ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ivica Todorić zatražio politički azil u Beogradu?!

Go down

Ivica Todorić zatražio politički azil u Beogradu?! Empty Ivica Todorić zatražio politički azil u Beogradu?!

Post by vuksadinare 26/9/2017, 13:15

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/ekskluzivno-ivica-todoric-zatrazio-politicki-azil-u-beogradu-1068532/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Ivica Todorić zatražio politički azil u Beogradu?! Empty Re: Ivica Todorić zatražio politički azil u Beogradu?!

Post by vuksadinare 26/9/2017, 13:15

'domoljub'....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Ivica Todorić zatražio politički azil u Beogradu?! Empty Re: Ivica Todorić zatražio politički azil u Beogradu?!

Post by jastreb 26/9/2017, 13:19

Netko prati ovaj forum i onda na osnovu par postova samovoljno donosi zaključke.

Eto,mi smo ovdje najprije pisali kako želi srušiti vladu i onda se za pola sata u Dnevnome pojavi identični naslov.

Malo zatim pišemo kako vjerovatno traži azil,da bi se i ta tema pojavila u obliku članka.

Marin Vlahović? Da to nisi ti Vuče?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ivica Todorić zatražio politički azil u Beogradu?! Empty Re: Ivica Todorić zatražio politički azil u Beogradu?!

Post by jastreb 26/9/2017, 13:20

Ja čak mislim da je ovaj forum ekspozitura Dnevno.hr.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ivica Todorić zatražio politički azil u Beogradu?! Empty Re: Ivica Todorić zatražio politički azil u Beogradu?!

Post by vuksadinare 26/9/2017, 13:20

jastreb wrote:Netko prati ovaj forum i onda na osnovu par postova samovoljno donosi zaključke.

Eto,mi smo ovdje najprije pisali kako želi srušiti vladu i onda se za pola sata u Dnevnome pojavi identični naslov.

Malo zatim pišemo kako vjerovatno traži azil,da bi se i ta tema pojavila u obliku članka.

Marin Vlahović? Da to nisi ti Vuče?
jesma..ma kako si me samo otkrio vraze... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Ivica Todorić zatražio politički azil u Beogradu?! Empty Re: Ivica Todorić zatražio politički azil u Beogradu?!

Post by Leviathan2 26/9/2017, 14:33

a vuce, pa to se nismo nadali od tebe :D
eto jastreb te provalio od prve
:D

_________________
Ivica Todorić zatražio politički azil u Beogradu?! Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Ivica Todorić zatražio politički azil u Beogradu?! Empty Re: Ivica Todorić zatražio politički azil u Beogradu?!

Post by vuksadinare 26/9/2017, 14:35

Leviathan2 wrote:a vuce, pa to se nismo nadali od tebe :D
eto jastreb te provalio od prve
:D
fakat..svaka mu cast... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Ivica Todorić zatražio politički azil u Beogradu?! Empty Re: Ivica Todorić zatražio politički azil u Beogradu?!

Post by Guest 8/11/2017, 21:58

Ivica Todorić zatražio politički azil u Beogradu?! Stripformer_686_stripformer-2017-10-23
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivica Todorić zatražio politički azil u Beogradu?! Empty Re: Ivica Todorić zatražio politički azil u Beogradu?!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum