ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neno Bakić: Hrvatska rapidno propada

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Neno Bakić: Hrvatska rapidno propada - Page 3 Empty Re: Neno Bakić: Hrvatska rapidno propada

Post by Guest 24/9/2017, 22:50

kic wrote:
ja cijelo vrijeme govorim da nihi ne kuži da gubi dugoročno..

a onaj gojko vojković uživa što može naručiti jeftine košulje iz tajlanda preko interneta, koji štreber jebogabog

pa normalno da gubim. 

i nervira sam se cilo vrime, jer gledam kako mi "domoljubi i čardakovci" uništavaju državu. normalno da mene kao pravog domoljuba to nervira, to jest bilo me nerviralo bez obzira što je meni krenulo dobro zadnje 3 godine,

međutim, shvatio sam - koji kurac da se ja nerviram, ako ti "domoljubi, čardakovci, desničari, lizači oltara" i slična ekipa, koja bi trebala najviše biti zabrinuta za to što je RH , ovako mala i stara država izgubila 200 000 mladih.. i što je sve istočno od ZGa mordor... itd

ako njih ono totalno boli kurac, ne da ih boli kurac, nego se sprdaju i rugaju sa situacijom,  i svake koji ukazuju na problem nazivaju "yugoslavenima i srbima", ako njih boli kurac, onda koji kurac da ja se nerviram ?  još sutra da izbije rat, ovakvi domoljubi poput mene bi najebali, a oni bi stali u minken bojni i rugali se.. kao Don Anemični za kojeg glasuju,,

e pa boli me kurac.. kada se oni vesele, veselim se i ja :) 

ja ću se snaći kada Čardak prdne u fenjer. Predlažem i ostalima, da se snalaze

Guest
Guest


Back to top Go down

Neno Bakić: Hrvatska rapidno propada - Page 3 Empty Re: Neno Bakić: Hrvatska rapidno propada

Post by Guest 24/9/2017, 22:51

asilovski wrote:
Pinochet wrote:
danni1 wrote:Jebeš mu mater, al što su ovi pokazatelji lošiji meni je bolje. Nadam se da će se trend nastaviti.
:tu

same here;

em propada čardak, em meni bolje. nemože biti bolje. jedino ako čardak brže propadne a meni bude još bolje
Ako je drugima oko mene loše meni ne može biti dobro a ako me se ne tiče ili kao danko me raduje onda sam sociopata a što je u redu. Međutim potezati teme o narodu, naciji, državi ili slično je posve apsurdno pogotovo kad te raduje propast svih oko tebe...

replicirao sam kic-u, isti je odgovor i za tebe
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Neno Bakić: Hrvatska rapidno propada - Page 3 Empty Re: Neno Bakić: Hrvatska rapidno propada

Post by Kermit 24/9/2017, 22:53

kic wrote:
ako ti odlaze vršnjaci, prijatelji, tvoji liječnici, mehaničari..

kako može bit dobro dok društvo se raspada
pa njima je dobro za njih drugi ne postoje
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Neno Bakić: Hrvatska rapidno propada - Page 3 Empty Re: Neno Bakić: Hrvatska rapidno propada

Post by Kermit 24/9/2017, 22:56

Pinochet wrote:
asilovski wrote:
Pinochet wrote:
danni1 wrote:Jebeš mu mater, al što su ovi pokazatelji lošiji meni je bolje. Nadam se da će se trend nastaviti.
:tu

same here;

em propada čardak, em meni bolje. nemože biti bolje. jedino ako čardak brže propadne a meni bude još bolje
Ako je drugima oko mene loše meni ne može biti dobro a ako me se ne tiče ili kao danko me raduje onda sam sociopata a što je u redu. Međutim potezati teme o narodu, naciji, državi ili slično je posve apsurdno pogotovo kad te raduje propast svih oko tebe...

replicirao sam kic-u, isti je odgovor i za tebe
ma nisam mislio na tebe jer to bitno i vidiš iako nema puno korisiti od toga ipak ti je stalo, za razliku od ovoga sociopate kojem je stalo da bude gore je navodno (na forumu možeš baljezgati što te volja) njemu bolje jer je drugima loše što samo po sebi isključuje mnogo toga
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Neno Bakić: Hrvatska rapidno propada - Page 3 Empty Re: Neno Bakić: Hrvatska rapidno propada

Post by RayMabus 24/9/2017, 23:11

Pinochet wrote:
kic wrote:
ja cijelo vrijeme govorim da nihi ne kuži da gubi dugoročno..

a onaj gojko vojković uživa što može naručiti jeftine košulje iz tajlanda preko interneta, koji štreber jebogabog

pa normalno da gubim. 

i nervira sam se cilo vrime, jer gledam kako mi "domoljubi i čardakovci" uništavaju državu. normalno da mene kao pravog domoljuba to nervira, to jest bilo me nerviralo bez obzira što je meni krenulo dobro zadnje 3 godine,

međutim, shvatio sam - koji kurac da se ja nerviram, ako ti "domoljubi, čardakovci, desničari, lizači oltara" i slična ekipa, koja bi trebala najviše biti zabrinuta za to što je RH , ovako mala i stara država izgubila 200 000 mladih.. i što je sve istočno od ZGa mordor... itd

ako njih ono totalno boli kurac, ne da ih boli kurac, nego se sprdaju i rugaju sa situacijom,  i svake koji ukazuju na problem nazivaju "yugoslavenima i srbima", ako njih boli kurac, onda koji kurac da ja se nerviram ?  još sutra da izbije rat, ovakvi domoljubi poput mene bi najebali, a oni bi stali u minken bojni i rugali se.. kao Don Anemični za kojeg glasuju,,

e pa boli me kurac.. kada se oni vesele, veselim se i ja :) 

ja ću se snaći kada Čardak prdne u fenjer. Predlažem i ostalima, da se snalaze
Shvatio si 

Odlično
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Neno Bakić: Hrvatska rapidno propada - Page 3 Empty Re: Neno Bakić: Hrvatska rapidno propada

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum