ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marcel Holjevac i opet u sridu...

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Marcel Holjevac i opet u sridu... - Page 3 Empty Re: Marcel Holjevac i opet u sridu...

Post by Guest 2/10/2017, 12:39

nitko im nebrani da studiraju što hoće i gdje hoće.

međutim "braniti zapošljavanje u struci" - nitko ti nigdje ne brani. ako ti se struka traži - tipa inžinjer informatike, što je težak fakultet, onda ćeš raditi gdje hoćeš. iako ti čak i netreba fakultet za biti programer, možeš u godinu dana , ako svaki dan uložiš 3-4 sata biti solidan programer.

ako završiš fakultet politike, sociologije i sličnih sranja, jedino se možeš zaposliti preko HDZa, gdje ćeš se uhljebit na državnu sisu , i biti parazit drugima.

problem naše ekonomije jest, što ima puno parazita, a znaš kada puno parazita viču "daj daj , daj i meni, meni komunisti brane da radim, daj daj", onda oni puno uzimaju, a ljudi koji ih hrane, sve im je teže čardaku plaćati nove namete i poreze, i onda iseljavaju vanka, a to će pokopati državu

Guest
Guest


Back to top Go down

Marcel Holjevac i opet u sridu... - Page 3 Empty Re: Marcel Holjevac i opet u sridu...

Post by Guest 2/10/2017, 12:44

tako i meni jedan poznanik.., lik je pravnik po struci.. mislim realno gledajući pravo je težak fakultet, teži od većine tehničkih(barem meni), ali pravnika ima ko gamadi.. nepotrebni su ..

uglavnom lik je mjenjao političke stranke kao čarape.. bio je neki HSP.. pa HDZ, pa HČSP, neki kurac, uglavnom uhljebio se, ali mu nisu produžili ugovor, jer MOST nije dao.. onda je as pisao na fejsbooku, "meni komunisti nedaju da radim".. haha. moga bi mu iskopat taj status :D

asu, na jadranskoj obali fali recepcionara, kuvara, konobara, fali svih zanatskih struka.. "ali njemu komunisti nedaju da radim".. na kraju je ušao u MOST i dobio ugovor negdje u županiji, znam od frenda da je izbačen iz MOSTa jer su skužili da mjenja stranke ko čarape, neznam di je sada..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marcel Holjevac i opet u sridu... - Page 3 Empty Re: Marcel Holjevac i opet u sridu...

Post by Guest 2/10/2017, 13:35

Pinochet wrote:tako i meni jedan poznanik.., lik je pravnik po struci.. mislim realno gledajući pravo je težak fakultet, teži od većine tehničkih(barem meni), ali pravnika ima ko gamadi.. nepotrebni su ..

uglavnom lik je mjenjao političke stranke kao čarape.. bio je neki HSP.. pa HDZ, pa HČSP, neki kurac, uglavnom uhljebio se, ali mu nisu produžili ugovor, jer MOST nije dao.. onda je as pisao na fejsbooku, "meni komunisti nedaju da radim".. haha. moga bi mu iskopat taj status :D

asu, na jadranskoj obali fali recepcionara, kuvara, konobara, fali svih zanatskih struka.. "ali njemu komunisti nedaju da radim".. na kraju je ušao u MOST i dobio ugovor negdje u županiji, znam od frenda da je izbačen iz MOSTa jer su skužili da mjenja stranke ko čarape, neznam di je sada..

yoda, ti si skroz zbrkan...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marcel Holjevac i opet u sridu... - Page 3 Empty Re: Marcel Holjevac i opet u sridu...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum