ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

izbori Njemačka 2017.

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

izbori Njemačka 2017. - Page 3 Empty Re: izbori Njemačka 2017.

Post by RayMabus 24/9/2017, 21:22

Zato šta ako netko nekome takne auto oko mene radi bezveze prvo će imati posla s menom

Ako ga ja ne diram vjeruj mi neće nitko

Teški ustaša

E pa ako ga on ne dira a vidi ga svi se boje

RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

izbori Njemačka 2017. - Page 3 Empty Re: izbori Njemačka 2017.

Post by RayMabus 24/9/2017, 21:25

Baš sam sad bacio oko kroz prozor

Mirno Parkiran

Mir i tišina
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

izbori Njemačka 2017. - Page 3 Empty Re: izbori Njemačka 2017.

Post by RayMabus 24/9/2017, 21:28

I to auto neće nitko taknit

Tko ga takne najeba je
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

izbori Njemačka 2017. - Page 3 Empty Re: izbori Njemačka 2017.

Post by RayMabus 24/9/2017, 21:38

Postoji pet razloga zašto ga neće nitko taknit a od svih pet najbitniji je taj da je tri metra od mog parkinga

E PA sad ako ga ovi Luđak a to sam ja ne dira onda šta ti imaš
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

izbori Njemačka 2017. - Page 3 Empty Re: izbori Njemačka 2017.

Post by RayMabus 24/9/2017, 21:44

A ako misliš da ja nisam pravi ustašu

Sad ću pustit Lijepo li je Hrvat biti

Ne na slušalice nego na mobitel

Znači čuje se pedeset metara okolo deset sati navečer
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

izbori Njemačka 2017. - Page 3 Empty Re: izbori Njemačka 2017.

Post by RayMabus 24/9/2017, 21:49

HOS

AKO TE OVAJ NIJE DIRA NEĆE NITKO
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

izbori Njemačka 2017. - Page 3 Empty Re: izbori Njemačka 2017.

Post by RayMabus 24/9/2017, 21:59

Lijep auto, svidio mi se onaj natpis 500 zada, uredno ga je parkirao jer sam nekima već lomio retrovizore tu jer ne može hitna proći ako mi oca zaboli 

Uredno 

Krasno 

Dobio si zeleno svijetlo 

Zato ga i čuvam
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

izbori Njemačka 2017. - Page 3 Empty Re: izbori Njemačka 2017.

Post by RayMabus 24/9/2017, 22:11

Ja sam Viking

Ja te retrovizore usred bila dana šakom opalim

Samo lete

E onda mi dođi a tako si parkirao

Ima da i tebe pojedem glupane arogantan i bezobrazni

Sad znaš zašto to auto nitko taka a tko takne NAJEBA JE
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

izbori Njemačka 2017. - Page 3 Empty Re: izbori Njemačka 2017.

Post by RayMabus 24/9/2017, 22:27

Meni je mačka izgriza desnu šaku

Ja to nisam ni vidio nego prijatelji kad sam nazdraviti s pivomu

Krste se 

Ja ih pitam šta blesite 

Šta ti je to s rukom 

Koje 

TE retrovizore kad ja zdimim to sine leti 

Sto kuna na jeftinija pa ti parkiraj 

A znaju tko je ali ih je vuna
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

izbori Njemačka 2017. - Page 3 Empty Re: izbori Njemačka 2017.

Post by RayMabus 24/9/2017, 22:29

Da mi se ne bi još došao žaliti nakon što si onako parkirao

UUUUUUUUUU
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

izbori Njemačka 2017. - Page 3 Empty Re: izbori Njemačka 2017.

Post by RayMabus 24/9/2017, 22:52

U centru kaštel Lukšić samo vam je jedna ulica di se nitko nema muda parkirati usput a i kad to rade nabiju se skroz u kraju

Moja ulica

Već pristupa pakiraju na nogostupu

Nemaju Longy a
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

izbori Njemačka 2017. - Page 3 Empty Re: izbori Njemačka 2017.

Post by Guest 24/9/2017, 22:53

Ako Njemački socijaldemokrati doista idu u opoziciju, napravili su veliku stvar. Prije svega to da će ograničiti prostor Alternativi za Njemačku i oduzeti joj primat najjače parlamentarne oporbene stranke i prema tome primat predsjedanja određenim važnim odborima u Bundestagu, kao što je primjerice odbor za financije.

Drugo, pokazuje da su njemački socijaldemokrati prelomili taj sraz želje između ostanka na vlasti i činjenice da sve njihove ideje i sve njihove uspjehe zasjenjuje moćan partner CDU/CSU Angele Merkel i da sve ono što oni dobro naprave u vladajućoj koaliciji u zadnje četiri godine postaje sve bljedunjavije. Zbog toga prolaze sve lošije i lošije na izborima.

Ono što je sasvim izvjesno je takozvana Jamajka koalicija koju bi Merkelini demokršćani sklopili sa Zelenima i Liberalima. Tu se otvara nekoliko pitanja. Prvo koji su koalicijski apetiti i Zelenih i Liberala. Drugo, bi li tu koaliciju destabilizirale sadržajne razlike između dva manja koalicijska partnera ili bi omogućili kancelarki programatski balans, pa bi to sve skupa bilo uspješno. Treće, ministarstvo vanjskih poslova koje pripada koalicijskom partneru, pitanje kako će se predsjednik Liberala odnositi prema tome.

On je već ranije rekao da ga u tom slučaju ministarstvo vanjskih poslova ne zanima, nego ga prije svega zanima ministarstvo financija i ukoliko ga to zanim,a pitanje je koliko će biti kompatabilan s politikama Merkel. Njegov je stav, primjerice da Grčka mora izaći iz eurozone, dok je stav Merkel čvrst da Grčka mora ostati u eurozoni i ona ju je čitavo vrijeme spašavala.

Postoji niz otvorenih pitanja. Ali, rezime izbora u Njemačkoj je da EU i sama Njemačka pluta u bezidejnosti.

Merkel je dobila svoju bitku života koja je započela migrantskom krizom. Sjećamo se da se radilo i o njezinoj ostavci, jer su njezini demokršćani toliko zaglušili prostor političkog centra, da nisu dopustili niti jednoj zdravoj, trećoj mainstream opciji da se razvije. U tom smislu na centru uopće nisu na ovim izborima konkurencije. Alternativa za Njemačku je također jedan loš pokazatelj za Europu. Prije svega govori o jačanju ekstremnih snaga na europskoj političkoj sceni. Dakle, Njemačka upozorava.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

izbori Njemačka 2017. - Page 3 Empty Re: izbori Njemačka 2017.

Post by RayMabus 24/9/2017, 22:53

A i ta pristupna

Samo ih gledam

Samo vas gledam
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

izbori Njemačka 2017. - Page 3 Empty Re: izbori Njemačka 2017.

Post by Guest 24/9/2017, 22:56

Postoji niz otvorenih pitanja. Ali, rezime izbora u Njemačkoj je da EU i sama Njemačka pluta u bezidejnosti.

Hvala Bogu da netko to može reći. To neki ljudi govore 15 godina, ali kao da je to bitno. No kad sve ode k Vragu, e onda će biti uzalud i suze i sve jer će biti prekasno.

U Njemačkoj osim AfD-a je sve ostalo isto i tako će ostati. Matematičkim rječnikom, krivulja ide prema dolje koliko god oni natovarili šminke na sebe kako ide i ići će prema gore što ne odgovara stanju na terenu. Kriza se produbljuje, a elite s druge strane Atlantika, Soros i ekipa sretno trljaju ruke.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

izbori Njemačka 2017. - Page 3 Empty Re: izbori Njemačka 2017.

Post by Guest 24/9/2017, 22:56

Fénix wrote:Ako Njemački socijaldemokrati doista idu u opoziciju, napravili su veliku stvar. Prije svega to da će ograničiti prostor Alternativi za Njemačku i oduzeti joj primat najjače parlamentarne oporbene stranke i prema tome primat predsjedanja određenim važnim odborima u Bundestagu, kao što je primjerice odbor za financije.
 

Njemački SDP je kao naš SDP. totalno zakurac. nemaju nikakvu političku poruku više. u ovo moderno doba kapitalizma, te njihove priče o "radničkim pravima " su totalne gluposti. 

prvo, sukob rada i kapitala više ne postoji.  za pola prosječne plaće u RH, možeš kupiti PC, i na internetu besplatno skinuti programerske turotirale, i tako možeš postat kapitalist. itd. znanje je najviši kapital, a znanje je veoma dostupno pa skoro i besplatno, samo treba naprezati mozak.

drugo, te šeme "borba za radnička prava" i "otvorene granice" neidu ruku uz ruku - jer otvorene granice stvaraju konkurenciju radnicima. 

a treće, ideje poput borbe za prava manjina su totalne gluposti. Sexualne manjine na zapadu su zaštićeni, nitko ih nedira zadnjih 70godina, ne samo da ih ne diraju, nego postaju jedni od nosioca desničarskih stranaka(Milo, ili ova lezba iz AfD). Ostaje im borba za afganistance i somalijce, a ovi nisu baš popularni među širom populacijom.

Kao i naš SDP prdnuli u fenjer.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

izbori Njemačka 2017. - Page 3 Empty Re: izbori Njemačka 2017.

Post by RayMabus 24/9/2017, 22:59

Pinochet wrote:
Fénix wrote:Ako Njemački socijaldemokrati doista idu u opoziciju, napravili su veliku stvar. Prije svega to da će ograničiti prostor Alternativi za Njemačku i oduzeti joj primat najjače parlamentarne oporbene stranke i prema tome primat predsjedanja određenim važnim odborima u Bundestagu, kao što je primjerice odbor za financije.
 

Njemački SDP je kao naš SDP. totalno zakurac. nemaju nikakvu političku poruku više. u ovo moderno doba kapitalizma, te njihove priče o "radničkim pravima " su totalne gluposti. 

prvo, sukob rada i kapitala više ne postoji.  za pola prosječne plaće u RH, možeš kupiti PC, i na internetu besplatno skinuti programerske turotirale, i tako možeš postat kapitalist. itd. znanje je najviši kapital, a znanje je veoma dostupno pa skoro i besplatno, samo treba naprezati mozak.

drugo, te šeme "borba za radnička prava" i "otvorene granice" neidu ruku uz ruku - jer otvorene granice stvaraju konkurenciju radnicima. 

a treće, ideje poput borbe za prava manjina su totalne gluposti. Sexualne manjine na zapadu su zaštićeni, nitko ih nedira zadnjih 70godina, ne samo da ih ne diraju, nego postaju jedni od nosioca desničarskih stranaka(Milo, ili ova lezba iz AfD). Ostaje im borba za afganistance i somalijce, a ovi nisu baš popularni među širom populacijom.

Kao i naš SDP prdnuli u fenjer.
Yoda kuži
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

izbori Njemačka 2017. - Page 3 Empty Re: izbori Njemačka 2017.

Post by RayMabus 24/9/2017, 23:01

Da i pocrkat će im biračko tijelo do idućih izbora

Prosjek godina birača u Njemačkoj 52 godine
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

izbori Njemačka 2017. - Page 3 Empty Re: izbori Njemačka 2017.

Post by RayMabus 24/9/2017, 23:04

RayMabus wrote:Da i pocrkat će im biračko tijelo do idućih izbora

Prosjek godina birača u Njemačkoj 52 godine
Nešto ko Srbi u Hr 

186 tisuća sve starđad

Nema reprodukcije

Imaju pravo na tri manjinaca ako su 1,5%populacija

Tuđman ih razvalio
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

izbori Njemačka 2017. - Page 3 Empty Re: izbori Njemačka 2017.

Post by Guest 25/9/2017, 09:43

epikur37 wrote:Idemo, Nijemci su nacija duha, ideala i filozofije. Europski heartland neka ponovo iz dubina izvuče ideju, telurični otkucaji neka ponovo počnu kolati Europom...


U boj, u boj....za kontinent svoj :)


90% parlamenta drže liberali i ljevica, tj. svjetonazorski gledano ljevica ima većinu

a vi slavite pobjedu :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

izbori Njemačka 2017. - Page 3 Empty Re: izbori Njemačka 2017.

Post by Guest 25/9/2017, 09:44

croatia yes wrote:
epikur37 wrote:U boj, u boj....za kontinent svoj :)


90% parlamenta drže liberali i ljevica, tj. svjetonazorski gledano ljevica ima većinu

a vi slavite pobjedu :^0

Na koju foru 90%?
Ozbiljno pitam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

izbori Njemačka 2017. - Page 3 Empty Re: izbori Njemačka 2017.

Post by Guest 25/9/2017, 09:45

slidingdoorsoperator wrote:
croatia yes wrote:
epikur37 wrote:U boj, u boj....za kontinent svoj :)


90% parlamenta drže liberali i ljevica, tj. svjetonazorski gledano ljevica ima većinu

a vi slavite pobjedu :^0

Na koju foru 90%?
Ozbiljno pitam.

I Bundestag je samo jedan od dva doma parlamenta. Doduše važniji i politički reprezentativniji, ali ipak samo jedan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

izbori Njemačka 2017. - Page 3 Empty Re: izbori Njemačka 2017.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum