,jer relativna..sto se u ratu izborilo,u miru se razjebalo,tak oda... :cleanteeth

I ta je ocjena relativna. Pravo je pitanje je u kakvoj bi se situaciji našli da smo izgubili rat, a odgovor na to je potpuno jasan..
Pa sve je u biti relativno...a nis..Srbi bi vvas guzlacili iducih 70 godina,a znatno stegnutijim remenjem nego prije,otprilike bi vam standard bio isti..ne bi bili u Uniji...
naravno da ne bi bila zgodna situacija...

Ipak,mene brine potpuna ignorancija ekonomskih i financijskih problema,stranih investicvija,ovoga i onoga..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum